О внесении изменений в постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 24 июня 1999 года N 352 "О проведении сделок купли-продажи с участием пенсионных активов на организованных рынках ценных бумаг"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 октября 2001 года N 410. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1707. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 июля 2003 года N 264 (V032484)
В целях совершенствования нормативной правовой базы Национального Банка Республики Казахстан и приведения ее в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. В постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 24 июня 1999 года N 352 V990853_  "О проведении сделок купли-продажи с участием пенсионных активов на организованных рынках ценных бумаг" внести следующие изменения:
1) в пункте 1 слова "(за исключением сделок "обратного репо" - покупки ценных бумаг на условиях обязательства их последующей обратной продажи)" исключить;
2) пункт 1-2 исключить.
2. Департаменту регулирования рынка ценных бумаг (Шалгимбаева Г.Н.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, Закрытого акционерного общества "Государственный накопительный пенсионный фонд", Комитета по регулированию деятельности накопительных пенсионных фондов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, банков-кастодианов, а также до сведения саморегулируемых организаций профессиональных участников рынка ценных бумаг, обязав их довести настоящее постановление до сведения всех своих членов.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Председателя Национального Банка Республики Казахстан Марченко Г.А.
Председатель

Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы Директоратының "Бағалы қағаздардың ұйымдасқан рыноктарында зейнетақы активтерiнiң қатысуымен сатып алу-сату мәмiлелерiн жүргiзу туралы" 1999 жылғы 24 маусымдағы N 352 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2001 жылғы 19 қазан N 410. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 27 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 1707. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 29 шілдедегі N 264 қаулысымен (V032484).
Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық базасын жетiлдiру және оны Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңнамасына сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы Директоратының "Бағалы қағаздардың ұйымдасқан рыноктарында зейнетақы активтерiнiң қатысуымен сатып алу-сату мәмiлелерiн жүргiзу туралы" 1999 жылғы 24 маусымдағы N 352 қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақтағы "("жерi репо" мәмiлелерiн - бағалы қағазды оны кейiннен керi сату мiндеттемелерiнiң шарттарында сатып алуды қоспағанда)" деген сөздер алынып тасталсын;
2) 1-2-тармақ алынып тасталсын.
2. Бағалы қағаздар рыногын реттеу департаментi (Шалғымбаева Г.Н.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны орталық аппараттың мүдделi бөлiмшелерiне, "Мемлекеттiк жинақтаушы зейнетақы қоры" жабық акционерлiк қоғамына, Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметiн реттеу жөнiндегi агенттiгiне, кастодиан банктерге, сондай-ақ бағалы қағаздар рыногының кәсiби қатысушыларының өзiн-өзi реттейтiн ұйымдарына оларға осы қаулыны барлық мүшелерiне жеткiзудi мiндеттей отырып жiберсiн.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Төрағасы Г.А. Марченкоға жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы