О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 октября 2001 года N 433 "О внесении изменений и дополнений N 60 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 января 2002 года N 13. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 февраля 2002 года N 1773. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
19. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 января 2002 года N 13 "О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 октября 2001 года N 433 "О внесении изменений и дополнений N 60 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6
октября 2001 года N 433   V011673_  "О внесении изменений и дополнений N 60 в
приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N
715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующее дополнение:
пункт 4 после слова "Подпункт 1)" дополнить словами:
"и абзацы первый, второй, третий подпункта 2)".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту
государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Абрамова Т.М.)

"Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 60 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2001 жылғы 6 қазандағы N 433 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 16 қаңтардағы N 13 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 25 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1773. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 16 қаңтардағы N 13 (тіркелген N 1773) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 6 қарашадағы N 433 Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 60 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына N 60 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2001 жылғы 6 қазандағы N 433  V011673_  бұйрығына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
4-тармақ "1) тармақшасы" деген сөздерден кейiн:
", 2) тармақшасының бiрiншi, екiншi, үшiншi абзацтары" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Заң қызметi департаментi (Қ. Әбдiқалықов) және Мемлекеттiк бюджет департаментi (Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр