О внесении изменений и дополнений в решение N 2 VIII сессии областного Маслихата от 29.12.2000 г. "Об областном бюджете на 2001 год" ~V00K171
Решение XIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 23 ноября 2001 года N 2-5/6 Зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 30 ноября 2001 г. за N 529
В соответствии с Законами Республики Казахстан Z010254_ "О внесении
изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском
бюджете на 2001 год" от 10.11.2001 г. N 254-II ЗРК,
Z990357_
"О бюджетной
системе" от 1.04.1999 г. N 357-I,
Z010148_
"О местном государственном
управлении в Республике Казахстан" от 23.01.2001 г. N 148 ЗРК и в целях
более качественного и эффективного исполнения областного бюджета,
областной Маслихат
РЕШИЛ:
1. Внести в решение VIII сессии областного Маслихата от 29.12.2000 г.
N 2
V00K171_
"Об областном бюджете на 2001 год" следующие изменения и
дополнения:
1) В пункте 1:
подпункте а):
цифру "21 069 510" заменить цифрой "21 173 821";
цифру "15 383 085" заменить цифрой "15 387 396";
цифру "5 237 087" заменить цифрой "5 337 087";
подпункте б):
цифру "23 215 567" заменить цифрой "23 369 878";
цифру "21 989 917" заменить цифрой "22 190 178";
цифру "1 246 700" заменить цифрой "1 179 700";
В пункте 5:
цифру "110 237" заменить цифрой "210 237";
цифру "100 000" заменить цифрой "200 000";
2) В пункте 6:
цифру "1 435 358" заменить цифрой "1 467 764";
цифру "37 336" заменить цифрой "47 336";
цифру "375 166" заменить цифрой "396 572";
цифру "120 039" заменить цифрой "121 039";
3) В пункте 7:
цифру "1 034 000" заменить цифрой "1 330 924";
цифру "655 700" заменить цифрой "753 720";
цифру "123 900" заменить цифрой "223 900";
цифру "71 550" заменить цифрой "170 454";
В пункте 7-1:
цифру "100 000" заменить цифрой "200 000";
цифру "475 000" заменить цифрой "573 020";
цифру "70 000" заменить цифрой "168 904";
после слов "на обеспечение функционирования внутригородских дорог и
работ по благоустройству и озеленению" дополнить словами ", на погашение
кредиторской задолженности";
4) В пункте 13:
цифру "523 287" заменить цифрой "468 287";
5) В пункте 15:
цифру "189 449" заменить цифрой "192 649";
6) В пункте 15-2:
Слова "Развитие городского транспорта" заменить словами "Организация
общественных пассажирских перевозок между районами (городами), внутри
районов и населенных пунктов";
7) В пункте 18:
цифру "135 392" заменить цифрой "138 041";
8) В пункте 21:

"2001 жылғы облыстық бюджет туралы" облыстық Мәслихаттың 2000 жылғы 29 желтоқсанындағы VIII сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық Мәслихатының XIV сессиясының шешімі 2001 жылғы 23 қарашадағы N 2-5/6 Қарағанды облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 30 қарашада N 529 тіркелді
Қазақстан Республикасының Z010254_ "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2001 жылғы 10 қарашадағы N 254-II ҚРЗ, Z990357_ "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылдың 1 сәуіріндегі N 357-I, Z010148_ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару
туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-I ҚРЗ Заңдарына сәйкес және
облыстық бюджеттің өте тиімді және сапалы орындалуы мақсатында облыстық
Мәслихат Шешім етті:
1.
V00K171_
"2001 жылғы облыстық бюджет туралы" облыстық Мәслихаттың
2000 жылғы 29 желтоқсандағы VIII сессиясының N 2 шешіміне төмендегідей
өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
а) тармақшасында:
"21 069 510" саны "21 173 821" санына ауыстырылсын;
"15 383 085" саны "15 387 396" санына ауыстырылсын;
"5 237 087" саны "5 337 087" санына ауыстырылсын;
б) тармақшасында:
"23 215 567" саны "23 369 878" санына ауыстырылсын;
"21 989 917" саны "22 190 178" санына ауыстырылсын;
"1 246 700" саны "1 179 700" санына ауыстырылсын;
2) 5 тармақтағы:
"110 237" саны "210 237" санына ауыстырылсын;
"100 000" саны "200 000" санына ауыстырылсын;
3) 6 тармақтағы:
"1 435 358" саны "1 467 764" санына ауыстырылсын;
"37 336" саны "47 336" санына ауыстырылсын;
"375 166" саны "396 572" санына ауыстырылсын;
"120 039" саны "121 039" санына ауыстырылсын;
4) 7 тармақтағы:
"1 034 000" саны "1 330 924" санына ауыстырылсын;
"655 700" саны "753 720" санына ауыстырылсын;
"123 900" саны "223 900" санына ауыстырылсын;
"71 550" саны "170 454" санына ауыстырылсын;
5) 7-1 тармақтағы:
"100 000" саны "200 000" санына ауыстырылсын;
"475 000" саны "573 020" санына ауыстырылсын;
"70 000" саны "168 904" санына ауыстырылсын да
"қала ішіндегі жолдардың жұмыс істеуін қамтамасыз етуге, қалаларды
көркейтуге және желектендіруге" сөздерінен кейін "кредиторлық қарыздарды
өтеуге" сөздерімен толықтырылсын;
6) 13 тармақтағы:
"523 287" саны "468 287" санына ауыстырылсын;
7) 15 тармақтағы:
"189 449" саны "192 649" санына ауыстырылсын;
8) 15-2 тармақтағы:
"Қалалық көлікті дамыту" сөзі "Елді мекендер мен аудандар ішінде,
аудандар (қалалар) арасында қоғамдық жолаушылар тасымалдауды ұйымдастыру"
сөзімен ауыстырылсын";
9) 18 тармақтағы:
"135 392" саны "138 041" санына ауыстырылсын;
10) 21 тармақтағы:

цифру "200 000" заменить цифрой "183 000";
9) Дополнить пунктом 21-3 следующего содержания:
"21-3. Предусмотреть в составе областного бюджета поступление кредита
из республиканского бюджета на ремонт, реконструкцию водоснабжения и
тепловых сетей г. Темиртау 50 000 тыс. тенге";
10) Пункт 22 исключить.
11) В пункте 26-1:
цифру "88 039" заменить цифрой "83 182";
12) В пункте 28:
цифру "109 211" заменить цифрой "45 211";
цифру "73 261" заменить цифрой "38 211";
слова "специальный резерв для кредитования нижестоящих бюджетов на
покрытие кассового разрыва - 28 950 тыс. тенге" - исключить.
2. Приложение к решению VIII сессии областного Маслихата от
23.12.2000 г.
V00K171_
"Об областном бюджете на 2001 год" изложить в новой
редакции с учетом внесенных изменений и дополнений.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его юридической
регистрации.
И.о. председателя сессии
Секретарь областного Маслихата
Приложение N 1
к решению N 2-5/6 XIV сессии областного маслихата от 23 ноября 2001 г.
Областной бюджет на 2001 год
__________________________________________________________________________
Категория
Класс                      Наименование                        Сумма
Подкласс                                                    тыс. тг.
Специфика
__________________________________________________________________________
1 2 3  4                   5                                     6
__________________________________________________________________________
I. Поступления                                         21173821
Доходы                                                 15387396
1         НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                                  15091235
1       Подоходный налог на доходы                              5351814
1     Подоходный налог с юридических лиц                      5351814
1  Подоходный налог с юридических лиц - резидентов         1643437
2  Подоходный налог с юридических лиц - нерезидентов           464
3  Подоходный налог с юридических лиц - резидентов,
удерживаемый у источника выплат                           47736
4  Подоходный налог с юридических лиц - нерезидентов,
удерживаемый у источника выплат                          525177
5  Подоходный налог с юридических лиц - организаций
сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан                     3135000

"200 000" саны "183 000" санына ауыстырылсын;
11) 21-3 тармағы төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
"21-3. Облыстық бюджеттің құрамында Теміртау қаласының сумен
жабдықталуын қайта қалпына келтіруге және жылу тораптарын жөндеуге
республикалық бюджеттен түсетін 50 000 мың теңге кредит қарастырылсын".
12) 22 тармақ алынып тасталсын.
13) 26-1 тармақтағы:
"88 039" саны "83 182" санына ауыстырылсын;
14) 28 тармақтағы:
"109 211" саны "45 211" санына ауыстырылсын;
"73 261" саны "38 211" санына ауыстырылсын;
"Төменгі тұрған бюджеттерді несиелеу үшін кассалық айырмашылықты жабуға арнайы резерв - 28 950 мың теңге" сөзі алынып тасталсын.
2. V00K171_ "2001 жылғы облыстық бюджет туралы" облыстық Мәслихаттың 2000 жылғы 23 желтоқсандағы VIII сессиясының шешімінің қосымшасы енгізілген өзгертулер мен толықтырулар есепке алынып, жаңа редакцияда оқылсын.
3. Осы шешім оның заңды тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасының м. а.
Облыстық Мәслихаттың хатшысы
2001 жылғы 23 қарашадағы
облыстық Мәслихаттың XIV сессиясының N 2-5/6 шешіміне N 1 қосымша
2001 жылдың облыстық бюджеті
--------------------------------------------------------------------------
Санат                          Атаулары                         ! Сомасы
! Сынып                                                       ! мың
!   ! Сыныпша                                                 ! теңге
!   !   ! Ерекшелік                                           !
-----------------------------------------------------------------!--------
1 ! 2 ! 3 ! 4 !                    5                            !   6
---!---!---!---!-------------------------------------------------!--------
!   !   !   !Түсімдер                                         !21173821
!   !   !   !Кірістер                                         !15387396
1 !   !   !   !Салықтық түсімдер                                !15091235
! 1 !   !   !Кірістерге салықтық түсімдер                     ! 5351814
!   ! 1 !   !Заңды тұлғалардан салықтық түсімдер              ! 5351814
!   !   ! 1 !Заңды тұлғалар-резиденттерден салықтық түсімдер  ! 1643437
!   !   ! 2 !Заңды тұлғалар-резидент еместерден салықтық      !
!   !   !   !түсімдер                                         !     464
!   !   ! 3 !Заңды тұлғалардың-резиденттердің төлем           !
!   !   !   !көздерінен ұсталатын салықтық түсімдер           !   47736
!   !   ! 4 !Заңды тұлғалардың-резидент еместердің төлем      !
!   !   !   !көздерінен ұсталатын салықтық түсімдер           !  525177
!   !   ! 5 !Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін    !
!   !   !   !шикізат секторын ұйымдастыру тізімдері бойынша-  !
!   !   !   !заңды тұлғалардан табыс салығы                   ! 3135000

3       Социальный налог                                        9594838
1     Социальный налог                                        9594838
1  Социальный налог                                        9594838
5       Внутренние налоги на товары, работы и услуги             144016
2     Акцизы                                                   144016
2  Водка, произведенная на территории Республики
Казахстан                                                 88000
4  Вина, произведенные на территории Республики
Казахстан                                                   600
7  Пиво, произведенное на территории Республики
Казахстан                                                 55416
7       Прочие налоги                                               567
1     Прочие налоги                                               567
10 Прочие налоговые поступления в местный бюджет               567
2         НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                                  272172
1       Доходы от предпринимательской деятельности
и собственности                                           37067
2     Неналоговые поступления от юридических лиц
и финансовых учреждений                                   37067
14 Поступления от реализации бесхозяйного имущества,
имущества, безвозмездно перешедшего в установленном
порядке в коммунальную собственность, безнадзорных
животных, находок, а также имущества, перешедшего
по праву наследования к государству                         324
22 Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из местного бюджета
юридическим и физическим лицам                             4311
29 Поступления от аренды имущества коммунальной
собственности                                             25765
33 Возврат неиспользованных средств, ранее полученных
из местного бюджета                                        6667
2       Административные сборы и платежи, доходы от
некоммерческих и сопутствующих продаж                    230000
1     Административные сборы                                   230000
12 Плата за загрязнение окружающей среды                    230000
3       Поступления по штрафам и санкциям                          5008
1     Поступления по штрафам и санкциям                          5008
10 Штрафы за нарушение законодательства об охране
окружающей среды                                           4894
11 Административные штрафы и санкции, взимаемые
местными государственными органами                          114

! 3 !   !   !Әлеуметтік салық                                 ! 9594838
!   ! 1 !   !Әлеуметтік салық                                 ! 9594838
!   !   ! 1 !Әлеуметтік салық                                 ! 9594838
! 5 !   !   !Тауарларға, жұмыстар мен қызметтерге ішкі        !
!   !   !   !салықтар                                         !  144016
!   ! 2 !   !Акциздер                                         !  144016
!   !   ! 2 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген   !
!   !   !   !арақ                                             !   88000
!   !   ! 4 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген   !
!   !   !   !шарап                                            !     600
!   !   ! 7 !Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген   !
!   !   !   !сыра                                             !   55416
! 7 !   !   !Басқа да салықтар                                !     567
!   ! 1 !   !Басқа да салықтар                                !     567
!   !   ! 2 !Жергілікті бюджетке қарыздардың түсуі            !
!   !   ! 3 !Әлеуметтік салық бойынша жергілікті бюджетке     !
!   !   !   !қарыздардың түсімі                               !
!   !   ! 9 !Басқа да салықтық түсімдер                       !     567
2 !   !   !   !Салықтық емес түсімдер                           !  272172
! 1 !   !   !Кәсіпкерлік қызмет пен жекеменшіктен кірістер    !   37067
!   ! 2 !   !Заңды тұлғалар мен қаржы мекемелерінен салықтық  !
!   !   !   !емес түсімдер                                    !   37067
!   !   ! 14!Иесіз мүлікті сатудан түсімдер                   !     324
!   !   ! 22!Заңды және жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен  !
!   !   !   !кредиттер беруден алынған сыйақы (мүдде)         !    4311
!   !   ! 29!Коммуналдық меншік мүлкін жалға беруден түсімдер !   25765
!   !   ! 33!Жергілікті бюджеттен бұрын алынған,              !
!   !   !   !пайдаланбаған қаражаттарды қайтару               !    6667
! 2 !   !   !Әкімшілік алымдар мен төлемдер, коммерциялық емес!
!   !   !   !және жолай сатудан кірістер                      !  230000
!   ! 1 !   !Әкімшілік алымдар                                !  230000
!   !   ! 12!Қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемдер          !  230000
! 3 !   !   !Айып пұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер      !    5008
!   ! 1 !   !Айып пұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер      !    5008
!   !   ! 10!Қоршаған ортаны қорғау заңдылықтарын бұзғанға    !
!   !   !   !айып пұлдар                                      !    4894
!   !   ! 11!Жергілікті Үкімет органдары салатын әкімшілік    !
!   !   !   !санкциялар мен айып пұлдар                       !     114

5       Прочие неналоговые поступления                               97
1     Прочие неналоговые поступления                               97
5  Средства, полученные от природопользователей
по искам о возмещении вреда, средства от реализации
конфискованных орудий охоты и рыболовства, незаконно
добытой продукции                                             2
10 Прочие неналоговые поступления в местный бюджет              95
3         ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ                            23989
1       Продажа основного капитала                                23721
1     Продажа основного капитала                                23721
3  Поступления от приватизации объектов коммунальной
собственности                                             23721
3       Продажа земли и нематериальных активов                      268
1     Продажа земли и нематериальных активов                      268
3  Поступления от продажи земельных участков и права
постоянного землепользования                                268
4         Полученные официальные трансферты (гранты)              5337087
1       Трансферты из нижестоящих органов государственного
управления                                              5126850
3     Трансферты из районных (городских) бюджетов             5126850
3  Бюджетное изъятие из районных (городских) бюджетов      5126850
2       Трансферты из вышестоящих органов государственного
управления                                               210237
1     Трансферты из республиканского бюджета                   210237
1  Текущие                                                  210237
5         Погашение кредитов, выданных из бюджета                  449338
1       Погашение кредитов, выданных из бюджета                  231046
1     Погашение другими уровнями государственного управления   231046
2  Погашение местными исполнительными органами городов
и районов кредитов, выданных из областного бюджета       231046
5     Погашение прочих кредитов, выданных из бюджета           218292
10 Погашение прочих кредитов, выданных из местного бюджета  218292
___________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Функ.группа               Наименование                         Сумма
Функция                                                      тыс.тенге
Учреждение
Программа
Подпрограмма
__________________________________________________________________________
1 2  3  4  5                        6                              7
__________________________________________________________________________
II. Расходы и кредитование                         23369878
Расходы                                            22190178

! 5 !   !   !Басқа да салықтық емес түсімдер                  !      97
!   ! 1 !   !Басқа да салықтық емес түсімдер                  !      97
!   !   ! 5 !Табиғатты пайдаланушылардан келтірілген зиянды   !
!   !   !   !талап етуден заңсыз алынған өнімдерге аңшылық    !
!   !   !   !пен балықшылық құралдарын тәркілеуден сатуға     !
!   !   !   !алынған қаражаттар                               !       2
!   !   ! 10!Жергілікті бюджетке басқа да салықтық емес       !
!   !   !   !түсімдер                                         !      95
3 !   !   !   !Капиталдық операциядан кірістер                  !   23989
! 1 !   !   !Негізгі капиталды сату                           !   23721
!   ! 1 !   !Негізгі капиталды сату                           !   23721
!   !   ! 3 !Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіруден !
!   !   !   !түсімдер                                         !   23721
! 3 !   !   !Жер және материалдық емес активтерді сату        !     268
!   ! 1 !   !Жер және материалдық емес активтерді сату        !     268
!   !   ! 3 !Жер учаскесін сату мен жерді тұрақты пайдалану   !
!   !   !   !құқығынан түсімдер                               !     268
!   !   !   !Алынған ресми трансферттер (гранттар)            ! 5337087
4 !   !   !   !Алынған ресми трансферттер (гранттар)            ! 5337087
! 1 !   !   !Мемлекеттік басқарудың төменгі органдарынан      !
!   !   !   !трансферттер                                     ! 5126850
!   ! 3 !   !Аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер     ! 5126850
!   !   ! 3 !Аудандық (қалалық) бюджеттерден бюджеттік алымдар! 5126850
! 2 !   !   !Мемлекеттік басқарудың жоғарғы органдарынан      !
!   !   !   !трансферттер                                     !  210237
!   ! 1 !   !Республикалық бюджеттен трансферттер             !  210237
!   !   ! 1 !Ағымдағылар                                      !  210237
!   !   !   !Бюджеттен бұрын берілген кредиттер бойынша       !
!   !   !   !негізгі қарыздарды өтеу                          !  449338
5 !   !   !   !Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу              !  449338
! 1 !   !   !Бұрын берілген кредиттерді өтеу                  !  231046
!   ! 1 !   !Мемлекеттік деңгейді басқа деңгейдегілермен өтеу !  231046
!   !   ! 2 !Аудандар мен қалалардың жергілікті атқарушы      !  231046
!   !   !   !органдарының облыстық бюджеттен берілген         !
!   !   !   !кредиттерін өтеу                                 !
!   ! 5 !   !Бюджеттен берілген басқа да кредиттерді өтеу     !  218292
!   !   ! 10!Жергілікті бюджеттерден берілген басқа да        !  218292
!   !   !   !кредиттерді өтеу                                 !
___________________________________________________________________________
--------------------------------------------------------------------------
Фун.топ!                     Атаулары                            !Сомасы
!Функция                                                       !мың
!Мекеме                                                    !теңге
!Бағдарлама                                            !
!Кіші бағдарлама                                   !
--!---!---!------------------------------------------------------!--------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5!                  6                            !  7
--------------------------------------------------------------------------
!   !   !   !  !Шығыстар                                       !22190178

1             Государственные услуги общего характера              541300
1           Представительные, исполнительные и другие органы,
выполняющие общие функции государственного
управления                                           130008
103       Аппарат местных представительных органов              16157
2     Административные расходы на местном уровне            10364
3  Аппарат местных органов                               10364
30    Депутатская деятельность                                393
0  Депутатская деятельность                                393
31    Укрепление материально-технической базы
и информатизация аппарата маслихата                    5400
105       Аппарат акимов                                       113851
2     Административные расходы на местном уровне           107763
3  Аппарат местных органов                              107763
74    Управление материально-технической базы и
информатизация аппарата акима                          6088
2           Финансовая деятельность                              411292
105       Аппарат акимов                                        33496
41    Обеспечение взимания сбора за право реализации
товаров на рынках                                     23513
57    Обеспечение оценки имущества                           9983
259       Исполнительный орган коммунальной собственности,
финансируемый из местного бюджета                    239755
2     Административные расходы на местном уровне            11243
3  Аппарат местных органов                               11243
30    Организация приватизации коммунальной собственности    5000
31    Приобретение имущества коммунальной собственности    140000
32    Приобретение акций юридических лиц                    83182
70    Укрепление материально-технической базы и
информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                       330
260       Исполнительный орган финансов, финансируемый
из местного бюджета                                  138041
2     Административные расходы на местном уровне           121387
3  Аппарат местных органов                              121387
70    Укрепление материально-технической базы и
информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                     16654

1!   !   !   !  !Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер          !  541300
! 1 !   !   !  !Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын      !
!   !   !   !  !орындайтын өкілетті, атқарушы және басқа да    !
!   !   !   !  !органдар                                       !  130008
!   !103!   !  !Жергілікті өкілетті органдардың аппараты       !   16157
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !   10364
!   !   !   !3 !Жергілікті органдардың аппараты                !   10364
!   !   ! 30!  !Депутаттық қызметтер                           !     393
!   !   !   !0 !Депутаттық қызметтер                           !     393
!   !   ! 31!  !Мәслихат аппаратының материалды-техникалық     !
!   !   !   !  !базасын нығайту және ақпараттандыру            !    5400
!   !105!   !  !Әкімдер аппараты                               !  113851
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !  107763
!   !   !   !3 !Жергілікті органдардың аппараты                !  107763
!   !   ! 74!  !Әкім аппаратының материалды-техникалық базасын !
!   !   !   !  !басқару және ақпараттандыру                    !    6088
! 2 !   !   !  !Қаржылық қызмет                                !  411292
!   !105!   !  !Әкімдер аппараты                               !   33496
!   !   ! 41!  !Нарықта тауарлар сатудан құқылы алымдарды      !
!   !   !   !  !жинауды қамтамасыз ету                         !   23513
!   !   ! 57!  !Мүлікті бағалауды қамтамасыз ету               !    9983
!   !259!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !коммуналды меншіктің атқарушы органдары        !  239755
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !   11243
!   !   !   !3 !Жергілікті органдардың аппараты                !   11243
!   !   ! 30!  !Коммуналдық меншікті жекешелендіруді           !
!   !   !   !  !ұйымдастыру                                    !    5000
!   !   ! 31!  !Коммуналдық меншіктің мүлкін сатып алу         !  140000
!   !   ! 32!  !Заңды тұлғалардың акцияларын сатып алу         !   83182
!   !   ! 70!  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы!
!   !   !   !  !органдарының материалдық-техникалық базасын    !
!   !   !   !  !нығайту және ақпараттандыру                    !     330
!   !260!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қаржы   !
!   !   !   !  !атқару органдары                               !  138041
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !  121387
!   !   !   !3 !Жергілікті органдардың аппараты                !  121387
!   !   ! 70!  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы!
!   !   !   !  !органдарының материалдық-техникалық базасын    !
!   !   !   !  !нығайту және ақпараттандыру                    !   16654

2             Оборона                                              563204
1           Военные нужды                                          5742
105       Аппарат акимов                                         5742
63    Мероприятия по приписке и призыву на военную службу    5742
2           Организация работы по чрезвычайным ситуациям         557462
105       Аппарат акимов                                       557462
31    Мероприятия по мобилизационной подготовке
на местном уровне                                     16074
32    Ликвидация чрезвычайных ситуаций на местном уровне   541388
30 Пожарная служба                                      521070
31 Водно-спасательные службы                             18700
34 Отряд экстренного реагирования,
оперативно-спасательные отряды                         1618
3             Общественный порядок и безопасность                  320022
1           Правоохранительная деятельность                      320022
251       Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета                    320022
2     Административные расходы на местном уровне           263014
3  Аппарат местных органов                              253205
30 Аппарат и подразделения территориальных органов
уголовно-исполнительной системы                        9809
30    Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на местном уровне            6178
32 Приемники-распределители для лиц, не имеющих
определенного места жительства и документов            5918
34 Уголовно-исполнительная инспекция                       260
36    Эксплуатация оборудования и средств по
регулированию дорожного движения в населенных
пунктах                                               47460
70    Укрепление материально-технической базы и
информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                      3370
4             Образование                                         1055314
2           Начальное и среднее образование                      583707
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                              583707

2!   !   !   !  !Қорғаныс                                       !  563204
! 1 !   !   !  !Әскери қажеттіліктер                           !    5742
!   !105!   !  !Әкімдер аппараты                               !    5742
!   !   ! 63!  !Әскери қызметке шақыру және тіркеу бойынша     !
!   !   !   !  !шаралар                                        !    5742
! 2 !   !   !  !Төтенше жағдайлар бойынша жұмыстарды           !
!   !   !   !  !ұйымдастыру                                    !  557462
!   !105!   !  !Әкімдер аппараты                               !  557462
!   !   ! 31!  !Жергілікті деңгейде дайындыққа жұмылдыру       !
!   !   !   !  !бойынша шаралар                                !   16074
!   !   ! 32!  !Жергілікті деңгейдегі төтенше жағдайларды жою  !  541388
!   !   !   !30!Өрт қызметі                                    !  521070
!   !   !   !31!Судан құтқару қызметі                          !   18700
!   !   !   !34!Шұғыл қимылдау тобы, жедел құтқару тобы        !    1618
3!   !   !   !  !Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік               !  320022
! 1 !   !   !  !Құқық қорғау қызметі                           !  320022
!   !251!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі    !
!   !   !   !  !істердің атқарушы органдары                    !  320022
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !  263014
!   !   !   !3 !Жергілікті органдардың аппараты                !  253205
!   !   !   !30!Құқықтық атқару жүйесі органдарының аймақтық   !
!   !   !   !  !бөлімдері мен аппараты                         !    9809
!   !   ! 30!  !Жергілікті деңгейде қоғамдық қауіпсіздікті     !
!   !   !   !  !қамтамасыз ету және қоғамдық тәртіпті қорғау   !    6178
!   !   !   !32!Белгілі тұрағы және құжаттары жоқ тұлғалар     !
!   !   !   !  !үшін қабылдау-бөлу пункттері                   !    5918
!   !   !   !34!Құқықтық атқару инспекциясы                    !     260
!   !   ! 36!  !Елді мекендерде жол қозғалысын реттеу бойынша  !
!   !   !   !  !жабдықтар мен құралдарды пайдалану             !   47460
!   !   ! 70!  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !атқарушы органдарының материалдық-техникалық   !
!   !   !   !  !базасын нығайту және ақпараттандыру            !    3370
4!   !   !   !  !Білім беру                                     ! 1055314
! 2 !   !   !  !Бастауыш және орта білім беру                  !  583707
!   !263!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!   !   !   !  !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!   !   !   !  !органы                                         !  583707

20    Общеобразовательное обучение на местном уровне       349944
32 Специальные школы и школы-интернаты для детей с
ограниченными возможностями в развитии и обучении    112222
33 Школы начальные, основные и средние,
школы-детские сады                                    31026
34 Школы-интернаты                                      111334
35 Школы и школы-интернаты для одаренных детей           95362
37    Приобретение и доставка учебников для обновления
библиотечных фондов государственных учреждений
среднего образования                                   3288
61    Реализация программ дополнительного образования
для детей и юношества на местном уровне                   0
61    Реализация программ дополнительного образования
для детей и юношества на местном уровне              229975
30 Реализация программ дополнительного образования
в спортивных школах на местном уровне                196975
31 Реализация программ дополнительного образования
во внешкольных организациях на местном уровне         33000
62    Проведение школьных олимпиад на местном уровне          500
3           Профессионально-техническое образование              233042
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                              233042
31    Профессионально-техническое образование
на местном уровне                                    233042
30 Профессионально-технические школы                    228010
31 Специальные профессионально-технические школы          5032
4           Среднее специальное образование                      200884
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                     14736
8     Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием на местном уровне       14736
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                              186148
8     Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием на местном уровне      186148

!   !   ! 20!  !Жергілікті деңгейде жалпы білім беріп оқыту    !  349944
!   !   !   !32!Даму және оқуға мүмкіндігі шектеулі балалар    !
!   !   !   !  !үшін арнайы мектептер мен мектеп-интернаттары  !  112222
!   !   !   !33!Бастауыш, негізгі және орта мектептер,         !
!   !   !   !  !мектеп-балабақшалары                           !   31026
!   !   !   !34!Мектеп-интернаттары                            !  111334
!   !   !   !35!Дарынды балалар үшін мектептер мен             !
!   !   !   !  !мектеп-интернаттары                            !   95362
!   !   ! 37!  !Орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің    !
!   !   !   !  !кітапхана қорын жаңарту үшін оқулықтар сатып   !
!   !   !   !  !алу және жеткізу                               !    3288
!   !   ! 61!  !Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдер  !
!   !   !   !  !үшін қосымша білім беру бағдарламасын іске     !
!   !   !   !  !асыру                                          !       0
!   !   ! 61!  !Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдер  !
!   !   !   !  !үшін қосымша білім беру бағдарламасын іске     !
!   !   !   !  !асыру                                          !  229975
!   !   !   !30!Жергілікті деңгейдегі спорт мектептерінде      !
!   !   !   !  !қосымша білім беру бағдарламасын іске асыру    !  196975
!   !   !   !31!Жергілікті деңгейдегі мектептен тыс ұйымдарда  !
!   !   !   !  !қосымша білім беру бағдарламасын іске асыру    !   33000
!   !   ! 62!  !Жергілікті деңгейдегі мектеп олимпиадасын      !
!   !   !   !  !өткізу                                         !     500
! 3 !   !   !  !Кәсіптік-техникалық білім беру                 !  233042
!   !263!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!   !   !   !  !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!   !   !   !  !органы                                         !  233042
!   !   ! 31!  !Жергілікті деңгейдегі кәсіптік-техникалық білім!
!   !   !   !  !беру                                           !  233042
!   !   !   !30!Кәсіптік-техникалық мектептер                  !  228010
!   !   !   !31!Арнайы кәсіптік-техникалық мектептер           !    5032
! 4 !   !   !  !Арнайы орта білім беру                         !  200884
!   !254!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !денсаулық сақтаудың атқарушы органы            !   14736
!   !   ! 8 !  !Жергілікті деңгейде орта кәсіптік біліммен     !
!   !   !   !  !мамандарды дайындау                            !   14736
!   !263!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы органы !  186148
!   !   ! 8 !  !Жергілікті деңгейде орта кәсіптік біліммен     !
!   !   !   !  !мамандарды дайындау                            !  186148

5           Переподготовка кадров                                 36556
105       Аппарат акимов                                         5500
11    Повышение квалификации и переподготовка кадров
на местном уровне                                      5500
5  Повышение квалификации государственных служащих        5500
251       Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета                     14247
11    Переподготовка кадров на местном уровне               14247
30 Переподготовка кадров для органов внутренних дел      14247
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                               16809
11    Повышение квалификации и переподготовка кадров
на местном уровне                                     16809
6  Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных учреждений                            16809
9           Прочие услуги в области образования                    1125
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                                1125
38    Оказание психолого-медико-педагогической
консультативной помощи населению по обследованию
психического здоровья детей и подростков               1125
30 Психолого-медико-педагогические консультации           1125
5             Здравоохранение                                     2347027
1           Больницы широкого профиля                            531927
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                    531927
36    Оказание стационарной медицинской помощи
населению на местном уровне                          531927
2           Охрана здоровья населения                            361279
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                    361279
31    Оказание медицинской помощи ВИЧ-инфицированным
больным                                               27216

! 5 !   !   !  !Кадрларды қайта дайындау                       !   36556
!   !105!   !  !Әкімдер аппараты                               !    5500
!   !   ! 11!  !Жергілікті деңгейде кадрлардың біліктілігін    !
!   !   !   !  !көтеру және қайта дайындау                     !    5500
!   !   !   !5 !Мемлекеттік қызметкерлердің біліктілігін көтеру!    5500
!   !251!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі    !
!   !   !   !  !істердің атқарушы органы                       !   14247
!   !   ! 11!  !Жергілікті деңгейде кадрларды қайта дайындау   !   14247
!   !   !   !30!Ішкі істер органдары үшін кадрларды қайта      !
!   !   !   !  !дайындау                                       !   14247
!   !263!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!   !   !   !  !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!   !   !   !  !органы                                         !   16809
!   !   ! 11!  !Жергілікті деңгейде кадрлардың біліктілігін    !
!   !   !   !  !көтеру және қайта дайындау                     !   16809
!   !   !   !6 !Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін !
!   !   !   !  !көтеру және қайта даярлау                      !   16809
! 9 !   !   !  !Білім беру ауқымындағы басқа да қызметтер      !    1125
!   !263!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!   !   !   !  !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!   !   !   !  !органы                                         !    1125
!   !   ! 38!  !Балалар мен жасөспірімдердің психикалық        !
!   !   !   !  !денсаулығын тексеру бойынша тұрғындарға        !
!   !   !   !  !психологиялық-дәрігерлік-педагогикалық         !
!   !   !   !  !кеңеспен көмек көрсету                         !    1125
!   !   !   !30!Психологиялық-дәрігерлік кеңестер              !    1125
5!   !   !   !  !Денсаулық сақтау                               ! 2347027
! 1 !   !   !  !Көпсалалы ауруханалар                          !  531927
!   !254!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !денсаулық сақтаудың атқарушы органы            !  531927
!   !   ! 36!  !Жергілікті деңгейде халыққа                    !
!   !   !   !  !стационарлық-медициналық көмек көрсету         !  531927
! 2 !   !   !  !Халықтың денсаулығын қорғау                    !  361279
!   !254!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !денсаулық сақтаудың атқарушы органы            !  361279
!   !   ! 31!  !ВИЧ инфекциялы ауруларға медициналық көмек     !
!   !   !   !  !көрсету                                        !   27216

33    Борьба с эпидемиями на местном уровне                  5500
34    Производство крови (заменителей) на местном
уровне                                                41896
39    Обеспечение санитарно-эпидемиологического
благополучия                                          66090
30 Санитарно-эпидемиологические станции                  66090
41    Пропаганда здорового образа жизни на местном
уровне                                                 5328
45    Охрана материнства и детства                         215249
30 Дома ребенка                                          69448
31 Оказание стационарной помощи детям                   121248
32 Оказание стационарной помощи беременным,
роженицам и родильницам                               24553
3           Специализированная медицинская помощь                707869
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                    707869
30    Оказание специализированной медицинской помощи
больным, страдающим психическими расстройствами      151879
32    Оказание специализированной медицинской помощи
больным туберкулезом                                 228860
40    Больницы и поликлиники для ветеранов и инвалидов
ВОВ                                                   28005
47    Оказание специализированной медицинской помощи
больным онкологическими заболеваниями                114019
48    Оказание специализированной медицинской помощи
больным алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией     97904
49    Оказание специализированной медицинской помощи
больным кожно-венерологическими заболеваниями         26592
50    Оказание специализированной медицинской помощи
больным инфекционными заболеваниями                   60610
4           Поликлиники                                          329031
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                    329031
54    Оказание первичной медико-санитарной помощи и
специализированной амбулаторно-поликлинической
помощи                                               329031
5           Другие виды медицинской помощи                       179184
251       Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета                     34390
31    Оказание медицинской помощи военнослужащим,
сотрудникам правоохранительных органов,
членам их семей                                       34390
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                    144794

!   !   ! 33!  !Жергілікті деңгейде эпидемияға қарсы күрес     !    5500
!   !   ! 34!  !Жергілікті деңгейде қан өндіру (ауыстыру)      !   41896
!   !   ! 39!  !Санитарлық-эпидемиологиялық қолайлылықты       !
!   !   !   !  !қамтамасыз ету                                 !   66090
!   !   !   !30!Санитарлық-эпидемиологиялық станциялар         !   66090
!   !   ! 41!  !Жергілікті деңгейде салауатты өмір салтын      !
!   !   !   !  !насихаттау                                     !    5328
!   !   ! 45!  !Аналар мен балаларды қорғау                    !  215249
!   !   !   !30!Балалар үйі                                    !   69448
!   !   !   !31!Балаларға стационарлық көмек көрсету           !  121248
!   !   !   !32!Жүктілерге, босанғандарға және босанатындарға  !
!   !   !   !  !стационарлық көмек көрсету                     !   24553
! 3 !   !   !  !Мамандандырылған медициналық көмек             !  707869
!   !254!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !денсаулық сақтаудың атқарушы органы            !  707869
!   !   ! 30!  !Психикалық ауытқулары бар науқастарға          !
!   !   !   !  !мамандандырылған медициналық көмек көрсету     !  151879
!   !   ! 32!  !Туберкулезбен ауыратындарға мамандандырылған   !
!   !   !   !  !медициналық көмек көрсету                      !  228860
!   !   ! 40!  !ҰОС ардагерлер мен мүгедектері үшін ауруханалар!
!   !   !   !  !мен емханалар                                  !   28005
!   !   ! 47!  !Онкологиялық ауруларға мамандандырылған        !
!   !   !   !  !медициналық көмек көрсету                      !  114019
!   !   ! 48!  !Алкоголизм, наркомания және токсикоманиямен    !
!   !   !   !  !ауырғандарға мамандандырылған медициналық көмек!
!   !   !   !  !көрсету                                        !   97904
!   !   ! 49!  !Тері венерологиялық ауруларға мамандандырылған !
!   !   !   !  !медициналық көмек көрсету                      !   26592
!   !   ! 50!  !Инфекциялық ауруларға мамандандырылған көмек   !
!   !   !   !  !көрсету                                        !   60610
! 4 !   !   !  !Емханалар                                      !  329031
!   !254!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !денсаулық сақтаудың атқарушы органы            !  329031
!   !   ! 54!  !Алғашқы дәрігерлік-санитарлық және             !
!   !   !   !  !мамандандырылған амбулаториялық-емханалық көмек!
!   !   !   !  !көрсету                                        !  329031
! 5 !   !   !  !Медициналық көмектің басқа да түрлері          !  179184
!   !251!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі    !
!   !   !   !  !істердің атқарушы органы                       !   34390
!   !   ! 31!  !Әскери қызметкерлерге, құқық қорғау            !
!   !   !   !  !органдардың қызметкерлеріне, олардың           !
!   !   !   !  !отбасының мүшелеріне медициналық көмек көрсету !   34390
!   !254!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !денсаулық сақтаудың атқарушы органы            !  144794

37    Оказание скорой медицинской помощи                   130748
43    Оказание медицинской помощи населению
в чрезвычайных ситуациях                              14046
30 Центры экстренной медицинской помощи                   7053
31 Областные базы спецмедснабжения                        6993
9           Прочие услуги в области здравоохранения              237737
254       Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                    237737
2     Административные расходы на местном уровне            14224
3  Аппарат местных органов                               14224
38    Прочие услуги по охране здоровья населения
на местном уровне                                     38550
31 Лекарственное обеспечение отдельных категорий
населения по видам заболеваний                        30900
32 Обеспечение специализированными продуктами
детского и лечебного питания отдельных
категорий населения                                    7650
42    Обеспечение учетными услугами организаций
здравоохранения на местном уровне                      1587
93 Централизованные бухгалтерии                           1587
44    Централизованный закуп лекарственных средств,
медицинского оборудования и санитарного
транспорта                                           183376
6             Социальная помощь и социальное обеспечение          2146529
1           Социальное обеспечение                              1416948
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                              150717
33    Социальное обеспечение детей                         150717
30 Детские дома                                         150717
258       Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения, финансируемый из местного бюджета        1266231
31    Специальные государственные пособия                  971050
32    Социальное обеспечение, оказываемое через
учреждения интернатского типа на местном уровне      295181
30 Дома-интернаты для умственно отсталых детей           68286
31 Дома-интернаты для престарелых и инвалидов
общего типа                                           66514

!   !   ! 37!  !Жедел медициналық көмек көрсету                !  130748
!   !   ! 43!  !Төтенше жағдайда халыққа медициналық көмек     !
!   !   !   !  !көрсету                                        !   14046
!   !   !   !30!Шұғыл медициналық көмек орталығы               !    7053
!   !   !   !31!Облыстық арнайы мед. жабдықтау базасы          !    6993
! 9 !   !   !  !Денсаулық сақтау ауқымындағы басқа да қызметтер!  237737
!   !254!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !денсаулық сақтаудың атқарушы органы            !  237737
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !   14224
!   !   !   !3 !Жергілікті органдардың аппараты                !   14224
!   !   ! 38!  !Жергілікті деңгейде халықтың денсаулығын қорғау!
!   !   !   !  !бойынша басқа да қызметтер                     !   38550
!   !   !   !31!Ауру түрлері бойынша жекелеген санаттағы       !
!   !   !   !  !тұрғындарды дәрілермен қамтамасыз ету          !   30900
!   !   !   !32!Жекелеген санаттағы тұрғындарды емдік          !
!   !   !   !  !тамақтармен және балалардың арнайы тағамдарымен!
!   !   !   !  !қамтамасыз ету                                 !    7650
!   !   ! 42!  !Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарына!
!   !   !   !  !есептік қызмет көрсетуді қамтамасыз ету        !    1587
!   !   !   !93!Орталықтандырылған бухгалтерия                 !    1587
!   !   ! 44!  !Дәрілік құралдарды, медициналық жабдықтарды    !
!   !   !   !  !және санитарлық көліктерді орталықтан сатып алу!  183376
6!   !   !   !  !Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру ! 2146529
! 1 !   !   !  !Әлеуметтік қамсыздандыру                       ! 1416948
!   !263!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!   !   !   !  !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!   !   !   !  !органы                                         !  150717
!   !   ! 33!  !Балаларды әлеуметтік қамсыздандыру             !  150717
!   !   !   !30!Балалар үйі                                    !  150717
!   !258!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек   !
!   !   !   !  !және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы     !
!   !   !   !  !органы                                         ! 1266231
!   !   ! 31!  !Арнайы мемлекеттік жәрдемақы                   !  971050
!   !   ! 32!  !Жергілікті деңгейде интернат түріндегі         !
!   !   !   !  !мекемелер арқылы әлеуметтік қамсыздандыру      !  295181
!   !   !   !30!Ақыл-есі кем балалары үшін интернат үйлері     !   68286
!   !   !   !31!Жалпы типтегі қариялар мен мүгедектер үшін     !
!   !   !   !  !интернат үйлері                                !   66514

33 Психоневрологические интернаты                       160381
2           Социальная помощь                                    665561
105       Аппарат акима                                        192649
60    Социальные выплаты отдельным категориям граждан
по решению местных представительных органов          192649
258       Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения, финансируемый из местного бюджета         468287
42    Государственная адресная социальная помощь           468287
258       Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения финансируемый из местного бюджета            4625
57    Социальная поддержка инвалидов на местном уровне       4625
33 Обеспечение техническими и иными средствами            4625
9           Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения                               64020
258       Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения, финансируемый из местного бюджета          64020
2     Административные расходы на местном уровне            42776
3  Аппарат местных органов                               42776
33    Медико-социальная экспертиза на местном уровне        11545
30 Областные, городские и районные медико-социальные
экспертные комиссии                                   11545
35    Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке
пособий                                                9299
70    Укрепление материально-технической базы
и информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                       400
8             Культура, спорт и информационное пространство        406376
1           Деятельность в области культуры                      260630
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                              260630
41    Обеспечение культурного досуга населения
на местном уровне                                    183318
43    Проведение зрелищных мероприятий на местном
уровне                                                27830
44    Хранение историко-культурных ценностей
на местном уровне                                     25782
47    Проведение ремонтно-реставрационных работ и
благоустройство территории памятников истории
и культуры местного значения                          23700
2           Спорт и туризм                                        13827
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                               13827
39    Проведение спортивных мероприятий на местном
уровне                                                13827

!   !   !   !33!Психо-неврологиялық интернаттар                !  160381
! 2 !   !   !  !Әлеуметтік көмек                               !  665561
!   !105!   !  !Әкім аппараты                                  !  192649
!   !   ! 60!  !Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша !
!   !   !   !  !жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік     !
!   !   !   !  !төлемдер                                       !  192649
!   !258!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек   !
!   !   !   !  !және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы     !
!   !   !   !  !органы                                         !  468287
!   !   ! 42!  !Мемлекеттік мекен-жайлық әлеуметтік көмек      !  468287
!   !258!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек   !
!   !   !   !  !және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы     !
!   !   !   !  !органы                                         !    4625
!   !   ! 57!  !Жергілікті деңгейдегі мүгедектерді әлеуметтік  !
!   !   !   !  !қорғау                                         !    4625
!   !   !   !33!Техникалық және басқа да құралдармен қамтамасыз!
!   !   !   !  !ету                                            !    4625
! 9 !   !   !  !Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру !
!   !   !   !  !ауқымындағы басқа да қызметтер                 !   64020
!   !258!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек   !
!   !   !   !  !және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы     !
!   !   !   !  !органы                                         !   64020
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !   42776
!   !   !   !3 !Жергілікті органдардың аппараты                !   42776
!   !   ! 33!  !Жергілікті деңгейдегі дәрігерлік-әлеуметтік    !
!   !   !   !  !сараптама                                      !   11545
!   !   !   !30!Облыстық, қалалық және аудандық                !
!   !   !   !  !дәрігерлік-әлеуметтік сараптама комиссиясы     !   11545
!   !   ! 35!  !Жәрдемақыны есептеу, төлеу және жеткізу бойынша!
!   !   !   !  !қызметтерді төлеу                              !    9299
!   !   ! 70!  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы!
!   !   !   !  !органдардың материалдық-техникалық базасын     !
!   !   !   !  !нығайту және ақпараттандыру                    !     400
8!   !   !   !  !Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік       !  406376
! 1 !   !   !  !Мәдениет ауқымындағы қызмет                    !  260630
!   !263!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы органы !  260630
!   !   ! 41!  !Жергілікті деңгейдегі халықтың мәдени демалысын!
!   !   !   !  !қамтамасыз ету                                 !  183318
!   !   ! 43!  !Жергілікті деңгейде таңырқаларлық шараларын    !
!   !   !   !  !өткізу                                         !   27830
!   !   ! 44!  !Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды!
!   !   !   !  !сақтау                                         !   25782
!   !   ! 47!  !Жергілікті маңыздағы мәдени және тарихи        !
!   !   !   !  !ескерткіштердің аймағын көркейту, жөндеу және  !
!   !   !   !  !қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу             !   23700
! 2 !   !   !  !Спорт және туризм                              !   13827
!   !263!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!   !   !   !  !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!   !   !   !  !органдары                                      !   13827
!   !   ! 39!  !Жергілікті деңгейде спорттық шараларды жүргізу !   13827

3           Информационное пространство                          128419
105       Аппарат Акимов                                        62000
46    Проведение государственной информационной политики
через газеты и журналы на местном уровне              36000
47    Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание на местном
уровне                                                26000
261       Исполнительный орган управления архивами,
финансируемый из местного бюджета                     19511
2     Административные расходы на местном уровне             4256
3  Аппарат местных органов                                4256
30    Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных
изданий и их специальное использование на местном
уровне                                                15255
30 Архивы                                                15255
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                               46908
45    Обеспечение общедоступности информации
на местном уровне                                     44908
30 Библиотеки                                            44908
50    Реализация государственной программы
функционирования и развития языков на местном
уровне                                                 2000
9           Прочие услуги по организации культуры, спорта и
информационного пространства                           3500
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                                3500
56    Проведение региональной молодежной политики            3500
10            Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды                            108838
1           Сельское хозяйство                                        0
257       Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                         0
32    Выполнения работ по борьбе с вредителями
и болезнями растений                                      0
5           Охрана окружающей среды                               92000

! 3 !   !   !  !Ақпараттық кеңестік                            !  128419
!   !105!   !  !Әкімдер аппараттары                            !   62000
!   !   ! 46!  !Жергілікті деңгейде газеттер мен журналдар     !
!   !   !   !  !арқылы мемлекеттің ақпаратты саясатын жүргізу  !   36000
!   !   ! 47!  !Жергілікті деңгейде теле-радио хабарлар арқылы !
!   !   !   !  !мемлекеттің ақпараттық саясатын жүргізу        !   26000
!   !261!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат !
!   !   !   !  !басқармасының атқарушы органы                  !   19511
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !    4406
!   !   !   !3 !Жергілікті органдардың аппараты                !    4406
!   !   ! 30!  !Жергілікті деңгейде мұрағат қорларын сақтауды  !
!   !   !   !  !қамтамасыз ету, баспа өнімдерін және оларды    !
!   !   !   !  !арнайы пайдалану                               !   15105
!   !   !   !30!Мұрағаттар                                     !   15105
!   !263!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!   !   !   !  !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!   !   !   !  !органы                                         !   46908
!   !   ! 45!  !Жергілікті деңгейдегі ақпараттың жалпыға жетуін!
!   !   !   !  !қамтамасыз ету                                 !   44908
!   !   !   !30!Кітапханалар                                   !   44908
!   !   ! 50!  !Жергілікті деңгейде тілдердің дамуын және      !
!   !   !   !  !жұмыс істеудің мемлекеттік бағдарламасын іске  !
!   !   !   !  !асыру                                          !    2000
! 9 !   !   !  !Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістіктерді  !
!   !   !   !  !ұйымдастыру бойынша басқа да қызметтер         !    3500
!   !263!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!   !   !   !  !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!   !   !   !  !органы                                         !    3500
!   !   ! 56!  !Аймақтық жастар саясатын жүргізу               !    3500
10!   !   !   !  !Ауыл, су, орман, балық шаруашылығын және       !
!   !   !   !  !қоршаған ортаны қорғау                         !  108838
! 1 !   !   !  !Ауыл шаруашылығы                               !       0
!   !257!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл    !
!   !   !   !  !шаруашылығының атқарушы органы                 !       0
!   !   ! 32!  !Зиянкестермен, өсімдік ауруларымен күрес       !
!   !   !   !  !бойынша жұмыстарды орындау                     !       0
! 5 !   !   !  !Қоршаған ортаны қорғау                         !   92000

105       Аппарат акимов                                        92000
34    Организация охраны окружающей среды на местном
уровне                                                92000
30 Областные (городские) фонды охраны окружающей
среды                                                  6500
31 Проведение работ по охране окружающей среды
на местном уровне                                     85500
9           Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей
среды                                                 16838
257       Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                     16838
2     Административные расходы на местном уровне            12589
3  Аппарат местных органов                               12589
28    Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета           169
31    Развитие информационно-маркетинговой системы
сельского хозяйства                                    4000
70    Укрепление материально-технической базы
и информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                        80
11            Промышленность                                         1000
2           Строительство                                          1000
273       Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного бюджета       1000
48    Проектно-изыскательские, конструкторские
и технологические работы на местном уровне             1000
12            Транспорт и связь                                    800000
1           Автомобильный транспорт                              800000
274       Исполнительный орган жилищно-коммунального,
дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый
из местного бюджета                                  800000
46    Организация общественных пассажирских перевозок
между районами (городами), внутри районов и
населенных пунктов                                   300000
50    Эксплуатация автомобильных дорог на местном уровне   500000
30 Обеспечение функционирования автомобильных дорог
местного значения                                    500000
13
Прочие                                              1236009
3           Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции                                   5000
272       Исполнительный орган экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса, государственных закупок
финансируемый из местного бюджета                      5000
31    Организация поддержки малого предпринимательства
на местном уровне                                      5000

!   !105!   !  !Әкімдер аппараты                               !   92000
!   !   ! 34!  !Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғауды   !
!   !   !   !  !ұйымдастыру                                    !   92000
!   !   !   !30!Қоршаған ортаны қорғаудың облыстық (қалалық)   !
!   !   !   !  !қоры                                           !    6500
!   !   !   !31!Жергі
лікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау     !
!   !   !   !  !бойынша жұмыстар жүргізу                       !   85500
! 9 !   !   !  !Су, ауыл, орман, балық шаруашылығы және        !
!   !   !   !  !қоршаған ортаны қорғау ауқымындағы басқа да    !
!   !   !   !  !қызметтер                                      !   16838
!   !257!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл    !
!   !   !   !  !шаруашылығының атқарушы органы                 !   16838
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !   12589
!   !   !   !3 !Жергілікті органдардың аппараты                !   12589
!   !   ! 28!  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !мемлекеттік мекемелердің белгіленген шартты    !
!   !   !   !  !міндеттемелері бойынша тіркелген кредиторлық   !
!   !   !   !  !қарыздарын өтеу                                !     169
!   !   ! 31!  !Ауыл шаруашылығының ақпаратты-маркетингілік    !
!   !   !   !  !жүйесін дамыту                                 !    4000
!   !   ! 70!  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы!
!   !   !   !  !органдардың материалдық-техникалық базасын     !
!   !   !   !  !нығайту және ақпараттандыру                    !      80
11!   !   !   !  !Өнеркәсіп                                      !    1000
! 2 !   !   !  !Құрылыс                                        !    1000
!   !273!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !инфрақұрылымдар мен құрылыстың атқарушы органы !    1000
!   !   ! 48!  !Жергілікті деңгейдегі жобалау-ізденіс,         !
!   !   !   !  !конструкторлық және технологиялық жұмыстар     !    1000
12!   !   !   !  !Көлік және байланыс                            !  800000
! 1 !   !   !  !Автомобиль көлігі                              !  800000
!   !274!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол,    !
!   !   !   !  !көлік және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығының!
!   !   !   !  !атқарушы органы                                !  800000
!   !   ! 46!  !Аудандар мен елді мекендер ішіндегі, аудандар  !
!   !   !   !  !арасындағы (қалалар) қоғамдық жолаушылар       !
!   !   !   !  !тасымалдауды ұйымдастыру                       !  300000
!   !   ! 50!  !Жергілікті деңгейде автомобиль жолдарын        !
!   !   !   !  !пайдалану                                      !  500000
!   !   !   !30!Жергілікті маңыздағы автомобиль жолдарын жұмыс !
!   !   !   !  !істеуін қамтамасыз ету                         !  500000
13!   !   !   !  !Басқалары                                      ! 1236009
! 3 !   !   !  !Кәсіпкерлік қызметті қолдау және               !
!   !   !   !  !бәсекелестіктен қорғау                         !    5000
!   !272!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !экономика, шағын және орта бизнесті қолдау,    !
!   !   !   !  !мемлекеттік сатып алудың атқарушы органы       !    5000
!   !   ! 31!  !Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті        !
!   !   !   !  !қолдауды ұйымдастыру                           !    5000

9           Прочие                                              1231009
105       Аппарат акимов                                       546788
42    Участие в уставном капитале банка развития
Казахстана                                           468750
44    Резерв местного исполнительного органа области,
городов Астаны и Алматы по выполнению обязательств
местных исполнительных органов по решениям судов       7000
52    Резерв местного исполнительного органа области,
городов Астаны и Алматы для ликвидации
чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера                                             38211
58    Кредиторская задолженность местного бюджета по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета         30827
61    Представительские расходы                              2000
84    Специальный резерв местного исполнительного
органа области для кредитования нижестоящих
бюджетов на покрытие кассового разрыва                    0
263       Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                               46618
2     Административные расходы на местном уровне            36421
30 Аппарат местных органов образования                   14860
31 Аппарат местных органов культуры                       9722
32 Аппарат местных органов туризма и спорта              11839
27    Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам                 3978
34    Обеспечение учетными услугами                          5494
30 Централизованная бухгалтерия организаций
образования                                            2509
31 Централизованная бухгалтерия организаций культуры      2985
70    Укрепление материально-технической базы и
информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                       725
272       Исполнительный орган экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса, государственных закупок,
финансируемый из местного бюджета                     42573
2     Административные расходы на местном уровне            41313
30 Аппарат органов экономики                             29946
32 Аппараты органов государственных закупок              11367
70    Укрепление материально-технической базы
и информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                      1260
273       Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного бюджета     594305

! 9 !   !   !  !Басқалары                                      ! 1231009
!   !105!   !  !Әкімдер аппараты                               !  546788
!   !   ! 42!  !Қазақстан даму банкінің жарғылық капиталына    !
!   !   !   !  !қатысу                                         !  468750
!   !   ! 44!  !Соттардың шешімімен жергілікті атқарушы        !
!   !   !   !  !органдардың міндеттемелерін орындау бойынша    !
!   !   !   !  !облыстардың, Астана және Алматы қалаларының    !
!   !   !   !  !жергілікті атқарушы органдарының резерві       !    7000
!   !   ! 52!  !Табиғи және техногенді сипаттағы төтенше       !
!   !   !   !  !жағдайларды жою үшін облыстардың, Астана және  !
!   !   !   !  !Алматы қалаларының жергілікті атқарушы         !
!   !   !   !  !органдарының резерві                           !   38211
!   !   ! 58!  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !мемлекеттік мекемелердің белгіленген тәртіппен !
!   !   !   !  !тіркелген шартты міндеттемелері бойынша        !
!   !   !   !  !жергілікті бюджетке кредиторлық қарыздары      !   30827
!   !   ! 61!  !Өкілеттік шығындар                             !    2000
!   !   ! 84!  !Облыстың жергілікті атқарушы органының төменгі !
!   !   !   !  !тұрған бюджеттерді несиелеу үшін кассалық      !
!   !   !   !  !айырмасын жабуға арнайы резерві                !       0
!   !263!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім   !
!   !   !   !  !беру, мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы  !
!   !   !   !  !органы                                         !   46618
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !   36421
!   !   !   !30!Жергілікті білім беру органдарының аппараты    !   14860
!   !   !   !31!Жергілікті мәдениет органдарының аппараты      !    9722
!   !   !   !32!Жергілікті спорт және туризм органдарының      !
!   !   !   !  !аппараты                                       !   11839
!   !   ! 27!  !Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша      !
!   !   !   !  !кредиторлық қарыздарды өтеу                    !    3978
!   !   ! 34!  !Есептік қызметтермен қамтамасыз ету            !    5494
!   !   !   !30!Білім беру ұйымдарының орталықтандырылған      !
!   !   !   !  !бухгалтериясы                                  !    2509
!   !   !   !31!Мәдениет ұйымдарының орталықтандырылған        !
!   !   !   !  !бухгалтериясы                                  !    2985
!   !   ! 70!  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы!
!   !   !   !  !органдарының материалдық-техникалық базасын    !
!   !   !   !  !нығайту және ақпараттандыру                    !     725
!   !272!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !экономика, шағын және орта бизнесті қолдау,    !
!   !   !   !  !мемлекеттік сатып алудың атқарушы органы       !   42573
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !   41313
!   !   !   !30!Экономика органдарының аппараты                !   29946
!   !   !   !32!Мемлекеттік сатып алу органдарының аппараты    !   11367
!   !   ! 70!  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы!
!   !   !   !  !органдардың материалдық-техникалық базасын     !
!   !   !   !  !нығайту және ақпараттандыру                    !    1260
!   !273!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !инфрақұрылымдар мен құрылыстың атқарушы органы !  594305

2     Административные расходы на местном уровне            13598
3  Аппарат местных органов                               13598
31    Строительство и капитальный ремонт объектов
коммунальной собственности                           580358
70    Укрепление материально-технической базы
и информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета                       349
274       Исполнительный орган жилищно-коммунального,
дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый
из местного бюджета                                     725
2     Административные расходы на местном уровне              725
3  Аппараты местных органов                                725
14            Обслуживание долга                                    10237
1           Обслуживание долга                                    10237
105       Аппарат Акимов                                        10237
53    Обслуживание долга местных исполнительных органов     10237
11 Выплата вознаграждений (интересов) по займам          10237
15            Официальные трансферты                             12654322
1           Официальные трансферты                             12654322
105       Аппарат акимов                                     12654322
54    Трансферты из областного бюджета, бюджетов
городов Астаны и Алматы                            12654322
27 Бюджетные изъятия                                   9855634
30 Целевые трансферты в районные (городские) бюджеты   1330924
94 Субвенции                                           1467764
Кредитование                                        1179700
7             Жилищно-коммунальное хозяйство                        50000
2           Коммунальное хозяйство                                50000
274       Исполнительный орган жилищно-коммунального,
дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый
из местного бюджета                                       0
85    Кредитование для развития коммунального хозяйства         0
Кредитование на ремонт и реконструкцию объектов
водоснабжения, теплоснабжения, приобретение топлива
для теплоисточников Западного района г.Темиртау       50000
10            Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды                            369700

!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !   13598
!   !   !   !3 !Жергілікті органдардың аппараты                !   13598
!   !   ! 31!  !Коммуналдық меншік объектілерінің құрылысы мен !
!   !   !   !  !күрделі жөндеуі                                !  580358
!   !   ! 70!  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы!
!   !   !   !  !органдарының материалдық-техникалық базасын    !
!   !   !   !  !нығайту және ақпараттандыру                    !     349
!   !274!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын көлік,  !
!   !   !   !  !жол және коммуналдық меншіктің атқарушы органы !     725
!   !   ! 2 !  !Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар       !     725
!   !   !   !3 !Жергілікті органдардың аппараты                !     725
14!   !   !   !  !Қарыздық қызмет                                !   10237
! 1 !   !   !  !Қарыздық қызмет                                !   10237
!   !105!   !  !Әкімдер аппараты                               !   10237
!   !   ! 53!  !Жергілікті атқарушы органдардың қарыздарына    !
!   !   !   !  !қызмет көрсету                                 !   10237
!   !   !   !  !Зайымдар бойынша сыйақыларды (мүдделерді) төлеу!   10237
15!   !   !   !  !Ресми трансферттер                             !12654322
! 1 !   !   !  !Ресми трансферттер                             !12654322
!   !105!   !  !Әкімдер аппараты                               !12654322
!   !   ! 54!  !Облыстық бюджеттен, Астана және Алматы         !
!   !   !   !  !қалаларының бюджеттерінен трансферттер         !12654322
!   !   !   !27!Бюджеттік алымдар                              ! 9855634
!   !   !   !30!Аудандық (қалалық) бюджеттерге мақсатты        !
!   !   !   !  !трансферттер                                   ! 1330924
!   !   !   !94!Субвенциялар                                   ! 1467764
!   !   !   !  !Кредиттеулер                                   ! 1179700
7!   !   !   !  !Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы              !   50000
! 2 !   !   !  !Коммуналдық шаруашылық                         !   50000
!   !274!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол,    !
!   !   !   !  !көлік және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығының!
!   !   !   !  !атқарушы органы                                !       0
!   !   ! 85!  !Коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін несиелеу  !       0
!   !   !   !  !Теміртау қаласының Батыс ауданындағы жылу      !
!   !   !   !  !көздері үшін отын сатып алу, сумен жабдықтау,  !
!   !   !   !  !жылумен жабдықтау объектілерін жөндеу және     !
!   !   !   !  !қайта жаңартуға несиелеу                       !   50000
10!   !   !   !  !Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және        !
!   !   !   !  !қоршаған ортаны қорғау                         !  369700

1           Сельское хозяйство                                   369700
257       Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                    369700
82    Кредитование сельхозтоваропроизводителей             183000
83    Кредитование сельхозтоваропроизводителей на
проведение весенне-полевых и уборочных работ
в 2001 г.                                            186700
13            Прочие                                               760000
3           Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции                                  90000
272       Исполнительный орган экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса, государственных закупок
финансируемый из местного бюджета                     90000
80    Кредитование для развития малого
предпринимательства на местном уровне                 90000
9           Прочие                                               670000
105       Аппарат акимов                                            0
84    Специальный резерв местного исполнительного
органа области для кредитования нижестоящих
бюджетов на покрытие кассового разрыва                    0
272       Исполнительный орган экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса, государственных закупок
финансируемый из местного бюджета                    670000
81    Кредитование для поддержки и развития отраслей
экономики                                            670000
III. Дефицит (профицит) бюджета                    -2196057
IV. Финансирование дефицита (использование
профицита) бюджета                                  2196057
Поступление                                          236700
6           Общее финансирование                                 236700
1         Внутреннее финансирование                            236700
6     Прочее внутреннее финансирование                     236700
1  Кредиты из республиканского бюджета                  236700
Погашение                                           -536700
16            Финансирование                                      -536700
1           Погашение основного долга                           -536700

! 1 !   !   !  !Ауыл шаруашылығы                               !  369700
!   !257!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл    !
!   !   !   !  !шаруашылығының атқарушы органы                 !  369700
!   !   ! 82!  !Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерді      !
!   !   !   !  !несиелеу                                       !  183000
!   !   ! 83!  !2001 жылғы көктемгі егіс және егін жинау       !
!   !   !   !  !жұмыстарын жүргізуге ауыл шаруашылығы          !
!   !   !   !  !тауарларын өндірушілерді несиелеу              !  186700
13!   !   !   !  !Басқалары                                      !  760000
! 3 !   !   !  !Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті!
!   !   !   !  !қорғау                                         !   90000
!   !272!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !экономика, шағын және орта бизнесті қолдау,    !
!   !   !   !  !мемлекеттік сатып алудың атқарушы органы       !   90000
!   !   ! 80!  !Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті дамыту !
!   !   !   !  !үшін несиелеу                                  !   90000
! 9 !   !   !  !Басқалары                                      !  670000
!   !105!   !  !Әкімдер аппараты                               !       0
!   !   ! 84!  !Облыстың жергілікті атқарушы органдарының      !
!   !   !   !  !төменгі тұрған бюджеттерін несиелеу үшін       !
!   !   !   !  !кассалық айырмашылықты жабуға арнайы резерв    !       0
!   !272!   !  !Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын         !
!   !   !   !  !экономика, шағын және орта бизнесті қолдау,    !
!   !   !   !  !мемлекеттік сатып алудың атқарушы органы       !  670000
!   !   ! 81!  !Экономика саласын қолдау және дамыту үшін      !
!   !   !   !  !несиелеу                                       !  670000
!   !   !   !  !III. Бюджеттің дефициті (профициті)            !-2196057
!   !   !   !  ! IV. Бюджеттің дефицитін (профицитін пайдалану)!
!   !   !   !  !қаржыландыру                                   ! 2196057
!   !   !   !  !Түсімдер                                       !  236700
! 6 !   !   !  !Жалпы қаржыландыру                             !  236700
!   ! 1 !   !  !Ішкі қаржыландыру                              !  236700
!   !   ! 6 !  !Басқа да ішкі қаржыландыру                     !  236700
!   !   !   !1 !Республикалық бюджеттен кредиттер              !  236700
!   !   !   !  !Өтеулер                                        ! -536700
16!   !   !   !  !Қаржыландыру                                   ! -536700
! 1 !   !   !  !Негізгі қарыздарды өтеу                        ! -536700

105       Аппарат акимов                                      -536700
55    Погашение долга местного исполнительного органа
области, городов Астаны и Алматы                    -536700
Использование свободных остатков бюджетных
средств на начало финансового года.                 2496057
___________________________________________________________________________
(специалист Алимбаева Ж.)

!   !105!   !  !Әкімдер аппараты                               ! -536700
!   !   ! 55!  !Облыстың жергілікті атқарушы органдарының,     !
!   !   !   !  !Астана және Алматы қалаларының қарыздарын өтеу ! -536700
!   !   !   !  !Қаржы жылының басындағы бюджет қаражаттарының  !
!   !   !   !  !бос қалдықтарын пайдалану                      ! 2496057
___________________________________________________________________________
(маман Әлімбаева Ж.)