О внесении изменения в приказ Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции от 5 октября 2000 года N 188
Приказ Председателя Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 13 сентября 2001 года N 167. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2001 года N 1722. Утратил силу - приказом Председателя Налогового комитета МФ РК от 12 октября 2005 года N 465 (V053926)
Согласовано
Комитет по стандартизации,
метрологии и сертификации
Министерства экономики и
торговли Республики Казахстан
Приказываю:
1. В приложениях 1, 2, 3, 4 к Приказу Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 5 октября 2000 года N 188   V001288_   "О перечне сведений необходимых для разработки паспортов производства" пункты 3 исключить.
2. Начальнику отдела правового обеспечения (А. Лепесбаеву) обеспечить регистрацию настоящего Приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель

Алкоголь өнiмiнiң өндiрiлуi мен айналымына мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитеттiң 2000 жылғы 5 қазандағы N 188 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк Кiрiс министрлiгi Акцизделетін өнiмдерді өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк бақылау жасау жөнiндегi комитетi төрағасының 2001 жылғы 13 қыркүйектегі N 167 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 29 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 1722
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2005 жылғы 12 қазандағы N 465   бұйрығымен ( қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз ).
______________________________
БҰЙЫРАМЫН :
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк Кiрiс министрлiгiнiң Алкоголь өнiмiнiң өндiрiсi мен айналымына мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитеттiң 2000 жылғы 5 қазандағы "Өндiрiс төлқұжаттарын әзiрлеу үшiн қажеттi мәлiметтердiң тiзбесi туралы" N 188   бұйрығының 1, 2, 3, 4 қосымшаларындағы 3-тармақтар алынып тасталсын.
2. Құқықтық қамтамасыз ету бөлiмiнiң бастығы (А. Лепесбаев) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
Төраға