О внесении изменений N 69 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 58. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2002 года N 1800. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
21. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 58 "О внесении изменений N 69 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по администратору программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" программу 052 "Приобретение железобетонных мостовых конструкций для строительства моста через реку Урал в районе города Уральска" изложить в следующей редакции:
"052 Приобретение строительных материалов и конструкций для строительства моста через реку Урал в районе города Уральска";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" в подфункции 1 "Официальные трансферты" по администратору программ 105 "Аппарат акима" в программе 054 "Трансферты из областного бюджета, бюджетов городов Астаны и Алматы" подпрограмму 030 "Целевые трансферты в районные (городские) бюджеты" изложить в следующей редакции:
"030 Целевые инвестиционные трансферты в районные (городские)
бюджеты".

"Бiрыңғай бюджеттік сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 69 өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 14 ақпандағы N 58 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 16 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1800. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 14 ақпандағы N 58 (тіркелген N 1800) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 69 өзгерістер енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобындағы 1 "Автомобиль көлiгi" iшкi функциясындағы 274 "Жергіліктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көлiктiң атқарушы органы" бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 052 "Орал қаласы ауданында Орал өзенi арқылы көпiр салу үшiн темiр бетондық көпiр конструкцияларын сатып алу" бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"052 Орал қаласы ауданында Орал өзенi арқылы көпір салу үшiн құрылыс материалдарын және конструкциялар сатып алу"
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы 1 "Ресми трансферттер" iшкi функциясындағы 105 "Әкiм аппараты" бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 054 "Облыстық бюджеттен, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiнен алынатын трансферттер" бағдарламасындағы 030 "Аудандық (қалалық) бюджеттерге алынатын мақсатты трансферттер" кiшi бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Аудандық (қалалық) бюджеттерге алынатын мақсатты инвестициялық трансферттер".

2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту
государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется
на правоотношения, возникшие с 1 января 2002 года.
Заместитель
Премьер-Министра -
Министр финансов
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Склярова И.В.)

2. Заң қызметi департаментi (Қ. Әбдiқалықов) және Мемлекеттiк бюджет департаментi (Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енедi және 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Премьер-Министрдің орынбасары
Қаржы министрі