Об изменении границы г.Кокшетау и образовании Красноярского сельского округа
Совместное решение Акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата от 31 октября 2001 года N С-11-6 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 19 декабря 2001 года N 871.
В соответствии со ст.6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и ст.11  Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", в целях совершенствования административно-территориального деления области, на основании совместного решения городского маслихата и акима г.Кокшетау областной маслихат и аким области решили:
внести следующие изменения в административно-территориальное устройство области:
по г.Кокшетау
1. Изменить границы г.Кокшетау и вывести из черты города населенный пункт с.Красный Яр, как самостоятельную административно-территориальную единицу.
2. Образовать Красноярский сельский округ в границах с.Красный Яр, с.Кызыл-Жулдыз с центром округа в с.Красный Яр с административным подчинением г.Кокшетау.
3. Внести на согласование в Правительство Республики Казахстан
Председатель сессии                        Аким области
Секретарь областного
маслихата

Көкшетау қаласының шекарасын өзгерту және Краснояр селолық округін құру туралы
Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің бірлескен шешімі 2001 жылғы 31 қазандағы N С-11-6 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 19 желтоқсанда N 871 тіркелді
Қазақстан Республикасының Z010148_ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы мен Қазақстан Республикасының Z934200_ "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабына сәйкес, облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысын жетілдіру мақсатында және Көкшетау қаласының әкімі мен қалалық мәслихаттың бірлескен шешімі негізінде, облыстық мәслихат пен облыс әкімі шешім етті:
облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысына төмендегідей өзгертулер енгізілсін:
Көкшетау қаласы бойынша
1. Көкшетау қаласының шекарасы өзгертіліп, қала аумағынан Краснояр селосы елді-мекені бөлек әкімшілік-аумақтық бірлік ретінде шығарылсын.
2. Краснояр селосы мен Қызылжұлдыз селоларының шекараларында орталығы Краснояр селосы болып, Көкшетау қаласына әкімшілік бағынышты Краснояр селолық округі құрылсын.
3. Келісім алу үшін Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізілсін.
Сессия төрағасы                            Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы