Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 275. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2001 года N 1573. Утратил силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 24 марта 2004 года N 134
Извлечение из приказа Министра финансов Республики Казахстан
от 24 марта 2004 года N 134
Приказываю:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 275 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах"...
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Утверждены
приказом Министерства финансов
Республики Казахстан
от 24 мая 2001 года N 275
Инструкция по составлению сведений
о сети, штатах, контингентах
1. Общие положения
1. Сведения о сети, штатах, контингентах - это показатели, характеризующие деятельность, численность и численный состав организации и групп организаций, финансируемых по одной бюджетной программе за счет бюджетных денег, в количественном, стоимостном и временном выражении.
2. Настоящей инструкцией устанавливаются четыре формы сведений о сети, штатах, контингентах - "Сведения о сети, штатах, контингентах организации", "Сводные сведения о сети, штатах, контингентах администратора бюджетных программ", "Сведения о сети, штатах, контингентах соответствующего бюджета" и "Сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов".
Форма 1 "Сведения о сети, штатах, контингентах организации" (далее - форма 1) представляет собой форму данных по количественным показателям отдельной организации. Под организациями понимаются юридические лица всех форм собственности, финансируемые из республиканского или местных бюджетов в форме содержания, оплаты государственного заказа или субсидирования.
Форма 2 "Сводные сведения о сети, штатах, контингентах администратора бюджетных программ" (далее - форма 2) представляет собой форму свода данных о сети, штатах, контингентах по бюджетной программе (подпрограмме). Данную форму составляют администраторы бюджетных программ.

Желілер, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді түзу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 24 мамырдағы N 275 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 10 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1573. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 24 наурыздағы N 134 бұйрығымен.
------------- бұйрықтан үзінді ---------------
"Желілер, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді
түзу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2001 жылғы 24 мамырдағы N 275 бұйрығының
күші жойылды деп тану туралы
Бұйырамын:
1. "Желілер, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді түзу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 24 мамырдағы N 275 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 10 шілдеде N 1573 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.....
Министр
____________________________________________
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Желілер, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді түзу жөніндегі нұсқаулық бекітілсін.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2001 жылғы 24 мамырдағы
N 275 бұйрығымен
бекітілді
Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi
түзу жөнiндегi нұсқаулық
1. Жалпы ережелер
1. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiмет - ол сандық, құндық және мерзiмдiк түрдегi бюджеттiк ақшаның есебiнен бiр бюджеттiк бағдарлама бойынша қаржыландырылатын ұйымның және ұйымдар тобының қызметiн, саны мен сандық құрамын сипаттайтын көрсеткiштер.
2. Осы нұсқаулық желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердiң төрт нысанын белгiлейдi - "Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiмет", "Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнің желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы жиынтық мәлiметтер", "Тиiстi бюджеттiң желілерi, штаттары, контингенттерi туралы мәлiметтер" және "Желiлер, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi".
"Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiмет" 1-нысаны (бұдан әрi - 1-нысан) жекелеген ұйымдардың сандық көрсеткiштерi жөнiндегi деректер нысаны болып табылады. Ұйым деп мемлекеттiк тапсырысты ұстау, ақы төлеу немесе субсидиялау нысанында республикалық немесе жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын жеке меншіктiң барлық нысанындағы жеке тұлғалар ұғынылады.
"Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы жиынтық мәлiметтер" 2-нысаны (бұдан әрi - 2-нысан) бюджеттiк бағдарламалар (кiшi бағдарламалар) бойынша желiлер, штаттар, контингенттер туралы деректердiң жиынтық нысаны болып табылады. Осы нысанды бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi жасайды.

Форма 3 "Сведения о сети, штатах, контингентах соответствующего бюджета" (далее - форма 3) представляет собой сводную форму данных о сети, штатах, контингентах всех администраторов бюджетных программ соответствующего бюджета. Данную форму составляют Министерство финансов Республики Казахстан (далее - Министерство финансов) по республиканскому бюджету и исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета, уполномоченный по вопросам финансов (далее - исполнительный орган) по местному бюджету.
Форма 4 "Сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов" (далее - форма 4) представляет собой сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов с группировкой их по видам, группам и показателям. Данный перечень формируется Министерством финансов.
2. Порядок составления сведений
о сети, штатах, контингентах
3. Сведения о сети, штатах, контингентах составляются ежегодно.
4. Форма сведений о сети, штатах, контингентах составляется по каждой бюджетной программе, подпрограмме с указанием функциональной группы, администратора бюджетной программы.
5. Фактическое наличие количественных показателей на начало и конец года организации показывают на основании документов, подтверждающих их соответствие на отчетную дату. При изменении показателей на конец года по сравнению с показателями на начало года организации составляют пояснительную записку и прилагают к представляемой форме 1.
6. Форма 1 подписывается руководителями организации и его финансовой службы.
Форма 2 подписывается руководителями администратора бюджетных программ и его финансового подразделения.
Форма 3 подписывается руководителем Бюджетного департамента Министерства финансов Республики Казахстан или руководителем исполнительного органа.
3. Структура сведений
о сети, штатах, контингентах
7. Структура сведений о сети, штатах, контингентах состоит из двух частей (видов) "Общие показатели" и "Специальные показатели".
8. В формах показываются фактические количественные показатели по кодам, которые подразделяются на вид, группу и показатель.
9. Группа включает в себя показатели указанные под группой. Сумма, указываемая по группе, не обязательно является итогом сумм показателей, включенных в данную группу.
10. Организации, при заполнении форм в части "Общие показатели", показывают данные по всем группам количественных показателей, в "Специальных показателях" указывают только те группы, которые соответствуют роду его деятельности, или программе.
11. В группах заполняются только те показатели, которые соответствуют роду деятельности организации, или программе.
В случае если показатели определенной группы не относятся к роду деятельности организации, или не соответствуют программе, то заполняются только данные по группе, в показателях же проставляются прочерки.

"Тиiстi бюджеттiң желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы мәлiметтер" 3-нысаны (бұдан әрi - 3-нысан) тиiстi бюджеттiң бюджеттiк бағдарламаларының барлық әкiмшiлерiнiң желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы деректердiң жиынтық нысаны болып табылады. Осы нысанды республикалық бюджет бойынша Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi (бұдан әрi - Қаржы министрлiгi) және жергiлiктi бюджет бойынша қаржы мәселелерi жөнiндегi уәкiлеттi жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы орган (бұдан әрi - атқарушы орган) түзедi.
"Желiлер, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi" 4-нысаны (бұдан әрi - 4-нысан) олардың түрлерi, топтары және көрсеткiштерi бойынша топтастыра отырып, желiлер, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тізбесi болып табылады.
2. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы
мәлiметтердi түзу тәртiбi
3. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтер жылсайын жасалады.
4. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтер бюджеттiк бағдарламалардың функционалдық тобының әкiмшiсiн көрсете отырып, әрбiр бюджеттiк бағдарлама, кiшi бағдарлама бойынша түзiледi.
5. Жылдың басына және аяғына арналған сандық көрсеткiштердiң iс жүзiнде бар-жоғын ұйымдар олардың есептi күнге сәйкес келетiндiгiн растайтын құжаттар негiзiнде көрсетедi. Ұйымның жыл басындағы көрсеткiштерiмен салыстырғанда жылдың аяғындағы көрсеткiштерiн өзгерткен кезде түсiндiрме жазба жасайды және оны ұсынылатын 1-нысанмен қоса бередi.
6. 1-нысанға ұйымның және оның қаржы қызметiнiң басшылары қол қояды.
2-нысанға бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң және оның қаржы бөлiмшелерiнiң басшылары қол қояды.
3-нысанға Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Бюджет департаментiнiң басшысы немесе атқарушы органның басшысы қол қояды.
3. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы
мәлiметтердiң құрылымы
7. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердiң құрылымы "Жалпы көрсеткiштер" және "Арнайы көрсеткiштер" деген екi бөлiктен (түрден) тұрады.
8. Нысандарда түрiне, топқа және көрсеткiшке бөлiнетiн кодтар бойынша iс жүзiндегi сандық көрсеткiштер көрсетiледi.
9. Топ топтың астында көрсетiлген қосымшаларды қамтиды. Топ бойынша көрсетiлген сома осы топқа қосылған көрсеткiштер сомасының жиыны болуы мiндеттi емес.
10. Ұйымдар "Жалпы көрсеткiштер" бөлiгiндегi нысанды толтырған кезде сандық көрсеткiштердiң барлық топтары бойынша деректердi көрсетедi, "Әлеуметтiк көрсеткiштерде" тек оның қызметiнiң түрiне немесе бағдарламасына сәйкес келетiн топтарды ғана көрсетедi.
11. Топтарда тек ұйым қызметiнiң түрiне немесе бағдарламаға сәйкес келетiн көрсеткiштер ғана толтырылады.
Егер белгiлi бiр топтың көрсеткiштерi ұйым қызметiнiң түрiне жатпаған немесе бағдарламаға сәйкес келмеген жағдайда, онда топ бойынша деректер толтырылады, көрсеткiштерде сызықша қойылады.

12. В формах указываются количественные показатели за отчетный период: на начало года, на конец года, среднегодовые показатели.
13. Среднегодовые показатели за отчетный период исчисляются суммированием показателей всех месяцев в отчетном периоде и делением полученной суммы на 12, т.е. на число месяцев в году (кроме учреждений образования, где расчет производится с учетом сроков учебного года).
14. Все стоимостные показатели в форме 1 указываются в тенге, а в формах 2, 3, - в тысячах тенге.
4. Порядок представления сведений
о сети, штатах, контингентах
15. Организации в срок до 15 февраля года, следующего за отчетным, составляют соответствующую форму 1 и представляют администратору бюджетных программ.
16. Администратор республиканских бюджетных программ на основании сведений, предоставляемых организациями, финансируемыми из республиканского бюджета, по форме 1, составляет сводные сведения по форме 2 и в срок до 1 марта года, следующего за отчетным, представляет их (на бумажном носителе по установленной форме и магнитном носителе в виде базы данных) в Министерство финансов.
17. Министерство финансов на основании сведений представленных администраторами республиканских бюджетных программ формирует сведения по сети, штатам, контингентам республиканского бюджета по форме 3.
18. Администратор местных бюджетных программ составляет форму 2 и в срок до 1 марта года, следующего за отчетным, представляет данные сведения в соответствующий исполнительный орган.
19. Исполнительный орган района (города) составляет сведения по районному (городскому) бюджету по форме 3 и до 15 марта года, следующего за отчетным, представляет их в исполнительный орган области (городов Астаны и Алматы).
20. Исполнительный орган области (городов Астаны и Алматы) на основании сводных сведений администраторов местных бюджетных программ, финансирующихся из областного бюджета (бюджета городов Астаны и Алматы), сведений районных (городских) бюджетов составляет форму 3 по бюджету области (городов Астаны и Алматы) и до 1 апреля года, следующего за отчетным, представляет (на бумажном носителе по установленной форме и магнитном носителе в виде базы данных) в Министерство финансов.
21. Министерство финансов на основании сведений представленных администраторами республиканских бюджетных программ и исполнительных органов формирует сведения по сети, штатам, контингентам республиканского и местных бюджетов по форме 3.
форма 1-1
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200_г.
_________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа   _____________________________________   _____
Администратор программы _____________________________________   _____
Программа               _____________________________________   _____
Подпрограмма            _____________________________________   _____
_________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных !Единица!    Фактическое
_________________!         показателей        !измере-!__________________
вид!группа!пока- !                            !ния    !  на  ! на !средне-
!      !затель!                            !       !начало!конец!годовое
!      !      !                            !       ! года ! года!
__________________________________________________________________________
1                 Общие показатели                        х     х     х
100         Количество организаций         число                х
110         Штатные единицы                 ед.
221  воспитатели                     ед.
240  врачи                           ед.
241  средний медицинский персонал    ед.
242  младший медицинский персонал    ед.
280  административно-хозяйственный,
технический персонал            ед.
130         Фонд заработной платы          тенге    х     х
221  воспитатели                    тенге    х     х
240  врачи                          тенге    х     х
241  средний медицинский персонал   тенге    х     х
242  младший медицинский персонал   тенге    х     х
280  административно-хозяйственный,
технический персонал           тенге    х     х
140         Количество транспортных
средств                        число                х
120  количество служебных легковых
автомобилей                    число                х
121  количество специальных машин   число                х
150         Площадь, находящаяся на
балансе                        кв.м                 х
100  занимаемая площадь             кв.м                 х
101  площадь, сдаваемая в аренду    кв.м                 х
160         Арендуемая площадь             кв.м                 х
170         Внешняя кубатура зданий        куб.м.               х
2                    Специальные показатели              х     х     х
610         Количество коек                число
611         Дни функционирования одной
койки в год                    дней     х     х
620         Количество врачебных посещений
в год                          число    х     х
630         Количество пролеченных больных чел.     х     х
640         Количество вызовов             число
650         Количество посещений           число    х     х
660         Количество проведенных
мероприятий                    число
670         Количество изготовленной крови
(заменителей)                  литры
Руководитель организации __________________________
(ФИО, должность)
Руководитель финансовой службы ____________________
(ФИО, должность)
М.П.
*данная форма заполняется центрами судебно-медицинской экспертизы и его территориальными подразделениями, поликлиниками, больницами с поликлиникой, центрами специального медобеспечения, центрами экстренной медицинской помощи, централизованными бухгалтериями, санэпидемстанциями, станциями скорой помощи, медицинскими стационарными организациями, базами спецмедснабжения, дезинфекционными станциями, санаториями, центрами медицины катастроф, центрами по борьбе со СПИДом, центрами крови, противочумными станциями, патологоанатомическими бюро, домами ребенка, родильными домами, а также предназначена для программ по пропаганде здорового образа жизни и внедрения современных медицинских технологий
форма 1-2
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
__________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!   Фактическое
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
2                    Специальные показатели              х     х     х
500           Количество получателей      чел.
610    лекарственных средств по
видам заболеваний           чел.
611    специализированного
детского и лечебного
питания                     чел.
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
* данная форма заполняется органами здравоохранения по лекарственному обеспечению отдельных категорий граждан по видам заболеваний, а также по обеспечению специализированными продуктами детского питания отдельных  категорий граждан

12. Нысандарда есептi кезең үшiн сандық көрсеткіштер: жылдың басына, жылдың аяғына, орташа жылдық көрсеткiштер көрсетiледi.
13. Есептi кезең үшiн көрсеткiштер есептi кезеңде барлық айлардың көрсеткiштерiн жинақтаумен және алынған соманы 12-ге бөлумен, яғни жылдағы айлардың күнiне (есеп айырысу оқу жылының мерзiмдерiн ескере отырып жүргiзiлетiн бiлiм беру мекемелерiнен басқа) есептеледi.
14. 1-нысандағы барлық құнды көрсеткiштер теңгемен, ал 2, 3-нысандарда мың теңгемен көрсетiледi.
4. Желiлер, штаттар, контингенттер туралы
мәлiметтердi ұсыну тәртiбi
15. Ұйымдар есептiден кейiнгi жылдың 15 ақпанға дейiнгi мерзiмде тиiстi 1-нысанды жасайды және бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiне ұсынады.
16. Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi 1-нысан бойынша республикалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар ұсынған мәлiметтер негiзiнде 2-нысан бойынша жиынтық мәлiметтер түзедi және есептiден кейiнгi жылғы 1 наурызға дейiнгi мерзiмде оларды (белгiленген нысан бойынша жазба құралдарымен және деректер базасы түрiнде магниттiк құралдармен) Қаржы министрлiгiне ұсынады.
17. Қаржы министрлiгi республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi ұсынған мәлiметтер негiзiнде 3-нысан бойынша республикалық бюджеттiң желiлерi, штаттары, контингенттерi жөнiнде мәлiметтер қалыптастырады.
18. Жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi 2-нысанды жасайды және есептiден кейiнгi жылғы 1 наурызға дейiнгi мерзiмде осы мәлiметтердi тиiстi атқарушы органға ұсынады.
19. Ауданның (қаланың) атқарушы органы 3-нысан бойынша аудандық (қалалық) бюджет бойынша мәлiметтердi түзедi және есептiден кейiнгi жылғы 15 наурызға дейiн оларды облыстың (Астана және Алматы қалаларының) атқарушы органдарына ұсынады.
20. Облыстың (Астана және Алматы қалаларының) атқарушы органы облыстық бюджеттен (Астана және Алматы қалаларының бюджетiнен) қаржыландырылатын жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнің жиынтық мәлiметтерiнiң, аудандық (қалалық) бюджеттердiң мәлiметтерi негiзiнде облыстың (Астана және Алматы қалаларының) бюджетi бойынша 3-нысанды түзедi және есептiден кейiнгi жылғы 1 сәуiрге дейiн (белгiленген нысан бойынша жазба құралдарымен және деректер базасы түрiнде магниттiк құралдармен)
Қаржы министрлiгiне ұсынады.
21. Қаржы министрлiгi республикалық бюджеттiк бағдарлама әкiмшiлерi мен атқарушы органдар ұсынған мәлiметтердiң негiзiнде 3-нысан бойынша республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң желiлерi, штаттары, контингенттерi жөнiндегi мәлiметтердi қалыптастырады.
1-1-нысан   200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымның желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды             Сандық көрсеткiштердiң    Өлшем     Іс жүзінде
________________              атауы             бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100           Ұйымдардың саны                күні                  х
110           Штат бiрлiктерi                бірл.
221      тәрбиешiлер                    бірл.
240      дәрiгерлер                     бірл.
241      орта медициналық қызметкерлер  бірл.
242      кiшi медициналық қызметкерлер  бірл.
280      әкiмшiлiк-шаруашылық,          бірл.
техникалық қызметкерлер
130           Еңбекақы қоры                  теңге   х      х
221      тәрбиешілер                    теңге   х      х
240      дәрiгерлер                     теңге   х      х
241      орта медициналық қызметкерлер  теңге   х      х
242      кiшi медициналық қызметкерлер  теңге   х      х
280      әкiмшiлiк-шаруашылық,          теңге   х      х
техникалық қызметкерлер
140           Көлiк құралдарының саны        саны                  х
120      қызметтік жеңіл автомобиль.    саны                  х
дердің саны
121      арнайы машиналардың саны       саны                  х
150           Баланстағы алаң                ш.м.                  х
100      алып отырған алаң              ш.м.                  х
101      жалға берiлетiн алаң           ш.м.                  х
160           Жалға алынатын алаң            ш.м.                  х
170           Ғимараттың сыртқы текше алаңы  текше м.              х
2                         Арнайы көрсеткіштер            х      х      х
610           Төсек саны                     саны
611           Жылына бір төсектің жұмыс      күні    х      х
істеу күндері
620           Жылына дәрігерлік қатынау саны саны    х      х
630           Емделген науқастардың саны     адам    х      х
640           Шақыру саны                    саны
650           Қатынау саны                   саны    х      х
660           Жүргізілген іс-шаралардың саны саны
670           Дайындалған қанның             литр
(айырбас) саны
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды медициналық сот сараптамасының орталығы және оның
аумақтық бөлімшелері, емханалар, емханасы бар ауруханалар, арнайы
медициналық қамсыздандыру орталықтары, жедел медициналық көмек
орталықтары, орталықтандырылған бухгалтериялар, санэпидемстанциялар, жедел
жәрдем станциялары, медициналық стационарлық ұйымдар, арнайы медициналық
жабдықтау базалары, дезинфекция станциялары, санаторийлер, перзентханалар
толтырады, сондай-ақ салауатты өмір салтын насихаттау жөніндегі және
қазіргі заманға сай медициналық технологияларды енгізу бағдарламаларына
арналған
1-2-нысан                        200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымның желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды             Сандық көрсеткiштердiң    Өлшем     Іс жүзінде
________________              атауы             бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
2                       Арнайы көрсеткіштер               х      х      х
500            Алушылардың саны              адам
610       ауру түрлері бойынша дәрі-    адам
дәрмектер
611       балаларға арналған және       адам
емдік тағамдар
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* осы нысанды ауру түрлері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын
дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету жөніндегі, сондай-ақ азаматтардың жекелеген
санаттарын балалар тағамының арнайы өнімдерімен қамтамасыз ету жөніндегі
денсаулық сақтау органдары толтырады

Форма 1-3
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
__________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!        Факт
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
2                    Специальные показатели              х     х     х
500           Количество получателей      чел.
600    получившие средства
передвижения                чел.
601    льготников на ремонт и
техническое обслуживание
средств передвижения
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*данная форма предназначена для программ социального обеспечения и социальной помощи (пенсии, пособий, денежных компенсаций, оказание социальной помощи, социальной поддержки, оказание государственной адресной социальной помощи, выполнение обязательств прошлых лет), предоставление услуг центральной экспериментальной лабораторией слухопротезирования, обеспечение инвалидов техническими и иными средствами на местном уровне, оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, социального обеспечения, проживающих в сельской местности по приобретению топлива, социальная помощь на изготовление и ремонт зубных протезов (за исключением протезов из драгоценных металлов) многодетным матерям
Форма 1-4
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
__________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!       Факт
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
110            Штатные единицы               ед.
130            Фонд заработной платы       тенге    х      х
150            Площадь, находящаяся на
балансе                     кв.м.                  х
100    занимаемая площадь          кв.м.                  х
101    площадь, сдаваемая в аренду кв.м.                  х
160            Арендуемая площадь          кв.м.                  х
170            Внешняя кубатура зданий     куб.м.                 х
2                  Специальные показатели               х      х      х
181            Количество жилья,
находящегося на балансе     число
500            Количество получателей      семей
630    единовременных пособий      семей
631    компенсации за транспортные
расходы                     семей
632    нуждающиеся в жилье         семей
633    получившие жилье            семей
510            Количество проживающих      чел.
___________________________________________________________________________
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*Данная форма предназначена для переселенческих мероприятий и центров адаптации репатриантов (оралман)

1-3-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымның желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды             Сандық көрсеткiштердiң    Өлшем     Іс жүзінде
________________              атауы             бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
2                       Арнайы көрсеткіштер               х      х      х
500            Алушылардың саны              адам
600       қатынас құралдарын алғандар   адам
601       қатынас құралдарын жөндеуге   адам
және техникалық қызмет
көрсетуге жеңілдік
алушылардың
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* осы нысан әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек (зейнетақы, жәрдемақы, ақшалай өтемақылар, әлеуметтік көмек, әлеуметтік қолдау көрсету, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету, өткен жылдардың міндеттемелерін орындау), орталық экспериментальдық зертхананың есту-протездеу қызметін көрсетуі, мүгедектерді жергілікті деңгейде техникалық және өзге құралдармен қамтамасыз ету, денсаулық сақтау
мамандарына әлеуметтік көмек көрсету, ауылды жерлерде тұратындарды отын
сатып алу бойынша әлеуметтік қамсыздандыру, көп балалы аналарға тіс
протездерін (бағалы металдардан жасалатын металдарды қоспағанда)
дайындауға және жөндеуге арналған әлеуметтік көмек бағдарламасына арналған
1-4-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымның желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды             Сандық көрсеткiштердiң    Өлшем   Факт Іс жүзінде
________________              атауы             бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100           Ұйымдардың саны              саны                   х
110           Штат бiрлiктерi              бірлік
130           Еңбекақы қоры                теңге    х      х
150           Баланстағы алаң              ш.м.                   х
100     алып отырған алаң            ш.м.                   х
101     жалға берiлетiн алаң         ш.м.                   х
160           Жалға алынатын алаң          ш.м.                   х
170           Ғимараттың сыртқы текше      текше.м                х
алаңы
2                       Арнайы көрсеткіштер              х      х      х
181           Баланстағы тұрғын үйдiң      сан
саны
500           Алушылардың саны             отбасы
630     бiр жолғы жәрдемақы          отбасы
631     көлiк шығыстары үшiн         отбасы
өтемақы
632     тұрғын үйге мұқтаждар        отбасы
633     тұрғын үй алғандар           отбасы
510            Тұрғындардың саны            адам
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* Осы нысан қоныс аудару іс-шараларына және репатарианттарды
(оралмандарды) сауықтыру орталықтарына арналған

Форма 1-5
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!       Факт
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
110            Штатные единицы               ед.
130            Фонд заработной платы       тенге    х      х
140            Количество транспортных
средств                     число                  х
150            Площадь, находящаяся на
балансе                     кв.м.                  х
100    занимаемая площадь          кв.м.                  х
101    площадь, сдаваемая в аренду кв.м.                  х
160            Арендуемая площадь          кв.м.                  х
170            Внешняя кубатура зданий     куб.м.                 х
2                  Специальные показатели               х      х      х
500            Количество получателей      чел.
530            Количество обучающихся
инвалидов                   чел.
531            Количество трудоустроенных
инвалидов                   чел.
___________________________________________________________________________
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*данная форма предназначена для программ предоставления медицинских услуг по протезированию и обеспечению протезно-ортопедическими изделиями,  приобретения средств сурдо-тифлотехники, обучения инвалидов, а также для центров занятости.
Форма 1-6
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!         Факт
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
110            Штатные единицы               ед.
221     воспитатели                   ед.
240     врачи                         ед.
241     средний медицинский
персонал                      ед.
242     младший медицинский
персонал                      ед.
280     административно-
хозяйственный, технический
персонал                      ед
130            Фонд заработной платы       тенге    х      х
211     педагогический персонал     тенге    х      х
221     воспитатели                 тенге    х      х
240     врачи                       тенге    х      х
241     средний медицинский
персонал                    тенге    х      х
242     младший медицинский
персонал                    тенге    х      х
280     административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
140            Количество транспортных
средств                     число                  х
150            Площадь, находящаяся на
балансе                     кв.м.                  х
100    занимаемая площадь          кв.м.                  х
101    площадь, сдаваемая в аренду кв.м.                  х
160            Арендуемая площадь          кв.м.                  х
170            Внешняя кубатура зданий     куб.м.                 х
2                  Специальные показатели               х      х      х
330            Количество воспитанников    чел.
510            Количество проживающих      чел.
312   мужчины                     чел.
313   женщины                     чел.
610            Количество коек             число
611            Дни функционирования
одной койки в год           дней     х      х
___________________________________________________________________________
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*Данная форма заполняется домами-интернатами для умственно-отсталых детей, для престарелых инвалидов, психоневрологическими интернатами, а также областными, гор(рай)медико-социальными экспертными комиссиями

1-5-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымның желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды             Сандық көрсеткiштердiң    Өлшем   Факт  Іс жүзінде
________________              атауы             бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100           Ұйымдардың саны              саны                   х
110           Штат бiрлiктерi              бірлік
130           Еңбекақы қоры                теңге    х      х
140           Көлік құралдарының саны      күн                    х
150           Баланстағы алаң              ш.м.                   х
100     алып отырған алаң            ш.м.                   х
101     жалға берiлетiн алаң         ш.м.                   х
160           Жалға алынатын алаң          ш.м.                   х
170           Ғимараттың сыртқы текше      текше.м                х
алаңы
2                       Арнайы көрсеткіштер              х      х      х
500           Алушылардың саны             адам
530           Оқитын мүгедектердің саны    адам
531           Еңбекке жарамды мүгедек.     адам
тердің саны
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* осы нысан протездеу бойынша медициналық қызмет көрсету және протездік-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету, сурдо-тифлотехника құралдарын сатып алу, мүгедектерді оқыту бағдарламаларына, сондай-ақ еңбекпен қамтамасыз ету орталықтарына арналған
1-6-нысан                   200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымның желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды             Сандық көрсеткiштердiң    Өлшем     Іс жүзінде
________________              атауы             бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер                х     х      х
100          Ұйымдардың саны                саны                  х
110          Штат бiрлiктерi                бірлік
221    тәрбиешiлер                    бірлік
240    дәрiгерлер                     бірлік
241    орта медициналық қызметкерлер  бірлік
242    кiшi медициналық қызметкерлер  бірлік
280    әкiмшiлiк-шаруашылық,          бірлік
техникалық қызметкерлер
130          Еңбекақы қоры                  теңге    х    х
211    педагог қызметкерлер           теңге    х    х
221    тәрбиешiлер                    теңге    х    х
240    дәрiгерлер                     теңге    х    х
241    орта медициналық қызметкерлер  теңге    х    х
242    кiшi медициналық қызметкерлер  теңге    х    х
280    әкiмшiлiк-шаруашылық,          теңге    х    х
техникалық қызметкерлер
140          Көлiк құралдарының саны        саны                  х
150          Баланстағы алаң                ш.м.                  х
100    алып отырған алаң              ш.м.                  х
101    жалға берiлетiн алаң           ш.м.                  х
160          Жалға алынатын алаң            ш.м.                  х
170          Ғимараттың сыртқы текше алаңы  текше.м               х
2                 Арнайы көрсеткіштер                     х    х       х
330          Тәрбиеленушiлердiң саны        адам
510          тұрғындардың саны              адам
312    еркектер                       адам
313    әйелдер                        адам
610          Төсектердiң саны               саны
611          Жылына бiр төсектiң жұмыс      күндер   х    х
iстеу күндерi
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды ойлау қабілеті төмен балаларға арналған, қарт мүгедектерге арналған интернат-үйлері, психоневрологиялық интернаттар, сондай-ақ облыстық әлеуметтік-медициналық сараптама комиссиясы толтырады

Форма 1-9
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!   Фактическое
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
110            Штатные единицы               ед.
280    административно-
хозяйственный,
технический персонал          ед.
215    кандидаты наук                ед.
216    доктора наук                  ед.
217    научные работники не
имеющие ученой степени        ед.
2                  Специальные показатели               х      х      х
470            Количество научных программ число
130    Фундаментальные             число
131    прикладные                  число
132    целевые и комплексные       число
133    инновационные проекты       число
134    проекты фонда науки         число
___________________________________________________________________________
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*Данную форму заполняют НИИ
Форма 1-10
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!   Фактическое
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
450    в сельской местности        число                  х
110            Штатные единицы               ед.
200    аппарат управления            ед.
222    учебно-вспомогательный
персонал                      ед.
280    административно-
хозяйственный,
технический персонал          ед.
450    в сельской местности          ед.
130            Фонд заработной платы       тенге    х      х
200    аппарат управления          тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
450    в сельской местности        тенге    х      х
140            Количество транспортных
средств                     число                  х
150            Площадь, находящаяся на
балансе                     кв.м                   х
100    занимаемая площадь          кв.м.                  х
101    площадь, сдаваемая в аренду кв.м.                  х
160            Арендуемая площадь          кв.м.                  х
170            Внешняя кубатура зданий     куб.м.                 х
2                  Специальные показатели               х      х      х
185            Количество мест в
организации                 число
190            Сумма тарифных ставок в год
на все единицы              тенге    х      х
200    аппарат управления          тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
450    в сельской местности        тенге    х      х
191            надбавки, доплаты и другие
денежные выплаты, кроме
суммы тарифных ставок в год
на все единицы              тенге    х      х
200    аппарат управления          тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
450    в сельской местности        тенге    х      х
200            Педагогические ставки        ед.
450    в сельской местности         ед.
210            Ставки воспитателей          ед.
450    в сельской местности         ед.
302            Количество групп            число
510    классы предшкольной
подготовки                  число
540    ослабленные и часто
болеющие дети               число
541    санаторные (туберкулезные)
группы                      число
310            Количество детей             чел.
303    дети-выпускники детских
домов                        чел.
510    классы предшкольной
подготовки                   чел.
540    ослабленные и часто
болеющие дети                чел.
541    санаторные (туберкулезные)
группы                       чел.
312            Дето-дни посещения          тыс.чел. х      х
-дн.
510    классы предшкольной
подготовки                  тыс.чел. х      х
-дн.
322            Расходы на питание          тенге    х      х
515    расходы за счет средств
родителей                   тенге    х      х
___________________________________________________________________________
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*Данную форму заполняют детские дошкольные организации и приюты

1-9-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымдардың желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды             Сандық көрсеткiштердiң    Өлшем     Іс жүзінде
________________              атауы             бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100           Ұйымдардың саны              саны                   х
110           Штат бiрлiгі                 бірлік
280     әкімшілік-шаруашылық,        бірлік
техникалық қызметкерлер
215     ғылым кандидаттары           бірлік
216     ғылым докторлары             бірлік
217     ғылыми дәрежесі жоқ ғылыми   бірлік
қызметкерлер
2                      Арнайы көрсеткіштер                х     х      х
470           Ғылыми бағдарламалардың саны саны
130     іргелі                       саны
131     қолданбалы                   саны
132     мақсатты және кешенді        саны
133     төл жобалар                  саны
134     ғылыми қордың жобалары       саны
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды ҒЗИ толтырады
1-10-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымдардың желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды             Сандық көрсеткiштердiң    Өлшем     Іс жүзінде
________________              атауы             бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100           Ұйымдардың саны              саны                   х
450     ауылдық жерлерде             саны                   х
110           Штат бiрлiктерi              бірлік
200     басқарма аппараты            бірлік
222     оқытушы-көмекшi қызметкерлер бірлік
280     әкiмшiлiк, шаруашылық,       бірлік
техникалық қызметкерлер
450     ауылдық жердегi              бірлік
130           Еңбекақы қоры                теңге    х      х
200     басқарма аппараты            теңге    х      х
222     оқытушы-көмекшi қызметкерлер теңге    х      х
280     әкiмшiлiк, шаруашылық,       теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
450     ауылдық жердегi              теңге    х      х
140           Көлiк құралдарының саны      саны                   х
150           Баланстағы алаң              ш.м.                   х
100     алып отырған алаң            ш.м.                   х
101     жалға берiлетiн алаң         ш.м.                   х
160           Жалға алынатын алаң          ш.м.                   х
170           Ғимараттың сыртқы            текше м.               х
текше алаңы
2                      Арнайы көрсеткіштер               х      х      х
185           Ұйымдағы орындардың саны     теңге
190           Жылына барлық бiрлiктердiң   теңге    х      х
түрiне арналған тариф
ставкаларының сомасы
200     басқарма аппараты            теңге    х      х
222     оқытушы-көмекшi қызметкерлер теңге    х      х
280     әкiмшiлiк, шаруашылық,       теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
450     ауылдық жердегi              теңге    х      х
191           Барлық бiрлiктерге арналған  теңге    х      х
бiр жылғы тарифтiк ставканы
қоспағанда, үстемеақылар,
қосымша ақылар және басқа да
ақшалай төлемдер
200     басқарма аппараты            теңге    х      х
222     оқытушы-көмекшi қызметкерлер теңге    х      х
280     әкiмшiлiк, шаруашылық,       теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
450     ауылдық жердегi              теңге    х      х
200           Педагог ставкалары           бірлік
450     ауылдық жерде                бірлік
210           Тәрбиелеушiлердiң ставкасы   бірлік
450     ауылдық жердегi              бірлік
302           Топтардың саны               саны
510     мектепке дейiнгi даярлау     саны
сыныптары
540     әлжуаз және жиi ауыратын     саны
балалар
541     санаторийлiк (туберкулездiк) саны
топтар
310           Балалардың саны              адам
303     балалар үйiнiң түлектерi     адам
510     мектепке барар алдындағы     адам
даярлау сыныптары
540     әлжуаз және жиi ауыратын     саны
балалар
541     санаторийлiк (туберкулездiк) адам
топтар
312           Балалар барған күнi          мың      х      х
адам/күн
510     мектепке барар алдындағы     мың      х      х
даярлау сыныптары           адам/күн
322           Тамақтануға арналған         теңге    х      х
шығыстар
515     ата-аналар қаражаты          теңге    х      х
есебінен шығыстар
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды мектепке дейінгі балалар ұйымдары мен баспаналары
толтырады

Форма 1-11
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!   Фактическое
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
400    начальные школы             число                  х
410    неполные, средние
(девятилетние) школы        число                  х
420    средние школы               число                  х
430    школы-детские сады          число                  х
440    малокомплектные школы       число                  х
450    в сельской местности        число                  х
110            Штатные единицы              ед.
221    воспитатели                  ед.
222    учебно-вспомогательный
персонал                     ед.
280    административно-
хозяйственный,
технический персонал         ед.
130            Фонд заработной платы       тенге    х      х
212    педагогический персонал
1-4 классов (комплектов)    тенге    х      х
213    педагогический персонал
5-9 классов                 тенге    х      х
214    педагогический персонал
10-11 классов               тенге    х      х
221    воспитатели                 тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
140            Количество транспортных
средств                     число                  х
150            Площадь, находящаяся на
балансе                     кв.м                   х
100    занимаемая площадь          кв.м                   х
101    площадь, сдаваемая в аренду кв.м                   х
160            Арендуемая площадь          кв.м                   х
170            Внешняя кубатура зданий     куб.м                  х
2                  Специальные показатели               х      х      х
190            Сумма тарифных ставок в год
на все единицы тенге                 х      х
212    педагогический персонал
1-4 классов (комплектов)    тенге    х      х
213    педагогический персонал
5-9 классов тенге                    х      х
214    педагогический персонал
10-11 классов               тенге    х      х
221    воспитатели                 тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный,
технический персонал        тенге    х      х
191            Надбавки, доплаты и другие
денежные выплаты, кроме
суммы тарифных ставок в год
на все единицы              тенге    х      х
212    педагогический персонал
1-4 классов (комплектов)    тенге    х      х
213    педагогический персонал
5-9 классов                 тенге    х      х
214    педагогический персонал
10-11 классов               тенге    х      х
221    воспитатели                 тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
200            Педагогические ставки        ед.
400    начальные школы              ед.
410    неполные, средние
(девятилетние) школы         ед.
420    средние школы                ед.
440    малокомплектные школы        ед.
450    в сельской местности         ед.
500    1-4 классы (комплекты)       ед.
502    5-9 классы                   ед.
503    10-11 классы                 ед.
510    классы предшкольной
подготовки                   ед.
201            Численность педагогического
персонала (физические лица)  чел.
210            Ставки воспитателей          ед.
211            Численность воспитателей
(физические лица)            чел.
300            Количество классов          число
430    школы-детские сады          число
500    1-4 классы (комплекты)      число
502    5-9 классы                  число
503    10-11 классы                число
510    классы предшкольной
подготовки                  число
301            Количество классов-
комплектов                  число
400    начальные школы             число
410    неполные, средние
(девятилетние) школы        число
420    средние школы               число
440    малокомплектные школы       число
450    в сельской местности        число
302            Количество групп            число
504    группы с продленным днем    число
310            Количество детей             чел.
430    школы-детские сады           чел.
312            Дето-дни посещения          тыс.чел. х      х
-дн.
430    школы-детские сады          тыс.чел. х      х
-дн.
313            Дето-дни питания            тыс.чел. х      х
-дн.
522    учащиеся группы
продленного дня             тыс.чел. х      х
-дн.
527    воспитанники интернатов     тыс.чел. х      х
при школах                    -дн.
528    воспитанники интернатов     тыс.чел. х      х
при школах, содержащиеся      -дн.
полностью за счет бюджета
320            Количество учащихся           чел.
400    начальные школы               чел.
410    неполные, средние
(девятилетние) школы          чел.
420    средние школы                 чел.
430    школы-детские сады            чел.
440    малокомплектные школы         чел.
450    в сельской местности          чел.
500    1-4 классы (комплекты)        чел.
502    5-9 классы                    чел.
503    10-11 классы                  чел.
510    классы предшкольной
подготовки                    чел.
522    учащиеся, группы
продленного дня               чел.
523    группы продленного дня,
освобожденные от платы за
питание полностью или частично
(в перерасчете на полностью
освобожденных)                чел.
322            Расходы на питание            тенге  х      х
435    школы и группы с продленным
днем                          тенге  х      х
527    воспитанники интернатов
при школах                    тенге  х      х
528    воспитанники интернатов
при школах, содержащиеся
полностью за счет бюджета     тенге  х      х
330            Количество воспитанников       чел.
524    проживающие в интернатах
при школах                     чел.
528    воспитанники интернатов при
школах, содержащиеся
полностью за счет бюджета      чел.
529    воспитанники интернатов при
школах, питающиеся за счет
бюджета (в перерасчете на
полностью освобожденных)       чел.
332            Организации-интернаты при
школах, содержащиеся
полностью за счет бюджета     число                х
__________________________________________________________________________
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*Данную форму заполняют начальные, неполные средние, средние школы, школы-детские сады, вечерние школы

1-11-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымдардың желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды           Сандық көрсеткiштердiң      Өлшем     Іс жүзінде
________________            атауы               бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100          Ұйымдардың саны               саны                   х
400     бастауыш мектептер            саны                   х
410     толық емес, орташа            саны                   х
(тоғызжылдық) мектептер
420     орта мектептер                саны                   х
430     мектептер-бала бақшалары      саны                   х
440     аз комплектiлі мектептер      саны                   х
450     ауылдық жердегi               саны                   х
110          Штат бiрлiктерi               бірлік
221     тәрбиешiлер                   бірлік
222     оқытушы-көмекшi қызметкерлер  бірлік
280     әкiмшiлiк, шаруашылық,        бірлік
техникалық қызметкерлер
130          Еңбекақы қоры                 теңге    х      х
212    1-4-сыныптардың (толық        теңге    х      х
жасақталғандардың) педагог
қызметкерлерi
213    5-9-сыныптардың педагог       теңге    х      х
қызметкерлерi
214    10-11-сыныптардың педагог     теңге    х      х
қызметкерлерi
221    тәрбиешiлер                   теңге    х      х
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
140          Көлiк құралдарының саны       саны                   х
150          Баланстағы алаң               ш.м.                   х
100    алып отырған алаң             ш.м.                   х
101    жалға берiлетiн алаң          ш.м.                   х
160          Жалға алынатын алаң           ш.м.                   х
170          Ғимараттың сыртқы             текше м.               х
текше алаңы
2                 Арнайы көрсеткіштер                    х      х      х
190          Барлық бiрлiктерге арналған   теңге    х      х
бiр жылғы тарифтік
ставкалардың сомасы
212    1-4-сыныптардың (толық        теңге    х      х
жасақталғандардың)
педагогикалық қызметкерлерi
213    5-9-сыныптардың педагог       теңге    х      х
қызметкерлерi
214    10-11-сыныптардың педагог     теңге    х      х
қызметкерлерi
221    тәрбиешiлер                   теңге    х      х
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
191          Барлық бiрлiктерге арналған   теңге    х      х
бiр жылғы тарифтiк ставканы
қоспағанда, үстемеақылар,
қосымша ақылар және
басқа да ақшалай төлемдер
212    1-4-сыныптардың (толық        теңге    х      х
жасақталғандардың) педагог
қызметкерлерi
213    5-9-сыныптардың педагог       теңге    х      х
қызметкерлерi
214    10-11-сыныптардың педагог     теңге    х      х
қызметкерлерi
221    тәрбиешiлер                   теңге    х      х
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
200          Педагог ставкалары            бірлік
400    бастауыш мектептер            бірлік
410    толық емес, орташа            бірлік
(тоғызжылдық) мектептерде
420    орта мектептер                бірлік
440    шағын жасақталған мектептер   бірлік
450    ауылдық жердегi               бірлік
500    1-4-сыныптардың (толық        бірлік
жасақталғандардың) педагог
қызметкерлерi
502    5-9-сыныптардың педагог       бірлік
қызметкерлерi
503    10-11-сыныптардың педагог     бірлік
қызметкерлерi
510    мектепке дейiнгi даярлау      бірлік
сыныптары
201          Педагог қызметкерлердiң       адам
(жеке тұлғалардың) саны
210          Тәрбиешiлердiң ставкалары     адам
211          Тәрбиешiлердiң (жеке          адам
тұлғалардың) саны
300          Сыныптардың саны              саны
430    мектеп-бала бақшалар          саны
500    1-4-сыныптардың (толық        саны
жасақталғандардың) педагог
қызметкерлерi
502    5-9-сыныптардың педагог       саны
қызметкерлерi
503    10-11-сыныптардың педагог     саны
қызметкерлерi
510    мектепке дейiнгi даярлау      саны
сыныптары
301          Сыныптардың-жасақталған.      саны
дардың саны
400    бастауыш мектептер            саны
410    толық емес, орташа            саны
(тоғызжылдық) мектептерде
420    орта мектептер                саны
440    шағын жасақталған мектептер   саны
450    ауылдық жердегi               саны
302          Топтардың саны                саны
504    ұзартылған күн топтары        саны
310          Балалардың саны               адам
430    мектептер-бала бақшалар       адам
312          Балалар барған күнi         мың адам-  х      х
күні
430    мектептер-бала бақшалар     мың адам-  х      х
күні
313          Тамақтану бала-күндерi      мың адам-  х      х
күні
522    ұзартылған күн тобында      мың адам-  х      х
оқитындар                     күні
527    мектеп жанындағы интернат.  мың адам-  х      х
тардың тәрбиеленушiлерi       күні
528    толығымен бюджет есебiнен   мың адам-  х      х
ұсталатын мектеп жанындағы    күні
интернаттардың
тәрбиеленушiлерi
320          Оқушылардың саны              адам
400    бастауыш мектептер            адам
410    толық емес, орташа            адам
(тоғызжылдық) мектептерде
420    орта мектептер                адам
430    мектептер бала-бақшалар       адам
440    шағын жасақталған мектептер   адам
450    ауылдық жердегi               адам
500    1-4-мектептер (толық          адам
жасақталғандар)
502    5-9-сыныптар                  адам
503    10-11-сыныптар                адам
510    мектепке дейiнгi              адам
даярлау сыныптары
522    ұзартылған күн тобының        адам
оқушылары
523    толық немесе iшiнара тамақ    адам
үшiн ақы төлеуден босатылған
(қайта есептегенде толық
босатылған) ұзартылған
күн тобы
322          Тамақтануға арналған          теңге    х      х
шығындар
435    мектептер ұзартылған          теңге    х      х
күн тобы
527    мектеп жанындағы интернат.    теңге    х      х
тардың тәрбиеленушiлерi
528    толығымен бюджет есебiнен     теңге    х      х
ұсталатын мектеп жанындағы
интернаттардың тәрбие.
ленушiлерi
330          Тәрбиеленушiлердiң саны       адам
524    мектеп жанындағы интернатта   адам
тұратындар
528    толығымен бюджет есебiнен     адам
ұсталатын мектеп жанындағы
интернаттардың тәрбие.
ленушiлерi
529    бюджет есебiнен тамақтанатын  адам
мектеп жанындағы интернат.
тардың тәрбиеленушiлерi
(қайта есептегенде толық
босатылған)
332          Толығымен бюджет есебiнен     саны                   х
ұсталатын мектептер
жанындағы ұйымдар-мектептер
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды бастауыш, толық емес орта, орта мектептер,
мектептер-бала бақшалар, кешкі мектептер толтырады

Форма 1-12
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!   Фактическое
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
__________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
110            Штатные единицы               ед.
222    учебно-вспомогательный
персонал                      ед.
280    административно-
хозяйственный,
технический персонал          ед.
130            Фонд заработной платы       тенге    х      х
211    педагогический персонал     тенге    х      х
220    мастера производственного
обучения                    тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
140            Количество транспортных
средств                     число                  х
150            Площадь, находящаяся на
балансе                     кв.м                   х
100    занимаемая площадь          кв.м.                  х
101    площадь, сдаваемая в аренду кв.м.                  х
103    площадь общежитий           кв.м.                  х
160            Арендуемая площадь          кв.м.                  х
170            Внешняя кубатура зданий     куб.м.                 х
2                  Специальные показатели               х      х      х
180            Количество зданий           число                  х
111    количество общежитий        число                  х
190            Сумма тарифных ставок в год
на все единицы              тенге    х      х
211    педагогический персонал     тенге    х      х
220    мастера производственного
обучения                    тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
191            Надбавки, доплаты и другие
денежные выплаты, кроме
суммы тарифных ставок в год
на все единицы              тенге    х      х
211    педагогический персонал     тенге    х      х
220    мастера производственного
обучения                    тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
200            Педагогические ставки        ед.
202            Количество педагогических
часов                        час.    х      х
212            Численность мастеров
производственного обучения   чел.
310            Количество детей             чел.
302    дети-сироты и дети,          чел.
оставшиеся без попечения
родителей                    чел.
311            Дни пребывания детей в год   дней    х      х
302    дети-сироты и дети,          дней    х      х
оставшиеся без попечения
родителей
313            Дето-дни питания            тыс.чел. х      х
-дн.
521    учащиеся, получающие        тыс.чел. х      х
бесплатное питание            -дн.
320            Количество учащихся           чел.
521    учащиеся, получающие
бесплатное питание            чел.
410            Прием                         чел.   х             х
411            Выпуск                        чел.   х             х
420            Выбыло до окончания
срока обучения                чел.   х             х
421            Прибыло из других учебных
заведений, переведено с
других видов обучения внутри
учебного заведения и
восстановлено                 чел.   х             х
422            Переведено в другие учебные
заведения и на другие виды
обучения внутри учебного
заведения                     чел.   х             х
430            Стипендиаты за счет
средств бюджета               чел.
440            Количество мест в общежитиях  число
441            Количество учащихся,
проживающих в общежитии       чел.
460            Группы по теоретическому
обучению                      число  х      х
__________________________________________________________________________
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*Данную форму заполняют профессионально-технические и специальные профессионально-технические школы

1-12-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымдардың желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды           Сандық көрсеткiштердiң      Өлшем     Іс жүзінде
________________            атауы               бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100          Ұйымдардың саны               саны                   х
110          Штат бiрлiктерi               бірлік
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  бірлік
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        бірлік
техникалық қызметкерлер
130          Еңбекақы қоры                 теңге    х      х
211    педагог қызметкерлер          теңге    х      х
220    өндiрiстiк оқыту шеберлерi    теңге    х      х
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
140          Көлiк құралдарының саны       саны                   х
150          Баланстағы алаң               ш.м.                   х
100    алып отырған алаң             ш.м.                   х
101    жатақхана алаңы               ш.м.                   х
160          Жалға алынатын алаң           ш.м.                   х
170          Ғимараттың сыртқы             текше м.               х
текше алаңы
2                     Арнайы көрсеткіштер                х      х      х
180          Ғимараттардың саны            саны                   х
111    жатақхана саны                саны                   х
190          Барлық бiрлiктерге арналған   теңге    х      х
бiр жылғы тарифтiк
ставкалардың сомасы
211    педагог қызметкерлер          теңге    х      х
220    өндiрiстiк оқыту шеберлерi    теңге    х      х
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
191          Барлық бiрлiктерге арналған   теңге    х      х
бiр жылғы тарифтiк
ставканы қоспағанда,
үстемеақылар, қосымша ақылар
және басқа да ақшалай
төлемдер
211    педагог қызметкерлер          теңге    х      х
220    өндiрiстiк оқыту шеберлерi    теңге    х      х
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
200          Педагог ставкалары            бірлік
202          Педагог ставкалардың саны     сағаты   х      х
212          Өндiрiстiк оқыту шебер.       сағаты
лерiнiң саны
310          Балалардың саны               адам
302    жетiм балалар және ата-       адам
анасының қамқорынан
айрылған балалар
311          Жыл ішiнде балалардың болған  күндер   х      х
күндерi
302    жетiм балалар және ата-       күндер   х      х
анасының қамқорынан
айрылған балалар
313          Балалар-тамақтану күнi       мың адам- х      х
күні
521    тегiн тамақ алатын оқушылар  мың адам- х      х
күні
320          Оқушылардың саны              адам
521    тегін тамақ алатын оқушылар   адам
410          Қабылдау                      адам     х             х
411          Бiтiру                        адам     х             х
420          Оқу мерзiмi аяқталғанға       адам     х             х
дейiн шығып қалғандар
421          Басқа оқу орындарынан ауысып  адам     х             х
келген, оқу орнының ішiнде
оқытудың басқа түрлерiнен
ауысқан және қайта
орналасқандар
422          Оқу орнының iшiнде басқа оқу  адам     х             х
орындарына және оқытудың
басқа түрлерiне ауысқандары
430          Бюджет қаражаты есебiнен      адам
ұсталатын студенттер
440          Жатақханалардағы              саны
орындардың саны
441          Жатақханада тұратын           адам
оқушылардың саны
460          Теориялық оқу бойынша топтар  саны     х      х
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* Осы бағанды кәсіптік-техникалық және арнайы кәсіптік-техникалық
мектептер толтырады

Форма 1-16
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!   Фактическое
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
110            Штатные единицы               ед.
222    учебно-вспомогательный
персонал                      ед.
280    административно-
хозяйственный,
технический персонал          ед.
130            Фонд заработной платы       тенге    х      х
211    педагогический персонал     тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
140            Количество транспортных
средств                     число                  х
150            Площадь, находящаяся на
балансе                     кв.м                   х
100    занимаемая площадь          кв.м                   х
101    площадь, сдаваемая в аренду кв.м                   х
102    площадь учебных корпусов    кв.м                   х
103    площадь общежитий           кв.м                   х
104    площадь прочих зданий и
помещений                   кв.м                   х
160            Арендуемая площадь          кв.м.                  х
170            Внешняя кубатура зданий     куб.м.                 х
2                  Специальные показатели               х      х      х
180            Количество зданий           число                  х
110    количество учебных
аудиторий                   число                  х
111    количество общежитий        число                  х
112    количество учебных корпусов число                  х
113    количество прочих зданий
и помещений                 число                  х
190            Сумма тарифных ставок в год
на все единицы              тенге    х      х
211    педагогический персонал     тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
191            Надбавки, доплаты и другие
денежные выплаты, кроме
суммы тарифных ставок в год
на все единицы              тенге    х      х
211    педагогический персонал     тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
200            Педагогические ставки        ед.
202            Количество педагогических
часов                       час.
321    дневное обучение            час.
322    вечернее обучение           час.
323    заочное обучение            час.
310            Количество детей            чел.
302    дети-сироты и дети,
оставшиеся без попечения
родителей                   чел.
311            Дни пребывания детей в год  дней     х      х
302    дети-сироты и дети,
оставшиеся без попечения
родителей                   дней     х      х
313            Дето-дни питания           тыс.чел.  х      х
-дн.
521    учащиеся, получающие
бесплатное питание         тыс.чел.  х      х
-дн.
320            Количество учащихся          чел.
321    дневное обучение             чел.
322    вечернее обучение            чел.
323    заочное обучение             чел.
521    учащиеся, получающие
бесплатное питание           чел.
410            Прием                        чел.    х             х
321    дневное обучение             чел.    х             х
322    вечернее обучение            чел.    х             х
323    заочное обучение             чел.    х             х
411            Выпуск                       чел.    х             х
321    дневное обучение             чел.    х             х
322    вечернее обучение            чел.    х             х
323    заочное обучение             чел.    х             х
420            Выбыло до окончания срока
обучения                     чел.    х             х
321    дневное обучение             чел.    х             х
322    вечернее обучение            чел.    х             х
323    заочное обучение             чел.    х             х
421            Прибыло из других учебных
заведений, переведено с
других видов обучения внутри
учебного заведения и
восстановлено                чел.    х             х
321    дневное обучение             чел.    х             х
322    вечернее обучение            чел.    х             х
323    заочное обучение             чел.    х             х
422            Переведено в другие учебные
заведения и на другие виды
обучения внутри учебного
заведения                    чел.    х             х
321    дневное обучение             чел.    х             х
322    вечернее обучение            чел.    х             х
323    заочное обучение             чел.    х             х
430            Стипендиаты за счет средств
бюджета                      чел.
440            Количество мест в
общежитиях                   число
441            Количество учащихся,
проживающих в общежитии      чел.
460            Группы по теоретическому
обучению                     число   х      х
321    дневное обучение             чел.    х      х
322    вечернее обучение            чел.    х      х
323    заочное обучение             чел.    х      х
__________________________________________________________________________
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
* Данная форма заполняется ССУЗ-ми

1-16-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымдардың желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды           Сандық көрсеткiштердiң      Өлшем     Іс жүзінде
________________            атауы               бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100          Ұйымдардың саны               саны                   х
450    ауылдық жердегi               саны                   х
110          Штат бiрлiктерi               бірлік
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  бірлік
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        бірлік
техникалық қызметкерлер
130          Еңбекақы қоры                 теңге    х      х
211    педагог қызметкерлер          теңге    х      х
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
280    әкiмшілiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
140          Көлiк құралдарының саны       саны                   х
150          Баланстағы алаң               ш.м                    х
100    алып отырған алаң             ш.м                    х
101    жалға берiлетiн алаң          ш.м                    х
102    оқу корпустарының алаңы       ш.м                    х
103    жатақхана алаңы               ш.м                    х
104    өзге ғимараттар мен үй-       ш.м                    х
жайлардың алаңы
160          Жалға алынатын алаң           ш.м                    х
170          Ғимараттың сыртқы             текше м.               х
текше алаңы
2                    Арнайы көрсеткiштер                 х      х      х
180          Ғимараттардың саны            саны                   х
110    оқу аудиторияларының саны     саны                   х
111    жатақханалардың саны          саны                   х
112    оқу корпустарының саны        саны                   х
113    өзге ғимараттар мен           саны                   х
үй-жайлардың саны
190          Барлық бiрлiктерге арналған   теңге    х      х
бiр жылғы тарифтiк
ставкалардың сомасы
211    педагог қызметкерлер          теңге    х      х
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
191          Барлық бiрлiктерге арналған   теңге    х      х
бiр жылғы тарифтiк
ставканы қоспағанда,
үстемеақылар, қосымша
ақылар және басқа да
ақшалай төлемдер
211    педагог қызметкерлер          теңге    х      х
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
200          Педагог ставкалары            бірлік
202          Педагог сағаттарының саны     сағаты
321    күндiзгi оқу                  сағаты
322    кешкi оқу                     сағаты
323    сырттай оқу                   сағаты
310          Балалардың саны               адам
302    жетiм балалар, және           адам
ата-анасының қамқорынан
айрылған балалар
311          Жыл ішiнде балалардың болған  күндері  х      х
күндерi
302    жетiм балалар, және ата-      күндері  х      х
анасының қамқорынан
айрылған балалар
313          Балалар - тамақтану күнi      мың ад.  х      х
521    тегiн тамақ алатын оқушылар   мың ад.  х      х
320          Оқушылардың саны              адам
321    күндізгі оқу                  адам
322    кешкi оқу                     адам
323    сырттай оқу                   адам
521    тегiн тамақ алатын оқушылар   адам
410          Қабылдау                      адам     х             х
321    Күндізгі оқу                  адам     х             х
322    кешкi оқу                     адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
411          Бiтiру                        адам     х             х
321    күндізгi оқу                  адам     х             х
322    кешкi оқу                     адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
420          Оқу мерзiмi аяқталғанға       адам     х             х
дейiн шығып қалғандар
321    күндiзгі оқу                  адам     х             х
322    кешкi оқу                     адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
421          Басқа оқу орындарынан         адам     х             х
ауысып келген, оқу орнының
ішiнде оқытудың басқа
түрлерiнен ауысқан және
қайта орналасқандар
321    күндiзгi оқу                  адам     х             х
322    кешкi оқу                     адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
422          Оқу орнының iшiнде басқа      адам     х             х
оқу орындарына және оқытудың
басқа түрлерiне ауысқандары
321    күндізгі оқу                  адам     х             х
322    кешкi оқу                     адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
430          Бюджет қаражаты есебiнен      адам
ұсталатын стипендиаттар
440          Жатақханадағы орындардың      саны
саны
441          Жатақханада тұратын           адам
оқушылардың саны
460          Теориялық оқу бойынша топтар  саны     х      х
321    күндiзгi оқу                  саны     х      х
322    кешкi оқу                     саны     х      х
323    сырттай оқу                   саны     х      х
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды ОАОО толтырады

Форма 1-17
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!   Фактическое
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
110            Штатные единицы               ед.
210    профессорско-
преподавательского состава
(включая совместителей)       ед.
215    кандидаты наук                ед.
216    доктора наук                  ед.
222    учебно-вспомогательный
персонал                      ед.
280    административно-
хозяйственный,
технический персонал          ед.
130            Фонд заработной платы       тенге    х      х
210    профессорско-
преподавательского состава
(включая совместителей)     тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
230    почасовой фонд заработной
платы профессорско-
преподавательского состава  тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
140            Количество транспортных
средств                     число                  х
150            Площадь, находящаяся на
балансе                     кв.м                   х
100    занимаемая площадь          кв.м                   х
101    площадь, сдаваемая в аренду кв.м                   х
102    площадь учебных корпусов    кв.м                   х
103    площадь общежитий           кв.м                   х
104    площадь прочих зданий и
помещений                   кв.м                   х
160            Арендуемая площадь          кв.м.                  х
170            Внешняя кубатура зданий     куб.м.                 х
2                  Специальные показатели               х      х      х
180            Количество зданий           число                  х
110    количество учебных
аудиторий                   число                  х
111    количество общежитий        число                  х
112    количество учебных корпусов число                  х
113    количество прочих зданий
и помещений                 число                  х
190            Сумма тарифных ставок в год
на все единицы              тенге    х      х
210    профессорско-
преподавательский состав
(включая совместителей)     тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
230    почасовой фонд заработной
платы профессорско-
преподавательского состава  тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
191            Надбавки, доплаты и другие
денежные выплаты, кроме
суммы тарифных ставок в год
на все единицы              тенге    х      х
210    профессорско-
преподавательский состав
(включая совместителей)     тенге    х      х
222    учебно-вспомогательный
персонал                    тенге    х      х
230    почасовой фонд заработной
платы профессорско-
преподавательского состава  тенге    х      х
280    административно-
хозяйственный, технический
персонал                    тенге    х      х
202            Количество педагогических
часов                       час.     х      х
231    педагогические часы с
почасовой оплатой           час.     х      х
310            Количество детей            чел.
302    дети-сироты и дети,
оставшиеся без попечения
родителей                   чел.
400            Количество студентов        чел.
321    дневное обучение            чел.
322    вечернее обучение           чел.
323    заочное обучение            чел.
324    иностранные студенты        чел.
340    магистратура
(дневное обучение)          чел.
341    магистратура
(заочное обучение)          чел.
350    аспиранты с отрывом
от производства             чел.
351    аспиранты без отрыва
от производства             чел.
360    докторантура                чел.
410            Прием                       чел.     х             х
321    дневное обучение            чел.     х             х
322    вечернее обучение           чел.     х             х
323    заочное обучение            чел.     х             х
324    иностранные студенты        чел.     х             х
330    подготовительные
отделения при ВУЗах
(дневное обучение)          чел.     х             х
340    магистратура
(дневное обучение)          чел.     х             х
341    магистратура
(заочное обучение)          чел.     х             х
350    аспиранты с отрывом
от производства             чел.     х             х
351    аспиранты без отрыва
от производства             чел.     х             х
360    докторантура                чел.     х             х
411            Выпуск                      чел.     х             х
321    дневное обучение            чел.     х             х
322    вечернее обучение           чел.     х             х
323    заочное обучение            чел.     х             х
324    иностранные студенты        чел.     х             х
340    магистратура
(дневное обучение)          чел.     х             х
341    магистратура
(заочное обучение)          чел.     х             х
350    аспиранты с отрывом
от производства             чел.     х             х
351    аспиранты без отрыва
от производства             чел.     х             х
360    докторантура                чел.     х             х
420            Выбыло до окончания
срока обучения              чел.     х             х
321    дневное обучение            чел.     х             х
322    вечернее обучение           чел.     х             х
323    заочное обучение            чел.     х             х
324    иностранные студенты        чел.     х             х
340    магистратура
(дневное обучение)          чел.     х             х
341    магистратура
(заочное обучение)          чел.     х             х
350    аспиранты с отрывом
от производства             чел.     х             х
351    аспиранты без отрыва
от производства             чел.     х             х
421            Прибыло из других учебных
заведений, переведено с
других видов обучения внутри
учебного заведения и
восстановлено               чел.     х             х
321    дневное обучение            чел.     х             х
322    вечернее обучение           чел.     х             х
323    заочное обучение            чел.     х             х
324    иностранные студенты        чел.     х             х
340    магистратура
(дневное обучение)          чел.     х             х
341    магистратура
(заочное обучение)          чел.     х             х
350    аспиранты с отрывом
от производства             чел.     х             х
351    аспиранты без отрыва
от производства             чел.     х             х
360    докторантура                чел.     х             х
422            Переведено в другие учебные
заведения и на другие виды
обучения внутри учебного
заведения                   чел.     х             х
321    дневное обучение            чел.     х             х
322    вечернее обучение           чел.     х             х
323    заочное обучение            чел.     х             х
324    иностранные студенты        чел.     х             х
340    магистратура
(дневное обучение)          чел.     х             х
341    магистратура
(заочное обучение)          чел.     х             х
350    аспиранты с отрывом
от производства             чел.     х             х
351    аспиранты без отрыва
от производства             чел.     х             х
360    докторантура                чел.     х             х
430            Стипендиаты за счет
средств бюджета             чел.
440            Количество мест в
общежитиях                  число
441            Количество учащихся,
проживающих в общежитии     чел.
450            Количество учащихся
подготовительного отделения
при ВУЗах (дневное обучение)чел.
___________________________________________________________________________
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*Данную форму заполняют ВУЗ-ы

1-17-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымдардың желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды           Сандық көрсеткiштердiң      Өлшем     Іс жүзінде
________________            атауы               бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100          Ұйымдардың саны               саны                   х
110          Штат бiрлiктерi               бірлік
210    профессорлық-оқытушылық       бірлік
құрам (қосымша жұмыс iстей.
тiндердi қоса алғанда)
215    ғылым кандидаттары            бірлік
216    ғылым докторлары              бірлік
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  бірлік
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        бірлік
техникалық қызметкерлер
130          Еңбекақы қоры                 теңге    х      х
210    профессорлық-оқытушылық       теңге    х      х
құрам (қосымша жұмыс
iстейтiндердi қоса алғанда)
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
230    профессорлық-оқытушылық       теңге    х      х
құрамы жалақысының сағаттық
қоры
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
140          Көлiк құралдарының саны       саны                   х
150          Баланстағы алаң               ш.м.                   х
100    Баланстағы алаң               ш.м.                   х
101    алып отырған алаң             ш.м.                   х
102    оқу корпустарының саны        ш.м.                   х
103    жатақхана алаңы               ш.м.                   х
104    өзге ғимараттар мен           ш.м.                   х
үй-жайлардың алаңы
160          Жалға алынатын алаң           ш.м.                   х
170          Ғимараттың сыртқы текше       текше м.               х
алаңы
2                    Арнайы көрсеткіштер                 х      х      х
180          Ғимараттардың саны            саны                   х
110    оқу аудиторияларының саны     саны                   х
111    жатақхана саны                саны                   х
112    оқу корпустарының саны        саны                   х
113    өзге ғимараттар мен           саны                   х
үй-жайлардың алаңы
190          Барлық бiрлiктерге арналған   теңге    х      х
бiр жылғы тарифтiк
ставкалардың сомасы
210    профессорлық-оқытушылық       теңге    х      х
құрам (қосымша жұмыс
iстейтiндердi қоса алғанда)
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
230    профессорлық-оқытушылық       теңге    х      х
құрамы жалақысының
сағаттық қоры
280    әкiмшілiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
191          Барлық бiрлiктерге арналған   теңге    х      х
бiр жылғы тарифтiк ставканы
қоспағанда, үстемеақылар,
қосымша ақылар және басқа
да ақшалай төлемдер
210    профессорлық-оқытушылық       теңге    х      х
құрам (қосымша жұмыс
iстейтіндердi қоса алғанда)
222    оқытушы-көмекшi қызметкерлер  теңге    х      х
230    профессорлық-оқытушылық       теңге    х      х
құрамы жалақысының
сағаттық қоры
280    әкiмшiлiк, шаруашылық,        теңге    х      х
техникалық қызметкерлер
202          Педагог сағаттарының саны     саны     х      х
231    сағаттық ақымен педагоги.     саны     х      х
калық сағаттар
310          Балалардың саны               адам
302    жетiм балалар, және           адам
ата-анасының қамқорынан
айрылған балалар
400          Студенттердiң саны            адам
321    күндiзгi оқу                  адам
322    кешкi оқу                     адам
323    сырттай оқу                   адам
324    шетел студенттерi             адам
340    магистратура (күндiзгi оқу)   адам
341    магистратура (сырттай оқу)    адам
350    өндiрiстен қол үзiп оқитын    адам
аспиранттар
351    өндiрiстен қол үзбей оқитын   адам
аспиранттар
360    докторантура                  адам
410          Қабылдау                      адам     х             х
321    күндiзгi оқу                  адам     х             х
322    кешкi оқу                     адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
324    шетел студенттерi             адам     х             х
330    ЖОО жанындағы алдын ала       адам     х             х
даярлау бөлiмдерi (күндiзгi
оқу)
340    магистратура (күндiзгі оқу)   адам     х             х
341    магистратура (сырттай оқу)    адам     х             х
350    өндiрiстен қол үзiп оқитын    адам     х             х
аспиранттар
351    өндiрiстен қол үзбей оқитын   адам     х             х
аспиранттар
360    докторантура                  адам     х             х
411          Бiтiру                        адам     х             х
321    күндiзгi оқу                  адам     х             х
322    кешкi оқу                     адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
324    шетел студенттерi             адам     х             х
340    магистратура (күндiзгi оқу)   адам     х             х
341    магистратура (сырттай оқу)    адам     х             х
350    өндiрiстен қол үзiп оқитын    адам     х             х
аспиранттар
351    өндiрiстен қол үзбей оқитын   адам     х             х
аспиранттар
360    докторантура                  адам     х             х
420          Оқу мерзiмi аяқталғанға       адам     х             х
дейiн шығып қалғандар
321    күндiзгi оқу                  адам     х             х
322    кешкi оқу                     адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
324    шетел студенттерi             адам     х             х
340    магистратура (күндiзгi оқу)   адам     х             х
341    магистратура (сырттай оқу)    адам     х             х
350    өндiрiстен қол үзiп оқитын    адам     х             х
аспиранттар
351    өндiрiстен қол үзбей оқитын   адам     х             х
аспиранттар
421          Басқа оқу орындарынан ауысып  адам     х             х
келген, оқу орнының ішiнде
оқытудың басқа түрлерiнен
ауысқан және қайта
орналасқандар
321    күндiзгi оқу                  адам     х             х
322    кешкi оқу                     адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
324    шетел студенттерi             адам     х             х
340    магистратура (күндiзгi оқу)   адам     х             х
341    магистратура (сырттай оқу)    адам     х             х
350    өндiрiстен қол үзiп оқитын    адам     х             х
аспиранттар
351    өндiрiстен қол үзбей оқитын   адам     х             х
аспиранттар
360    докторантура                  адам     х             х
422          Оқу орнының iшiнде басқа оқу  адам     х             х
орындарына және оқытудың
басқа түрлерiне ауысқандары
321    күндізгі оқу                  адам     х             х
322    кешкi оқу                     адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
324    шетел студенттерi             адам     х             х
340    магистратура (күндiзгi оқу)   адам     х             х
341    магистратура (сырттай оқу)    адам     х             х
350    өндірiстен қол үзiп оқитын    адам     х             х
аспиранттар
351    өндiрiстен қол үзбей оқитын   адам     х             х
аспиранттар
360    докторантура                  адам     х             х
430          Бюджет қаражаты есебiнен      адам
ұсталатын стипендияттар
440          Жатақханадағы орындардың      саны
саны
441          жатақханада тұратын оқушы.    адам
лардың саны
450          ЖОО жанындағы алдын ала       адам
даярлау бөлiмшелерiндегі
оқушылардың саны
(күндiзгi оқу)
Ұйымның                      ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің             ____________________________
басшысы                          (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды ЖОО толтырады

Форма 1-18
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!   Фактическое
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
110            Штатные единицы              ед.
200     аппарат управления           ед.
260     военнослужащие               ед.
261     военнослужащие срочной
службы                       ед.
262     аттестованный состав         ед.
263     вольнонаемный состав         ед.
130            Фонд заработной платы       тенге    х      х
200     аппарат управления          тенге    х      х
260     военнослужащие              тенге    х      х
261     военнослужащие срочной
службы                      тенге    х      х
262     аттестованный состав        тенге    х      х
263     вольнонаемный состав        тенге    х      х
140            Количество транспортных
средств                     число                  х
120     количество служебных
легковых автомобилей        число                  х
121     количество специальных
машин                       число                  х
150            Площадь, находящаяся на
балансе                     кв.м                   х
100     занимаемая площадь          кв.м                   х
101     площадь, сдаваемая в аренду кв.м                   х
160            Арендуемая площадь          кв.м                   х
170            Внешняя кубатура зданий     куб.м                  х
__________________________________________________________________________
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*Данная форма заполняется органами обороны (военные комиссариаты,  воинские части), КНБ, Генеральной прокуратуры, Таможенного комитета, Комитета Налоговой полиции, Внутренних Дел, Агентства РК по чрезвычайным ситуациям (пожарные службы, водно-спасательные службы, оперативно-спасательный отряд, отряд экстренного реагирования, воинские части), а также службой охраны Президента, Республиканской Гвардией

1-18-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымдардың желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды           Сандық көрсеткiштердiң      Өлшем     Іс жүзінде
________________            атауы               бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100          Ұйымдардың саны               саны                   х
110          Штат бiрлiктерi               бірлік
200    басқарма аппараты             бірлік
260    әскери қызметшiлер            бірлік
261    жедел қызметтің әскери        бірлік
қызметшiлерi
262    аттестацияланған құрам         бірлік
263    ерiктi жалдама құрам          бірлік
130          Еңбекақы қоры                 теңге    х      х
200    басқарма аппараты             теңге    х      х
260    әскери қызметшiлер            теңге    х      х
261    жедел қызметтiң әскери        теңге    х      х
қызметшiлерi
262    аттестацияланған құрам        теңге    х      х
263    ерiктi жалдама құрам          теңге    х      х
140          Көлiк құралдарының саны       саны                   х
120    қызметтік жеңiл автомобиль.   саны                   х
дердің саны
121    арнайы машиналардың саны      саны                   х
150          Баланстағы алаң               ш.м.                   х
100    алып отырған алаң             ш.м.                   х
101    жалға беретiн алаң            ш.м.                   х
160          Жалға алатын алаң             ш.м.                   х
170          Ғимараттың сыртқы текше алаңы текше м.               х
Ұйымның                    ____________________________
басшысы                        (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің           ____________________________
басшысы                        (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды ҰҚк-нің, Бас прокуратураның, Кеден комитетінің, Салық
полициясы комитетінің, Ішкі істердің, ҚР төтенше жағдайлар агенттігінің
(өрт қызметі, суда-құтқару қызметі, жедел-құтқару жасағы, жедел әрекет ету
жасағы, әскери бөлімдер) құқық қорғау органдары (әскери комиссариаттар,
әскери бөлімдер), сондай-ақ Президенттің күзет қызметі, Республикалық
Ұлан толтырады.

Форма 1-23
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!        Факт
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
110            Штатные единицы              ед.
210     профессорско-
преподавательский состав
(включая совместителей)      ед.
260     военнослужащие               ед.
262     аттестованный состав         ед.
263     вольнонаемный состав         ед.
130            Фонд заработной платы       тенге    х      х
210     профессорско-
преподавательский состав
(включая совместителей)     тенге    х      х
230     почасовой фонд заработной
платы профессорско-
преподавательского состава  тенге    х      х
260     военнослужащие              тенге    х      х
262     аттестованный состав        тенге    х      х
263     вольнонаемный состав        тенге    х      х
140            Количество транспортных
средств                     число                  х
150            Площадь, находящаяся на
балансе                      кв.м                  х
100     занимаемая площадь           кв.м                  х
101     площадь, сдаваемая в аренду  кв.м                  х
102     площадь учебных корпусов     кв.м                  х
103     площадь общежитий            кв.м                  х
104     площадь прочих зданий и
помещений                    кв.м                  х
160            Арендуемая площадь           кв.м                  х
170            Внешняя кубатура зданий     куб.м                  х
2                  Специальные показатели               х      х      х
180            Количество зданий           число                  х
110     количество учебных
аудиторий                   число                  х
111     количество общежитий        число                  х
113     количество прочих зданий
и помещений                 число                  х
202            Количество педагогических
часов                       час
231     педагогические часы с
почасовой оплатой           час
310            Количество детей            чел.
302     дети-сироты и дети
оставшиеся без попечения
родителей                   чел.
320            Количество учащихся         чел.
321     дневное обучение            чел.
323     заочное обучение            чел.
321            Дни пребывания
учащихся в год              дней     х      х
400            Количество студентов        чел.
321     дневное обучение            чел.
323     заочное обучение            чел.
352     аспиранты (дневное обучение)чел.
353     аспиранты (заочное обучение)чел.
361     докторанты (дневное
обучение)                   чел.
362     докторанты (заочное
обучение)                   чел.
410            Прием                       чел.     х             х
321     дневное обучение            чел.     х             х
323     заочное обучение            чел.     х             х
352     аспиранты (дневное обучение)чел.     х             х
353     аспиранты (заочное обучение)чел.     х             х
361     докторанты (дневное
обучение)                   чел.     х             х
362     докторанты (заочное
обучение)                   чел.     х             х
411            Выпуск                      чел.     х             х
321     дневное обучение            чел.     х             х
323     заочное обучение            чел.     х             х
352     аспиранты (дневное обучение)чел.     х             х
353     аспиранты (заочное обучение)чел.     х             х
361     докторанты (дневное
обучение)                   чел.     х             х
362     докторанты (заочное
обучение)                   чел.     х             х
420            Выбыло до окончания срока
обучения                    чел.     х             х
321     дневное обучение            чел.     х             х
323     заочное обучение            чел.     х             х
421            Прибыло из других учебных
заведений, переведено
с других видов обучения
внутри учебного заведения
и восстановлено             чел.     х             х
321     дневное обучение            чел.     х             х
323     заочное обучение            чел.     х             х
422            Переведено в другие учебные
заведения и на другие виды
обучения внутри учебного
заведения                   чел.     х             х
321     дневное обучение            чел.     х             х
323     заочное обучение            чел.     х             х
430            Стипендиаты за счет средств
бюджета                     чел.
440            Количество мест в
общежитиях                  число
441            Количество учащихся,
проживающих в общежитии     чел.
___________________________________________________________________________
Руководитель
организации _____________________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы _______________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*Данная форма заполняется высшими учебными заведениями АЧС, МО, КНБ, МВД, Генеральной прокуратуры.

1-23-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымдардың желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды           Сандық көрсеткiштердiң      Өлшем     Іс жүзінде
________________            атауы               бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100          Ұйымдардың саны               саны                   х
110          Штат бiрлiктерi               бірлік
210    профессорлық-оқытушылық       бірлік
құрам (қосымша жұмыс
істейтіндерді қоса алғанда)
260    әскери қызметшілер            бірлік
262    аттестацияланған құрам        бірлік
263    ерікті жалдама құрам          бірлік
130          Еңбекақы қоры                 теңге    х      х
210    профессорлық-оқытушылық       теңге    х      х
құрам (қосымша жұмыс
істейтіндерді қоса алғанда)
230    профессорлық-оқытушылық       теңге    х      х
құрамы жалақысының сағаттық
қоры
260    әскери қызметшілер            теңге    х      х
262    аттестацияланған құрам        теңге    х      х
263    ерікті жалдама құрам          теңге    х      х
140          Көлік құралдарының саны       саны                   х
150          Баланстағы алаң               ш.м.                   х
100    алып отырған алаң             ш.м.                   х
101    жалға берілетін алаң          ш.м.                   х
102    оқу корпустарының алаңы       ш.м.                   х
103    жатақхана алаңы               ш.м.                   х
104    өзге ғимараттар мен тұрғын    ш.м.                   х
үйлердің алаңы
160          Жалға алынатын алаң           ш.м.                   х
170          Ғимараттың сыртқы текше       текше м.               х
алаңы
2                      Арнайы көрсеткіштер               х      х      х
180          Ғимараттардың саны            саны                   х
110    оқу аудиторияларының саны     саны                   х
111    жатақханалардың саны          саны                   х
113    өзге ғимараттар мен тұрғын    саны                   х
үйлердің саны
202          Педагогикалық сағаттардың     сағаты
саны
231    сағаттық ақымен педагоги.     сағаты
калық сағаттар
310          Балалардың саны               адам
302    жетім балалар және ата-       адам
анасының қамқорынан
айрылған балалар
320          Оқушылардың саны              адам
321    күндізгі оқу                  адам
323    сырттай оқу                   адам
321          Жыл ішінде балалардың         күндері  х      х
болған күндері
400          Студенттердің саны            адам
321    күндізгі оқу                  адам
323    сырттай оқу                   адам
352    аспиранттар (күндізгі оқу)    адам
353    аспиранттар (сырттай оқу)     адам
361    докторанттар (күндізгі оқу)   адам
362    докторанттар (сырттай оқу)    адам
410          Қабылдау                      адам     х             х
321    күндiзгi оқу                  адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
352    аспиранттар (күндiзгi оқу)    адам     х             х
353    аспиранттар (сырттай оқу)     адам     х             х
361    докторанттар (күндiзгi оқу)   адам     х             х
362    докторанттар (сырттай оқу)    адам     х             х
411          Бiтiру                        адам     х             х
321    күндiзгi оқу                  адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
352    аспиранттар (күндiзгi оқу)    адам     х             х
353    аспиранттар (сырттай оқу)     адам     х             х
361    докторанттар (күндiзгi оқу)   адам     х             х
362    докторанттар (сырттай оқу)    адам     х             х
420          Оқу мерзiмi аяқталғанға       адам     х             х
дейiн шығып қалғандар         адам     х             х
321    күндiзгi оқу                  адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
421          Басқа оқу орындарынан         адам     х             х
келгенi, оқу орнының ішiнде
оқытудың басқа түрлерiнен
ауысқан және қайта
орналасқандар
321    күндiзгi оқу                  адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
422          Оқу орнының iшiнде басқа      адам     х             х
оқу орындарына және оқытудың
басқа түрлерiне ауысқандары
321    күндiзгi оқу                  адам     х             х
323    сырттай оқу                   адам     х             х
430          Бюджет қаражаты есебiнен      адам
ұсталатын стипендиаттар
440          Жатақханалардағы орындардың   саны
саны
441          Жатақханада тұратын           адам
оқушылардың саны
Ұйымның                    ____________________________
басшысы                        (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің           ____________________________
басшысы                        (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* Осы нысанды ТЖА, БМ, ҰҚК, ІММ, Бас прокуратураның жоғары оқу
орындары толтырады

Форма 1-25
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 200__г.
________________________________________
(наименование организации)
коды
Функциональная группа ______________________________          ______
Администратор программы_____________________________          ______
Программа              _____________________________          ______
Подпрограмма           _____________________________          ______
___________________________________________________________________________
Код          !Наименование количественных!Единица!   Фактическое
__________________!      показателей          !измере-!___________________
вид!группа!показа-!                           ! ния   !  на  ! на  !средне-
!      ! тель  !                           !       !начало!конец!годовое
!      !       !                           !       ! года ! года!
___________________________________________________________________________
1                      Общие показатели                 х      х      х
100            Количество организаций      число                  х
110            Штатные единицы              ед.
201     политические
государственные служащие     ед.
202     административные
государственные служащие,
выполняющие прямые функции
государственного органа      ед.
203     административные
государственные служащие,
выполняющие вспомогательные
(косвенные) функции
государственного органа      ед.
120            Внештатные работники        чел.
280     административно-
хозяйственный, технический
персонал                    чел.
281     водители                    чел.
999     другие                      чел.
130            Фонд заработной платы       тенге    х      х
201     политические
государственные служащие    тенге    х      х
202     административные
государственные служащие,
выполняющие прямые функции
государственного органа     тенге    х      х
203     административные
государственные служащие,
выполняющие вспомогательные
(косвенные) функции
государственного органа     тенге    х      х
140            Количество транспортных
средств                     число                  х
120     количество служебных
легковых автомобилей        число                  х
121     количество специальных
машин                       число                  х
150            Площадь, находящаяся на
балансе                     кв.м.                  х
100     занимаемая площадь          кв.м.                  х
101     площадь, сдаваемая в
аренду                      кв.м.                  х
160            Арендуемая площадь          кв.м                   х
170            Внешняя кубатура зданий     куб.м                  х
2                      Специальные показатели           х      х      х
195            Вакансии                     ед.
201     политические
государственные служащие     ед.
202     административные
государственные служащие,
выполняющие прямые функции
государственного органа      ед.
203     административные
государственные служащие,
выполняющие вспомогательные
(косвенные) функции
государственного органа      ед.
___________________________________________________________________________
Руководитель
организации         _____________________________
(ФИО, должность)
Руководитель
финансовой службы   _____________________________
(ФИО, должность)
М.П.
*Данная форма заполняется государственными органами, кроме органов обороны, внутренних дел, КНБ и судебных органов.

1-25-нысан
200_ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
ұйымдардың желілері, штаттары, контингенттері туралы
мәліметтер
________________________
(ұйымның атауы)
кодтары
_______
Функционалдық топ              ________________________         _______
Бағдарламаның әкімшісі         ________________________         _______
Бағдарлама                     ________________________         _______
Кіші бағдарлама                ________________________         _______
___________________________________________________________________________
Коды           Сандық көрсеткiштердiң      Өлшем     Іс жүзінде
________________            атауы               бір.  ___________________
түрі тобы көрсет.                               лігі  жылдың жылдың  орташа
кіш                                         басына аяғына  жылдық
___________________________________________________________________________
1                       Жалпы көрсеткіштер               х      х      х
100          Ұйымдардың саны               саны                   х
110          штат бiрлiктерi               бірлік
201    саяси мемлекеттiк қызметшiлер бірлік
202    мемлекеттiк мекеменiң тiкелей бірлік
функциясын орындайтын әкiмшi.
лiк мемлекеттiк қызметшiлер
203    мемлекеттiк мекеменiң көмекшi бірлік
(жанама) функцияларын орын.
дайтын әкiмшiлiк мемлекеттiк
қызметшiлер
120          Штаттан тыс қызметкерлер      адам
280    әкiмшiлiк-шаруашылық,         адам
техникалық қызметкерлер
281    жүргiзушiлер                  адам
999    басқалар                      адам
130          Еңбекақы қоры                 теңге    х      х
201    саяси мемлекеттiк қызметшiлер теңге    х      х
202    мемлекеттiк мекеменiң тiкелей теңге    х      х
функциясын орындайтын әкімші.
лiк мемлекеттiк
203    мемлекеттік мекеменiң көмекшi теңге    х      х
(жанама) функцияларын орын.
дайтын әкiмшiлiк мемлекеттiк
қызметшiлер
140          Көлiк құралдарының саны       саны                   х
120    қызметтiк жеңiл автомобиль.   саны                   х
дердiң саны
121    арнайы машиналардың саны      саны                   х
150          Баланстағы алаң               ш.м.                   х
100    алып отырған алаң             ш.м.                   х
101    жалға беретiн алаң            ш.м.                   х
160          Жалға алатын алаң             ш.м.                   х
170          Ғимараттың сыртқы текше алаңы текше м.               х
2                      Арнайы көрсеткіштер               х      х      х
195          Бос орындар                   бірлік
201    саяси мемлекеттiк қызметшiлер бірлік
202    мемлекеттік мекеменiң         бірлік
тiкелей функциясын орындайтын
әкiмшiлiк мемлекеттiк
қызметшiлер
203    мемлекеттік мекеменiң көмекшi бірлік
(жанама) функцияларын
орындайтын әкiмшiлiк
мемлекеттік қызметшiлер
Ұйымның                    ____________________________
басшысы                        (аты-жөні, лауазымы)
Қаржы қызметінің           ____________________________
басшысы                        (аты-жөні, лауазымы)
М.О.
* осы нысанды ішкі істер, ҰҚК қорғаныс органдары және сот
органдарынан басқа мемлекеттік органдар толтырады