Об утверждении форм документов для лицензирования туристской деятельности
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 9 января 2002 года N 06-2-2/з Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 января 2002 года N 1729. Утратил силу приказом Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 12 августа 2009 года № 01-01-07/134
Сноска. Утратил силу приказом Министра туризма и спорта РК от 1208.2009 № 01-01-07/134.
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 13 июня 2001 года N 211-II Z010211_ "О туристской деятельности в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1213 P011213_ "Об утверждении правил лицензирования туристской деятельности" и в целях приведения лицензирования туристской деятельности в соответствие с требованиями вышеуказанных нормативных правовых актов, приказываю:
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму государственной лицензии на туристскую деятельность, согласно приложению 1;
2) форму реестра туристских маршрутов, согласно приложению 2;
3) форму ведения государственного реестра выданных, приостановленных, возобновленных, отозванных и прекративших действие государственных лицензий на туристскую деятельность, согласно приложению 3;
4) форму ведения Базы данных о лицензиатах, осуществляющих туристскую деятельность, согласно приложению 4. 2. Считать утратившим силу приказ Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 24 марта 2000 года N 1-1-2/74 V001116_ "Об утверждении правил лицензирования туристской деятельности", зарегистрированный в Министерстве юстиции 18 апреля 2000 года за N 1116. 3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания. И.о.Председателя Приложение 1 к приказу Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 9 января 2002 года N 06-2-2/з Герб Республики Казахстан Государственная лицензия Выдана_____________________________________________________________________ (полное наименование юридического лица) ___________________________________________________________________________ на занятие ________________________________________________________________ (наименование вида деятельности (действия) в соответствии с Указом ___________________________________________________________________________ Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, Z952200_ "О лицензировании") Особые условия действия лицензии __________________________________________ (в соответствии со статьей 4 Указа ___________________________________________________________________________ Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О лицензировании") Филиалы, представительства ________________________________________________ (местонахождение, реквизиты) Орган, выдавший лицензию __________________________________________________ (полное наименование органа лицензирования) Руководитель (уполномоченное лицо)_________________________________________ (Фамилия и инициалы руководителя (уполномоченного ___________________________________________________________________________ лица) органа, выдавшего лицензию) Дата выдачи лицензии "____" _____________________ 200__года Номер лицензии _________ N _________________________ Город ___________________ ___________________________________________________________________ Приложение 2 к приказу Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 9 января 2002 года N 06-2-2/з Реестр туристских маршрутов, разработанных _______________________________________ (наименование физического лица, туристской организации) ___________________________________________________________________________ N | Наименование| Основные |Вид маршрута |Протяженность|Продолжительность п/п| туристского| объекты, |(автобусный, | (км) |(кол-во дней по | маршрута |включенные|воздушный, | | программе: | | в маршрут|конный и т.д.)| |3-х, 5-ти, 7-ми | | | | |дневные и т.д.) ---|-------------|----------|--------------|-------------|----------------- 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ___|_____________|__________|______________|_____________|_________________ Руководитель туристской организации ______________________________ (подпись) М.П. ______________________________________________________________________ Приложение 3 к приказу Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 9 января 2002 года N 06-2-2/з Государственный Реестр выданных, приостановленных, возобновленных, отозванных и прекративших действие лицензий на туристскую деятельность ___________________________________________________________________________ N | Вид |Орган, |Лицензиат,| Срок | Номер |Дата и| Дата | Дата |Причина п/п|турис- |выдавший|юридичес- |дейст-|и дата |срок |возоб-|отзыва|приос- |тской |лицензию|кий адрес,|вия |выдачи |приос-|новле-|и/или |танов- |деяте- | |телефон |лицен-|лицен- |танов-|ния |прек- |ления, |льности| | |зии |зии |ления |лицен-|раще- |отзыва | | | | | |лицен-|зии |ния |лицен- | | | | | |зии | |дейст-|зии | | | | | | | |вия | | | | | | | | |лицен-| | | | | | | | |зии | ---|-------|--------|----------|------|-------|------|------|------|------- 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 1 10 ---|-------|--------|----------|------|-------|------|------|------|------- ___________________________________________________________________________ Приложение 4 к приказу Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 9 января 2002 года N 06-2-2/з База данных о лицензиатах, осуществляющих туристскую деятельность 1. Наименование лицензиата. 2. Номер Государственной лицензии. 3. Юридический адрес, телефон, факс, е-маil. 4. Вид туристской деятельности. 5. Основные направления деятельности. 6. Сведения о помещении для офиса (собств., арендован., общ. площадь). 7. Сведения о материально-технической базе (места размещения туристов, туристское снаряжение, автомобильный парк и т.п.). 8. Сведения о специалистах: ___________________________________________________________________________ N |Ф.И.О.|Долж-|Специ- |N и дата | Стаж | Сведения о | Наличие |Сведения п/п| |ность|альность|диплома, |работы|прохождении |квалифи- |об аттес- | | | |кем выдан| по |курсов усо- |кационной|тации | | | | |специ-|вершенство- |категории| | | | | |ально-|вания | | | | | | |сти | | | ---|------|-----|--------|---------|------|------------|---------|--------- 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 ---|------|-----|--------|---------|------|------------|---------|--------- ___________________________________________________________________________ 9. Сведения о приостановлении, возобновлении лицензии: ___________________________________________________________________________ Дата приостановления |Срок, на который|Дата возобновления| Причина | приостановлена | | приостановления | лицензия | | ---------------------|----------------|------------------|----------------- 1 | 2 | 3 | 4 ---------------------|----------------|------------------|----------------- ___________________________________________________________________________ 10. Сведения об отзыве лицензии и/или прекращении действия: ___________________________________________________________________________ Дата отзыва и/или прекращения действия | Причина ---------------------------------------|----------------------------------- 1 | 2 ---------------------------------------|----------------------------------- ___________________________________________________________________________ 11. Дополнительная информация ______________________________________________________________________ ______________________________________________________________________ ______________________________________________________________________ (Специалисты: Пучкова О.Я., Склярова И.В.)

"Туристiк қызметтi лицензиялауға арналған құжаттарды бекiту туралы"
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң 2002 жылғы 9 қаңтардағы N 06-2-2/3 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 18 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 1729. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2009 жылғы 12 тамыздағы N 01-01-07/134 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Туризм және спорт министрінің 2009.08.12 N 01-01-07/134 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасындағы туристiк қызмет туралы" 2001 жылғы 13 маусымдағы N 211-II Z010211_ Қазақстан Республикасының заңын, "Туристiк қызметтi лицензиялау ережесiн бекiту туралы" 2001 жылғы 14 қыркүйектегi N 1213 P011213_ Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысын орындау үшiн және туристiк қызметтi лицензиялауды жоғарыда көрсетiлген нормативтiк құқықтық кесiмдердiң талаптарына сәйкестендiру мақсатында,
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) туристiк қызметтi лицензиялауға арналған мемлекеттiк лицензия нысаны, 1 қосымшаға сәйкес;
2) туристiк бағыттар тiзiлiмiнiң нысаны, 2 қосымшаға сәйкес;
3) туристiк қызметке берiлген, тоқтатылған, жаңартылған, қайтарып алынған және күшiн тоқтатқан мемлекеттiк лицензиялардың мемлекеттiк тiзiлiмiн жүргiзу нысаны, 3 қосымшаға сәйкес; 4) туристiк қызметтi жүзеге асыратын лицензиаттар туралы дерекқор жүргiзу нысаны, 4 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн. 2. "Туристiк қызметтi лицензиялаудың ережесiн бекiту туралы" Әдiлет министрлiгiнде 2000 жылдың 18 сәуiрiнде N 1116 V001116_ болып тiркелген Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң 2000 жылғы 24 наурыздағы N 1-1-2/74 бұйрығының күшi жойылды деп есептелсiн. 3. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi. Төрағаның міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң 2002 жылғы 9 қаңтардағы N 06-2-2/3 бұйрығына 1 қосымша
Қазақстан Республикасының елтаңбасы МЕМЛЕКЕТТIК ЛИЦЕНЗИЯ Берiлдi____________________________________________________________ (заңды тұлғаның толық атауы) ______________________________________________________айналысу үшiн ("Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы ___________________________________________________________________ Президентiнiң заң күшi бар жарлығына сәйкес қызмет түрiн ___________________________________________________________________ қолданудың атауы) Лицензияны қолданудың ерекше шарттары______________________________ ("Лицензиялау туралы" Қазақстан ___________________________________________________________________ Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар жарлығының 4-бабына сәйкес) филиалдар, өкiлдiктер______________________________________________ (орналасқан жерi, реквизиттері) Лицензия берген орган______________________________________________ (лицензиялаушы органның толық атауы) Басшы (уәкiлеттi тұлға)____________________________________________ (Лицензияны берген орган басшысының (уәкiлеттi тұлғаның) тегi және аты-жөнi Лицензияның берiлген күнi "___"______________________ 200 ___ жыл Лицензияның нөмiрi__________ N ___________________________________ Қала _____________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң 2002 жылғы 9 қаңтардағы N 06-2-2/3 бұйрығына 2 қосымша
____________________________________ әзірлеген туристік бағыттардың (жеке тұлғаның, туристік ұйымның атауы)
ТІЗІЛІМІ
____________________________________________________________________ т/ң Туристік бағыттың Бағытқа Бағыт түрі Ұзақтығы N атауы енген (автобус,әуе Қашықтығы (бағдарла. негізгі салт атты (км.) ма бойынша объекті. және т.т.) күндер саны: лер 3-к,5-к,7 күндік және т.б. ____________________________________________________________________ 1 2 3 4 5 6 ____________________________________________________________________ Туристік ұйымның басшысы __________________________ (қолы) М.О.
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң 2002 жылғы 9 қаңтардағы N 06-2-2/3 бұйрығына 3 қосымша
Туристік қызметке берілген, тоқтатылған, жаңартылған, қайтарып алынған және күшін тоқтатқан лицензиялардың мемлекеттік тізілімі ___________________________________________________________________________ N Туристік Лицензия Лицен. Лицензияның Лицензия. Лицензия. п/п қызмет берген зият, қолдану ның нөмірі ның тоқта. түрі орган заңды мерзімі мен беріл. тылған мекен ген күні күні мен -жайы, мерзімі телефон ___________________________________________________________________________ 1 2 3 4 5 6 7 ___________________________________________________________________________ таблицаның жалғасы _____________________________ Лицен. Лицензия. Лицензия. зияның ны қайта. ны тоқта. жаңар. рып ал. тудың, тылған ған және/ қайтарып күні немесе алудың оны қол. себебі дануды тоқтату мерзімі _____________________________ 8 9 10 _____________________________
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң 2002 жылғы 9 қаңтардағы N 06-2-2/3 бұйрығына 4 қосымша
Туристік қызметті жүзеге асыратын лицензиаттар туралы деректер 1. Лицензиаттың атауы. 2. Мемлекеттік лицензияның нөмірі. 3. Заңды мекен-жайы, телефон, факс, е-маil. 4. Туристік қызмет түрі. 5. Қызметтің негізгі бағыттары. 6. Кеңсеге арналған үй-жайлар (меншікті, жалға алған, жалпы, алаң) туралы мәліметтер. 7. Материалдық-техникалық база (туристерді орналастыру орындары, туристік жарақтар, автомобиль паркі және т.б.) туралы мәліметтер. 8. Мамандар туралы мәліметтер: ___________________________________________________________________________ т. Т.А.Ә. Лауазымы Маман. Диплом. Маман. Жетіл. Білік. Аттестация N дығы ның N дығы діру тілік туралы мен күні, бойын. курс. сана. мәлімет. кім бер. ша жұ. тарынан тының тері ген мыс өткенді. бар өтілі гі тура. болуы лы мәлі. меттер ___________________________________________________________________________ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ___________________________________________________________________________ 9. Лицензияны тоқтату, жаңарту туралы мәліметтер: ___________________________________________________________________________ Тоқтатқан Лицензия қанша мерзімге Жаңартылған күні Тоқтатудың себебі күні тоқтатылды __________________________________________________________________________ 1 2 3 4 ___________________________________________________________________________ 10. Лицензияны қайтарып алу және/немесе күшін тоқтату туралы мәліметтер: ___________________________________________________________________________ Қайтарып алынған және/немесе күшін тоқтатқан Себебі күн ___________________________________________________________________________ 1 2 ___________________________________________________________________________ 11. Қосымша ақпарат ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ Мамандар: Омарбекова А.Т. Икебаева Ә.Ж.