О внесении изменений и дополнений в решение VIII сессии областного Маслихата от 29.12.2000 г. N 2 "Об областном бюджете на 2001 год"
Решение ХII сессии Карагандинского областного Маслихата от 05 июля 2001 года N 2-5/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Карагандинской области 06 июля 2001 года за N 349
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Во исполнение поручений Президента по улучшению социально- экономического положения населения в год 10-летия Республики Казахстан, в связи с перевыполнением доходной части бюджета по итогам первого полугодия и в соответствии с Законами Республики Казахстан " О бюджетной системе " от 1.04.99 г. N 357-1 ЗРК и " О местном государственном управлении в Республике Казахстан " от 23.01.2001 г. N 148-II ЗРК, областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VIII сессии областного Маслихата от 29.12.2000 г. N 2 "Об областном бюджете на 2001 год" следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
подпункте а):
цифру "20 849 910" заменить цифрой "21 069 510".
цифру "15 163 485" заменить цифрой "15 383 085".
подпункте б):
цифру "22 995 967" заменить цифрой "23 215 567"
цифру "21 749 267" заменить цифрой "21 989 917".
2) В пункте 7:
цифру "770 300" заменить цифрой "1 034 000"
цифру "900" заменить цифрой "21 900"
цифру"1 700" заменить цифрой "36 700"
цифру "478 000" заменить цифрой "655 700"
цифру "2 400" заменить цифрой "8 400"
цифру "2 450" заменить цифрой "15 450"
цифру "39 000" заменить цифрой "50 000"
3) В пункте 7-1:
дополнить словами следующего содержания:
"на реализацию областной программы "Развитие сельского хозяйства в 2001 г." в городах и на поддержание объектов социальной сферы";
4) В пункте 15:
цифру "187 549" заменить цифрой "189 449"
дополнить словами следующего содержания:
"- пенсионерам областного значения - на выплату надбавок к основному размеру пенсии в размере одного расчетного показателя ежемесячно, начиная с 1 июля 2001 года".
5) В пункте 26:
цифру "500 000" заменить цифрой "468 750";
6) Дополнить пунктом 26-1 следующего содержания:
"26-1) Предусмотреть в областном бюджете на приобретение акций юридически лиц 88 039 тыс. тенге"
7) В пункте 28:

"2001 жылдың облыстық бюджеті туралы" облыстық Мәслихаттың 2000 жылғы 29 желтоқсанындағы VIII сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XII сессиясының 2001 жылғы 5 шілдедегі N 2-5/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 6 шілдеде N 349 тіркелді
Қазақстан Республикасының он жылдығында халықтың әлеуметтік-экономикалық жағдайын жақсарту бойынша Президенттің тапсырмасын орындау барысында жарты жылдықтың қорытындысы бойынша бюджеттің кіріс бөлігінің асыра орындалуына байланысты және Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылдың 1 сәуірдегі N 357-1 ҚРЗ мен "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-2 ҚРЗ Заңдарына сәйкес облыстық Мәслихат Шешім етті:
1. "2001 жылғы облыстық бюджет туралы" облыстық Мәслихаттың 2000 жылғы 29 желтоқсандағы 8 сессиясының N 2 шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
а) тармақшасында:
"20 849 910" саны "21 069 510" санына ауыстырылсын.
"15 163 485" саны "15 383 085" санына ауыстырылсын.
б) тармақшасында:
"22 995 967" саны "23 215 567" санына ауыстырылсын.
"21 749 267" саны "21 989 917" санына ауыстырылсын.
2) 7 тармақтағы:
"770 300" саны "1 034 000" санына ауыстырылсын.
"900" саны "21 900" санына ауыстырылсын.
"1 700" саны "36 700" санына ауыстырылсын.
"478 000" саны "655 700" санына ауыстырылсын
"2 400" саны "8 400" санына ауыстырылсын.
"2 450" саны "15 450" санына ауыстырылсын.
"39 000" саны "50 000" санына ауыстырылсын.
3) 7-1 тармағы:
төмендегідей мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"Қалаларда "2001 жылға ауыл шаруашылығын дамыту" және әлеуметтік саладағы объектілердің облыс бағдарламасын іске асыру";
4) 15 тармақтағы:
"187 549" саны "189 449" санына ауыстырылсын да, төмендегі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын. "2001 жылдың 1 шілдесінен бастап облыстық дәрежедегі зейнеткерлерге ай сайын бір есептік көрсеткіш мөлшерінде, негізгі зейнетақысының мөлшеріне қосымша ақы төлеу".
5) 26 тармақтағы:
"500 000" саны "468 750" санына ауыстырылсын.
6) 26-1 тармағы төмендегідей мазмұндалғандармен толықтырылсын:       "26-1) облыстың бюджетінде заңды тұлғалардың акцияларын сатып алуға 88 039 мың теңге қарастырылсын".
7) 28 тармақтағы:

цифру "182 000" заменить цифрой "109 211"
цифру "2 000" заменить цифрой "7 000"
цифру "130 000" заменить цифрой "73 261"
цифру "50 000" заменить цифрой "28 950";
2. Приложение к решению VIII сессии областного Маслихата от 23.12.2000 г. "Об областном бюджете на 2001 год" изложить в новой редакции с учетом внесенных изменении и дополнений.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его юридической регистрации.
Председатель сессии                        В. Самойлюк
Секретарь областного Маслихата             К. Медиев
Приложение N 1
к решению N 2-5/4
XII сессии областного Маслихата

"182 000" саны "109 211" санына ауыстырылсын
"2 000" саны "7 000" санына ауыстырылсын.
"130 000" саны "73 261" санына ауыстырылсын.
"50 000" саны "28 950" санына ауыстырылсын.
2. "2001 жылдың облыстық бюджеті туралы" облыстық Мәслихаттың 2000 жылғы 23 желтоқсандағы VIII сессиясының шешімінің қосымшасы енгізілген өзгертулер мен толықтырулар есепке алынып, жаңа редакцияда оқылсын.
3. Осы шешім оның заңды тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                            В. Самойлюк
Облыстық Мәслихаттың хатшысы               Қ. Медиев
Облыстық Мәслихаттың