О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 8/2 от 25 декабря 2000 года "Об областном бюджете на 2001 год"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 декабря 2001 года N 14/2. Зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 21 января 2002 года за N 500. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года
"О бюджетной системе", от 23 января 2001 года "О местном  государственном управлении в Республике Казахстан" внести в решение областного маслихата N 8/2 от 25 декабря 2000 года "Об областном бюджете на 2001 год" с учетом его уточнения решениями областного маслихата N 9/1 от 19 марта 2001 года "Об уточнении областного бюджета на 2001 год" V01S305, N 10/1 от 19 апреля 2001 года N 11/3 от 28 апреля 2001 года, N 12/1 V01S408 от 28 июня 2001 года и N 13/3 от 12 октября 2001 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 8/2 от 25 декабря 2000 года "Об областном бюджете на 2001 год", следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
цифру "8553730" заменить цифрой "8721970";
цифру "3808085" заменить цифрой "3934673";
цифру "8947513" заменить цифрой "9115753";
цифру "7918513" заменить цифрой "8086753";
2. В пункте 8:
цифру "325232" заменить цифрой "333834";
цифру "217908" заменить цифрой "233756";
цифру "202615" заменить цифрой "227554";
цифру "232734" заменить цифрой "246615";
цифру "269850" заменить цифрой "269967";
цифру "264152" заменить цифрой "282436";
цифру "268359" заменить цифрой "266137";
цифру "178302" заменить цифрой "163356";
цифру "418219" заменить цифрой "400379";
цифру "141674" заменить цифрой "141240";
цифру "228399" заменить цифрой "251559";
цифру "312574" заменить цифрой "294278";
цифру "201523" заменить цифрой "215218";
цифру "670036" заменить цифрой "643611".
3. В пункте 10-1 в четвертом абзаце цифру "50444" заменить цифрой
"41398".
4. В пункте 11:
цифру "22928" заменить цифрой "11828".
5. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции
(прилагается).
6. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии                 Секретарь
областного Маслихата                областного Маслихата
Приложение 1
к решению областного маслихата
N 8/2 от 25 декабря 2000г.
Северо-Казахстанский областной бюджет на 2001 год
I. Поступления
-------------------------------------------------------------------------
Категория                                                        Сумма
--------------------------------------------------------   тыс.тенге
Класс
-----------------------------------------------------
Подкласс
--------------------------------------------------
Специфика
-------------------------------------------------------------------------
Наименование
-------------------------------------------------------------------------

"2001 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 8/2 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысытық мәслихатының шешімі 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/2. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2002 жылдың 21 қаңтарында N 500 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
"Бюджет жүйесi туралы" Z990357 Қазақстан Республикасындағы 1999 жылғы 1 сәуiрiндегi "Қазақстан Республикасының жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Z010148 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, облыстық мәслихаттың 2000 жылғы 25 желтоқсанындағы N 8/2 "2001 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешiмiнiң облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 19 наурыздағы N 9/1 "2001 жылға арналған бюджеттi нақтылау туралы" V01S305, 2001 жылғы 19 сәуiрдегi N 10/1 және 2001 жылғы 28 сәуiрдегi N 12/1 V01S408, 2001 жылғы 12 қазандағы N 13/3 "2001 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 8/2 шешiмiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" шешiмдерiмен нақтыланғанын ескере отырып келесi  өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақтағы:
"8553730" саны "8721970" санына ауыстырылсын;
"3808085" саны "3934673" санына ауыстырылсын;
"8947513" саны "9115753" санына ауыстырылсын;
"7918513" саны "8086753" санына ауыстырылсын;
2. 8 тармақта:
"325232" саны "333834" санына ауыстырылсын;
"217908" саны "233756" санына ауыстырылсын;
"202615" саны "227554" санына ауыстырылсын;
"232734" саны "246615" санына ауыстырылсын;
"269850" саны "269967" санына ауыстырылсын;
"264152" саны "282436" санына ауыстырылсын;
"268359" саны "266137" санына ауыстырылсын;
"178302" саны "163356" санына ауыстырылсын;
"418219" саны "400379" санына ауыстырылсын;
"141674" саны "141240" санына ауыстырылсын;
"228399" саны "251559" санына ауыстырылсын;
"312574" саны "294278" санына ауыстырылсын;
"201523" саны "215218" санына ауыстырылсын;
"670036" саны "643611" санына ауыстырылсын.
3. 10-1 тармақта төртiншi азат жолында "50444" саны "41398" санына ауыстырылсын.
4. 11 тармақта:
"22928" саны "11828" санына ауыстырылсын.
5. Көрсетiлген шешiмге 1 қосымша жаңа редакцияда баяндалсын (қоса берiлген).
6. Осы шешiм қол қойылған күннен бастан күшiне енедi.
Облыстық Мәслихат               Облыстық Мәслихат
сессиясының төрағасы            хатшысы
Облыстық мәслихаттың
2000 ж. 25 желтоқсандағы
N 8/2 шешiмiне 1 қосымша
2001 жылға арналған Солтүстiк Қазақстан облысының бюджетi
I. Түсiмдер
-----------------------------------------------------------------------
Санат                                                        Сомасы
Сынып                                                   мың теңге
Кiшi сынып
Ерекшелiк
-----------------------------------------------------------------------
Атауы
-----------------------------------------------------------------------

1   2   3   4                        5                            6
-------------------------------------------------------------------------
ПОСТУПЛЕНИЯ                                8721970
ДОХОДЫ                                     3934673
1                   НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                      3837843
1               Подоходный налог на доходы и прирост
капитала                                    523867
2           Подоходный налог с физических лиц           523867
1       Подоходный налог с физических лиц,
удерживаемый у источника выплаты            523867
3               Социальный налог                           3177775
1           Социальный налог                           3177775
5               Внутренние налоги на товары, работы и
услуги                                      136201
2           Акцизы                                      136201
2       Водка                                       118339
3       Ликеро-водочные изделия                      15900
4       Вина                                           916
23      Игорный бизнес                                1046
2                   НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                      96830
1               Доходы от предпринимательской деятельности
и собственности                               3395
2           Неналоговые поступления от юридических лиц
и финансовых учреждений                       3395
18      Поступления от продажи имущества,
принадлежащего государственным учреждениям,
финансируемым из местного бюджета             2649
22      Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из местного бюджета
юридическим и физическим лицам                 746
2               Административные сборы и платежи, доходы от
некоммерческих и сопутствующих продаж        89815
1           Административные сборы                       89815
12      Платежи за загрязнение окружающей среды      89815
3           Прочие платежи и доходы от некоммерческих и
сопутствующих продаж                          2120
1       Поступления от аренды имущества
государственной собственности                 2120
3               Поступления по штрафам и санкциям             1500
1           Поступления по штрафам и санкциям             1500
10      Штрафы за нарушение природоохранного
законодательства                              1500
4                   Получаемые официальные трансферты (гранты) 3773043
2               Трансферты из вышестоящих органов
государственного управления                3773043
1           Трансферты из республиканского бюджета     3773043
1       Текущие                                    3773043

1  2    3     4                   5                              6
-----------------------------------------------------------------------
Түсiмдер                                  8721970
Кiрiстер                                  3934673
1                   Салықтық түсімдер                         3837843
1                Кiрiстерге салынатын табыс салығы          523867
2           Жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы     523867
1     Жеке тұлғалардан алынатын төлем көзiнен
ұсталатын табыс салығы                     523867
3                Әлеуметтiк салық                          3177775
1           Әлеуметтік салық                          3177775
5                Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге
iшкi салықтар                              136201
2           Акциздер                                   136201
2     Арақ                                       118339
3     Арақ-шарап бұйымдары                        15900
4     Шараптар                                      916
23     Ойын бизнесі                                 1046
2                   САЛЫҚҚА ЖАТПАЙТЫН ТҮСIМДЕР                  96830
1                Меншiктен және кәсiпкерлiк қызметтен
түскен кiрiстер                              3395
2           Қаржы мекемелерi мен заңды тұлғалардан
түскен салыққа жатпайтын түсiмдер            3395
18     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекет меншiгiндегi мүлiктi сатудан
алынатын түсiмдер                            2649
22     Заңды және жеке тұлғаларға жергілікті
бюджеттен берілген несие үшін сыйақылар       746
2                Коммерциялық емес сатудан түскен
табыстарға төлемдер және әкімшілік
жиналымдар                                  89815
1           Әкімшілік жиналымдар                        89815
12     Қоршаған ортаны ластағаны үшiн
төленетін төлем                             89815
3           Коммерциялық емес сатудан түскен
табыстар және басқа да төлемдер              2120
1     Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға
беруден алынатын түсімдер                    2120
3                Айыппұлдар мен санкциялар бойынша
түсетiн түсiмдер                             1500
1           Айыппұлдар мен санкциялар бойынша
түсетiн түсiмдер                             1500
10     Табиғатты қорғау туралы заңдарды бұзғаны
үшiн төленетiн айыппұлдар                    1500
4                   Алынған ресми трансферттер (гранттар)     3773043
2                Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған
органдарынан түсетiн трансферттер         3773043
1           Республикалық бюджеттен түсетiн
трансферттер                              3773043
1     Ағымдағы                                  3773043

5                   Погашение кредитов, выданных из бюджета    1014254
1               Погашение кредитов, выданных из бюджета    1014254
5           Погашение прочих кредитов, выданных из
бюджета                                    1014254
10      Погашение прочих кредитов,выданных из
местного бюджета                           1014254
-------------------------------------------------------------------------
II.Расходы и кредитование
-------------------------------------------------------------------------
Функциональная группа                                            Сумма
------------------             Наименование                тыс.тенге
Подфункция
--------------
Учреждение
-----------
Программа
-------------------------------------------------------------------------
1   2   3     4                        А                          В
-------------------------------------------------------------------------
II. Расходы и кредитование             9115753
Расходы                     8086753
1                   Государственные услуги общего характера     199439
1               Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления                 121537
103         Аппарат местных представительных органов      5749
2     Административные расходы на местном уровне    4609
30    Депутатская деятельность                      1140
105         Аппарат акимов                              115788
2     Административные расходы на местном уровне  115788
2               Финансовая деятельность                      77902
259         Управление коммунальной собственностью       13519
2     Административные расходы на местном уровне    9750
30    Организация приватизации комм.собственности   3769
31    Приобретение имущества в коммунальную
собственность
260         Исполнительный орган финансов,
финансируемый из местного бюджета            64383
2     Административные расходы на местном уровне   62023
30    Развитие системы безналичных и клиринговых
расчетов                                      2360
2                   Оборона                                     264576
1               Военные нужды                                17888
105         Аппарат акимов                               17888
63    Мероприятия по приписке и призыву на
военную службу                               17888
2               Организация работы по чрезвычайным
ситуациям                                   246688
105         Аппарат акимов                              246688
31    Мероприятия по мобилизационной подготовке
на местном уровне                            21147
32    Ликвидация чрезвычайных ситуаций на
местном уровне                              225541

5                   Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу       1014254
1                Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу       1014254
5           Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу       1014254
10     Жергiлiктi бюджеттен берiлген басқа
кредиттердi өтеу                          1014254
-------------------------------------------------------------------------
II. Шығыстар және кредит беру
-------------------------------------------------------------------------
Функционалдық топ                 Атауы                       Сомасы
--------------                                            мың теңге
Кiшi функция
-----------
Мекеме
-----------
Бағдарлама
-------------------------------------------------------------------------
1  2  3     4                      А                           В
-------------------------------------------------------------------------
Шығыстар және кредит беру                9115753
Шығыстар                                 8086753
1                   Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер     199439
1                Мемлекеттiк басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын өкiлдi,
атқарушы және басқа органдар              121537
103           Жергiлiктi өкiлдi органдардың аппараты      5749
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар    4609
30      Депутаттық қызмет                           1140
105           Әкiмдер аппараты                          115788
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар  115788
2                Қаржылық қызмет                            77902
259           Коммуналдық меншiк басқармасы              13519
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар    9750
30      Коммуналдық меншiктi жекешелендiрудi
ұйымдастыру                                 3769
31      Мүлiктерді коммуналдық меншікке сатып алу
260           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
қаржы атқарушы органы                      64383
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   62023
30      Клирингтік есеп айырысу және аударым
арқылы жүйесін дамыту                       2360
2                   Қорғаныс                                  264576
1                Әскери мұқтаждар                           17888
105           Әкiмдер аппараты                           17888
63      Жалпы әскери мiндеттi атқаруды
қамтамасыз ету                             17888
2                Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды
ұйымдастыру                               246688
105           Әкiмдер аппараты                          246688
31      Жергiлiктi деңгейдегі жұмылдыру
дайындығы жөнiндегi шаралар                21147
32      Жергiлiктi деңгейдегі төтенше
жағдайларды жою                           225541

3                   Общественный порядок и безопасность         401287
1               Правоохранительная деятельность             400837
251         Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета           400837
2     Административные расходы на местном уровне  379041
30    Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на местном уровне  18392
34    Поощрение граждан,участвующих в охране
общественного порядка                         3404
5               Деятельность по обеспечению безопасности
личности, общества и государства               450
251         Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета              450
33    Мероприятия по предупреждению и пресечению
проявлений терроризма и экстремизма            450
4                   Образование                                 359624
2               Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование                           293603
263         Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                            293603
20    Общеобразовательное обучение на местном
уровне                                      253832
32    Информатизация системы среднего
образования на местном уровне                 3270
37    Приобретение и доставка учебников для
обновления библиотечных фондов госуд-ых
учреждений среднего образования                580
61    Реализация программ дополнительного
образования для детей и юношества на
местном уровне                               35213
4   2   263   62    Проведение школьных олимпиад на местном
уровне                                         708
3               Начальное профессиональное образование       47786
263         Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                             47786
31    Профессионально-техническое образование
на местном уровне                            47786
5               Дополнительное профессиональное образование  18235
105         Аппарат акимов                                1055
11    Повышение квалификации и переподготовка
кадров на местном уровне                      1055
251         Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета             9298
11    Повышение квалификации и переподготовка
кадров на местном уровне                      9298
263         Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                       7882
11    Повышение квалификации и переподготовка
кадров на местном уровне                      7882

3                   Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк          401287
1                Құқық қорғау қызметi                      400837
251           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
iшкi iстер атқарушы органы                400837
2       Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар  379041
30      Жергілікті деңгейде қоғамдық тәртіпті
және қоғамдық қауіпсіздікті
қамтамасыз ету                             18392
34      Қоғамдық тәртiптi қорғауға қатысқан
азаматтарды көтермелеу                      3404
5                Жеке тұлғаның, қоғамның, мемлекеттiң
қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөнiндегi
қызмет                                       450
251           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
iшкi iстер атқарушы органы                   450
33      Терроризм мен экстремизм көріністерінің
алдын-алу және тию жөнiндегi іс-шаралар      450
4                   Бiлiм беру                                359624
2                Жалпы бастауыш, жалпы негiзгi, жалпы
орта бiлiм беру                           293603
263           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                           293603
20      Жергiлiктi деңгейде жалпы бiлiм
беретiн оқыту                             253832
32      Жергiлiктi деңгейде орта бiлiм беру
жүйесiн ақпараттандыру                      3270
37      Мемлекеттiк орта білім беретін
мекемелердiң кiтапхана қорларын жаңарту
үшін оқулықтар сатып алу және жеткізіп
беру                                         580
61      Жергiлiктi деңгейде балалар мен жас
өспiрiмдерге қосымша бiлiм беру
бағдарламасын іске асыру                   35213
62      Жергiлiктi деңгейде мектеп
олимпиадаларын өткiзу                        708
3                Бастауыш кәсiптік бiлiм беру               47786
4  3  263           Жергiлiктi бюджеттен 0аржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            47786
31      Жергiлiктi деңгейде бастапқы кәсiптік
бiлiм беру                                 47786
5                Қосымша кәсiби бiлiм беру                  18235
105           Әкімдер аппараты                            1055
11      Жергiлiктi деңгейде кадрлардың
бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау     1055
251           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
iшкi iстер атқарушы органы                  9298
11      Жергiлiктi деңгейде кадрлардың
бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау     9298
263           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                             7882
11      Жергiлiктi деңгейде орта кәсiби бiлiм
беру мамандарын даярлау                     7882

5                   Здравоохранение                             834145
1               Больницы широкого профиля                   134156
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           134156
36    Оказание стационарной медицинской помощи
населению на местном уровне                 134156
2               Охрана здоровья населения                   278728
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           278728
31    Оказание медицинской помощи ВИЧ-
инфицированным больным                       12351
33    Борьба с эпидемиями на местном уровне         3322
34    Производство крови (заменителей) на
местном уровне                               30734
39    Обеспечение санитарно-эпидемиологического
благополучия                                 46034
45    Охрана материнства и детства                186287
3               Специализированная медицинская помощь       310304
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета           310304
30    Оказание специализированной медицинской
помощи больным, страдающим психическими
расстройствами                               75838
32    Оказание специализированной медицинской
помощи больным                              113978
47    Оказание специализированной медицинской
помощи больным онкологич. заболеваниями      39228
254   48    Оказание специализированной медицинской
помощи больным  алкоголизмом, наркоманией
и токсикоманией                              47916
49    Оказание специализированной медицинской
помощи больным кожно-венерологическими
заболеваниями                                33344
4                   Поликлиники                                  12154
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета            12154
54    Оказание первичной медико-санитарной
помощи и специализированной
амбулаторно-поликлинической помощи           12154
5                   Другие виды медицинской помощи               29356
251         Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета            22072
31    Оказание  стационарной медицинской помощи
военнослужащим, сотрудникам
правоохранительных органов, членам их семей  22072
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета             7284
43    Оказание медицинской помощи населению в
чрезвычайных ситуациях                        7284
9               Прочие услуги в области здравоохранения      69447
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета            69447

5                   Денсаулық сақтау                          834145
1                Кең бейiндi ауруханалар                   134156
254           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы          134156
36      Жергiлiктi деңгейде халыққа стационарлық
медициналық көмек көрсету                 134156
2                Халықтың денсаулығын қорғау               278728
254           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы          278728
31      ВИЧ-инфекциялы ауруларға медициналық
көмек көрсету                              12351
33      Жергілікті деңгейде жұқпалы аурулармен
күрес жүргiзу                               3322
34      Жергiлiктi деңгейде қан
(алмастырғыштарды) өндiру                  30734
39      Санитарлық-эпидемиологиялық ахуалды
қамтамасыз ету                             46034
45      Аналар мен балаларды қорғау               186287
3                Мамандандырылған медициналық көмек        310304
254           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы          310304
30      Психикалық ауруларға мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                  75838
32      Туберкулез ауруларына мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                 113978
47      Онкологиялық ауруларға мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                  39228
254   48      Алкогольдiк, нашақорлық және
токсикологиялық тәуелдi ауруларға
мамандандырылған медициналық көмек көрсету 47916
49      Терi-венерологиялық ауруларға
мамандандырылған медициналық көмек көрсету 33344
4                 Емханалар                                  12154
254           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы           12154
54      Алғашқы дәрігерлік-санитарлық көмек және
мамандандырылған амбулаториялық-
емханалық көмек көрсету                    12154
5                 Медициналық көмектiң басқа түрлерi         29356
251           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
iшкi iстер атқарушы органы                 22072
31      Әскери қызметшiлерге, құқық қорғау
органдарының қызметкерлерiне және олардың
отбасы мүшелерiне стационарлық
медициналық көмек көрсету                  22072
254           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы            7284
43      Төтенше жағдайларда халыққа медициналық
көмек көрсету                               7284
9                Денсаулық сақтау саласындағы өзге де
қызметтер                                  69447
5  9  254           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтау атқарушы органы           69447

2     Административные расходы на местном уровне   12090
44    Централизованный закуп лекарственных
средств,  медицинского оборудования и
санитарного транспорта                       54697
51    Организация сбора и анализа медико-
статистической информации                     2660
6                   Социальное обеспечение и социальная помощь  807319
1               Социальное обеспечение                      767922
258         Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                            739809
31    Специальные государственные пособия         545494
32    Социальное обеспечение, оказываемое через
учреждения интернатского типа на местном
уровне                                      194315
263         Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                             28113
33    Социальное обеспечение детей                 28113
2               Социальная помощь                            11786
105         Аппарат акимов                                5675
60    Социальные выплаты отдельным категориям
граждан по решению местных представительных
органов                                       5675
258         Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                              6111
30    Программа занятости (общественные работы,
профессиональная подготовка и
переподготовка безработных)                   2771
34    Обучение инвалидов по программе реабилитации     3
57    Социальная поддержка инвалидов на местном
уровне                                        3337
9               Прочие услуги в области социальной помощи    27611
258         Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения                             27611
2     Административные расходы на местном уровне   16742
33    Медико-социальная экспертиза на местном
уровне                                        7013
35    Оплата услуг по зачислению, выплате и
доставке пособий                              3030
70    Укрепление материально-технической базы и
информатизация исполнительных органов,
финансируемых из местного бюджета              826
7                   Жилищно-коммунальное хозяйство              168049
1               Жилищное хозяйство                           43049
105         Аппарат акимов                               18649
73    Обеспечение жильем отдельных категорий
граждан                                      18649
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                             24400
43    Обеспечение жильем особо нуждающихся лиц
населения                                    24400

2                Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   12090
44      Дәрi-дәрмек, дәрігерлік жабдықтарды және
санитарлық көліктерді орталықтандырылған
сатып алу                                  54697
51      Медициналық статистикалық ақпараттарды
жинау мен талдауды ұйымдастыру              2660
6                   Әлеуметтiк қамсыздандыру және
әлеуметтiк көмек                          807319
1                Әлеуметтiк қамтамасыз ету                 767922
258           Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың
атқарушы органы                           739809
31      Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар           545494
32      Жергiлiктi деңгейде интернаттық
тұрпатты мекемелер арқылы көрсетiлетiн
әлеуметтiк қамтамасыз ету                 194315
263           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            28113
33      Балаларды әлеуметтiк қамтамасыз ету        28113
2                Әлеуметтiк көмек                           11786
105           Әкiмдер аппараты                            5675
60      Жергiлiктi өкiлеттi органдардың
шешiмiмен азаматтардың жеке санаттарына
берілетін әлеуметтiк төлемдер               5675
258           Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың
атқарушы органы                             6111
30      Жұмыспен қамту бағдарламасы (қоғамдық
жұмыстар, кәсіптік дайындау және
жұмыссыздарды қайта даярлау)                2771
34      Мүгедектерді оңалту бағдарламасы
бойынша оқыту                                  3
57      Жергiлiктi деңгейде мүгедектердi
әлеуметтiк қолдау                           3337
9                Әлеуметтiк көмек саласындағы өзге де
қызметтер                                  27611
258           Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың
атқарушы органы                            27611
2      Жергiлiктi деңгейдегi әлеуметтiк шығыстар  16742
33     Жергілікті деңгейдегі медициналық-
әлеуметтік экспертиза                       7013
35     Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік
төлемдерді есептеу, төлеу және беру
бойынша қызмет көрсетуге ақы төлеу          3030
70     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органдардың материалдық-
техникалық базасын нығайту және
ақпараттандыру                               826
7                   Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық          168049
1                Тұрғын үй шаруашылығы                      43049
105           Әкiмдер аппараты                           18649
73     Азаматтардың жеке санаттарын тұрғын
үймен қамтамасыз ету                       18649
274           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық және жол
шаруашылығының атқарушы органы             24400
43     Халықтың аса мұқтаж адамдарын тұрғын
үймен қамтамасыз ету                       24400

3               Водоснабжение                               125000
7   3   274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                            125000
40    Организация работ по снабжению питьевой
водой                                       125000
8                   Культура, спорт и информационное
пространство                                141374
1               Деятельность в области культуры              50617
263         Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                             50617
41    Обеспечение культурного досуга населения
на местном уровне                            34716
43    Проведение зрелищных мероприятий на местном
уровне                                       13605
44    Хранение историко-культурных ценностей на
местном уровне                                2296
2               Спорт и туризм                               64379
263         Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                             64379
39    Проведение спортивных мероприятий на
местном уровне                               64229
57    Мероприятия по туристической деятельности
на местном уровне                              150
3               Информационное пространство                  26378
105         Аппарат акимов                               15967
46    Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы на местном
уровне                                       10462
47    Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание на
местном уровне                                5505
261         Отдел архивного фонда                         8801
30    Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование на местном уровне               8801
263         Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                              1610
48    Сохранение исторического и культурного
наследия, содействие развитию исторических,
национальных и культурных традиций и
обычаев населения                              240
50    Реализация государственной программы
функционирования и развития языков на
местном уровне                                1370
10                  Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды                   104982
1               Сельское хозяйство                           46724
257         Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета             46724
32    Выполнения работ по борьбе с вредителями
и болезнями растений                         46724

3                Сумен қамтамсыз ету                       125000
274           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй және жол шаруашылығы
атқарушы органдары                        125000
40     Ауыз сумен қамтамасыз ету жөніндегі
жұмысты ұйымдастыру                       125000
8                   Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңiстiк  141374
1                Мәдениет саласындағы қызмет                50617
263           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            50617
41     Жергiлiктi деңгейде халықтың мәдени
демалысын ұйымдастыру                      34716
43     Жергiлiктi деңгейде ойын-сауық
шараларын өткiзу                           13605
44     Жергiлiктi деңгейде тарихи-мәдени
құндылықтарды сақтау                        2296
2                Спорт және туризм                          64379
8  2  263           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            64379
39     Жергiлiктi деңгейде спорт шараларын
өткiзу                                     64229
263    57     Жергiлiктi деңгейде туристiк қызмет
көрсету жөніндегі іс-шаралар                 150
3                Ақпараттық кеңiстiк                        26378
105           Әкiмдер аппараты                           15967
46     Газеттер мен журналдар арқылы
жергілікті деңгейде мемлекеттiк
ақпараттық саясатты жүргiзу                10462
47     Жергiлiктi деңгейде телерадио хабарлары
арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясатты
жүргiзу                                     5505
261           Архив қорының бөлiмi                        8801
30     Архив қорының, мерзiмдi басылымдардың
сақталуын қамтамасыз ету және оларды
жергiлiктi деңгейде арнайы пайдалану        8801
263           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                             1610
48     Тарихи және мәдени мұраларды сақтау,
халықтың тарихи, ұлттық және мәдени
салт-дәстүрлері мен ғұрыптарын
дамытуға жәрдемдесу                          240
50     Жергiлiктi деңгейде тiлдердi қолдану
мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасын
жүзеге асыру                                1370
10                  Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы
және қоршаған ортаны қорғау               104982
1                Ауыл шаруашылығы                           46724
257           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл шаруашылық атқару органы              46724
32     Өсiмдiктердің аурулары мен зиянкестерімен
күрес жөнiндегi жұмыстарды жүргiзу         46724

5               Охрана окружающей среды                      36918
105         Аппарат акимов                               36918
34    Организация охраны окружающей среды на
местном уровне                               36918
9               Прочие услуги в области сельского,водного,
лесного, рыбного хозяйства и охраны
окружающей среды                             21340
257         Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета             21340
2     Административные расходы на местном уровне   17740
70    Укрепление мат.тех. базы и информатизация
исполнительных органов, финансируемых из
местного бюджета                              3600
12                  Транспорт и связь                           376089
1               Автомобильный транспорт                     376089
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                            376089
50    Эксплуатация дорожной системы на местном
уровне                                      376089
13                  Прочие                                      467375
3               Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции                          5515
272         Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                           5515
31    Организация поддержки малого
предпринимательства на местном уровне         5515
9               Прочие                                      461860
105         Аппарат акимов                              403070
30    Строительство и капитальный ремонт
объектов коммунальной собственности          66430
42    Участие в уставном капитале Банка
развития Казахстана                         268750
44    Резерв местного исполнительного органа
области, городов Астаны и Алматы по
выполнению обязательств местных
исполнительных органов по решениям судов        96
13  9   105   52    Резерв местного исполнительного органа
области, городов Астаны и Алматы для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера                     11828
61    Представительские расходы                     2578
64    Взносы в уставный фонд коммунальных
государственных предприятий                  51596
71    Участие  регионов в мероприятиях
республиканского значения                     1792
263         Исполнительный орган образования,культуры,
спорта и туризма, финансируемый из
местного бюджета                             24210
2     Административные расходы на местном уровне   24210
272         Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                          22450

5                Қоршаған ортаны қорғау                     36918
105           Әкiмдер аппараты                           36918
34     Жергiлiктi деңгейде қоршаған ортаны
қорғауды ұйымдастыру                       36918
9                Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және
қоршаған ортаны қорғау саласындағы
өзге де қызметтер                          21340
257           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл шаруашылық атқару органы              21340
2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   17740
70     Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органдардың материалдық-
техникалық базасын нығайту және
ақпараттандыру                              3600
12                  Көлiк және байланыс                       376089
1                Автомобиль көлiгi                         376089
274           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық және жол
шаруашылығы атқарушы органдары            376089
50     Жергiлiктi деңгейде жол жүйесiн пайдалану 376089
13                  Басқалар                                  467375
3                Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және
бәсекелестiктi қорғау                       5515
272           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орта бизнестi
қолдау атқарушы органы                      5515
31     Жергiлiктi деңгейде шағын бизнестi
қолдауды ұйымдастыру                        5515
9                Басқалар                                  461860
105           Әкiмдер аппараты                          403070
30     Коммуналдық меншiк объектiлерiн салу
және күрделi жөндеу                        66430
42     Қазақстан даму Банкісінің жарғылық
қорына қатысу                             268750
13 9  105    44     Соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi
атқарушы органдардың мiндеттемелерiн
орындау жөнiндегi облыстың, Астана және
Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы
органдарының резервi                          96
52     Табиғи төтенше және техногендік
сипаттағы  жағдайларды жою үшін облыстың,
Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi
атқарушы органдарының резервi              11828
61     Өкiлеттiк шығыстар                          2578
64     Мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорындардың
жарғылық қорына жарна                      51596
71     Республикалық маңызы бар іс-шараларға
аймақтардың қатысуы                         1792
263           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бiлiм, мәдениет, спорт және туризм
атқарушы органы                            24210
2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   24210
272           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орта бизнесті
қолдау атқарушы органы                     22450

2     Административные расходы на местном уровне   17980
70    Укрепление мат.тех. базы и информатизация
исполнительных органов, финансируемых из
местного бюджета                              4470
273         Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного
бюджета                                       6630
2     Административные расходы на местном уровне    6630
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                              5500
2     Административные расходы на местном уровне    2910
70    Укрепление мат.тех. базы и информатизация
исполнительных органов, финансируемых из
местного бюджета                              2590
14                  Обслуживание долга                           41398
105         Аппарат акимов                               41398
53    Обслуживание долга местных исполнительных
органов                                      41398
15                  Официальные трансферты                     3921096
105         Аппарат акимов                             3921096
54    Трансферты из областного бюджета           3921096
Кредитование                               1029000
257         Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета            920000
83    Кредитование сельхозтоваропроизводителей
на проведение весенне-полевых и уборочных
работ в 2001 году                           920000
272         Аппарат акимов                              109000
80    Кредитование для развития малого
предпринимательства на местном уровне        28000
81    Кредитование для поддержки и развития
отраслей экономики                           81000
-------------------------------------------------------------------------
III. Дефицит (профицит) бюджета
-------------------------------------------------------------------------
IV. Финансирование дефицита
(использования профицита) бюджета
-------------------------------------------------------------------------
Поступление                                 920000
6   0   0    0      Общее финансирование                        920000
6   1   6    0      Прочее внутреннее финансирование            920000
6   1   6    1      Кредиты из республиканского бюджета         920000
Погашение                                  -920000
16  0   0    0      Финансирование                             -920000
16  1  105   55     Погашение долга местного исполнительного
органа области                             -920000
-------------------------------------------------------------------------
(Специалист: Искакова Д.К.)

2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар   17980
70     Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органдардың материалдық-
техникалық базасын нығайту және
ақпараттандыру                              4470
273           Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы    6630
2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар    6630
274           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының
атқарушы органы                             5500
2      Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығыстар    2910
70     Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
атқарушы органдардың материалдық-
техникалық базасын нығайту және
ақпараттандыру                              2590
14                  Қарызға қызмет көрсету                     41398
105           Әкiмдер аппараты                           41398
53     Жергілікті атқарушы органдардың
қарыздарына қызмет көрсету                 41398
15     Ресми трансферттер                       3921096
105           Әкiмдер аппараты                         3921096
54     Облыстық бюджеттен алынған трансферттер  3921096
Кредит беру                              1029000
257           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл шаруашылық атқарушы орган            920000
83     2001 жылғы көктемгі егістік және егін
жинау жұмыстарын өткізуге ауылшаруашылық
өндірушілеріне кредит беру                920000
272           Әкімдер аппараты                          109000
80     Жергілікті деңгейдегі шағын
кәсіпкерлікті дамыту үшін кредит беру      28000
81     Экономика салаларын дамыту және қолдау
үшін кредит беру                           81000
------------------------------------------------------------------------
III. Бюджет тапшылығы (профицитi)
------------------------------------------------------------------------
IV. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профициттi пайдалану)
------------------------------------------------------------------------
Түсiмдер                      920000
------------------------------------------------------------------------
6   0   0    0      Жалпы қаржыландыру                        920000
6   1   6    0      Басқа да ішкі қаржыландыру                920000
6   1   6    1      Республикалық бюджеттен кредиттер         920000
Өтеу                                     -920000
16  0   0    0      Қаржыландыру                             -920000
16  1  105  105     Облыстың жергілікті атқарушы
органдарының қарызын өтеу                -920000
------------------------------------------------------------------------
(Маман: Ысқақова Д.Қ.)