О внесении изменения N 67 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 38. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2002 года N 1784. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
20. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 38 "О внесении изменения N 67 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе", от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующее изменение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
функциональную классификацию расходов бюджета изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2002 года, за исключением операций, производимых в счетный период.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
Приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан

"Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 67 өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 38 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 28 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1784. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 38 (тіркелген N 1784) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 67 өзгеріс енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы"  Z990357_ 1999 жылғы 1 сәуірдегі, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Z010273_ 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңдарына және "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715  P011715_ қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715   V991058_ бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Заң қызметі департаменті (Қ. Әбдіқалықов) және Мемлекеттік бюджет департаменті (Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және есепті кезеңде жасалатын операцияларды қоспағанда 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Премьер-Министрдің орынбасары
Қаржы министр
"Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы
бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715
бұйрығына N 67 өзгеріс енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің

311         01.01.01 Агентство Республики Казахстан по инвестициям
001     01.01.01 Административные затраты
001 01.01.01 Аппарат центрального органа
013     01.01.01 Выполнение функций государственными органами за
счет резерва Правительства Республики Казахстан
001 01.01.01 Аппарат центрального органа
016     01.01.01 Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера и иных непредвиденных
расходов
023     01.01.01 Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
027     01.01.01 Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам
029     01.01.01 Выполнение обязательств Правительства,
центральных государственных органов и их
территориальных подразделений по решениям судов
из резерва Правительства Республики Казахстан
030     01.01.01 Проведение рекламно-информационной работы по
привлечению инвестиций
031     01.01.01 Информационно-коммуникационная система
мониторинга исполнения лицензионных и
контрактных условий в сфере недропользования
032     01.01.01 Проведение конкурсов инвестиционных программ
075     01.01.01 Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций, выполняемых за счет
республиканского бюджета
077     01.01.01 Техническая поддержка государственных органов
080 01.01.01 Реализация проекта за счет внешних займов
078     01.01.01 Реализация программы по информатизации
государственных органов
079     01.01.01 Выполнение функций лицензиаров
610         01.01.01 Агентство Республики Казахстан по
государственным закупкам
001     01.01.01 Административные затраты
1  2  610 001 001 01.01.01 Аппарат центрального органа
013     01.01.01 Выполнение функций государственными органами за
счет резерва Правительства Республики Казахстан
001 01.01.01 Аппарат центрального органа
016     01.01.01 Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера и иных непредвиденных
расходов
023     01.01.01 Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
027     01.01.01 Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам
029     01.01.01 Выполнение обязательств Правительства,
центральных государственных органов и их
территориальных подразделений по решениям судов
из резерва Правительства Республики Казахстан
030     01.01.01 Мероприятия по проведению конкурсов по
государственным закупкам
033     01.01.01 Проведение мониторинга и информационное
обеспечение государственных закупок
075     01.01.01 Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций, выполняемых за
счет республиканского бюджета
078     01.01.01 Реализация программы по информатизации
государственных органов

311          01.01.01   Қазақстан Республикасының Инвестициялар
жөнiндегi агенттiгi
1       01.01.01   Әкiмшiлiк шығындар
1   01.01.01   Орталық органның аппараты
13      01.01.01   Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
есебінен мемлекеттік органдардың функциялар
орындауы
1   01.01.01   Орталық органның аппараты
16      01.01.01   Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайларды жою және өзге де күтпеген
шығыстар үшін Қазақстан Республикасының
Үкiметi резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
23      01.01.01   Өкілеттiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен іс-шаралар өткізу
27      01.01.01   Жалақы мен әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық берешекті өтеу
29      01.01.01   Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен
Үкіметтің, орталық мемлекеттік органдардың
және олардың аумақтық бөлімшелерінің сот
шешімдері бойынша міндеттемелерін орындау
30      01.01.01   Инвестицияларды тарту жөнінде
жарнамалық-ақпараттық жұмыстар  жүргізу
31      01.01.01   Жер қойнауын пайдалану саласындағы
лицензиялық және келісім-шарттық ережелердің
орындалу мониторингінің
ақпараттық-коммуникациялық жүйесі
32      01.01.01   Инвестициялық бағдарламалар конкурсын өткізу
75      01.01.01   Ұйымдардың республикалық бюджет есебінен
орындалатын міндеттемелері бойынша
кредиторлық берешектерін өтеу
77      01.01.01   Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау
80  01.01.01   Сыртқы заемдар есебiнен жобаны іске асыру
78      01.01.01   Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру
жөніндегі бағдарламаны іске асыру
79      01.01.01   Лицензиарлардың функцияларын орындау
610          01.01.01   Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып
алу жөнiндегi агенттiгi
1       01.01.01   Әкiмшiлiк шығындар
1  2  610  1   1   01.01.01   Орталық органның аппараты
13      01.01.01   Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
есебінен мемлекеттік органдардың функциялар
орындауы
1   01.01.01   Орталық органның аппараты
16      01.01.01   Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайларды жою және өзге де күтпеген
шығыстар үшін Қазақстан Республикасының
Үкiметi резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
23      01.01.01   Өкілеттiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен іс-шаралар өткізу
27      01.01.01   Жалақы мен әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық берешекті өтеу
29      01.01.01   Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен
Үкіметтің, орталық мемлекеттік органдардың
және олардың аумақтық бөлімшелерінің сот
шешімдері бойынша міндеттемелерін орындау
30      01.01.01   Мемлекеттік сатып алу жөнінде конкурстар
өткізу жөніндегі іс-шаралар
33      01.01.01   Мемлекеттік сатып алудың мониторингін
жүргізу және ақпараттық қамтамасыз ету
75      01.01.01   Ұйымдардың республикалық бюджет есебінен
орындалатын міндеттемелері бойынша
кредиторлық берешектерін өтеу
78      01.01.01   Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру
жөніндегі бағдарламаны іске асыру

660         01.01.02 Национальная комиссия Республики Казахстан по
ценным бумагам
001     01.01.02 Административные затраты
001 01.01.02 Аппарат центрального органа
016     01.01.02 Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера и иных непредвиденных
расходов
023     01.01.02 Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
027     01.01.02 Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам
029     01.01.02 Выполнение обязательств Правительства,
центральных государственных органов и их
территориальных подразделений по решениям судов
из резерва Правительства Республики Казахстан
030     01.01.01 Развитие финансового сектора и сектора
предприятий
080 01.01.01 Реализация проекта за счет внешних займов
075     01.01.02 Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций, выполняемых за счет
республиканского бюджета
078     01.01.01 Реализация программы по информатизации
государственных органов
3                       Внешнеполитическая деятельность
102                  Хозяйственное управление Парламента Республики
Казахстан
030     01.01.01 Обеспечение деятельности Комитета по работе с
Европарламентом
201                  Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
037              Обеспечение политических интересов страны в
области общественного порядка
030          Бюро по координации борьбы с организованной
преступностью
204                  Министерство иностранных дел Республики
Казахстан
001              Административные затраты
001          Аппарат центрального органа
1  3  204 001 004          Аппараты органов в других странах (посольства,
представительства, дипломатические миссии)
006              Выполнение обязательств прошлых лет
030          Приобретение недвижимости в собственность
Республики Казахстан за рубежом
013     01.01.02 Выполнение функций государственными органами за
счет резерва Правительства Республики Казахстан
001 01.01.02 Аппарат центрального органа
016              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера и иных непредвиденных
расходов
023              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
027     01.01.02 Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам
029              Выполнение обязательств Правительства,
центральных государственных органов и их
территориальных подразделений по решениям судов
из резерва Правительства Республики Казахстан
030              Участие в уставных и других органах СНГ
030          Долевые взносы в уставные и другие органы СНГ
031          Содержание аппарата Постоянного представителя
Республики Казахстан при Евразийском
экономическом сообществе
031              Участие в международных организациях
032     01.01.01 Межгосударственная комплексная медико-
социальная программа воинов-интернационалистов
033     01.01.01 Межгосударственная радионавигационная
программа
034     01.01.01 Мемориальный комплекс "Брестская крепость -
герой"
035              Консульские услуги по оформлению документов
036     01.01.01 Строительство дипломатического городка в
г.Астане
080 01.01.01 Реализация проекта за счет внешних займов
037              Проведение рекламно-информационной работы по
привлечению инвестиций
039              Делимитация государственной границы
030          Делимитация государственной границы
031          Проведение переговоров по делимитации
государственной границы
040              Демаркация государственной границы
030          Демаркация государственной границы
031          Проведение переговоров по демаркации
государственной границы
044              Поддержание связи с загранучреждениями
046              Реализация национальной имиджевой стратегии
048     01.01.02 Возврат средств за хранение грузов на складах
временного хранения
050              Изготовление дипломатических и служебных
паспортов
051              Изготовление визовых наклеек
052              Обеспечение службы Государственного протокола
Республики Казахстан средствами связи
054              Оплата услуг международной почтовой связи
030          Оплата услуг международной почтовой связи
1  3  204 054 031          Обеспечение доставки правительственной и
дипломатической корреспонденции в
загранучреждения Республики Казахстан
055              Медицинское страхование сотрудников во время
длительной загранкомандировки
057              Обеспечение исполнения Государственного
протокола Республики Казахстан
059     01.01.02 Строительство административного здания
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан в г.Астане
060     01.01.02 Строительство объектов обслуживания
дипломатического городка в г.Астане
061     01.01.02 Строительство инженерных сетей и инфраструктуры
дипломатического городка в г.Астане
068     01.01.02 Приобретение земельного участка и недвижимости,
строительство недвижимости для представительств
Республики Казахстан за рубежом
075     01.01.02 Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций, выполняемых за счет
республиканского бюджета
201              Материально-техническое оснащение
дипломатических представительств Республики
Казахстан за рубежом
202              Приобретение недвижимости за рубежом для
размещения дипломатических представительств
Республики Казахстан
301              Реконструкция и капитальный ремонт зданий
дипломатических представительств за рубежом,
находящихся в республиканской собственности
303              Строительство административного здания
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан в г.Астане
305              Строительство объектов обслуживания
дипломатического городка в г.Астане
306              Строительство инженерных сетей 2-ой очереди
дипломатического городка в г.Астане
601              Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
602              Обеспечение вычислительной и организационной
техникой дипломатических представительств
Республики Казахстан за рубежом
208                  Министерство обороны Республики Казахстан
036              Обеспечение политических интересов страны в
области обороны
410                  Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан
039     01.01.01 Обеспечение политических интересов страны в
области охраны государственной границы
030 01.01.01 Совет командующих пограничными войсками стран
СНГ
4                       Фундаментальные научные исследования
214                  Министерство экономики и торговли Республики
Казахстан
039              Программа инновационного развития Республики
Казахстан
225                  Министерство образования и науки Республики
Казахстан
030              Фундаментальные и прикладные научные
исследования
030          Проведение фундаментальных и прикладных научных
исследований
031          Субсидирование научных организаций для
приобретения оборудования
032              Обеспечение доступности научно-технической
информации
033              Хранение научно-исторических ценностей
030          Мемориальный музей академика К.И.Сатпаева
034              Аттестация научных кадров
1  4  225 035              Анализ состояния и прогнозирование развития
науки
030          Национальная Академия наук Республики Казахстан
036              Государственные премии и стипендии в области
науки, техники и образования
205              Развитие материальной базы Мемориального музея
академика К.И.Сатпаева
206              Развитие материальной базы Национальной
академии наук Республики Казахстан
603              Обеспечение вычислительной и организацонной
техникой Национальной академии наук Республики
Казахстан
410                  Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан
040     01.01.01 Научно-технические исследования
5                       Планирование и статистическая деятельность
214                  Министерство экономики и торговли Республики
Казахстан
042              Прикладные научные исследования в области
экономики

660          01.01.02   Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар
жөнiндегi ұлттық комиссиясы
1       01.01.02   Әкiмшiлiк шығындар
1   01.01.02   Орталық органның аппараты
16      01.01.02   Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайларды жою және өзге де күтпеген
шығыстар үшін Қазақстан Республикасының
Үкiметi резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
23      01.01.02   Өкілеттiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен іс-шаралар өткізу
27      01.01.02   Жалақы мен әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық берешекті өтеу
29      01.01.02   Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен
Үкіметтің, орталық мемлекеттік органдардың
және олардың аумақтық бөлімшелерінің сот
шешімдері бойынша міндеттемелерін орындау
30      01.01.01   Қаржы секторы мен кәсіпорындар секторын
дамыту
80  01.01.01   Сыртқы заемдар есебiнен жобаны іске асыру
75      01.01.02   Ұйымдардың республикалық бюджет есебінен
орындалатын міндеттемелері бойынша
кредиторлық берешектерін өтеу
78      01.01.01   Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру
жөніндегі бағдарламаны іске асыру
3                          Сыртқы саяси қызмет
102                     Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Шаруашылық басқармасы
30      01.01.01   Европарламентпен жұмыс жасау жөніндегі
комитеттің қызметін қамтамасыз ету
201                     Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
министрлiгi
37                 Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси
мүдделерін қамтамасыз ету
30             Ұйымдасқан қылмысқа қарсы күресті үйлестіру
бюросы
204                     Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
министрлiгi
1                  Әкiмшiлiк шығындар
1              Орталық органның аппараты
4              Басқа елдердегi органдардың аппараттары
(елшiлiктер, өкiлдiктер, дипломатиялық
миссиялар)
6                  Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау
30             Қазақстан Республикасының меншігіне шетелде
жылжымайтын мүлік сатып алу
13      01.01.02   Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
есебінен мемлекеттік органдардың функциялар
орындауы
1   01.01.02   Орталық органның аппараты
1  3  204  16                 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайларды жою және өзге де күтпеген
шығыстар үшін Қазақстан Республикасының
Үкiметi резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
23                 Өкілеттiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен іс-шаралар өткізу
27      01.01.02   Жалақы мен әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық берешекті өтеу
29                 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен
Үкіметтің, орталық мемлекеттік органдардың
және олардың аумақтық бөлімшелерінің сот
шешімдері бойынша міндеттемелерін орындау
30                 ТМД жарғылық және басқа да органдарына қатысу
30             ТМД жарғылық және басқа да органдарына
үлестік салымдар
31             Қазақстан Республикасының Еуразиялық
экономикалық қауымдастықтағы тұрақты
өкілінің аппаратын ұстау
31                 Халықаралық ұйымдарға қатысу
32      01.01.01   Интернационалист-жауынгерлердiң
мемлекетаралық кешендi
медициналық-әлеуметтiк бағдарламасы
33      01.01.01   Мемлекетаралық радионавигациялық бағдарлама
34      01.01.01   "Қаһарман Брест қамалы" мемориалдық кешенi
35                 Құжаттарды ресімдеу жөніндегі консулдық
қызметтер
36      01.01.01   Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықтың
құрылысы
80  01.01.01   Сыртқы заемдар есебiнен жобаны іске асыру
37                 Инвестицияларды тарту жөнінде
жарнамалық-ақпараттық жұмыстар жүргізу
39                 Мемлекеттік шекараны межелеу
30             Мемлекеттік шекараны межелеу
31             Мемлекеттік шекараны межелеу бойынша
келіссөздер өткізу
40                 Мемлекеттік шекараға қада қағу
30             Мемлекеттік шекараға қада қағу
31             Мемлекеттік шекараға қада қағу бойынша
келіссөздер өткізу
44                 Шет мемлекеттердегі мекемелермен байланыс
орнату
46                 Ұлттық бедел стратегиясын іске асыру
48      01.01.02   Уақытша сақтау қоймаларында жүктерді
сақтағаны үшін қаражатты қайтару
50                 Дипломатиялық және қызметтік төлқұжаттарды
дайындау
51                 Рұқсатнамалық жапсырмаларды жасау
52                 Қазақстан Республикасы Мемлекеттік протокол
қызметін байланыс құралдарымен қамтамасыз ету
54                 Халықаралық почта байланысының қызметтеріне
ақы төлеу
30             Халықаралық почта байланысының қызметтеріне
ақы төлеу
31             Қазақстан Республикасының шет елдердегі
ұйымдарына үкіметтік және дипломатиялық
корреспонденцияны жеткізуді ұйымдастыру
55                 Ұзақ шетелдік іссапар кезінде қызметкерлерді
медициналық сақтандыру
57                 Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
протоколының атқарылуын қамтамасыз ету
59      01.01.02   Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
министрлігінің Астана қаласында әкімшілік
ғимаратын салу
60      01.01.02   Астана қаласында дипломатиялық қалашыққа
қызмет көрсету объектілерін салу
61      01.01.02   Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың
инженерлік желілерін және инфрақұрылымын салу
68      01.01.02   Қазақстан Республикасының шетелдердегі
өкілдіктері үшін жер учаскесін және
жылжымайтын мүлікті сатып алу, жылжымайтын
мүлікті салу
75      01.01.02   Ұйымдардың республикалық бюджет есебінен
орындалатын міндеттемелері бойынша
кредиторлық берешектерін өтеу
1  3  204  201                Қазақстан Республикасының шетелдегі
дипломатиялық өкілдіктерін
материалдық-техникалық жарақтандыру
202                Қазақстан Республикасының дипломатиялық
өкілдіктерін орналастыру үшін шетелден
жылжымайтын мүлік сатып алу
301                Республикалық меншіктегі шетелдегі
дипломатиялық өкілдіктердің ғимараттарын
қайта жаңарту және күрделі жөндеу
303                Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
министрлігінің Астана қаласында әкімшілік
ғимаратын салу
305                Астана қаласында дипломатиялық қалашыққа
қызмет көрсету объектілерін салу
306                Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың
2-кезекті инженерлік желілерін салу
601                Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
министрлігін есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
602                Қазақстан Республикасының шетелдердегі
дипломатиялық өкілдіктерін есептеу және
ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
208                     Қазақстан Республикасының Қорғаныс
министрлiгi
36                 Елдің қорғаныс саласындағы саяси мүдделерін
қамтамасыз ету
410                     Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi
39      01.01.01   Елдің мемлекеттік шекараны қорғау
саласындағы саяси мүдделерін қамтамасыз ету
30      01.01.01   ТМД елдерінің шекара әскерлері
қолбасшыларының кеңесі
4                          Iргелi ғылыми зерттеулер
214                     Қазақстан Республикасының Экономика және
сауда министрлігі
39                 Қазақстан Республикасының инновациялық даму
бағдарламасы
225                     Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
министрлігі
30                 Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулер
30             Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулерді
өткізу
31             Жабдықтар сатып алу үшін ғылыми ұйымдарды
субсидиялау
32                 Ғылыми-техникалық ақпаратқа қол жетімділікті
қамтамасыз ету
33                 Ғылыми-тарихи құндылықтарды сақтау
30             Академик Қ.И.Сәтпаевтың мемориалдық мұражайы
34                 Ғылыми кадрларды аттестаттау
35                 Ғылымның жай-күйін талдау және оның дамуын
болжамдау
30             Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым
Академиясы
36                 Ғылым, техника және білім беру салаларындағы
мемлекеттік сыйлықтар мен стипендиялар
205                Академик Қ.И.Сәтпаевтың мемориалдық
мұражайының материалдық базасын дамыту
206                Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым
академиясының материалдық базасын дамыту
603                Қазақстан Республикасы Ұлттық Ғылым
академиясын есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
410                     Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi
40      01.01.01   Ғылыми-техникалық зерттеулер
5                          Жоспарлау және статистикалық қызмет
214                     Қазақстан Республикасының Экономика және
сауда министрлігі
42                 Экономика саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер

609         01.01.01 Государственная комиссия Республики Казахстан
по борьбе с коррупцией
001     01.01.01 Административные затраты
001 01.01.01 Аппарат центрального органа
016     01.01.01 Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера и иных непредвиденных
расходов
023     01.01.01 Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
027     01.01.01 Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам
031     01.01.01 Мероприятия по борьбе с коррупцией
075     01.01.01 Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций, выполняемых за счет
республиканского бюджета
078     01.01.01 Реализация программы по информатизации
государственных органов
5                       Деятельность по обеспечению безопасности
личности, общества и государства
201                  Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
056              Обеспечение деятельности органов внутренних дел
по борьбе с наркобизнесом с применением
служебно-розыскных собак
030          Кинологический учебно-тренировочный центр
251                  Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета
033              Мероприятия по предупреждению и пресечению
проявлений терроризма и экстремизма
410                  Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан
004     01.01.01 Оплата труда адвокатов на следствии
023              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
030     01.01.01 Обеспечение правительственной связью
государственных органов
3  5  410 030 030 01.01.01 Агентство правительственной связи
031     01.01.01 Борьба с терроризмом
030 01.01.01 Служба "А"
034     01.01.01 Государственный проект 2
080 01.01.01 Реализация проекта за счет внешних займов
037              Государственный проект 5
030          Программа по оснащению органов национальной
безопасности техническими средствами
специального назначения
080 01.01.02 Реализация проекта за счет внешних займов
081 01.01.01 Реализация проекта за счет внутренних
источников
038     01.01.01 Обеспечение систем передачи информации
050              Обеспечение национальной безопасности
076     01.01.01 Обеспечение национальной безопасности
030 01.01.01 Аппарат комитета и территориальные органы
национальной безопасности
031 01.01.01 Департамент КНБ Республики Казахстан по
г.Алматы и Алматинской области
611                  Агентство Республики Казахстан по защите
государственных секретов
001              Административные затраты
001          Аппарат центрального органа
013     01.01.02 Выполнение функций государственными органами за
счет резерва Правительства Республики Казахстан
001 01.01.02 Аппарат центрального органа
016              Проведение мероприятий за счет резерва
Правительства Республики Казахстан для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера и иных непредвиденных
расходов
023              Проведение мероприятий за счет средств на
представительские затраты
027     01.01.02 Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам
029              Выполнение обязательств Правительства,
центральных государственных органов и их
территориальных подразделений по решениям судов
из резерва Правительства Республики Казахстан
030              Организация технической защиты информации в
государственных органах
031          Центр по организации технической защиты
информации в государственных органах
031     01.01.01 Оснащение в связи с созданием Агентства
032              Обеспечение специальной связью
030          Фельдъегерская служба
033              Обеспечение нормативными правовыми актами
государственных органов
034              Обеспечение средствами защиты информации
государственных органов
075     01.01.02 Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций, выполняемых за счет
республиканского бюджета
079              Выполнение функций лицензиаров
600              Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Агентства Республики Казахстан по
защите государственных секретов
601              Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Государственной фельдъегерской службы
3  5  611 602              Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Центра технической защиты информации в
государственных органах

609          01.01.01   Қазақстан Республикасының Сыбайлас
жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегi
мемлекеттiк комиссиясы
1       01.01.01   Әкiмшiлiк шығындар
1   01.01.01   Орталық органның аппараты
16      01.01.01   Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайларды жою және өзге де күтпеген
шығыстар үшін Қазақстан Республикасының
Үкiметi резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
23      01.01.01   Өкілеттiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен іс-шаралар өткізу
27      01.01.01   Жалақы мен әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық берешекті өтеу
31      01.01.01   Сыбайлас жемқорлықпен күрес жөніндегі
шаралар
75      01.01.01   Ұйымдардың республикалық бюджет есебінен
орындалатын міндеттемелері бойынша
кредиторлық берешектерін өтеу
78      01.01.01   Мемлекеттік органдарды ақпараттандыру
жөніндегі бағдарламаны іске асыру
5                          Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің
қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөніндегі қызмет
201                     Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
министрлiгi
56                 Қызметтік-іздеу иттерін қолдана отырып
есірткі бизнесіне қарсы күрес бойынша ішкі
істер органдарының қызметтерін қамтамасыз ету
30             Кинологиялық оқу-жаттығу орталығы
251                     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкi
iстер атқарушы органы
3  5  251  33                 Терроризм мен экстремизм көріністерінің
алдын алу және жолын кесу жөніндегі
іс-шаралар
410                     Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi
4       01.01.01   Тергеу iсiнде адвокаттардың еңбегiне ақы
төлеу
23                 Өкілеттiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен іс-шаралар өткізу
30      01.01.01   Мемлекеттiк органдарды үкiметтiк байланыспен
қамтамасыз ету
30  01.01.01   Үкiметтiк байланыс агенттiгi
31      01.01.01   Терроризммен күрес
30  01.01.01   "А" қызметi
34      01.01.01   Мемлекеттік жоба 2
80  01.01.01   Сыртқы заемдар есебiнен жобаны іске асыру
37                 5-мемлекеттік жоба
30             Ұлттық қауіпсіздік органдарын арнаулы
мақсаттағы техникалық құралдармен
жарақтандыру жөніндегі бағдарлама
80  01.01.02   Сыртқы заемдар есебiнен жобаны іске асыру
81  01.01.01   Ішкі көздердің есебiнен жобаны іске асыру
38      01.01.01   Ақпарат беру жүйелерін қамтамасыз ету
50                 Ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
76      01.01.01   Ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
30  01.01.01   Ұлттық қауіпсіздік комитетінің және аумақтық
органдарының аппараты
31  01.01.01   Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің Алматы қаласы мен Алматы облысы
бойынша департаменті
611                     Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
құпияларды қорғау жөнiндегi агенттiгi
1                  Әкiмшiлiк шығындар
1              Орталық органның аппараты
13      01.01.02   Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
есебінен мемлекеттік органдардың функциялар
орындауы
1   01.01.02   Орталық органның аппараты
16                 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайларды жою және өзге де күтпеген
шығыстар үшін Қазақстан Республикасының
Үкiметi резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
23                 Өкілеттiк шығындарға арналған қаражат
есебiнен іс-шаралар өткізу
27      01.01.02   Жалақы мен әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық берешекті өтеу
29                 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен
Үкіметтің, орталық мемлекеттік органдардың
және олардың аумақтық бөлімшелерінің сот
шешімдері бойынша міндеттемелерін орындау
30                 Мемлекеттік органдарда ақпаратты техникалық
қорғауды ұйымдастыру
31             Мемлекеттік органдардағы ақпараттарды
техникалық қорғау жөніндегі орталық
31      01.01.01   Агенттіктің құрылуына байланысты жарақтандыру
32                 Арнайы байланыспен қамтамасыз ету
30             Фельдъегерлік қызмет
33                 Мемлекеттік органдарды нормативтік құқықтық
актілермен қамтамасыз ету
34                 Мемлекеттік органдарды ақпаратты қорғау
құралдарымен қамтамасыз ету
75      01.01.02   Ұйымдардың республикалық бюджет есебінен
орындалатын міндеттемелері бойынша
кредиторлық берешектерін өтеу
79                 Лицензиарлардың функцияларын орындау
600                Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
құпияларды қорғау жөніндегі агенттігін
есептеу және ұйымдастыру техникасымен
қамтамасыз ету
3  5  611  601                Мемлекеттік фельдъегерлік қызметті есептеу
және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
602                Мемлекеттік органдарда Ақпараттарды
техникалық қорғау орталығын есептеу және
ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету

232         01.01.01 Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
032     01.01.01 Закрытие шахт Карагандинского угольного бассейна
044     01.01.01 Государственная программа развития и конверсии
оборонной промышленности Республики Казахстан
на долгосрочный период
048     01.01.01 Создание и ведение каталогов продукции
Республики Казахстан
051     01.01.01 Программа развития машиностроительного комплекса
080     01.01.01 Поддержка развития нефтяной отрасли
080 01.01.01 Реализация проекта за счет внешних займов
2                       Строительство
130                  Аким г.Алматы
031              Проведение работ по сейсмоусилению объектов
социальной сферы
214                  Министерство экономики и торговли Республики
Казахстан
032              Прикладные научные исследования в области
строительства
033              Проектно-изыскательские, конструкторские и
технологические работы на республиканском уровне
036              Приобретение международных, региональных и
национальных стандартов в области строительства
11 2  273                  Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного бюджета
048              Проектно-изыскательские, конструкторские и
технологические работы на местном уровне
049              Разработка генеральных планов застройки
населенных пунктов
694                  Управление Делами Президента Республики
Казахстан
033              Строительство и реконструкция объектов
Управления Делами Президента Республики
Казахстан
3              01.01.01 Недропользование
218                  Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан
033     01.01.01 Формирование геологической информации
030 01.01.01 Республиканский центр геологической информации
034     01.01.01 Ведение мониторинга за состоянием недр и
недропользования
035     01.01.01 Ведение мониторинга подземных вод и опасных
экзогенных процессов
036     01.01.01 Государственное геологическое изучение
030 01.01.01 Региональные и геологосъемочные работы
031 01.01.01 Поисковые работы на нефть
032 01.01.01 Прикладные научные исследования в области
геологии использования недр
038     01.01.01 Создание и автоматизация информационной базы о
недрах и недропользователях
048     01.01.01 Мониторинг недр и недропользования
030 01.01.01 Мониторинг минерально-сырьевой базы и
недропользования
031 01.01.01 Ведение мониторинга подземных вод и опасных
экзогенных процессов
032 01.01.01 Создание и автоматизация информационной базы о
недрах и недропользователях
033 01.01.01 Создание информационной автоматизированной базы
данных "Государственные кадастры природных
ресурсов"
065     01.01.01 Поисково-разведочные работы по изысканию
дополнительных источников водообеспечения
г.Астаны
9                       Прочие услуги в сфере промышленности и
строительства
214                  Министерство экономики и торговли Республики
Казахстан
030              Мобилизационная подготовка
040              Научные исследования в области микрографии
030          Институт микрографии
041              Прикладные научные исследования
технологического характера

232          01.01.01   Қазақстан Республикасының Энергетика,
индустрия және сауда министрлiгi
32      01.01.01   Қарағанды көмiр  бассейнiнің шахталарын жабу
44      01.01.01   Ұзақ мерзімге арналған Қазақстан
Республикасының қорғаныс өнеркәсібін
дамытудың және конверсиялаудың мемлекеттік
бағдарламасы
48      01.01.01   Қазақстан Республикасы өнімдерінің
каталогтарын жасау және жүргізу
51      01.01.01   Машина жасау кешенін дамыту бағдарламасы
80      01.01.01   Мұнай саласын дамытуды қолдау
80  01.01.01   Сыртқы заемдар есебiнен жобаны іске асыру
2                          Құрылыс
130                     Алматы қаласының әкiмi
31                 Әлеуметтік сала объектілерінің
сейсмологиясын күшейту  жөніндегі
жұмыстарды жүргізу
214                     Қазақстан Республикасының Экономика және
сауда министрлігі
32                 Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
33                 Республикалық деңгейдегі жобалау-iздестiру,
конструкторлық және технологиялық жұмыстар
36                 Құрылыс саласындағы халықаралық, аймақтық
және ұлттық стандарттарды сатып алу
273                     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
инфрақұрылым мен құрылыс атқарушы органы
48                 Жергiлiктi деңгейдегi жобалау-iздестiру,
конструкторлық және технологиялық жұмыстар
49                 Елді мекендерде құрылыс салудың бас
жоспарларын әзірлеу
694                     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс
басқармасы
33                 Қазақстан Республикасы Президенті Іс
Басқармасының объектілерін салу және қайта
құру
3               01.01.01   Жер қойнауын пайдалану
218                     Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
33      01.01.01   Геологиялық ақпаратты қалыптастыру
30  01.01.01   Республикалық геологиялық ақпарат орталығы
34      01.01.01   Жер қойнауының және жер қойнауын
пайдаланудың жай-күйіне мониторинг жүргiзу
35      01.01.01   Жер асты суларының және қауiптi экзогендiк
процестердiң мониторингiн жүргiзу
36      01.01.01   Мемлекеттiк геологиялық зерделеу
30  01.01.01   Аймақтық және геологиялық түсіру жұмыстары
31  01.01.01   Мұнай іздестіру жұмыстары
32  01.01.01   Жер қойнауын пайдалану геологиясы
саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
11 3  218  38      01.01.01   Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар
туралы ақпараттық базаны жасау және
автоматтандыру
48      01.01.01   Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдалану
мониторингі
30  01.01.01   Минералдық-шикізат базасы мен жер қойнауын
пайдалану мониторингі
31  01.01.01   Жер асты суларының және қауіпті экзогендік
процестердің мониторингін жүргізу
32  01.01.01   Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар
туралы ақпараттық базаны жасау және
автоматтандыру
33  01.01.01   "Табиғи ресурстардың мемлекеттік
кадастрлары" деректерінің ақпараттық
автоматтандырылған базасын жасау
65      01.01.01   Астана қаласын сумен қамтамасыз етудің
қосымша көздерін іздестіру жөніндегі
іздестіру-барлау жұмыстары
9                          Өнеркәсiп және құрылыс саласындағы өзге де
қызметтер
214                      Қазақстан Республикасының Экономика және
сауда министрлігі
30                 Жұмылдыру дайындығы
40                 Микрография саласындағы ғылыми зерттеулер
30             Микрография институты
41                 Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер