О схеме зонирования земель города Астаны
Решение Маслихата города Астаны от 25 декабря 2001 года N 124/26-II Зарегистрировано управлением юстиции г.Астаны от 29 января 2002 года N 164. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 29 января 2009 года N 184/30-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 29.01.2009 N 184/30-IV
Рассмотрев материалы, представленные акиматом города Астаны по утверждению схемы зонирования земель города Астаны, руководствуясь статьей 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, маслихат города Астаны решил:
1. Утвердить схему зонирования земель города Астаны согласно приложения.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                      А.В. Фирсов
Секретарь маслихата
города Астаны                                А.И. Демидов
Утверждена
решением маслихата
города Астаны
N 124/26-II
от 25 декабря 2001 года
Схема зонирования земель города Астаны
Зона N 1 - в границах: от железнодорожного вокзала - по оси улицы Карасай батыра и улицы Павлова до угла улицы Валиханова - по оси улицы Валиханова и улицы Таха Хусейна до угла улицы Ташенова - по оси улицы Ташенова до угла улицы Бараева - по оси улицы Бараева до угла улицы N 12 в новом центре - по оси улицы N 12 до угла проектируемой улицы между улицей N 4 и улицей N 12 - по оси проектируемой улицы до угла улицы N 4 - по оси улицы N 4 до угла улицы Сарыарка - по оси улицы Сарыарка до перекрестка Кургальджинской трассы - от перекрестка Кургальджинской трассы через новый мост по оси улицы Сарыарка до железнодорожного вокзала.
Зона N 2 - от внешней границы зоны N 1 в границах: по оси улицы Павлова от угла улицы Валиханова вдоль санитарно-защитной полосы железной дороги до угла улицы Мунайтпасова - по оси улицы Мунайтпасова - вдоль санитарно-защитной полосы железной дороги - микрорайон Юго-восток, левая сторона до пересечения со старой карагандинской трассой - по оси старой карагандинской трассы до угла улицы Юбилейная (поселок Промышленный) - по оси улицы Юбилейная до угла улицы N 4 в новом центре - по оси улицы N 4 до угла улицы Мирзояна - по оси улицы Мирзояна до дамбы через реку Есиль - от дамбы по оси улицы, соединяющей поселки Заречный и Тельмана, продолжающейся по южной границе первого жилого квартала левого берега реки Есиль до юго-восточного берега озера Малый Талдыколь - вдоль юго- восточного берега озера Малый Талдыколь до продолжения улицы Рабочей - вдоль оси улицы Рабочей до угла улицы Карасай батыра - по улице Карасай батыра до пересечения с ручьем Сарыбулак.

Астана қаласындағы жерлердi аймақтарға бөлудiң кестесi туралы
Астана қалалық мәслихатының 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 124/26-II шешімі. Астана қалалық Әдiлет басқармасында 2002 жылғы 29 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 164. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 184/30-IV шешімімен
Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009.01.29 N 184/30-IV шешімімен
Астана қаласы әкiмиятының Астана қаласындағы жерлердi аймақтарға бөлудiң жобасын бекiту жөнiндегi ұсынған материалдарын қарап, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабын басшылыққа алып Астана қаласы мәслихаты шештi:
Преамбулаға өзгерістер енгізілді - Астана қалалық мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 152/18-III шешімімен.
1. Астана қаласындағы жерлердi аймақтарға бөлудiң кестесi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Астана қаласы мәслихатының
2001 жылғы 25 желтоқсандағы
N 124/26-II шешiмiмен
бекiтiлген
Астана қаласындағы жерлердi аймақтарға бөлудiң кестесi
1 аймақ мына шекараларда: Темiржол вокзалынан Қарасай батыр көшесi мен Павлов көшесiнiң ортасымен Уәлиханов көшесiнiң бұрышына дейiн - Уәлиханов көшесi ортасымен Таха Хусейн көшесiнiң ортасымен Бараев көшесiнiң бұрышына дейiн, Бараев көшесiнiң ортасымен жаңа орталықтағы N 12 көшенiң бұрышына дейiн, N 12 көшенiң ортасымен жобаланудағы N 4 және N 12 көшенiң аралығымен жобаланудағы N 4 көшенiң бұрышына дейiн, N 4 көшенiң бойымен Сарыарқа көшесiнiң Қорғалжын тас жолының қиылысына дейiн, Қорғалжын тас жолының қиылысынан жаңа көпiр арқылы Сарыарқа көшесiнiң бойымен темiржол вокзалына дейiн.
2 аймақ - 1 аймақтың сыртқы шекараларымен: Павлов көшесiнiң бойымен Уәлиханов көшесiнiң бұрышынан темiржолдың санитарлық қорғау алқабының бойымен Мұңайтпасов көшесiнiң бұрышына дейiн санитарлық қорғау алқабының бойымен Оңтүстiк-Шығыс шағын ауданына дейiн, ескi Қарағанды тас жолымен қиылысының сол жақ қапталымен - ескi Қарағанды тас жолының ортасымен Юбилейная көшесiнiң бұрышына дейiн (Промышленный кентi), Юбилейная көшесiнiң ортасымен жаңа орталықтағы N 4 көшенiң бұрышына дейiн, N 4 көшесiнiң ортасымен Мирзоян көшесiнiң бұрышына дейiн, Мирзоян көшесiнiң ортасымен Есiл өзенi арқылы бөгетке дейiн, Бөгеттен Заречный мен Тельман кенттерiн жалғастыратын көшелердiң ортасымен Есiл өзенiнiң сол жағалауындағы 1 тұрғынжай кварталының Оңтүстiк шекарасымен жалғастыратын Кiшi Талдыкөл өзеншiгiнiң Оңтүстiк шығысына дейiн - Кiшi Талдыкөл өзеншiгiнiң Оңтүстiк-шығыс жағалауы бойымен Рабочая көшесiнiң жалғасына дейiн, Рабочая көшесiнiң ортасымен Қарасай батыр көшесiнiң бұрышына дейiн, Қарасай батыр көшесiнiң ортасынан Сарыбұлақ сағасының қиылысана дейiн.

Зона N 3 - от внешней границы зоны N 2 в границах:
Южная часть: от угла восточной границы микрорайона Юго-восток, левая сторона вдоль санитарно-защитной полосы железной дороги до развилки железной дороги (Павлодар-Астана-Караганда) - от развилки железной дороги (Павлодар-Астана-Караганда) вдоль границы Гольф-клуба - по оси второго кольца в южной части города - по южной границе жилого массива в левобережной части города до южной границы дачного массива, расположенного вдоль улицы Кабанбай батыра - вдоль юго-восточной границы озера Большой Талдыколь - вдоль оси улицы Придорожной от восьмого километра Кургальджинской трассы, вдоль западной границы поселка Коктал до южной границы санитарно-защитной полосы железной дороги - вдоль южной границы санитарно-защитной полосы железной дороги до угла улицы Рабочая.
Северная часть: от северной границы санитарно-защитной полосы железной дороги от развилки железной дороги (Павлодар-Астана-Караганда) до улицы Вишневского - по оси улицы Вишневского и оси улицы Угольная до угла улицы Придорожная - по оси улицы Придорожная - по оси северного кольца промышленной зоны до поста ГАИ по Софиевской трассе - по оси улицы между промышленной зоной с золоотвалом ТЭЦ-2 - по оси второго кольца в восточной части города до развилки железной дороги (Павлодар-Астана-Караганда).
Зона N 4 - от внешней границы зоны N 3 - до внешней границы города Астаны.
Секретарь маслихата
города Астаны                                          А.И. Демидов

3 аймақ 2 аймақтың сыртқы шекарасынан бастап мына шекараларды қамтиды:
Оңтүстiк бөлiгi: Оңтүстiк-шығыс шағын ауданының шығыс шекарасының бұрышынан темiржолдың санитарлық қорғау алқабының бойымен сол жағы темiржолдың тарауынан (Павлодар-Астана-Қарағанды) тас жол бөлiну тарамынан (Павлодар-Астана-Қарағанды) Гольф клубтың батыс шекарасының бойымен қаланың оңтүстiк бөлiгiндегi екiншi айналымы ортасымен қаланың сол жағалауы бөлiгiндегi тұрғынжай алқабының оңтүстiк шекарасы бойымен Қабанбай батыр көшесiнiң бойымен орналасқан саяжайлар алқабының шекарасына дейiн, Үлкен Талдыкөл өзеншiгiнiң оңтүстiк-шығыс шекарасы бойымен Придорожная көшесiнiң ортасы бойымен Қорғалжын тас жолынан 8 км-дей, Көктал кентiнiң батыс шекарасы бойымен т.ж.-дың санитарлық қорғау алқабының оңтүстiк шекарасына дейiн, т.ж. санитарлық қорғау алқабының оңтүстiк шекарасы бойымен Рабочая көшесiнiң бұрышына дейiн.
Солтүстiк бөлiгi: т.ж. бойымен санитарлық қорғау алқабының солтүстiк шекарасынан т.ж. бұрылыс тарауынан (Павлодар-Астана-Қарағанды) Вишневская көшесiне дейiн, Вишневская көшесiнiң ортасынан және Угольная көшесiнiң ортасымен Придорожная көшесiнiң ортасымен өнеркәсiптiк аймақтық солтүстiк айналмасының ортасымен МАИ-дың постысына дейiн Софиевка тасжолы ортасымен өнеркәсiптiк аймақ пен 2-ЖЭО-ның күл жинағыш аралығында қаланың шығыс бөлiгiндегi екiншi тарамына дейiн (Павлодар-Астана-Қарағанды).
4 аймақ 3 аймақтың сыртқы шекарасынан Астана қаласының сыртқы шекарасына дейiн.
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы