Об утверждении Правил выдачи разовых талонов
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1469. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2001 года N 1685. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года N 618
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 29.12.2008 N 618 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) приказываю:
1. Утвердить прилагаемые Правила выдачи разовых талонов (далее - Правила).
2. Департаменту непроизводственных платежей (Ю. Тлеумуратов):
1) согласовать настоящий приказ с Министерством финансов Республики Казахстан;
2) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент непроизводственных платежей (Ю. Тлеумуратов).
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие с 1 января 2002 года.
Министр
Согласованы                                  Утверждены
Министр финансов                            приказом Министра
Республики Казахстан                       государственных доходов
Республики Казахстан
30 октября 2001 г. N 1469
Правила выдачи разовых талонов
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в целях реализации статей 369 и 373 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее - Налоговый кодекс), определяют порядок выдачи разовых талонов и утверждают форму разового талона.
2. (Пункт исключен - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 441 ).
3.  <*>
Сноска. Пункт 3 с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года N 182; пункт исключен - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 441 .
2. Порядок выдачи разовых талонов
4. Разовые талоны выдаются до начала осуществления деятельности. По желанию налогоплательщика разовый талон может выдаваться как на один день по форме согласно Приложению 1-1 к настоящим Правилам, так и на более длительный срок, но не более одного месяца по форме согласно Приложению 1 к настоящим Правилам. В случаях выдачи разового талона на срок более одного дня, его стоимость определяется путем умножения установленной решением местных представительных органов стоимости на количество дней действия разового талона. <*>
Сноска. Пункт 4 с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 441 .

Бір жолғы талондарды беру Ережелерін бекіту туралы
Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 30 қарашада тіркелді. Тіркеу N 1685. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 618 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.29 N 618 Бұйрығымен.
--------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі)" қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. ...
3. Кейбір бұйрықтар осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес жойылған деп танылсын.
4. ...
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
9–қосымша
Күші жойылған деп танылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Бір жолғы талондарды беру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Респрубликасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1685 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл N 4).
2. ...
3. ...
4. ...
5. ...
6. ...
7. ...
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiне (Салық кодексi) сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1. Қоса берiлген Бiр жолғы талондарды беру Ережелерi (бұдан әрi - Ережелер) бекiтiлсiн.
2. Өндiрiстiк емес төлемдер департаментi (Ю.Тiлеумұратов):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiссiн;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Өндiрiстiк емес төлемдер департаментiне (Ю.Тiлеумұратов) жүктелсiн.
4. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркеу күнiнен бастап күшiне енедi және 2002 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
2001 ж. 2 қараша
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 жылғы 30 қазандағы
N 1469 бұйрығымен
бекітілген
Бір жолғы талондарды беру ережелері
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ережелер "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң (Салық кодексi) (бұдан әрi - Салық кодексi) 369 және 373-баптарын iске асыру мақсатында әзiрленген, бiр жолғы талондарды беру тәртiбiн айқындайды және бiр жолғы талондардың нысанын бекiтедi.
2. <*>
Ескерту: 2-тармақ алынып тасталды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 6 қарашадағы N 441 бұйрығымен .
3. <*>
Ескерту: 3-тармақ алынып тасталды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының - 2003 жылғы 6 қарашадағы N 441 бұйрығымен .
2. Бiр жолғы талондарды беру тәртiбi
4. Бiр жолғы талондар қызметтi жүзеге асыру басталғанға дейiн берiледi. Салық төлеушiнiң ынтасы бойынша бiр жолғы талон осы Ережелердің 1-1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша бiр күнге  бергендей, одан ұзағырақ мерзiмге берілуі мүмкін, бiрақ осы Ережелердің 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша бiр айдан  аспауы керек. Бiр күннен астам мерзiмге бiр жолғы талонды беру жағдайында, оның құны бiр жолғы талонның қызмет ету күнiнiң санына жергiлiктi өкiлдiк органдарының шешiмiмен белгiленген көбейту жолымен айқындалады.
Ескерту: 4-тармаққа толықтыру енгізілді - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 6 қарашадағы N 441 бұйрығымен .

5. Выдача разовых талонов производится при предъявлении Свидетельства налогоплательщика.
6. При прекращении деятельности до истечения срока действия разового талона, при временном приостановлении или изменении условий осуществления деятельности уплаченная сумма стоимости разового талона возврату и перерасчету не подлежит.
7. Разовые талоны физическим лицам, деятельность которых носит эпизодический характер, выдаются на виды деятельности согласно Приложению 2 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 7 с дополнениями - приказом Министра государственных доходов РК от 9 апреля 2002 года N 417 .; с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года N 534; приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов РК от 29 ноября 2006 года N 601 .
7-1. Разовые талоны лицам, осуществляющим реализацию на рынках, выдаются на вид деятельности - реализация на рынке. Стоимость разовых талонов на указанный вид деятельности устанавливается с учетом месторасположения, вида, условий осуществления деятельности, качества и площади объекта извлечения дохода, а также других факторов, влияющих на эффективность занятия деятельностью.
Выдача разовых талонов производится отдельно каждому лицу, осуществляющему реализацию на рынках.
Лицам, осуществляющим реализацию товаров и услуг, по которым установлена различная стоимость разовых талонов, выдача разового талона производится по наибольшей стоимости.
Сноска. Правила дополнены пунктом 7-1 - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года N 534.
8. Разовый талон действителен по месту осуществления деятельности, указанном в разовом талоне.
9. Государственные органы, организующие работу по выдаче разовых талонов в соответствии с законодательством Республики Казахстан (далее - уполномоченные органы), обеспечивают:
1) полноту, правильность заполнения и сохранность корешков разовых талонов;
2) зачисление в бюджет сумм от выданных разовых талонов в порядке, установленном Министерством финансов Республики Казахстан;
3) ведение учета выдачи разовых талонов в Журнале регистрации выдачи (получения) разовых талонов (далее - журнал).
Если среднедневное количество выданных разовых талонов превышает 200 штук, журнал ведется посредством специализированного программного обеспечения в электронном виде, позволяющем представлять сведения согласно приложений 3-6 к настоящим Правилам.
В журнале учет ведется по каждому налогоплательщику с указанием РНН, серии и номер разового талона, места осуществления деятельности, стоимости разового талона на один день, стоимости на период действия разового талона, срока действия разового талона;

5. Бiр жолғы талонды беру Салық төлеушiнiң куәлiгiн көрсеткен кезiнде жүргiзiледi.
6. Бiр жолғы талон қолданысы мерзiмiнiң аяқталуына дейiн қызметтi тоқтату кезiнде, қызметiн жүзеге асыру жағдайларын уақытша тоқтата тұру немесе өзгерту кезiнде бiр жолғы талон құнының төленген сомасы қайтаруға және қайта есептеуге жатпайды.
7. Қызметi мезеттiк сипаттағы жеке тұлғаларға бiр жолғы талондар осы Ережелерге 2-Қосымшаға сәйкес қызметтің түрлерiне берiледi.
Ескерту: 7-тармаққа өзгертулер енгізілді - Мемлекеттік кіріс министрлігінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 417 , ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2005 жылғы N 534 ( қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз ), 2006 жылғы 29 қарашадағы  N 601 ( қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз ) бұйрықтарымен .
7-1. Бір жолғы талондар базарларда сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға базарларда сату - қызмет түріне беріледі. Көрсетілген осы қызмет түрінің бір жолғы талонының құны кіріс алынатын объектінің орналасқан жерін, түрін, қызметті жүзеге асыру жағдайларын, сапасы мен көлемін, сондай-ақ қызметпен шұғылдану тиімділігіне ықпал ететін басқа да факторларды ескере отырып белгіленеді.
Бір жолғы талонды беру базарларда сатуды жүзеге асыратын әрбір тұлғаға жеке жүргізіледі.
Бір жолғы талондарды әр түрлі құны белгіленген тауарлар мен қызмет көрсетулерді сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға беру бір жолғы талонның неғұрлым жоғарғы құны бойынша жүргізіледі.
Ескерту: 7-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2005 жылғы N 534 бұйрығымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз ).
8. Бiр жолғы талон бiр жолғы талонда көрсетiлген қызметтi жүзеге асыру орны бойынша жарамды.
9. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес бiр жолғы талондарды беру бойынша жұмысты ұйымдастырушы мемлекеттiк органдар (бұдан әрi - уәкiлеттi органдар):
1) бiр жолғы талондардың түбiршектерiн толықтығын, дұрыс толтыруын және сақталуын;
2) Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiлеген тәртiпте берiлген бiр жолғы талондардың сомасын бюджетке аударуды;
3) Бiр жолғы талондарды берудi (алуды) тiркеу журналында (бұдан әрi - журнал) бiр жолғы талондарды берудің есебiн жүргiзудi қамтамасыз етедi.
Егер берiлген бiр жолғы талондардың орташа күндiк саны 200 данадан асса, журнал осы Ережелерге 3-6-қосымшаларға сәйкес мәлiметтердi беруге мүмкiндiк беретiн электрондық түрде арнайы бағдарламалық қамтамасыз ету жолымен жүргiзiледi.
Журналда әрбiр салық төлеушінің СТН, бiр жолғы талонның сериясы мен нөмiрi, қызметті жүзеге асыру орнын, бiр күнге бiр жолғы талонның құны, бiр жолғы талонның қызмет ету кезеңiне құны, бiр жолғы талонның қызмет ету мерзiмiн көрсете отырып есеп жүргiзiледi;

4) ежемесячное представление не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным, в налоговый орган сведений:
по физическим лицам, предпринимательская деятельность которых превысила 90 дней в году, согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
об использованных и испорченных бланках разовых талонов согласно приложению 4 к настоящим Правилам;
об остатках разовых талонов согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
о суммах, перечисленных в бюджет от выдачи разовых талонов согласно приложению 6 к настоящим Правилам;
о дате истечения 30 дней, на которые приобретались разовые талоны физическими лицами, согласно приложению 7 к настоящим Правилам.
5) ежемесячную, не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным, сдачу в налоговый орган корешков разовых талонов, испорченных и неиспользованных бланков разовых талонов.
Сноска. Пункт 9 с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года N 534; приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов РК от 29 ноября 2006 года N 601 .
Приложение 1
к Правилам, утвержденным
приказом МГД РК
от 30 октября 2001 г. N 1469
________________________________________________________________
|                    КОРЕШОК РАЗОВОГО ТАЛОНА
| Ф.И.О. (наименование) плательщика______________________________ |
| _______________________________________________________________ |
|                                                                 |
|РНН плательщика   __  __  __  __  __  __  __  __  __  __  __  __ |
|Место осуществления деятельности________________________________ |
|______________________________________________________________   |
|Период действия разового талона (прописью):                      |
|      с  "___"_____________ 200__ г.                             |
|      по "___"_____________ 200__ г.                             |
| Стоимость разового талона на один день (прописью, с заглавной   |
| буквы, по свободному остатку поля - прочерк), тенге:            |
|  _____________________________________________________________  |
|  |                             X                              | |
|  |____________________________________________________________| |
|  Стоимость разового талона на период действия разового талона   |
|  (прописью, с заглавной буквы, по свободному остатку поля -     |
|   прочерк), тенге:                                              |
|  _____________________________________________________________  |
|  |                             X                              | |
|  |____________________________________________________________| |
|  _____________________________________________________________  |
|   Наименование уполномоченного органа, выдавшего                |
|   разовый талон:_____________________________________________   |
|                 _____________________________________________   |
|                                                                 |
|             Дата выдачи: день ___ месяц _______  год 200 ____   |
|    М.П.                                 _____________________   |
|             Подпись должностного лица: |                     |  |
|                                        |_____________________|  |
|             СЕРИЯ _______ 916  N __ __ __ __ __ __ __           |
__________________________________________________________________
Продолжение
__________________________________________________________________
|                          РАЗОВЫЙ ТАЛОН                           |
| Ф.И.О. (наименование) плательщика______________________________ |
| _______________________________________________________________ |
|                                                                 |
|РНН плательщика   __  __  __  __  __  __  __  __  __  __  __  __ |
|Место осуществления деятельности________________________________ |
|________________________________________________________________ |
|Период действия разового талона (прописью):                      |
|      с  "____"_____________ 200__ г.                            |
|      по "____"_____________ 200__ г.                            |
| Стоимость разового талона на один день (прописью, с заглавной   |
| буквы, по свободному остатку поля - прочерк), тенге:            |
|  _____________________________________________________________  |
|  |                             X                              | |
|  |____________________________________________________________| |
|  Стоимость разового талона на период действия разового талона   |
|  (прописью, с заглавной буквы, по свободному остатку поля -     |
|   прочерк), тенге:                                              |
|  _____________________________________________________________  |
|  |                             X                              | |
|  |____________________________________________________________| |
|  _____________________________________________________________  |
|   Наименование уполномоченного органа, выдавшего                |
|   разовый талон:_____________________________________________   |
|                 _____________________________________________   |
|                                                                 |
|             Дата выдачи: день ___ месяц _______  год 200 ____   |
|    М.П.                                 _____________________   |
|             Подпись должностного лица: |                     |  |
|                                        |_____________________|  |
|             СЕРИЯ _______ 916  N __ __ __ __ __ __ __           |
|_________________________________________________________________|
Примечание РЦПИ: Х - заштрихованные графы.
__________________________________________________________________________

4) есептiден кейiнгi айдың 5 күнiнен кешiктiрмей ай сайын салық органына мынадай мәлiметтердi бередi:
осы Ережелерге 3-Қосымшаға сәйкес кәсiпкерлiк қызметi бiр жылда 90 күннен асатын жеке тұлғалар бойынша;
осы Ережелерге 4-қосымшаға сәйкес бiр жолғы талондардың пайдаланылған және бүлiнген бланкалары туралы;
осы Ережелерге 5-қосымшаға сәйкес бiр жолғы талондардың қалдығы туралы;
осы Ережелерге 6-қосымшаға сәйкес бiр жолғы талондарды беруден бюджетке аударылған сомалар туралы;
осы Ережелерге 7-қосымшаға сәйкес жеке тұлғалар бір жолғы талондарды сатып алған 30 күннің аяқталатын күні туралы;
5) есептіден кейінгі айдың 5 күнінен кешіктірмей ай сайын салық органына бір жолғы талондардың түбіршектерін, бүлінген және пайдаланылмаған бір жолғы талондардың бланкілерін тапсырады.
Ескерту: 9-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2005 жылғы N 534 ( қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз ), 2006 жылғы 29 қарашадағы N 601 ( қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз ) бұйрықтарымен .
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 ж. 30 қазандағы N 1469
бұйрығымен бекітілген
Ережелерге
1 қосымша
____________________________________________________________________
Бір күнге берілген біржолғы       Бір күнге берілген біржолғы
талонның түбіртегі                       талон
Төлеушінің аты-жөні (атауы)         Төлеушінің аты-жөні (атауы)
______________________________      ______________________________
Төлеушінің СТН-і _____________      Төлеушінің СТН-і _____________
Қызметті жүзеге асыру орны_______   Қызметті жүзеге асыру орны____
_________________________________   ______________________________
Біржолғы талонның қолданылу         Біржолғы талонның қолданылу
мерзімі (жазумен):                  мерзімі (жазумен):
200__ ж. "________" __________      200__ ж. "________" __________
200__ ж. "____" ________ бойынша.   200__ ж. "____" _______ бойынша.
Бір күндік бір жолғы талонның       Бір күндік бір жолғы талонның
құны (Ірі әріпті жазумен, бос жол   құны(Ірі әріпті жазумен, бос
бойынша - сызықша қою), теңге:      жол бойынша - сызықша қою),
теңге:
_________________________________   ________________________________
_________________________________   ________________________________
Бір жолғы талонның қолданыс         Бір жолғы талонның қолданыс
мерзіміндегі бір жолғы талон құны   мерзіміндегі бір жолғы талон
(Ірі әріпті жазумен, бос            құны(Ірі әріпті жазумен, бос
жол бойынша - сызықша қою), теңге:  жол бойынша - сызықша қою),
теңге:
_________________________________   ________________________________
_________________________________   ________________________________
_________________________________   ________________________________
Біржолғы талонды берген лауазымды   Біржолғы талонды берген
органның аты-жөні:                  лауазымды органның аты-жөні:
_________________________________   ________________________________
Берген күні: күні_ _ айы _ _        Берген күні: күні_ _ айы _ _
200_ жылы                           200_ жылы
М.О.                                  М.О.
Лауазымды тұлғаның қолы:            Лауазымды тұлғаның қолы:
__________                        ___________
|__________|                      |___________|
СЕРИЯСЫ _ _ 916 N _ _ _ _ _ _      СЕРИЯСЫ _ _ 916 N _ _ _ _ _
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 жылғы 30 қазандағы
N 1469 бұйрығымен
бекітілген Ережелерге

3.    |               |                        |                        |
______|_______________|________________________|________________________|
4.    |               |                        |                        |
______|_______________|________________________|________________________|
и т.д.|               |                        |                        |
Руководитель
Уполномоченного органа ______________   _________________________
(подпись)              (Ф.И.О.)
М. П.       Дата  "____"  ______________  200__ г.
______________________________________________________________________
Отметка налогового органа
______________________________________________    _________________
(Ф.И.О. должностного лица, принявшего сведения)       (подпись)
Дата  "____"  ____________  200__ г.
Код налогового органа     __ __ __ __
___________________________________________________________________________
Приложение 4
к Правилам, утвержденным
приказом МГД РК от
30 октября 2001 г. N 1469 <*>
Сноска. Приложение 4 с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года N 182 .
Налоговому комитету по     __________________________________
______________________     __________________________________
(области, городу, району)  (наименование уполномоченного органа)
______________________
Сведения об использованных и
испорченных бланках разовых талонов
за ___________________ 200__ г.
(месяц)
_____________________________________________________
N  |Виды разовых | Серия |      N        | Количество|
п/п|талонов      |       |с ____ по _____|           |
___|_____________|_______|_______________|___________|
I. Использованные бланки разовых талонов                   |
__________________________________________________________________________|
___|_____________|_____________________|______|_______________|____Х______|
___|_____________|_____________________|______|_______________|____Х______|
итого                                                              |
__________________________________________________________________________|
II. Испорченные бланки разовых талонов                      |
__________________________________________________________________________|
___|_____________|_____________________|______|_______________|____Х______|
___|_____________|_____________________|______|_______________|____Х______|
итого                                                              |
__________________________________________________________________________|
всего                                                              |
__________________________________________________________________________|
Примечание РЦПИ: Х - заштрихованные графы.
Руководитель
уполномоченного органа  ______________  ________________________
(подпись)            (Ф.И.О.)
М.П.            Дата  "____"  ______________  200__ г.
_______________________________________________________________________
Отметка налогового органа
_____________________________________________    ______________
(Ф.И.О. должностного лица, принявшего сведения)    (подпись)
Дата  "____"  _______________  200__ г.
Код налогового органа  __ __ __ __
___________________________________________________________________________
Приложение 5
к Правилам, утвержденным
приказом МГД РК от
30 октября 2001 г. N 1469 <*>
Сноска. Приложение 5 с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 преля 2003 года N 182 .
Налоговому комитету по     __________________________________
______________________     __________________________________
(области, городу, району)  (наименование уполномоченного органа)
______________________
Сведения об остатках разовых талонов
за ___________________ 200__ г.
(месяц)
______________________________________________________
N  |Виды разовых |Количество бланков разовых талонов
п/п|талонов      |------------------------------------
|             |остаток на|получено в|использовано |
|             |начало ме-|отчетном  |в отчетном   |
|             |сяца      |месяце    |месяце       |
___|_____________|__________|__________|_____________|
1 |      2      |     3    |     4    |      5      |
___|_____________|__________|__________|_____________|
Всего
__________________________________________________________________________
Продолжение
____________________________
|
----------------------------|
испорчено в    |остаток на  |
отчетном месяце|конец месяца|
_______________|____________|
6        |     7      |
_______________|____________|
____________________________
Примечание РЦПИ: Х - заштрихованные графы.
Руководитель
уполномоченного органа  ______________  ________________________
(подпись)            (Ф.И.О.)
М.П.            Дата  "____"  ______________  200__ г.
_______________________________________________________________________
Отметка налогового органа
_____________________________________________    ______________
(Ф.И.О. должностного лица, принявшего сведения)    (подпись)
Дата  "____"  _______________  200__ г.
Код налогового органа  __ __ __ __
___________________________________________________________________________
Приложение 6
к Правилам, утвержденным
приказом МГД РК от
30 октября 2001 г. N 1469
Налоговому комитету по     __________________________________
______________________     __________________________________
(области, городу, району)  (наименование уполномоченного органа)
______________________
Сведения о суммах, перечисленных
в бюджет от реализации разовых талонов
за ___________________ 200__ г.
(месяц)
____________________________________________________________
| N | Дата перечисления  |   N платежного   |     Сумма     |
|п/п|                    |     документа    |               |
|___|____________________|__________________|_______________|
|___|____________________|__________________|_______________|
|___|____________________|__________________|_______________|
|       всего            |        X         |               |
|________________________|__________________|_______________|
Примечание РЦПИ: Х - заштрихованные графы.
Руководитель
уполномоченного органа  ______________  ________________________
(подпись)            (Ф.И.О.)
М.П.            Дата  "____"  ______________  200__ г.
_______________________________________________________________________
Отметка налогового органа
_____________________________________________    ______________
(Ф.И.О. должностного лица, принявшего сведения)    (подпись)
Дата  "____"  _______________  200__ г.
Код налогового органа  __ __ __ __
___________________________________________________________________________
Приложение 7
к Правилам выдачи разовых талонов,
утвержденным приказом
Министра государственных доходов
Республики Казахстан
30 октября 2001 года N 1469
Сноска. Приложение 7 дополнено - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов РК от 29 ноября 2006 года N 601 .
Налоговому комитету по _____________________________________
(области, городу, району)
____________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа)
Сведения
о дате истечения 30 дней, на которые приобретались
разовые талоны физическими лицами
N
п/п
Ф.И.О.
РНН
Дата истечения 30 дней, на
которые приобретался разовый
талон
1
2
3
и так
далее
Руководитель
Уполномоченного органа     _________    _______________
(подпись)       (Ф.И.О.)
М.П.
"____" __________ 200 __ г.
_______________________________________________________
Отметка налогового органа
_______________________________________________  _________
(Ф.И.О. должностного лица, принявшего сведения)  (подпись)
"____" __________ 200 __ г.
Код налогового органа _____

3. Жер учаскелерiн өңдеу бойынша жеке трактор иелерiнiң
қызмет көрсетулерi.
4. Жолаушылар (лицензиялы тасымалдардан басқасы)
тасымалдау бойынша жеке жеңiл автомобильдерi иелерiнiң қызмет көрсетулерi.
Ескерту: 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 29 қарашадағы N 601 ( қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз ) бұйрығымен .
5. Үй жануарлары мен құстарды жаю.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 ж. 30 қазандағы N 1469
бұйрығымен бекітілген
Ережелерге
3 Қосымша
______________________              __________________________
(облыс, қала, аудан)               __________________________
(уәкілетті органның атауы)
______________________
бойынша Салық комитеті
Кәсіпкерлік қызметі жылына 90 күннен
асқан жеке тұлғалар жөніндегі мәліметтер ____________________________________________________________________
N      |            Аты-жөні                | СТН |Жылына 90 күннен
р/с     |                                    |     |   асқан күні
________|____________________________________|_____|________________
1.
____________________________________________________________________
2.
____________________________________________________________________
3.
____________________________________________________________________
4.
____________________________________________________________________
ж/е т.б.
____________________________________________________________________
Уәкілетті органның басшысы: ____________  ________________
(қолы)         (Аты-жөні)
М.О.     Күні 200__ ж."___"____________
____________________________________________________________________                            Салық органының белгісі
______________________________________________________    ______
(Мәліметті қабылдап алған лауазымды тұлғаның аты-жөні)    (қолы)
Күні 200__ ж."___"____________
Салық органының коды  _ _ _ _
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 ж. 30 қазандағы N 1469
бұйрығымен бекітілген
Ережелерге
4 Қосымша
Ескерту: Қосымша өзгертілді - ҚР Қаржы министрлігі салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182 бұйрығымен .
______________________             __________________________
(облыс, қала, аудан)              __________________________
(уәкілетті органның атауы)
______________________
бойынша Салық комитеті
200__ ж. ____________ үшін біржолғы талон
(айы)
бланктерін пайдаланғаны және бүлінгені туралы
мәліметтер
_________________________________________________________
N  |Бір жолғы|Сериясы |                     |
р/с |талон    |        |___ден ___ дейінгі N |    Саны
|түрлері  |        |                     |
|         |        |                     |
|         |        |                     |
____|_________|________|_____________________|____________
І. Пайдаланған бір жолғы талон бланктері
____________________________________________________________________
|             |      |        |                     |      х
____|_____________|______|________|_____________________|___________
|             |      |        |                     |      х
____|_____________|______|________|_____________________|___________
Бәрі
____________________________________________________________________
ІІ. Бүлінген бір жолғы талон бланктері
____________________________________________________________________
|             |      |        |                     |      х
____|_____________|______|________|_____________________|___________
|             |      |        |                     |      х
____|_____________|______|________|_____________________|___________
Бәрі
____________________________________________________________________
Барлығы
____________________________________________________________________
Уәкілетті органның басшысы: ____________  ________________
(қолы)         (Аты-жөні)
Күні 200__ ж."___"____________
____________________________________________________________________                           Салық органының белгісі
______________________________________________________    ______
(Мәліметті қабылдап алған лауазымды тұлғаның аты-жөні)    (қолы)
Күні 200__ ж."___"____________
Салық органының коды  _ _ _ _
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 ж. 30 қазандағы N 1469
бұйрығымен бекітілген
Ережелерге
5 Қосымша
Ескерту: Қосымша өзгертілді - ҚР Қаржы министрлігі салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182 бұйрығымен .
______________________             __________________________
(облыс, қала, аудан)               __________________________
(уәкілетті органның атауы)
______________________
бойынша Салық комитеті
200__ ж. __________
(айы)
біржолғы талондардың қалдығы туралы мәліметтер
____________________________________________________________________
N |Бір жолғы|        |  Біржолғы талон бланктерінің саны |
р/с|талондар | алынып |___________________________________| алынып
|түрлері  | тасталды |Айдың |Есепті|Есепті|Есепті |Айдың | тасталды
|         | <*>     |басын.| айда |айда  | айда  |аяғын.| <*>
|         |        |дағы  |алынды|пайда.|бүлінді|дағы  |
|         |        |қалдық|      |ланды |       |қалдық|
|         |        |      |      |      |       |      |
___|________ |_______ |______|______|______|_______|______|_________
1     2       3      4      5      6       7      8            9
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Барлығы   х
____________________________________________________________________
Уәкілетті органның басшысы: ____________  ________________
(қолы)         (Аты-жөні)
Күні 200__ ж."___"____________
____________________________________________________________________                         Салық органының белгісі
______________________________________________________    ______
(Мәліметті қабылдап алған лауазымды тұлғаның аты-жөні)    (қолы)
Күні 200__ ж."___"____________
Салық органының коды  _ _ _ _
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 ж. 30 қазандағы N 1469
бұйрығымен бекітілген
Ережелерге
6 Қосымша
______________________              __________________________
(облыс, қала, аудан)               __________________________
(уәкілетті органның атауы)
______________________
бойынша Салық комитеті
200__ ж. __________ үшін біржолғы талондарды
(айы)
өткізуден бюджетке есептелген сомасы туралы
мәліметтер
____________________________________________________________________
N      |     Есептелген күні    | Төлем құжатының |        Сомасы
р/с     |                        |        N        |
________|________________________|_________________|________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Барлығы                        х
____________________________________________________________________
Уәкілетті органның басшысы: ____________  ________________
(қолы)         (Аты-жөні)
Күні 200__ ж."___"____________
____________________________________________________________________                    Салық органының белгісі
______________________________________________________    ______
(Мәліметті қабылдап алған лауазымды тұлғаның аты-жөні)    (қолы)
Күні 200__ ж."___"____________
Салық органының коды  _ _ _ _
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 жылғы 30 қазандағы
N 1469 бұйрығымен бекітілген
Бір жолғы талондарды беру
Ережелерге 7 қосымша
Ескерту: 7 қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 29 қарашадағы N 601 ( қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз ) бұйрығымен .
__________________________________________________________________
(облысы, қаласы, ауданы)
бойынша салық комитетіне  ________________________________________
(уәкілетті органның атауы)
Жеке тұлғалар бір жолғы талондар
сатып алған 30 күннің аяқталатын күні туралы
мәліметтер
Р/с N
Аты-жөні
СТН-і
Бір жолғы талондар сатып алынған 30 күннің аяқталатын күні
1
2
3
және тағы сол сияқты
Уәкілетті органның басшысы ____________________  _______________
(қолы)            (аты-жөні)
М.О.
200 _____ ж. "______" ________________
_________________________________________________________________
Салық органының белгісі
_____________________________________________________ ___________
(Мәліметтерді қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні)  (қолы)
200 ______ ж. "_____" _______________                             Салық органының коды ______