О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 января 2000 года N 6
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 143. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2001 года N 1695. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 17 июня 2009 года N 72
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 17.06.2009 N 72 .
В целях упорядочения и совершенствования деятельности по оказанию информационных услуг республиканскими государственными предприятиями "Центры по недвижимости Комитета регистрационной службы Министерства юстиции" приказываю:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 января 2000 года N 6 V001035_ "Об утверждении Правил оказания информационных услуг" следующие изменения и дополнения:
Правила оказания информационных услуг Центрами по недвижимости Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом:
дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. Форма информационных справок утверждается Комитетом регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан;";
в пункте 16:
дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) свидетельства о государственной регистрации договора финансового лизинга недвижимого имущества;";
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) справки об идентификационных, технических характеристиках объекта недвижимости;";
дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
"Справка об идентификационных, технических характеристиках объекта недвижимости не должна содержать сведений о правах, наличии или отсутствии обременений (ограничений) в отношении объекта недвижимости.";
в пункте 20:
после слов "информационных услуг" дополнить словами ", кроме справок об идентификационных, технических характеристиках объекта недвижимости,"; дополнить абзацем вторым следующего содержания: "Данные, содержащиеся в справках об идентификационных, технических характеристиках объекта недвижимости, являются действительными в течение 15 дней с момента их выдачи.". 2. Комитету регистрационной службы в недельный срок после вступления в силу настоящего приказа утвердить форму Свидетельства о государственной регистрации лизинга недвижимого имущества и форму справки об идентификационных, технических характеристиках объекта недвижимости. 3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации. Министр (Специалисты: Пучкова О.Я., Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2000 жылғы 29 қаңтардағы N 6 бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 143 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлдігінде 2001 жылғы 13 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 1695. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009 жылғы 17 маусымдығы N 72 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009.06.17 N 72 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Тіркеу қызметі комитетiнiң жылжымайтын мүлiк жөнiндегi Орталықтары" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарының ақпараттық қызмет көрсету қызметiн тәртiпке келтiру және жетiлдiру мақсатында
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2000 жылғы 29 қаңтардағы "Ақпараттық қызмет көрсету Ережесiн бекiту туралы" N 6 V001035_ бұйрығына келесi өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Тiркеу қызметi комитетiнiң жылжымайтын мүлiк жөнiндегi Орталықтарының ақпараттық қызмет көрсету Ережесi:
мына мазмұндағы 15-1 тармақпен толықтырылсын:
"15-1. Ақпараттық анықтамалардың түрлерi Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Тiркеу қызметi комитетiмен бекiтiледi.";
16 тармақта:
мына мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) жылжымайтын мүлiктiң қаржы лизинг шартын мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiк";
12) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"12) жылжымайтын мүлiк объектiсiнiң теңестiрулiк, техникалық сипаттары туралы анықтамалар";
мынадай мазмұндағы 17-1 тармақпен толықтырылсын:
"17-1. Жылжымайтын мүлiк объектiсiнiң теңестiрулiк, техникалық сипаттары туралы анықтамаларда жылжымайтын мүлiк объектiсiне қатысты құқықтар, шектеулердiң (шек қою) бары немесе жоғы туралы мәлiметтер болмау керек";
20 тармақта:
"ақпараттық қызметтердiң" деген сөздерден кейiн ", жылжымайтын мүлiк объектiсiнiң теңестiрулiк, техникалық сипаттары туралы анықтамалардан басқа," деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен "Жылжымайтын мүлiк объектiсiнiң теңестiрулiк, техникалық сипаттары туралы анықтамалардағы мәлiметтер 15 күнге дейiн берiлген сәтiнен жарамды болып табылады" деген сөздермен толықтырылсын. 2. Жылжымайтын мүлiк объектiсiнiң теңестiрулiк, техникалық сипаттары туралы анықтамалардағы мәлiметтерiнiң нысаны және жылжымайтын мүлiктiң қаржы лизинг шартын мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң нысанын Тiркеу қызметi комитетi осы бұйрық күшiне енгеннен кейiн бiр апталық мерзiмде бекiтедi. 3. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi. Министр Мамандар: Омарбекова А.Т. Икебаева Ә.Ж.