О внесении изменения N 64 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2002 года N 112. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2002 года N 1816. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
25. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2002 года N 112 "О внесении изменения N 64 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации" ...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" и от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год" приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующее изменение:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
классификацию доходов бюджета изложить согласно приложению.
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2002 года, за исключением заключительных операций по зачислению в бюджеты официальных трансфертов, осуществляемых в счетный период на 2001 год.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
Приложение к Приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 марта 2002 г. N 112
"О внесении изменения N 64
в приказ Министра финансов
Республики Казахстан от
30 декабря 1999 года N 715
"Об утверждении Единой
бюджетной классификации"
Утверждено приказом Министра
финансов Республики Казахстан
от 30 декабря 1999 г. N 715
"Об утверждении Единой
бюджетной классификации"
Классификация доходов бюджета
_________________________________________________________________________
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Дата
окончания
действия                Наименование
_________________________________________________________________________
1                         Налоговые поступления
01                    Подоходный налог на доходы
1                 Корпоративный подоходный налог
01            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов
02            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов
03            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов, удерживаемый у источника
выплаты
04            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника
выплаты
05            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-организаций сырьевого сектора по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан
06            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-резидентов, удерживаемый у источника
выплаты организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан
07            Корпоративный подоходный налог с юридических
лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника
выплаты организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан
2                 Индивидуальный подоходный налог
01            Индивидуальный подоходный налог с доходов,
облагаемых у источника выплаты
02            Индивидуальный подоходный налог с доходов, не
облагаемых у источника выплаты
03            Индивидуальный подоходный налог с физических
лиц, осуществляющих деятельность по разовым
талонам
03                    Социальный налог
1                 Социальный налог
01            Социальный налог
04                    Налоги на собственность
1                 Налоги на имущество
01            Налог на имущество юридических лиц и
индивидуальных предпринимателей
02            Налог на имущество физических лиц

"Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 64 өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 16 наурыздағы N 112 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 5 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 1816. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 16 наурыздағы N 112 (тіркелген N 1816) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 64 өзгеріс енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы"  Z990357_  1999 жылғы 1 сәуірдегі және "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Z010273_  2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңдарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына:
бюджет кірістерінің сыныптамасы қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Заң қызметі департаменті (Қ. Әбдіқалықов) және Мемлекеттік бюджет департаменті (Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2001 жылға арналған есепті кезеңде жүзеге асырылатын ресми трансферттерді бюджеттерге есептеу жөніндегі қорытынды операцияларды қоспағанда, 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Премьер-Министрдің орынбасары
Қаржы министрі
"Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы
бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 1999 жылғы 30
желтоқсандағы N 715 бұйрығына
N 64 өзгеріс енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрінің 2002 жылғы
16 наурыздағы N 112 бұйрығына
қосымша
"Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы
бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрінің 1999 жылғы 30
желтоқсандағы N 715 бұйрығымен
бекітілген
Бюджеттік кірістердің сыныптамасы
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Қолданылу                    Атауы
мерзімінің аяқталуы
1                     Салық түсімдері
01                 Кiрiстерге салынатын табыс салығы
1               Корпоративтік табыс салығы
01           Резидент заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік
табыс салығы
02           Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын
корпоративтік табыс салығы
03           Резидент заңды тұлғалардан алынатын, төлем көзінен
ұсталатын корпоративтік табыс салығы
04           Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын, төлем
көзінен ұсталатын корпоративтік табыс салығы
05           Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе
бойынша шикізат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан
алынатын корпоративтік табыс салығы
06           Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе
бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзінен
ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын
корпоративтік табыс салығы
07           Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе
бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзінен
ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын
корпоративтік табыс салығы
2               Жеке табыс салығы
01           Төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы
02           Кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан
алынатын жеке табыс салығы
03           Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке
тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы
03                 Әлеуметтiк салық
1               Әлеуметтік салық
01           Әлеуметтік салық
04                 Меншiкке салынатын салықтар
1               Мүлiкке салынатын салықтар
01           Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне
салынатын салық
02           Жеке тұлғалардың мүлкiне салынатын салық

2       01.01.02  Сбор за регистрацию эмиссии ценных бумаг и
присвоение национального идентификационного
номера эмиссии акций, не подлежащей
государственной регистрации
01  01.01.02  Сбор за регистрацию эмиссии ценных бумаг и
присвоение национального идентификационного
номера эмиссии акций, не подлежащей
государственной регистрации
3                 Земельный налог
1   04  3   01            Земельный налог на земли сельскохозяйственного
назначения
02            Земельный налог на земли населенных пунктов
03            Земельный налог на земли промышленности,
транспорта, связи, обороны и иного
несельскохозяйственного назначения
04            Земельный налог на земли лесного фонда
05            Земельный налог на земли водного фонда
06            Земельный налог на земли особо охраняемых
природных территорий, земли оздоровительного,
рекреационного и историко-культурного назначения
4                 Налог на транспортные средства
01            Налог на транспортные средства с юридических лиц
02            Налог на транспортные средства с физических лиц
5                 Единый земельный налог
01            Единый земельный налог
05                    Внутренние налоги на товары, работы и услуги
1                 Налог на добавленную стоимость
01            Налог на добавленную стоимость на произведенные
товары, выполненные работы и оказанные
услуги на территории Республики Казахстан
02            Налог на добавленную стоимость на товары,
импортируемые на территорию Республики
Казахстан, кроме налога на добавленную стоимость
на товары, происходящие и импортируемые с
территории Российской Федерации
03            Налог на добавленную стоимость на произведенные
товары, выполненные работы и оказанные услуги от
организаций сырьевого сектора по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан
04            Налог на добавленную стоимость за нерезидента
05            Налог на добавленную стоимость на товары,
происходящие и импортируемые с территории
Российской Федерации
2                 Акцизы
01            Все виды спирта, произведенные на территории
Республики Казахстан
02            Водка, произведенная на территории Республики
Казахстан
03            Ликеро-водочные изделия, крепленные соки и
крепленые напитки с объемной долей этилового
спирта от 12 до 30 процентов и выше,
произведенные на территории Республики Казахстан
04            Вина, произведенные на территории Республики
Казахстан
05            Коньяки, произведенные на территории Республики
Казахстан
06            Шампанские вина, произведенные на территории
Республики Казахстан
07            Пиво, произведенное на территории Республики
Казахстан
08            Слабоалкогольные крепленые напитки, крепленые
соки с объемной долей этилового спирта от 1,5
до 12 процентов, произведенные на территории
Республики Казахстан
09            Икра осетровых и лососевых рыб, произведенная на
территории Республики Казахстан
10            Табачные изделия с фильтром, произведенные на
территории Республики Казахстан
11            Табачные изделия без фильтра и прочие изделия,
содержащие табак, произведенные на территории
Республики Казахстан

2      01.01.02 Бағалы қағаздар эмиссиясын тiркегені және
мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар
эмиссиясының ұлттық сәйкестендіру нөмірін бергені
үшін алым
01  01.01.02 Бағалы қағаздар эмиссиясын тiркегені және
мемлекеттік тіркеуге жатпайтын акциялар эмиссиясының
ұлттық сәйкестендіру нөмірін бергені үшін алым
3               Жер салығы
01           Ауыл шаруашылық мақсатындағы жерлерге салынатын жер
салығы
02           Елдi мекендердiң жерлерiне салынатын жер салығы
03           Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және
ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерге
салынатын жер салығы
04           Орман қорының жерлерiне салынатын жер салығы
05           Су қорының жерлерiне салынатын жер салығы
06           Ерекше қорғалатын табиғи аумақтың жеріне, сауықтыру,
рекреациялық және тарихи-мәдени мақсаттағы жерге
салынатын жер салығы
4               Көлiк құралдарына салынатын салық
01           Заңды тұлғалардың көлiк құралдарына салынатын салық
02           Жеке тұлғалардың көлiк құралдарына салынатын салық
5               Бірыңғай жер салығы
01           Бірыңғай жер салығы
05                 Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге
салынатын iшкi салықтар
1               Қосылған құнға салынатын салық
1  05 1  01           Қазақстан Республикасының аумағында өндiрiлген
тауарларға, орындалған жұмыстарға және көрсетілген
қызметтерге салынатын қосылған құн салығы
02           Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын және
импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн
салығынан басқа, Қазақстан Республикасының аумағына
импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн
салығы
03           Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе
бойынша шикізат секторы ұйымдарының өндірген
тауарларына, орындаған жұмыстарына және көрсеткен
қызметтеріне салынатын қосылған құн салығы
04           Резидент емес үшін салынатын қосылған құн салығы
05           Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын және
импортталатын тауарларға салынатын қосымша құн салығы
2               Акциздер
01           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген
спирттiң барлық түрлерi
02           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген арақ
03           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген
ликер-арақ бұйымдары, күшейтілген шырындар және этил
спиртінің көлемді үлесі 12-ден 30 пайызға дейін және
одан жоғары күшейтілген сусындар
04           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген
шараптар
05           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген
коньяктар
06           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген
шампан шараптары
07           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген сыра
08           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген этил
спиртінің көлемді үлесі 1,5-нан 12 пайызға дейін
күшейтiлген сусындар, күшейтiлген шырындар
09           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген
бекіре және албырт балықтардың уылдырығы
10           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген
темекi сүзгілі бұйымдары
11           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген,
құрамында темекi бар басқа да бұйымдар және сүзгісі
жоқ темекі бұйымдары

13  01.01.02  Изделия из хрусталя, хрустальные осветительные
приборы, произведенные на территории
Республики Казахстан
17            Ювелирные изделия из золота, платины или
серебра, произведенные на территории Республики
Казахстан
18            Виноматериалы, произведенные на территории
Республики Казахстан
1   05  2   21            Огнестрельное и газовое оружие (кроме
приобретаемого для нужд органов государственной
власти), произведенное на территории Республики
Казахстан
23            Игорный бизнес
24            Организация и проведение лотерей
28  01.01.02  Электроэнергия, произведенная на территории
Республики Казахстан
29            Сырая нефть, включая газовый конденсат,
произведенная на территории Республики Казахстан
30            Бензин (за исключением авиационного),
произведенный на территории Республики
Казахстан, кроме реализуемого со специально
оборудованных стационарных пунктов конечному
потребителю
31            Бензин (за исключением авиационного),
реализуемый со специально оборудованных
стационарных пунктов конечному потребителю
32            Дизельное топливо, произведенное на территории
Республики Казахстан, кроме реализуемого со
специально оборудованных стационарных пунктов
конечному потребителю
33            Дизельное топливо, реализуемое со специально
оборудованных стационарных пунктов конечному
потребителю
34            Бензин (кроме авиационного), реализуемый
юридическими и физическими лицами оптом (для
целей дальнейшей перепродажи)
35            Дизельное топливо, реализуемое юридическими и
физическими лицами оптом (для целей дальнейшей
перепродажи)
36            Легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным
управлением, специально предназначенных для
инвалидов), произведенные на территории
Республики Казахстан
37            Прочая алкогольная продукция, произведенная на
территории Республики Казахстан
41            Все виды спирта, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
42            Водка, импортируемая на территорию Республики
Казахстан
43            Ликеро-водочные изделия, крепленые соки и
крепленые напитки с объемной долей этилового
спирта от 12 до 30 процентов и выше,
импортируемые на территорию Республики
Казахстан
44            Вина, импортируемые на территорию Республики
Казахстан
45            Коньяки, импортируемые на территорию Республики
Казахстан
46            Шампанские вина, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
47            Пиво, импортируемое на территорию Республики
Казахстан
48            Слабоалкогольные крепленые напитки, крепленые
соки с объемной долей этилового спирта от 1,5 до
12 процентов, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
49            Икра осетровых и лососевых рыб, импортируемая на
территорию Республики Казахстан
50            Табачные изделия, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
51            Прочие изделия, содержащие табак, импортируемые
на территорию Республики Казахстан

13  01.01.02 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген
хрустальдан жасалған бұйымдар, хрусталь жарықтандыру
заттары
17           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген
алтыннан, платинадан немесе күмiстен жасалған
зергерлiк бұйымдар
18           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген шарап
материалдары
21           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген оқпен
және газбен атылатын қару (мемлекеттiк үкiмет
органдарының мұқтажы үшiн алынатындарынан басқа)
23           Құмар ойын бизнесі
24           Лотереяларды ұйымдастыру және өткізу
28  01.01.02 Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген
электр энергиясы
29           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген, газ
конденсатын қоса алғанда, шикі мұнай
30           Арнайы жабдықталған стационарлық бекеттерден ақырғы
тұтынушыға сатылатыннан басқа Қазақстан
Республикасының аумағында өндірілген бензин
(авиациялықты қоспағанда)
31           Арнайы жабдықталған стационарлық бекеттерден ақырғы
тұтынушыға сатылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
32           Арнайы жабдықталған стационарлық бекеттерден ақырғы
тұтынушыға сатылатыннан басқа Қазақстан
Республикасының аумағында өндірілген дизель отыны
33           Арнайы жабдықталған стационарлық бекеттерден ақырғы
тұтынушыларға сатылатын дизель отыны
34           Заңды және жеке тұлғалар көтерме саудада сататын
(одан әрі алып-сату мақсаты үшін) бензин
35           Заңды және жеке тұлғалар көтерме саудада сататын
(одан әрі алып-сату мақсаты үшін) дизель отыны
36           Қазақстан Республикасының аумағында шығарылған жеңіл
автомобильдер (мүгедектерге арнайы арналған қолмен
басқарылатын автомобильдерден басқа)
37           Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген басқа
да алкоголь өнімдері
41           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
спирттің барлық түрі
42           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын арақ
43           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
ликер-арақ бұйымдары, күшейтілген шырындар және этил
спиртінің көлемді үлесі 12-ден 30 пайызға дейін және
одан жоғары күшейтілген сусындар
44           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
шараптар
45           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
коньяктар
46           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
шампан шараптары
47           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын сыра
1  5  2  48           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
этил спиртінің көлемді үлесі 1,5-нан 12 пайызға
дейін алкоголі аз күшейтілген сусындар, күшейтілген
шырындар
49           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
бекіре және албырт балықтардың уылдырығы
50           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
темекі бұйымдары
51           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
құрамында темекі бар басқа да бұйымдар

53  01.01.02  Изделия из хрусталя, хрустальные осветительные
приборы, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
55            Легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным
управлением, специально предназначенных для
инвалидов), импортируемые на территорию
Республики Казахстан
57            Ювелирные изделия из золота, платины или
серебра, импортируемые на территорию Республики
Казахстан
58            Виноматериалы, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
59            Дизельное топливо, импортируемое на территорию
Республики Казахстан
60            Бензин (за исключением авиационного),
импортируемый на территорию Республики Казахстан
61            Огнестрельное и газовое оружие (кроме
приобретаемого для нужд органов государственной
власти), импортируемое на территорию Республики
Казахстан
1   05  2   68  01.01.02  Электроэнергия, импортируемая на территорию
Республики Казахстан
69            Сырая нефть, включая газовый конденсат,
импортируемая на территорию Республики Казахстан
3                 Поступления за использование природных и других
ресурсов
02            Налог на сверхприбыль
03            Плата за пользование водными ресурсами
поверхностных источников
04            Плата за лесные пользования
05            Бонусы
06            Роялти
08            Доля Республики Казахстан по разделу продукции
по заключенным контрактам
09            Плата за использование радиочастотного спектра
10            Плата за пользование судоходными водными путями
11            Плата за пользование животным миром
12  01.01.02  Плата за охрану и воспроизводство животного мира
13            Плата за использование особо охраняемых
природных территорий республиканского значения
14            Плата за использование особо охраняемых
природных территорий местного значения
15            Плата за пользование земельными участками
16            Плата за загрязнение окружающей среды
22            Налог на сверхприбыль от организаций сырьевого
сектора (юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан)
25            Бонусы от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан)
26            Роялти от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан)
28            Доля Республики Казахстан по разделу продукции
по заключенным контрактам от организаций
сырьевого сектора (юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан)
4                 Сборы за ведение предпринимательской и
профессиональной деятельности
01            Сбор за государственную регистрацию
индивидуальных предпринимателей
02            Лицензионный сбор за право занятия отдельными
видами деятельности
03            Сбор за государственную регистрацию юридических
лиц
04            Сбор с аукционов

53  01.01.02 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
хрустальдан жасалған бұйымдар, хрусталь жарықтандыру
заттары
55           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
жеңіл автомобильдер (мүгедектерге арнайы арналған
қолмен басқарылатын автомобильдерден басқа)
57           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
алтыннан, платинадан немесе күмістен жасалған
зергерлік бұйымдар
58           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
шарап материалдары
59           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
дизель отыны
60           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
бензин (авиациялықты қоспағанда)
61           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
оқпен және газбен атылатын қару (мемлекеттік үкімет
органдарының мұқтажы үшін алынатындарынан басқа)
68  01.01.02 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын
электр энергиясы
69           Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын газ
конденсатын қоса алғанда шикі мұнай
3               Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн
түсетiн түсiмдер
02           Үстеме пайдаға салынатын салық
03           Жер бетіне жақын көздердегі су ресурстарын
пайдаланғаны үшін төлем
04           Орманды пайдаланғаны үшiн төлем
05           Бонустар
06           Роялтилер
08           Жасалған келiсiм-шарттар бойынша өнiмдер бөлу
жөнiндегi Қазақстан Республикасының үлесi
09           Радиожиілік спектрін пайдаланғаны үшін төлем
10           Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны үшiн төлем
11           Жануарлар дүниесін пайдаланғаны үшін төлем
12  01.01.02 Жануарлар әлемін қорғағаны және ұдайы көбейткені
үшін төлем
13           Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи
аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем
14           Жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи
аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем
15           Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
16           Қоршаған ортаны ластағаны үшін төленетін төлем
22           Шикізат секторы ұйымдарының (Қазақстан
Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе бойынша
заңды тұлғалардың) үстеме пайдасына салынатын салық
25           Шикізат секторы ұйымдарынан (Қазақстан
Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе бойынша
заңды тұлғалардан) түсетін бонустар
26           Шикізат секторы ұйымдарынан (Қазақстан
Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе бойынша
заңды тұлғалардан) түсетін роялти
28           Шикізат секторы ұйымдарының (Қазақстан
Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе бойынша
заңды тұлғалардың) жасалған келісім-шарттар бойынша
өнімдер бөлу жөніндегі Қазақстан Республикасының
үлесі
4               Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн
алынатын алым
01           Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін
алынатын алым
02           Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн
лицензиялық алым
03           Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын
алым
04           Аукциондық сатудан алынатын алым

05  01.01.02  Сбор за право реализации товаров на рынках
06            Сбор за проезд автотранспортных средств по
территории Республики Казахстан, кроме сбора за
проезд по платным государственным автомобильным
дорогам местного значения
07  01.01.02  Сбор за использование юридическими и физическими
лицами символики города Алматы в их фирменных
наименованиях, знаках обслуживания, товарных
знаках
08  01.01.02  Сбор за покупку физическими лицами наличной
иностранной валюты
09  01.01.02  Сбор за использование юридическими (кроме
госпредприятий, госучреждений и некоммерческих
организаций) и физическими лицами слов
"Казахстан", "Республика", "Национальный"
(полных, а также любых производных от них) в их
фирменных наименованиях
10            Сбор за проезд по платным государственным
автомобильным дорогам местного значения
11            Гербовый сбор
12            Сбор за государственную регистрацию
радиоэлектронных средств и высокочастотных
устройств
1   05  4   13            Сбор за выдачу разрешения на использование
радиочастотного спектра телевизионным и
радиовещательным организациям
14            Сбор за государственную регистрацию механических
транспортных средств и прицепов
15            Сбор за государственную регистрацию морских,
речных и маломерных судов
16            Сбор за государственную регистрацию
лекарственных средств
17            Сбор за государственную регистрацию гражданских
воздушных судов
18            Сбор за государственную регистрацию прав на
недвижимое имущество и сделок с ним
19            Плата за размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования республиканского значения
20            Плата за размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования местного значения и в
населенных пунктах
06                    Налоги на международную торговлю и внешние
операции
1                 Таможенные платежи
01            Таможенные пошлины на ввозимые товары
02            Таможенные пошлины на вывозимые товары
2                 Прочие налоги на международную торговлю и
операции
01            Поступления от осуществления таможенного
контроля и таможенных процедур
02            Пошлины, взимаемые в качестве защитных мер
отечественных товаропроизводителей
07                    Прочие налоги
1                 Прочие налоги
02  01.01.02  Поступление задолженности в местный бюджет
09            Прочие налоговые поступления в республиканский
бюджет
10            Прочие налоговые поступления в местный бюджет
08                    Обязательные платежи, взимаемые за совершение
юридически значимых действий и (или) выдачу
документов уполномоченными на то
государственными органами или должностными лицами
1                 Государственная пошлина
01            Консульский сбор
02            Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых
в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб)
по делам особого производства, с кассационных
жалоб, а также за выдачу судом копий
(дубликатов) документов
03            Государственная пошлина, взимаемая за совершение
нотариальных действий, а также за выдачу
копий (дубликатов) нотариально удостоверенных
документов
04            Гос.пошлина*, взимаемая за регистрацию АГС**,
выдачу гражданам повторных свидетельств о
регистрации АГС, а также свидетельств в связи с
изменением, дополнением, исправлением и
восстановлением записи актов о рождении, браке,
расторжении брака, смерти
05            Государственная пошлина, взимаемая за оформление
документов на право выезда за границу и
приглашение в Республику Казахстан лиц из других
государств, а также за внесение изменений в эти
документы
06            Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
визы к паспортам иностранцев или заменяющим их
документам на право выезда из Республики
Казахстан и въезда в Республику Казахстан
07            Государственная пошлина, взимаемая за оформление
документов о приобретении гражданства
Республики Казахстан, восстановлении в
гражданстве Республики Казахстан и прекращении
гражданства Республики Казахстан
08            Государственная пошлина за регистрацию места
жительства
09            Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
разрешений на право охоты
1   08  1   10            Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию гражданского
оружия (за исключением холодного охотничьего,
пневматического и газовых аэрозольных устройств)
11            Государственная пошлина за выдачу паспортов и
удостоверений личности граждан Республики
Казахстан
12            Государственная пошлина за выдачу разрешений на
хранение или хранение и ношение,
транспортировку, ввоз на территорию Республики
Казахстан и вывоз из Республики Казахстан
оружия и патронов к нему
13            Государственная пошлина за проставление апостиля
2                         Неналоговые поступления
01                    Доходы от предпринимательской деятельности и
собственности
1                 Фактическая прибыль ведомственных предприятий от
реализации товаров и услуг с прибылью
01            Доля прибыли республиканских государственных
предприятий
02            Доля прибыли коммунальных государственных
предприятий
2                 Неналоговые поступления от юридических лиц и
финансовых учреждений
01            Поступления от дохода Национального Банка
Республики Казахстан
02            Вознаграждения (интересы), полученные по
депозитам Правительства Республики Казахстан
03            Поступление дивидендов на пакеты акций,
являющихся республиканской собственностью
04            Вознаграждения (интересы) за размещение средств
государственных внешних займов на счетах в
банках второго уровня

05  01.01.02 Базарларда тауар сату құқығы үшiн алым
06           Жергілікті маңызы бар ақылы мемлекеттік автомобиль
жолдарымен жүргені үшін алынатын алымдардан басқа,
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автокөлiк
құралдарының  жүргенi үшiн алынатын алым
07  01.01.02 Заңды және жеке тұлғалардан олардың фирмалық
атауларында, қызмет ету белгiлерiнде, тауарлық
белгiлерiнде Алматы қаласының рәмiздерiн
пайдаланғаны үшiн алынатын алым
08  01.01.02 Жеке тұлғалардың қолма-қол шетел валютасын сатып
алғаны үшiн алынатын алым
09  01.01.02 Заңды (мем. кәсіпорындарды, мем. мекемелерді және
коммерциялық емес ұйымдарды қоспағанда) және жеке
тұлғалардың фирмалық атауларында "Қазақстан",
"Республика", "Ұлттық" деген сөздерді (толық,
сондай-ақ олардан туындаған) пайдаланғаны үшін алым
1  5  4  10           Жергілікті маңызы бар ақылы мемлекеттік автомобиль
жолдары бойынша жүргені үшін алынатын алым
11           Елтаңбалық алым
12           Радиоэлектрондық құралдарды және жоғары жиілікті
қондырғыларды мемлекеттік тіркегені үшін алым
13           Телевизиялық және радио хабарын тарататын ұйымдарға
радио жиілікті спектрді пайдалануға рұқсат бергені
үшін алым
14           Механикалық көлік құралдарын және тіркемелерді
мемлекеттік тіркегені үшін алым
15           Теңіз, өзен және шағын көлемді кемелерді мемлекеттік
тіркегені үшін алым
16           Дәрі-дәрмектерді мемлекеттік тіркегені үшін алым
17           Азаматтық әуе кемелерін мемлекеттік тіркегені үшін
алым
18           Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау
құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
19           Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланатын
автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы
(көрнекі) жарнамалар орналастырғаны үшін төлемақы
20           Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы
пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде
бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды
орналастырғаны үшін төлем ақы
06                 Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын
салықтар
1               Кеден төлемдерi
01           Әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары
02           Әкетілетін тауарларға салынатын кеден баждары
2               Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын басқа
да салықтар
01           Кедендiк бақылауды және кедендiк рәсiмдердi жүзеге
асырудан түсетiн түсiмдер
02           Отандық тауар өндiрушiлердi қорғау шаралары ретінде
салынатын баждар
07                 Басқа да салықтар
1               Басқа да салықтар
02  01.01.02 Берешектің жергілікті бюджетке түсуі
09           Республикалық бюджетке түсетін басқа да салықтық
түсiмдер
10           Жергілікті бюджетке түсетін басқа да салықтық
түсімдер
08                 Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны үшін және
(немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік
органдардың немесе лауазымды тұлғалардың құжаттар
бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1               Мемлекеттік баж
01           Консулдық алым
02           Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше
жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан),
кассациялық шағымдардан, сондай-ақ соттық
құжаттардың көшірмелерін (дубликаттарын) бергені
үшін алынатын мемлекеттік баж
03           Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, сондай-ақ
нотариат куәландырған құжаттар көшірмелерін
(дубликаттарын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
04           АХА* тіркегені, азаматтарға АХА тіркегені туралы
қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке,
некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын
өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге
байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын
мем.баж**
05           Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа
мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін
құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы
құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын
мемлекеттік баж
06           Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды
ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан
кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына
виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
07           Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан
Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және
Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы
құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
08           Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік
баж
09           Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
10           Азаматтық қаруды (аңшылық суық қаруды, пневматикалық
және аэрозольды газды құрылғыларды қоспағанда)
тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын
мемлекеттік баж
11           Қазақстан Республикасының азаматтарының паспорттары
мен куәліктерін бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
12           Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен
алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының
аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан
әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
13           Апостиль қойғаны үшін мемлекеттік баж
2                     Салыққа жатпайтын түсiмдер
01                 Кәсiпкерлiк қызмет пен меншiктен түсетiн кiрiстер
1               Ведомстволық кәсiпорындардың тауарлар мен
қызметтердi пайдамен сатудан түсетін iс жүзiндегi
пайдасы
01           Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар пайдасының
үлесi
02           Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар пайдасының
үлесі
2               Заңды тұлғалардан және қаржы мекемелерiнен түсетiн
салыққа жатпайтын түсiмдер
01           Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң кiрiсiнен
түсетін түсiмдер
02           Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң депозиттерi
бойынша алынған сыйақылар (мүдделер)
03           Республикалық меншiк болып табылатын акциялардың
пакеттерiне дивидендтерден түсетiн түсiмдер
04           Мемлекеттің сыртқы заемдар қаражатын екінші
деңгейдегі банктер шоттарына орналастырудан түсетін
сыйақылар (мүдделер)

05  01.01.02  Поступления от реализации конфискованного
имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в
установленном порядке в республиканскую
собственность, в том числе товаров
и транспортных средств, оформленных в таможенном
режиме отказа в пользу государства
06            Вознаграждения от государственных эмиссионных
ценных бумаг, приобретенных на
организованном вторичном рынке ценных бумаг
07  01.01.02  Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление государственных кредитов
правительствам иностранных государств
08  01.01.02  Поступления от аренды земельных участков
09  01.01.02  Вознаграждения по кредитам, выделяемым из
местного бюджета для осуществления региональных
инвестиционных программ за счет средств,
заимствованных местными исполнительными органами
на эти цели
11            Плата за предоставление в пользование информации
о недрах
12  01.01.02  Поступления от продажи имущества, принадлежащего
государственным учреждениям, финансируемым из
республиканского бюджета
13            Поступления доходов от государственных лотерей,
кроме доходов от лотерей, проводимых по
решениям местных представительных органов
14  01.01.02  Поступления от реализации бесхозяйного
имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в
установленном порядке в коммунальную
собственность, безнадзорных животных, находок, а
также имущества, перешедшего по праву
наследования к государству
15            Поступление дивидендов на пакеты акций,
являющихся коммунальной собственностью
17            Поступления доходов от государственных лотерей,
проводимых по решениям местных представительных
органов
18  01.01.02  Поступления от продажи имущества, принадлежащего
государственным учреждениям, финансируемым из
местного бюджета
20  01.01.02  Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из республиканского
бюджета нижестоящим бюджетам
21  01.01.02  Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из республиканского
бюджета юридическим и физическим лицам
2   01  2   22  01.01.02  Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из местного бюджета
юридическим и физическим лицам
23  01.01.02  Плата за размещение в полосе отвода
государственных автомобильных дорог
республиканского значения объектов сервиса и
рекламы
24  01.01.02  Плата за размещение в полосе отвода
государственных автомобильных дорог местного
значения объектов сервиса и рекламы
25  01.01.02  Поступления от реализации вооружения и военной
техники
26            Поступления арендной платы за пользование
военными полигонами
27            Поступления арендной платы за пользование
комплексом "Байконур"
28            Поступления от аренды имущества республиканской
собственности
29            Поступления от аренды имущества коммунальной
собственности

05  01.01.02 Тәркіленген мүлікті, белгіленген тәртіппен
республикалық меншікке өтеусіз өткен мүлікті сатудан
түсетін түсімдер, оның ішінде кедендік бас тарту
режимінде мемлекеттің пайдасына ресімделген тауарлар
мен көлік құралдары
06           Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында сатып
алынған мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздардан
алынған сыйақылар
07  01.01.02 Шет мемлекеттердiң үкiметтерiне мемлекеттiк несиелер
берiлгенi үшiн алынған сыйақылар (мүдделер)
08  01.01.02 Жер учаскелерiн жалға беруден түскен түсiмдер
09  01.01.02 Аймақтық инвестициялық бағдарламаларды жүзеге асыру
үшін жергілікті атқарушы органдардың осы мақсаттарға
қарызға алынған қаражаттың есебінен жергілікті
бюджеттен бөлінетін несиелер бойынша сыйақылар
11           Жер қойнауы туралы ақпараттың пайдалануға берілгені
үшін ақы
12  01.01.02 Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттiк мекемелерге тиесілі мүлікті сатудан
түсетін түсiмдер
13           Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша
өткізілетін лотереялардан түсетін кірістерден басқа,
мемлекеттік лотереялардан түсетін кiрiстердің түсімі
14  01.01.02 Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық
меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз
жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы
бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын
түсімдер
15           Коммуналдық меншік болып табылатын акциялардың
пакетіне дивидендтердің түсуі
17           Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша
өткізілетін мемлекеттік лотереялардан түсетін
кірістердің түсімі
18  01.01.02 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелерге тиесілі мүлікті сатудан алынатын түсімдер
20  01.01.02 Республикалық бюджеттен төменгі деңгейдегі
бюджеттерге несиелер бергені үшін алынған сыйақылар
(мүдделер)
21  01.01.02 Республикалық бюджеттен заңды және жеке тұлғаларға
несиелер берілгені үшін алынған сыйақылар (мүдделер)
22  01.01.02 Жергілікті бюджеттен заңды және жеке тұлғаларға
несиелер бергені үшін алынған сыйақылар (мүдделер)
23  01.01.02 Республикалық маңызы бар мемлекеттік автомобиль
жолдарының жиегінде сервис және жарнама объектілерін
орналастырғаны үшін ақы төлеу
24  01.01.02 Жергілікті маңызы бар мемлекеттік автомобиль
жолдарының жиегінде сервис және жарнама объектілерін
орналастырғаны үшін ақы төлеу
25  01.01.02 Қару-жарақ пен әскери техниканы сатудан түсетін
түсімдер
26           Әскери полигондарды пайдаланғаны үшін жалгерлік
төлемнен түсетін түсімдер
27           "Байқоңыр" кешенін пайдаланғаны үшін жалгерлік
төлемнен түсетін түсімдер
28           Республикалық меншiк мүлкін жалға беруден түсетiн
түсiмдер
29           Коммуналдық меншік мүлкін жалға беруден түсетін
түсімдер

30  01.01.02  Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных учреждений,
финансируемых из республиканского бюджета
31  01.01.02  Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных учреждений,
финансирующихся из местного бюджета
32  01.01.02  Возврат неиспользованных средств, ранее
полученных из республиканского бюджета
33  01.01.02  Возврат неиспользованных средств, ранее
полученных из местного бюджета
34  01.01.02  Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из республиканского
бюджета за счет правительственных внешних займов
35  01.01.02  Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из республиканского
бюджета в рамках софинансирования инвестиционных
проектов
36  01.01.02  Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление ретроактивных кредитов
3                 Прочие доходы от предпринимательской
деятельности и собственности
01            Поступления от возмещения потерь
сельскохозяйственного и лесохозяйственного
производства при изъятии сельскохозяйственных и
лесных угодий для использования их в целях,
не связанных с ведением сельского и лесного
хозяйства
02            Поступления от реализации услуг, предоставляемых
государственными учреждениями, финансируемыми из
республиканского бюджета
03            Поступления от реализации услуг, предоставляемых
государственными учреждениями, финансируемыми из
местного бюджета
02                    Административные сборы и платежи, доходы от
некоммерческих и сопутствующих продаж
1                 Административные сборы
03            Поступления от организаций за работы и услуги,
выполняемые лицами, подвергшимися
административному аресту
04  01.01.02  Плата за государственную регистрацию прав на
недвижимое имущество и сделок с ним
07  01.01.02  Плата за выдачу паспортов и удостоверений
личности граждан Республики Казахстан
08  01.01.02  Поступления от реализации услуг, предоставляемых
государственными учреждениями, финансируемыми из
республиканского бюджета
09            Поступления удержаний из заработной платы
осужденных к исправительным работам
10  01.01.02  Единовременные сборы за выдачу разрешений в
сфере оборота оружия
12  01.01.02  Плата за загрязнение окружающей среды
13            Плата за регистрацию залога движимого имущества
18  01.01.02  Поступления от реализации услуг, предоставляемых
государственными учреждениями, финансируемыми из
местного бюджета
2       01.01.02  Государственная пошлина
01  01.01.02  Консульские сборы
2   02  2   02  01.01.02  Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых
в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб)
по делам особого производства, с кассационных
жалоб, а также за выдачу судом копий
(дубликатов) документов

30  01.01.02 Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік
берешегінің түсуі
31  01.01.02 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің
түсуі
32  01.01.02 Бұрын республикалық бюджеттен алынған,
пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
33  01.01.02 Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған
қаражаттардың қайтарылуы
34  01.01.02 Үкіметтің сыртқы заемдары есебінен республикалық
бюджеттен несиелер бергені үшін алынған сыйақылар
(мүдделер)
2  1  2  35  01.01.02 Инвестициялық жобаларды бірлесіп қаржыландыру
шеңберінде республикалық бюджеттен несиелер бергені
үшін алынған сыйақылар (мүдделер)
36  01.01.02 Ретроактивтік несиелерді бергені үшін алынған
сыйақылар (мүдделер)
3               Кәсіпкерлік қызмет пен меншіктен түсетін басқа да
кірістер
01           Ауыл шаруашылық және орман алқаптарын ауыл және
орман шаруашылықтарын жүргізуге байланысты емес
мақсаттарға пайдалану үшін алған кезде ауыл
шаруашылығы және орман шаруашылығы өндірістерінің
зияндарын өтеуден түсетін түсімдер
02           Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттiк мекемелер көрсететiн қызметтердi сатудан
түсетін түсiмдер
03           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін
түсімдер
02                 Әкiмшiлiк алымдар мен төлемдер, коммерциялық емес
және iлеспе саудадан алынатын кiрiстер
1               Әкiмшiлiк алымдар
03           Әкiмшiлiк қамауға алынған адамдар орындаған
жұмыстар, қызметтер үшiн ұйымдардан түсетiн түсiмдер
04  01.01.02 Жылжымайтын мүлiк және онымен жасалатын мәмiлелер
құқығын мемлекеттiк тiркеу ақысы
07  01.01.02 Қазақстан Республикасының азаматтарына төлқұжаттар
мен жеке куәлiктер берілгені үшін төленетін төлем
08  01.01.02 Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттiк мекемелер көрсететiн қызметтердi сатудан
түсетін түсiмдер
09           Түзету жұмыстарына сотталғандардың жалақысынан
ұсталатын түсімдер
10  01.01.02 Қару айналымы саласында рұқсаттар беру үшін біржолғы
алымдар
12  01.01.02 Қоршаған ортаны ластағаны үшiн төленетін төлем
13           Жылжымалы мүліктің кепілін тіркегені үшін ақы
18  01.01.02 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін
түсімдер
2      01.01.02 Мемлекеттік баж
01  01.01.02 Консулдық алымдар
02  01.01.02 Сотқа берілетін қуыну өтініштерінен, айрықша өндіріс
істері жөніндегі өтініштерден (шағымдардан),
кассациялық шағымдардан, сондай-ақ соттың
құжаттардың көшірмесін (телнұсқасын) бергені үшін
алынатын мемлекеттік баж

03  01.01.02  Государственная пошлина, взимаемая за совершение
нотариальных действий, а также за выдачу
копий (дубликатов) нотариально удостоверенных
документов
04  01.01.02  Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния, а
также за выдачу повторных свидетельств о
регистрации актов гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением, дополнением,
исправлением и восстановлением
05  01.01.02  Государственная пошлина, взимаемая за оформление
документов на право выезда за границу и
приглашение в Республику Казахстан лиц из других
государств, а также за внесение изменений в эти
документы
06  01.01.02  Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
визы к паспортам иностранцев или заменяющим их
документам на право выезда из Республики
Казахстан и въезда в Республику Казахстан
07  01.01.02  Государственная пошлина, взимаемая за оформление
документов о приобретении гражданства
Республики Казахстан и прекращении гражданства
Республики Казахстан
08  01.01.02  Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
09  01.01.02  Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
разрешений на право охоты
10  01.01.02  Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию гражданского
оружия (за исключением холодного охотничьего,
пневматического и газовых аэрозольных
устройств)
3                  Прочие платежи и доходы от некоммерческих и
сопутствующих продаж
03            Поступления денег от проведения государственных
закупок, организуемых государственными
учреждениями, финансируемыми из республиканского
бюджета
04            Поступления денег от проведения государственных
закупок, организуемых государственными
учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
05            Поступления от реализации конфискованного
имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в
установленном порядке в республиканскую
собственность, в том числе товаров и
транспортных средств, оформленных в таможенном
режиме отказа в пользу государства
06            Поступления от реализации бесхозяйного
имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в
установленном порядке в коммунальную
собственность, безнадзорных животных, находок, а
также имущества, перешедшего по праву
наследования к государству
03                    Поступления по штрафам и санкциям
1                 Поступления по штрафам и санкциям
01            Административные штрафы и санкции, взимаемые
центральными государственными органами, их
территориальными подразделениями
02            Поступления платы от лиц, помещенных в
медицинские вытрезвители
03            Поступление суммы дохода, полученного от
реализации продукции, работ и услуг, не
соответствующих требованиям стандартов и правил
сертификации
04            Поступление изъятых доходов, полученных от
безлицензионной деятельности, в отношении
которой установлен лицензионный порядок, за
исключением доходов, полученных от деятельности
казино, тотализаторов и игорного бизнеса

03  01.01.02 Нотариалды іс-әрекеттер жасағаны үшін, сондай-ақ
нотариалды расталған құжаттардың көшірмесін
(телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
04  01.01.02 Азаматтық хал-ахуал актілерін тіркегені үшін,
сондай-ақ азаматтық хал-ахуал актілерін және
өзгеруіне, толықтырылуына, түзетілуіне және қалпына
келтірілуіне байланысты куәліктерді тіркеу туралы
куәліктерді қайта бергені үшін алынатын мемлекеттік
баж
05  01.01.02 Шетелге шығу құқығына арналған құжаттарды
ресімдегені және басқа мемлекеттердің адамдарын
Қазақстан Республикасына шақырғаны үшін, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын
мемлекеттік баж
06  01.01.02 Шетелдіктердің төлқұжаттарына немесе олардың орнын
алмастыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан
кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына
виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
07  01.01.02 Қазақстан Республикасының азаматтығын алғандығы және
Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтатқандығы
туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын
мемлекеттік баж
08  01.01.02 Тұрғылықты мекенді тіркегені үшін алынатын
мемлекеттік баж
09  01.01.02 Аң аулау құқығына рұқсат бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
10  01.01.02 Азаматтық қаруды (суық аң аулау, пневматикалық және
газды-аэрозольды қондырғыларды қоспағанда) тіркегені
және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
3               Коммерциялық емес және iлеспе саудадан алынатын
басқа да төлемдер мен кірістер
03           Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк
сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсімі
04           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды
өткізуден түсетін ақшаның түсімі
05           Тәркіленген мүлікті, белгіленген тәртіппен
республикалық меншікке өтеусіз өткен мүлікті сатудан
түсетін түсімдер, оның ішінде кедендік бас тарту
режимінде мемлекеттің пайдасына ресімделген тауарлар
мен көлік құралдары
06           Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық
меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз
жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы
бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын
түсімдер
03                 Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетiн түсiмдер
2  03 1               Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетiн түсiмдер
01           Орталық мемлекеттік органдар, олардың аумақтық
бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар мен
санкциялар
02           Медициналық айықтырғыштарда орналастырылған
адамдардан түсетiн төлемдер
03           Стандарттар мен сертификаттау ережелерiнiң
талаптарына сәйкес келмейтiн өнiмдердi, жұмыстарды
және қызметтердi сатудан алынған кірістер
сомасының түсiмi
04           Казино, тотализаторлар және ойын бизнесі қызметінен
алынған кірістерді қоспағанда, оған қатысты
лицензиялық тәртіп белгіленген лицензиясыз қызметтен
түскен кірістерді алудан түсім

05  01.01.02  Поступление сумм штрафов за вывоз продукции без
лицензии
06            Исполнительская санкция
07            Поступление сумм санкций, применяемых к банкам
второго уровня за нарушение экономических
нормативов и сроков предоставления
статистической отчетности, установленных
Национальным Банком Республики Казахстан
08            Поступление сумм санкций, применяемых к банкам
второго уровня за несвоевременное зачисление
заработной платы на счета по вкладам
2   03  1   09            Поступление от банков или организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, сумм пени и штрафов за
несвоевременное исполнение норм налогового
законодательства
10            Штрафы за нарушение законодательства об охране
окружающей среды
11            Административные штрафы и санкции, взимаемые
местными государственными органами
12            Прочие санкции и штрафы, взимаемые
государственными учреждениями, финансируемыми из
республиканского бюджета
13            Прочие санкции и штрафы, взимаемые
государственными учреждениями, финансируемыми из
местного бюджета
14            Поступление изъятых доходов, полученных от
безлицензионной деятельности казино,
тотализаторов и игорного бизнеса, в отношении
которой установлен лицензионный порядок
15            Поступление изъятых доходов частных
предпринимателей, полученных от деятельности без
государственной регистрации
04                    Вознаграждения (интересы) по кредитам
1                 Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из республиканского
бюджета юридическим лицам
01            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
в рамках программы организации лизинга
02            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для софинансирования инвестиционных проектов
03            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
в рамках программного займа АБР для
сельскохозяйственного сектора
04            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
ЗАО "Эксимбанк Казахстан" для финансирования
инвестиционных проектов
05            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
на производство животноводческой продукции
и ее закуп
06            Вознаграждения (интересы) по прочим кредитам
2                 Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
из республиканского бюджета физическим лицам
через финансовых агентов Правительства
Республики Казахстан
01            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
в рамках программы жилищного строительства
и приобретения жилья
3                 Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
из республиканского бюджета местным
исполнительным органам
01            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
на организацию проведения весенне-полевых и
уборочных работ
02            Вознаграждения (интересы) по семенной ссуде,
выданной на организацию посевной компании 1999
года
03            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
на иные цели
4                 Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
из республиканского бюджета за счет средств
правительственных внешних займов юридическим
лицам
01            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для реализации проекта технической помощи
02            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для реализации проекта развития предприятий и
финансового сектора
03            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для реализации проекта поддержки малого и
среднего бизнеса
04            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для реализации проекта постприватизационной
поддержки сельского хозяйства
05            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для реализации проекта технической помощи
нефтяной отрасли
2   04  4   06            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для реализации проекта строительства
международного аэропорта в г.Астане
07            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для реализации проекта усовершенствования
ирригационных и дренажных систем
5                 Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
из республиканского бюджета за счет средств
правительственных внешних займов местным
исполнительным органам
01            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для реализации проекта развития городского
транспорта
02            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для реализации проекта водоснабжения и
санитарии города Атырау
03            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для реализации проекта реконструкции системы
водоснабжения и водоотведения города Алматы
04            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для реализации проекта совершенствования
управления водными ресурсами и восстановления
земель
6                 Вознаграждения (интересы) по оплаченным
юридическими лицами требованиям по
государственным гарантиям
01            Вознаграждения (интересы) по оплаченным
юридическими лицами требованиям по
государственным гарантиям
7                 Вознаграждения (интересы) по внешним кредитам,
выданным правительствам иностранных
государств
01            Вознаграждения (интересы) по внешним кредитам,
выданным правительствам иностранных
государств
8                 Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
из местного бюджета юридическим лицам
01            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для развития малого предпринимательства
02            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
сельхозтоваропроизводителям
03            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
для поддержки и развития отраслей экономики
04            Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным
на местные инвестиционные проекты
05            Вознаграждения (интересы) по прочим кредитам
05                    Прочие неналоговые поступления
1                 Прочие неналоговые поступления
01            Невыясненные поступления
02            Доля Республики Казахстан при распределении
дополнительной и добавочной пошлин
04            Поступление сумм от добровольной сдачи или
взыскания незаконно полученного имущества или
стоимости незаконно предоставленных услуг лицам,
уполномоченным на выполнение государственных
функций, или лицам, приравненным к ним
05            Средства, полученные от природопользователей по
искам о возмещении вреда, средства от
реализации конфискованных орудий охоты и
рыболовства, незаконно добытой продукции
06            Возмещение осужденными к лишению свободы
стоимости питания, вещевого имущества и
коммунально-бытовых, лечебно-профилактических
услуг, ущерба, причиненного государству,
исправительному учреждению, дополнительных
затрат, связанных с пресечением побега
09            Прочие неналоговые поступления в республиканский
бюджет
10            Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
11            Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь
республиканского бюджета по корпоративному
подоходному налогу с юридических лиц-
организаций сырьевого сектора
2   05  1   12            Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь
республиканского бюджета по корпоративному
подоходному налогу с юридических лиц-резидентов,
удерживаемый у источника выплаты организациями
сырьевого сектора
13            Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь
республиканского бюджета по корпоративному
подоходному налогу с юридических лиц-
нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты
организациями сырьевого сектора
14            Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь
республиканского бюджета по налогу на
добавленную стоимость от организаций
сырьевого сектора
15            Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь
республиканского бюджета по налогу на
сверхприбыль от организаций сырьевого сектора
16            Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь
республиканского бюджета по бонусам от
организаций сырьевого сектора
17            Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь
республиканского бюджета по роялти от
организаций сырьевого сектора
18            Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь
республиканского бюджета по доле Республики
Казахстан по разделу продукции по заключенным
контрактам от организаций сырьевого сектора

05  01.01.02 Лицензиясыз өнімдерді әкеткені үшін айыппұл
сомаларының түсімі
06           Атқарушылық санкция
07           Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi белгiлеген
экономикалық нормативтердi және статистикалық
есептілікті берудiң мерзiмдерiн бұзғаны үшiн екiншi
деңгейдегi банктерге қолданылатын санкция
сомаларының түсiмi
08           Салымдар бойынша шоттарға жалақыларды уақтылы
есептемегенi үшiн екiншi деңгейдегi банктерге
қолданылатын санкция сомаларының түсiмi
09           Салық заңнамасы нормаларын уақытылы орындамағаны
үшін банктерден немесе банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан
өсімпұл және айыппұл сомаларының түсуі
10           Қоршаған ортаны қорғау туралы заңдарды бұзғаны үшiн
төленетiн айыппұлдар
11           Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік
айыппұлдар мен санкциялар
12           Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелер салатын басқа да санкциялар
мен айыппұлдар
13           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелер алатын басқа да санкциялар мен айыппұлдар
14           Оған қатысты лицензиялық тәртіп белгіленген казино,
тотализаторлар және ойын бизнесінің лицензиясыз
қызметінен алынған кірістерді алу
15           Жеке кәсіпкерлердің мемлекеттік тіркеусіз қызметінен
алынған кірістердің түсуі
04                 Несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
1               Заңды тұлғаларға республикалық бюджеттен несиелер
бергені үшін алынған сыйақылар (мүдделер)
01           Лизингті ұйымдастыру бағдарламасының шеңберінде
берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
02           Инвестициялық жобаларды бірлесіп қаржыландыру үшін
берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
03           АДБ бағдарламалық заемы шеңберінде ауылшаруашылық
секторы үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
04           "Эксимбанк Қазақстан" ЖАҚ-на инвестициялық жобаларды
қаржыландыру үшін берілген несиелер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
05           Малшаруашылық өнімдерін шығаруға және сатып алуға
берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
06           Басқа да несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
2               Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаржы агенттері
арқылы жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен
берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
01           Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу
бағдарламасының шеңберінде берілген несиелер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
3               Жергілікті атқарушы органдарға республикалық
бюджеттен берілген несиелер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
01           Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді
ұйымдастыруға берілген несиелер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
02           1999 жылдың егіс науқанын ұйымдастыруға берілген
тұқымдық қарыз бойынша сыйақылар (мүдделер)
03           Басқа да мақсаттарға берілген несиелер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
4               Заңды тұлғаларға үкіметтік сыртқы заемдардың
қаражаты есебінен республикалық бюджеттен берілген
несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
01           Техникалық көмек жобасын іске асыру үшін берілген
несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
02           Кәсіпорындар мен қаржы секторын дамыту жобасын іске
асыру үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
03           Шағын және орта бизнесті қолдау жобасын іске асыру
үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
04           Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі қолдау
жобасын іске асыру үшін берілген несиелер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
2  04 4  05           Мұнай саласына техникалық көмек көрсету жобасын іске
асыру үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
06           Астана қаласында халықаралық әуежай салу жобасын
іске асыру үшін берілген несиелер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
07           Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
жобасын іске асыру үшін берілген несиелер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
5               Жергілікті атқарушы органдарға үкіметтік сыртқы
заемдардың қаражаты есебінен республикалық бюджеттен
берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
01           Қала көлігін дамыту жобасын іске асыру үшін берілген
несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
02           Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясы
жобасын іске асыру үшін берілген несиелер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
03           Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан суды бұру
жүйесін қайта жаңарту жобасын іске асыру үшін
берілген несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
04           Су ресурстарын басқаруды жетілдіру және жерлерді
қалпына келтіру жобасын іске асыру үшін берілген
несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
6                Заңды тұлғалар төлеген мемлекеттік кепілдіктер
бойынша талаптар бойынша сыйақылар (мүдделер)
01           Заңды тұлғалар төлеген мемлекеттік кепілдіктер
бойынша талаптар бойынша сыйақылар (мүдделер)
7               Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы
несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
01           Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы
несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
8               Жергілікті бюджеттен заңды тұлғаларға берілген
несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
01           Шағын кәсіпкерлікті дамыту үшін берілген несиелер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
02           Ауыл шаруашылық тауар өндірушілеріне берілген
несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
03           Экономика салаларын қолдау және дамыту үшін берілген
несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
04           Жергілікті инвестициялық жобаларға берілген несиелер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
05           Өзге де несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
05                 Салыққа жатпайтын өзге де түсiмдер
1               Салыққа жатпайтын өзге де түсiмдер
01           Анықталмаған түсiмдер
02           Қосымша және үстеме баждарды бөлу кезіндегі
Қазақстан Республикасының үлесі
04           Заңсыз алынған мүлiктi еркiмен тапсырудан немесе
өндіріп алудан немесе мемлекеттiк функцияларды
орындауға уәкiлеттiк берiлген тұлғаларға немесе
оларға теңестiрiлген тұлғаларға заңсыз көрсетiлген
қызметтердiң құнынан алынатын сомалардың түсiмi
05           Табиғатты пайдаланушылардан келтірілген зиянның
орнын толтыру туралы талаптар бойынша алынған
төлемдер, аңшылықтың және балық аулаудың
тәркіленген құралдарын, заңсыз олжаланған өнімдерді
сатудан түскен қаражат
06           Бас бостандығынан айыруға сотталғандардың тамақтың,
заттай мүліктің және коммуналдық-тұрмыстық,
емдеу-алдын алу қызметтерінің құнын, мемлекетке,
түзеу мекемесіне келтірілген залалды, қашуға жол
бермеуге байланысты қосымша шығындарды өтеуі
09           Республикалық бюджетке түсетін салыққа жатпайтын
өзге де түсімдер
10           Жергілікті бюджетке түсетін салыққа жатпайтын өзге
де түсімдер
11           Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан республикалық
бюджеттің шикізат секторының ұйымдары-заңды
тұлғаларынан алынатын табыс салығы бойынша
шығындарын өтеу түрінде түсімдер
12           Шикізат секторы ұйымдары төлем көзінен ұсталатын,
резидент заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік
табыс салығы бойынша республикалық бюджеттің
шығындарын өтеу түрінде Қазақстан Республикасының
Ұлттық қорынан түсетін түсімдер
13           Шикізат секторы ұйымдары төлем көзінен ұсталатын,
резидент емес заңды тұлғалардан алынатын
корпоративтік табыс салығы бойынша республикалық
бюджеттің шығындарын өтеу түрінде Қазақстан
Республикасының Ұлттық қорынан түсетін түсімдер
14           Шикізат секторы ұйымдарынан алынатын қосылған құн
салығы бойынша республикалық бюджеттің шығындарын
өтеу түрінде Қазақстан Республикасының Ұлттық
қорынан түсетін түсімдер
15           Шикізат секторы ұйымдарынан алынатын үстеме пайдаға
салынатын салық бойынша республикалық бюджеттің
шығындарын өтеу түрінде Қазақстан Республикасының
Ұлттық қорынан түсетін түсімдер
16           Шикізат секторы ұйымдарынан алынатын бонустар
бойынша республикалық бюджеттің шығындарын өтеу
түрінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан
түсетін түсімдер
17           Шикізат секторы ұйымдарынан алынатын роялти бойынша
республикалық бюджеттің шығындарын өтеу түрінде
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан түсетін
түсімдер
2  05 1  18           Шикізат секторы ұйымдарының жасалған келісім-шарттар
бойынша өнімдер бөлу жөніндегі Қазақстан
Республикасының үлесі бойынша республикалық
бюджеттің шығындарын өтеу түрінде Қазақстан
Республикасының Ұлттық қорынан түсетін түсімдер

19  01.01.02  Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь местного
бюджета по корпоративному подоходному налогу с
юридических лиц-организаций сырьевого сектора
20  01.01.02  Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь местного
бюджета по корпоративному подоходному налогу с
юридических лиц-резидентов, удерживаемый у
источника выплаты организациями сырьевого сектора
21  01.01.02  Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь местного
бюджета по корпоративному подоходному налогу с
юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый
у источника выплаты организациями сырьевого
сектора
22            Поступления из Национального фонда Республики
Казахстан в виде компенсации потерь местного
бюджета по доле Республики Казахстан по разделу
продукции по заключенным контрактам от
организаций сырьевого сектора
23            Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных учреждений,
финансируемых из республиканского бюджета
24            Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных учреждений,
финансирующихся из местного бюджета
25            Возврат неиспользованных средств, ранее
полученных из республиканского бюджета
26            Возврат неиспользованных средств, ранее
полученных из местного бюджета
3                         Доходы от операций с капиталом
01                    Продажа основного капитала
1                 Продажа основного капитала
03            Поступления от продажи имущества, закрепленного
за государственными учреждениями,
финансируемыми из местного бюджета
04            Поступления от продажи имущества, закрепленного
за государственными учреждениями,
финансируемыми из республиканского бюджета
05  01.01.02  Поступления от реализации зерна, закупаемого для
самообеспечения регионов
06            Поступления от реализации вооружения и военной
техники
02                    Продажа товаров из государственных запасов
1                 Продажа товаров из государственных запасов
01            Поступления от погашения задолженности за
полученные товары из государственных резервов
02            Поступления от реализации сверхнормативных
запасов
3   02  1   03            Поступления от реализации зерна из
государственных ресурсов
03                    Продажа земли и нематериальных активов
1                 Продажа земли и нематериальных активов
02            Продажа нематериальных активов
03            Поступления от продажи земельных участков и
права постоянного землепользования
4                         Полученные официальные трансферты
01                    Трансферты из нижестоящих органов
государственного управления
2                 Трансферты из областных бюджетов, бюджетов
городов Астана и Алматы
01            Текущие
02            Капитальные
04            Бюджетное изъятие из областного бюджета
Актюбинской области
06            Бюджетное изъятие из областного бюджета
Атырауской области

19  01.01.02 Заңды тұлғалардан - шикізат секторы ұйымдарынан
алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша
жергілікті бюджеттің шығындарын өтеу түрінде
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан түсетін
түсімдер
20  01.01.02 Шикізат секторы ұйымдары төлем көздерінен ұсталатын,
резидент заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік
табыс салығы бойынша жергілікті бюджеттің шығындарын
өтеу түрінде Қазақстан Республикасының Ұлттық
қорынан түсетін түсімдер
21  01.01.02 Шикізат секторы ұйымдары төлем көздерінен ұсталатын,
резидент емес заңды тұлғалардан алынатын
корпоративтік табыс салығы бойынша жергілікті
бюджеттің шығындарын өтеу түрінде Қазақстан
Республикасының Ұлттық қорынан түсетін түсімдер
22           Шикізат секторы ұйымдарының жасалған келісім-шарттар
бойынша өнімдер бөлу жөніндегі Қазақстан
Республикасының үлесі бойынша жергілікті бюджеттің
шығындарын өтеу түрінде Қазақстан Республикасының
Ұлттық қорынан түсетін түсімдер
23           Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік
берешегінің түсуі
24           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің
түсуі
25           Бұрын республикалық бюджеттен алынған,
пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
26           Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған
қаражаттардың қайтарылуы
3                     Капиталмен жасалған операциялардан алынатын кiрiстер
01                 Негiзгi капиталды сату
1               Негiзгi капиталды сату
03           Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін
түсімдер
04           Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан
түсетін түсімдер
05  01.01.02 Аймақтардың өзiн-өзi қамтуы үшiн сатып алынған
астықты өткiзуден түсiмдер
06           Қару-жарақ пен әскери техниканы сатудан түсетін
түсімдер
02                 Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату
1               Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату
01           Мемлекеттiк резервтерден алынған тауарлар үшiн
берешектердi өтеуден түсетiн түсiмдер
02           Нормативтен тыс қорларды сатудан түсетін түсімдер
03           Мемлекеттік ресурстардан астық сатудан түсетін
түсімдер
03                 Жердi және материалдық емес активтердi сату
1               Жердi және материалдық емес активтердi сату
02           Материалдық емес активтердi сату
03           Жер учаскелерін және тұрақты жердi пайдалану құқығын
сатудан түсетін түсімдер
4                     Алынған ресми трансферттер
01                 Мемлекеттiк басқарудың төмен тұрған органдарынан
алынатын трансферттер
2               Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерінен алынатын трансферттер
01           Ағымдағы
02           Күрделi
04           Ақтөбе облысының облыстық бюджетiнен алынатын
бюджеттік алу
06           Атырау облысының облыстық бюджетiнен алынатын
бюджеттік алу

07  01.01.02  Бюджетное изъятие из областного бюджета
Восточно-Казахстанской области
09  01.01.02  Бюджетное изъятие из областного бюджета
Западно-Казахстанской области
10            Бюджетное изъятие из областного бюджета
Карагандинской области
12  01.01.02  Бюджетное изъятие из областного бюджета
Костанайской области
13            Бюджетное изъятие из областного бюджета
Мангистауской области
14            Бюджетное изъятие из областного бюджета
Павлодарской области
17            Бюджетное изъятие из бюджета города Алматы
18            Бюджетное изъятие из бюджета города Астана
3                 Трансферты из районных (городских) бюджетов
01            Текущие
02            Капитальные
03            Бюджетное изъятие из районных (городских)
бюджетов
02                    Трансферты из вышестоящих органов
государственного управления
1                 Трансферты из республиканского бюджета
01            Текущие
02            Капитальные
03            Субвенции
04            Целевые инвестиционные трансферты
2                 Трансферты из областного бюджета
01            Текущие
02            Капитальные
03            Субвенции
04            Целевые инвестиционные трансферты
09                    Из прочих источников
1       01.01.02  Гранты
01  01.01.02  Проведение геолого-геофизических исследований
02  01.01.02  Пилотный проект "Водоснабжение Казалинска/
Новоказалинска Кызылординской области"
03  01.01.02  Реабилитация и управление окружающей средой
бассейнов рек Нура и Ишим
04  01.01.02  Трансграничный проект "Сохранение
биоразнообразия Западного Тянь-Шаня"
05  01.01.02  Улучшение работы водоканалов городов Караганда,
Темиртау, Кокшетау
06  01.01.02  Разработка системы управления водными ресурсами
бассейнов рек Нура и Ишим
07  01.01.02  Гранты в республиканский бюджет
4   09  1   08  01.01.02  Гранты в местный бюджет
9                 Прочие трансферты
01  01.01.02  Текущие трансферты в республиканский бюджет
02  01.01.02  Капитальные трансферты в республиканский бюджет
03  01.01.02  Текущие трансферты в местный бюджет
04  01.01.02  Капитальные трансферты в местный бюджет
05            Целевые трансферты в республиканский бюджет из
Национального фонда Республики Казахстан
06            Целевые трансферты в местный бюджет из
Национального фонда Республики Казахстан
5                         Возврат кредитов
01                    Возврат внутренних кредитов
1                 Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета юридическим лицам
01            Возврат кредитов, выданных в рамках программы
организации лизинга
02            Возврат кредитов, выданных РГП "Реабилитационный
фонд" на санацию и реабилитацию
неплатежеспособных предприятий
03            Возврат кредитов, выданных ЗАО "Эксимбанк
Казахстан" для финансирования высокоэффективных
инвестиционных проектов
04            Возврат централизованных (директивных) кредитов,
переданных ЗАО "Фонд финансовой поддержки
сельского хозяйства"
05            Возврат кредитов, выданных на основе
ретроактивного кредитования
06            Возврат кредитов, выданных на
сельскохозяйственное производство через
систему сельских кредитных товариществ
07            Возврат кредитов, выданных на производство
животноводческой продукции и ее закуп
08            Возврат просроченной задолженности по
директивным кредитам
09            Возврат просроченной задолженности по кредитам,
выданным по результатам внутриреспубликанского
зачета
10            Возврат просроченной задолженности по кредитам,
выданным на пополнение собственных оборотных
средств
11            Возврат кредитов, выданных за счет средств Фонда
преобразования экономики
12            Возврат кредитов, выданных для софинансирования
сельскохозяйственных проектов
13            Возврат кредитов, выданных для софинансирования
инвестиционных проектов
14            Возврат кредитов, выданных в рамках программного
займа АБР для сельскохозяйственного сектора
15            Возврат прочих кредитов
2                 Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета физическим лицам через финансовых
агентов Правительства Республики Казахстан
01            Возврат государственных образовательных кредитов
02            Возврат государственных студенческих кредитов
03            Возврат кредитов, выданных в рамках программы
жилищного строительства и приобретения жилья
3                 Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета местным исполнительным органам
01            Возврат кредитов, выданных на организацию
проведения весенне-полевых и уборочных работ
02            Возврат кредитов, выданных на покрытие кассового
разрыва
03            Возврат кредитов, выданных бюджету Актюбинской
области на подготовку к осенне-зимнему
периоду г.Актюбинска
5   01  3   04            Возврат кредитов, выданных бюджету
Карагандинской области на ремонт и
реконструкцию объектов водоснабжения и
теплоснабжения, приобретение топлива для
теплоисточников западного района г.Темиртау
05            Возврат семенной ссуды, выданной на организацию
посевной компании 1999 года
06            Возврат кредитов, выданных для софинансирования
инвестиционных проектов
07            Возврат кредитов, выданных на иные цели
4                 Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета за счет средств правительственных
внешних займов юридическим лицам
01            Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта технической помощи
02            Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта развития предприятий и финансового
сектора
03            Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта поддержки малого и среднего бизнеса
04            Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта постприватизационной поддержки сельского
хозяйства
05            Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта технической помощи нефтяной отрасли
06            Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта строительства международного аэропорта в
г.Астане
07            Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта усовершенствования ирригационных и
дренажных систем
5                 Возврат кредитов, выданных из республиканского
бюджета за счет средств правительственных
внешних займов местным исполнительным органам
01            Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта развития городского транспорта
02            Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта водоснабжения и санитарии города Атырау
03            Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта реконструкции системы водоснабжения и
водоотведения г.Алматы
04            Возврат кредитов, выданных для реализации
проекта совершенствования управления водными
ресурсами и восстановления земель
6                 Возврат кредитов, выданных из местного бюджета
юридическим лицам
01            Возврат просроченной задолженности по
директивным кредитам
02            Возврат кредитов, выданных для развития малого
предпринимательства
03            Возврат кредитов, выданных
сельхозтоваропроизводителям
04            Возврат кредитов, выданных для поддержки и
развития отраслей экономики
05            Возврат кредитов, выданных на местные
инвестиционные проекты
06            Возврат прочих кредитов
7                 Возврат местными исполнительными органами
районов, городов кредитов, выданных из
областного бюджета
01            Возврат кредитов, выданных на покрытие кассового
разрыва
02                    Возврат требований по оплаченным государственным
гарантиям
1                 Возврат юридическими лицами требований по
оплаченным государственным гарантиям
01            Возврат требований по оплаченным государственным
гарантиям
02            Поступления от реализации имущества, полученного
или взысканного в пользу государства в счет
погашения задолженности по бюджетным кредитам, а
также бюджетным средствам, направленным
на исполнение обязательств по государственным
гарантиям
03                    Продажа государством принадлежащих ему акций за
пределами страны
1                 Продажа государством принадлежащих ему акций за
пределами страны
01            Продажа государством принадлежащих ему акций за
пределами страны
04                    Возврат внешних кредитов
5   04  1                 Возврат внешних кредитов, выданных
правительствам иностранных государств
01            Возврат внешних кредитов, выданных
правительствам иностранных государств
6                         Общее финансирование
01                    Внутреннее финансирование
2                 Долгосрочные государственные ценные бумаги
01            Долгосрочные государственные ценные бумаги,
выпущенные центральными исполнительными
органами
02            Долгосрочные государственные ценные бумаги,
выпущенные местными исполнительными органами
3                 Среднесрочные государственные ценные бумаги
02            Государственные среднесрочные казначейские
обязательства
03            Прочие среднесрочные государственные ценные
бумаги, выпущенные центральными
исполнительными органами
04            Прочие среднесрочные государственные ценные
бумаги, выпущенные местными исполнительными
органами
4                 Краткосрочные государственные ценные бумаги
01            Государственные краткосрочные казначейские
обязательства
02            Национальные сберегательные облигации
03            Прочие краткосрочные государственные ценные
бумаги, выпущенные центральными
исполнительными органами
04            Прочие краткосрочные государственные ценные
бумаги, выпущенные местными исполнительными
органами
5                 От банков второго уровня
01            Кредиты, получаемые республиканским бюджетом
02            Кредиты, получаемые местным бюджетом
6                 Прочее внутреннее финансирование
01            Кредиты из республиканского бюджета
02            Кредиты из областного бюджета
03            Кредиты из прочих источников, получаемые
республиканским бюджетом
04            Кредиты из прочих источников, получаемые местным
бюджетом
02                    Внешнее финансирование
1                 Кредиты от международных финансовых организаций
01            Кредиты от международных финансовых организаций
3                 Кредиты от иностранных государств
01            Кредиты от иностранных государств
4                 Кредиты от иностранных коммерческих банков и фирм
01            Кредиты от иностранных коммерческих банков и фирм
5                 Прочее внешнее заимствование
01            Государственные долговые обязательства,
размещенные на внешних рынках капиталов
09            Прочее
03                    Прочее финансирование
1                 Поступления от приватизации объектов
государственной собственности
01            Поступления от приватизации объектов
республиканской собственности
02            Поступления от приватизации объектов
коммунальной собственности
2                 Поступления от продажи государственных
эмиссионных ценных бумаг на организованном рынке
ценных бумаг
6   03  2   01            Поступления от продажи государственных
эмиссионных ценных бумаг на организованном рынке
ценных бумаг
7                         Движение остатков бюджетных средств
01                    Остатки бюджетных средств
1                 Свободные остатки бюджетных средств на начало
финансового года
01            Свободные остатки бюджетных средств на начало
года
02            Свободные остатки бюджетных средств на начало
финансового года, направляемые на
финансирование дефицита бюджета
03            Свободные остатки бюджетных средств на конец
отчетного периода до 15 марта текущего года
2                 Остатки средств бюджета, направляемые на
финансирование инвестиционных проектов
01            Остатки бюджетных средств, направляемые на
финансирование инвестиционных проектов, на
начало финансового года
02            Остатки средств бюджета, направленные на
финансирование инвестиционных проектов
03            Остатки бюджетных средств, направляемые на
финансирование инвестиционных проектов, на конец
отчетного периода до 15 марта текущего года
3                 Остатки бюджетных средств
01            Остатки бюджетных средств на 15 марта отчетного
года
02            Остатки бюджетных средств, направляемых на
финансирование дефицита бюджета
03            Остатки бюджетных средств на конец отчетного
периода
__________________________________________________________________________
* Госпошлина - Государственная пошлина
** АГС - Акт гражданского состояния
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Петрова Г.В.)

07  01.01.02 Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетінен
алынатын бюджеттік алу
09  01.01.02 Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетінен
алынатын бюджеттік алу
10           Қарағанды облысының облыстық бюджетiнен алынатын
бюджеттік алу
12  01.01.02 Қостанай облысының облыстық бюджетiнен алынатын
бюджеттік алу
13           Маңғыстау облысының облыстық бюджетiнен алынатын
бюджеттік алу
14           Павлодар облысының облыстық бюджетiнен алынатын
бюджеттік алу
17           Алматы қаласының бюджетiнен алынатын бюджеттік алу
18           Астана қаласының бюджетінен алынатын бюджеттік алу
3               Аудандық (қалалық) бюджеттерден алынатын трансферттер
01           Ағымдағы
02           Күрделi
4  01 3  03           Аудандық (қалалық) бюджеттерден бюджеттік алу
02                 Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан
түсетiн трансферттер
1               Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер
01           Ағымдағы
02           Күрделi
03           Субвенциялар
04           Мақсатты инвестициялық трансферттер
2               Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
01           Ағымдағы
02           Күрделi
03           Субвенциялар
04           Мақсатты инвестициялық трансферттер
09                 Өзге де көздерден
1      01.01.02 Гранттар
01  01.01.02 Геологиялық-геофизикалық зерттеулер жүргізу
02  01.01.02 "Қызылорда облысының Қазалыны/Жаңа Қазалыны сумен
жабдықтау" пилоттық жобасы
03  01.01.02 Нұра және Есіл өзендері бассейндерінің қоршаған
ортасын оңалту және басқару
04  01.01.02 "Батыс Тянь-Шань биоайрықшалығын сақтау"
трансшекаралық жобасы
05  01.01.02 Қарағанды, Теміртау, Көкшетау қалалары су
арналарының жұмысын жақсарту
06  01.01.02 Нұра мен Есіл өзендері бассейндерінің су ресурстарын
басқару жүйесін әзірлеу
07  01.01.02 Республикалық бюджетке түсетін гранттар
08  01.01.02 Жергілікті бюджетке түсетін гранттар
9               Өзге де трансферттер
01  01.01.02 Республикалық бюджетке берілетін ағымдағы
трансферттер
02  01.01.02 Республикалық бюджетке берілетін күрделi трансферттер
03  01.01.02 Жергілікті бюджетке берілетін ағымдағы трансферттер
04  01.01.02 Жергілікті бюджетке берілетін күрделі трансферттер
05           Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан республикалық
бюджетке алынатын нысаналы трансферттер
06           Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан жергілікті
бюджетке алынатын нысаналы трансферттер
5                     Несиелерді қайтару
01                 Ішкі несиелерді қайтару
1               Заңды тұлғаларға республикалық бюджеттен берілген
несиелерді қайтару
01           Лизингті ұйымдастыру бағдарламасы шеңберінде
берілген несиелерді қайтару
02           Төлемге қабілетсіз кәсіпорындарды санациялауға және
оңалтуға "Медетші қор" РМК-ға берілген несиелерді
қайтару
03           Тиімділігі жоғары инвестициялық жобаларды
қаржыландыру үшін "Қазақстан Эксимбанкі" ЖАҚ-қа
берілген несиелерді қайтару
04           "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" ЖАҚ-қа
берілген орталықтандырылған (директивалық)
несиелерді қайтару
05           Ретроактивтік несиелендіру негізінде берілген
несиелерді қайтару
06           Ауылдық несие серіктестіктерінің жүйесі арқылы
ауылшаруашылық өндірісіне берілген несиелерді қайтару
07           Малшаруашылық өнімдерін шығаруға және сатып алуға
берілген несиелерді қайтару
08           Директивалық несиелер бойынша мерзімі өткен
берешекті қайтару
09           Ішкіреспубликалық есептеме нәтижелері бойынша
берілген несиелер бойынша мерзімі өткен берешекті
қайтару
10           Меншікті айналым қаражатын толықтыруға берілген
несиелер бойынша мерзімі өткен берешекті қайтару
11           Экономиканы қайта құру қорының қаражаты есебінен
берілген несиелерді қайтару
12           Ауылшаруашылық жобаларын бірлесіп қаржыландыру үшін
берілген несиелерді қайтару
13           Инвестициялық жобаларды бірлесіп қаржыландыру үшін
берілген несиелерді қайтару
14           АДБ-нің бағдарламалық заемы шеңберінде
ауылшаруашылық секторына берілген несиелерді қайтару
15           Басқа да несиелерді қайтару
2               Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаржы агенттері
арқылы жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен
берілген несиелерді қайтару
5  01 2  01           Мемлекеттік білім беру несиелерін қайтару
02           Мемлекеттік студенттік несиелерді қайтару
03           Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу
бағдарламасы шеңберінде берілген несиелерді қайтару
3               Жергілікті атқарушы органдарға республикалық
бюджеттен берілген несиелерді қайтару
01           Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын
ұйымдастыруға берілген несиелерді қайтару
02           Кассалық алшақтықты жабуға берілген несиелерді
қайтару
03           Ақтөбе қаласын күзгі-қысқы кезеңге дайындауға Ақтөбе
қаласының бюджетіне берілген несиелерді қайтару
04           Теміртау қаласының батыс ауданын сумен жабдықтау
және жылумен жабдықтау объектілерін жөндеуге және
қайта жаңартуға, жылу көздері үшін отын сатып алуға
Қарағанды облысының бюджетіне берілген несиелерді
қайтару
05           1999 жылдың егіс науқанын ұйымдастыруға берілген
тұқымдық қарызды қайтару
06           Инвестициялық жобаларды бірлесіп қаржыландыру үшін
берілген несиелерді қайтару
07           Басқа да мақсаттарға берілген несиелерді қайтару
4               Заңды тұлғаларға үкіметтік сыртқы заемдардың
қаражаты есебінен республикалық бюджеттен берілген
несиелерді қайтару
01           Техникалық көмек жобасын іске асыру үшін берілген
несиелерді қайтару
02           Кәсіпорындарды және қаржы секторын дамыту жобасын
іске асыру үшін берілген несиелерді қайтару
03           Шағын және орта бизнесті қолдау жобасын іске асыру
үшін берілген несиелерді қайтару
04           Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі қолдау
жобасын іске асыру үшін берілген несиелерді қайтару
05           Мұнай саласына техникалық көмек көрсету жобасын іске
асыру үшін берілген несиелерді қайтару
06           Астана қаласындағы халықаралық әуежай құрылысы
жобасын іске асыру үшін берілген несиелерді қайтару
07           Жер суландыру және дренаж жүйелерін жетілдіру
жобасын іске асыру үшін берілген несиелерді қайтару
5               Жергілікті атқарушы органдарға үкіметтік сыртқы
заемдардың қаражаты есебінен республикалық бюджеттен
берілген несиелерді қайтару
01           Қала көлігін дамыту жобасын іске асыру үшін берілген
несиелерді қайтару
02           Атырау қаласын сумен жабдықтау және санитариясы
жобасын іске асыру үшін берілген несиелерді қайтару
03           Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан суды бұру
жүйесін қайта жаңарту жобасын іске асыру үшін
берілген несиелерді қайтару
04           Су ресурстарын басқаруды сейілдіру және жерлерді
қалпына келтіру жобасын іске асыру үшін берілген
несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер)
6               Заңды тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген
несиелерді қайтару
01           Директивалық несиелер бойынша мерзімі өткен
берешекті қайтару
02           Шағын кәсіпкерлікті дамыту үшін берілген несиелерді
қайтару
03           Ауылшаруашылық тауар өндірушілеріне берілген
несиелерді қайтару
04           Экономика салаларын қолдау және дамыту үшін берілген
несиелерді қайтару
05           Жергілікті инвестициялық жобаларға берілген
несиелерді қайтару
06           Басқа да несиелерді қайтару
7               Аудандардың, қалалардың жергілікті атқарушы
органдарының облыстық бюджеттен берілген несиелерді
қайтаруы
01           Кассалық алшақтықты жабуға берілген несиелерді
қайтару
02                 Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды
қайтару
1               Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды
заңды тұлғалардың қайтаруы
01           Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды
қайтару
02           Бюджеттік несиелер, сонымен қатар мемлекеттік
кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындауға
бағытталған бюджеттік қаржылар бойынша берешекті
өтеу есебіне мемлекет пайдасына алынған не өндіріп
алынған мүлікті сатудан түсетін түсімдер
03                 Мемлекеттің елден тыс жерлердегі оған тиесілі
акцияларды сатуы
1               Мемлекеттің елден тыс жерлердегі оған тиесілі
акцияларды сатуы
01           Мемлекеттің елден тыс жерлердегі оған тиесілі
акцияларды сатуы
04                 Сыртқы несиелерді қайтару
1               Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы
несиелерді қайтару
01           Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген сыртқы
несиелерді қайтару
6                     Жалпы қаржыландыру
01                 Iшкi қаржыландыру
2               Ұзақ мерзiмдi мемлекеттiк бағалы қағаздар
01           Орталық атқарушы органдар шығарған ұзақ мерзімді
мемлекеттік бағалы қағаздар
02           Жергілікті атқарушы органдар шығарған ұзақ мерзімді
мемлекеттік бағалы қағаздар
3               Орта мерзiмдi мемлекеттiк бағалы қағаздар
02           Мемлекеттiк орта мерзiмдi қазынашылық мiндеттемелер
03           Орталық атқарушы органдар шығарған өзге де
мемлекеттiк бағалы қағаздар
04           Жергілікті атқарушы органдар шығарған өзге де
мемлекеттік бағалы қағаздар
4               Қысқа мерзiмдi мемлекеттiк бағалы қағаздар
01           Мемлекеттiк қысқа мерзiмдi қазынашылық мiндеттемелер
02           Ұлттық жинақ облигациялары
03           Орталық атқарушы органдар шығарған өзге де қысқа
мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздар
04           Жергілікті атқарушы органдар шығарған өзге де қысқа
мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздар
5               Екiншi деңгейдегi банктерден
01           Республикалық бюджет алатын несиелер
02           Жергілікті бюджет алатын несиелер
6               Өзге де iшкi қаржыландыру
01           Республикалық бюджеттен берілетін несиелер
02           Жергілікті бюджеттен берілетін несиелер
03           Республикалық бюджет алатын өзге де көздерден
берілетін несиелер
04           Жергілікті бюджет алатын өзге де көздерден берілетін
несиелер
02                 Сыртқы қаржыландыру
1               Халықаралық қаржылық ұйымдардан алынатын несиелер
01           Халықаралық қаржылық ұйымдардан алынатын несиелер
3               Шет мемлекеттерден алынатын несиелер
01           Шет мемлекеттерден алынатын несиелер
4               Шетелдiк коммерциялық банктер мен фирмалардан
алынатын несиелер
01           Шетелдiк коммерциялық банктер мен фирмалардан
алынатын несиелер
5               Өзге де сырттан қарыз алу
01           Капиталдың сыртқы рыноктарында орналастырылған
мемлекеттiк борыштық мiндеттемелер
09           Өзге де
03                 Өзге қаржыландыру
1               Мемлекеттік меншік объектілерін жекешелендіруден
түсетін түсімдер
01           Республикалық меншік объектілерін жекешелендіруден
түсетін түсімдер
02           Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіруден
түсетін түсімдер
2               Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында
мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды сатудан
түскен түсімдер
01           Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында
мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды сатудан
түскен түсімдер
7                     Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы
01                 Бюджет қаражаты қалдықтары
1               Қаржы жылының басындағы бюджет қаражатының бос
қалдықтары
01           Жыл басындағы бюджет қаражатының бос қалдықтары
02           Бюджет тапшылығын қаржыландыруға бағытталатын, қаржы
жылының басындағы бюджет қаражатының бос қалдықтары
03           Есепті кезеңнің аяғынан ағымдағы жылдың 15 наурызына
дейінгі бюджет қаражатының бос қалдықтары
2               Инвестициялық жобаларды қаржыландыруға бағытталған
бюджет қаражатының қалдықтары
01           Қаржы жылының басында инвестициялық жобаларды
қаржыландыруға бағытталған бюджет қаражатының
қалдықтары
02           Қаржы жылының басында инвестициялық жобаларды
қаржыландыруға бағытталған бюджет қаражатының
қалдықтары
03           Ағымдағы жылғы 15 наурызға дейін есепті кезеңнің
аяғында инвестициялық жобаларды қаржыландыруға
бағытталатын бюджет қаражатының қалдықтары
3               Бюджет қаражатының қалдықтары
7  01 3  01           Есепті жылдың 15 наурызындағы бюджет қаражатының
қалдықтары
02           Бюджеттің тапшылығын қаржыландыруға бағытталған
бюджет қаражатының қалдықтары
03           Есепті кезеңнің аяғындағы бюджет қаражатының
қалдықтары
___________________________________________________________________________
*  АХА - азаматтық хал актілері
** мем. баж - мемлекеттік баж