О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 487 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 августа 2002 года N 377. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2002 года N 1971. Утратил силу - Приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 июня 2005 года N 83
Извлечение из Приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 июня 2005 года N 83:
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение к приказу
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 24 июня 2005 года
Перечень приказов по структуре специфики
экономической классификации расходов бюджета
Республики Казахстан
...
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 августа 2002 года N 377
(зарегистрированный за N 1971) "О внесении и изменений и дополнений в приказ Министра
финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 487 "Об утверждения структуры
специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан". ...
---------------------------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 20 июня 1997 года   "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", от 16 июля 2001 года N 242  "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575  "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" приказываю:
1. Внести в приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 487 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в подклассе 150 "Другие текущие затраты":
по специфике 159 "Прочие текущие затраты":
графу "Перечень затрат" после абзаца четвертого дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"пеня за несвоевременную уплату обязательных пенсионных взносов;";
в подклассе 420 "Создание основного капитала":
в графе "Определение" первое предложение изложить в следующей редакции:
"В данном подклассе отражаются все затраты, связанные со строительной деятельностью (строительство), кроме реставрации и капитального ремонта.";
в специфике 421 "Строительство зданий и сооружений":
графу "Определение" изложить в следующей редакции:
"Затраты на строительство зданий, сооружений, кроме капитального ремонта и реставрации. Затраты на строительство зданий, сооружений военного назначения классифицируются по специфике 135.";
в специфике 422 "Строительство дорог":
в графе "Определение" после слова "дорог" дополнить словами ", кроме капитального ремонта.";
в подклассе 430 "Капитальный ремонт":
в графе "Определение":
в предложении первом и втором, после слов "капитальный ремонт", "капитальном ремонте", "капитального ремонта", "капитальным ремонтом" дополнить словами "и реставрацию", "и реставрации", "и реставрацией", "и реставрация", соответственно падежу дополняемых слов;
по специфике 431 "Капитальный ремонт зданий, сооружений":
графу "Определение" изложить в следующей редакции:
"Затраты, связанные с капитальным ремонтом и реставрацией зданий,
сооружений, систем и сетей водообеспечения, канализации, электрообеспечения, теплоснабжения.";
по специфике 432 "Капитальный ремонт дорог":
в графе "Определение":
в предложении первом слово "реконструкцией," и предложение второе
исключить;
в подклассе 460 "Капитальные трансферты внутри страны":
во втором предложении графы "Определение" после слова "активов,"
дополнить словом "строительной деятельности,";
в специфике 461 "Капитальные трансферты юридическим лицам":
в графе "Определение":
в предложении первом слово "строительства" заменить словами
"строительной деятельности".

"Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 17 қарашадағы N 487 Бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2002 жылғы 13 тамыздағы N 377 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 6 қыркүйекте тіркелді.Тіркеу N 1971. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау Министрінің 2005 жылғы 24 маусымдағы N 83 бұйрығымен.
-------------Бұйрықтан үзінді-----------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы бюджеті шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымы бойынша бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етеді.
Министр
Қазақстан Республикасының
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрінің
2005 жылғы 24 маусымдағы
N 83 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы бюджеті шығыстарының
экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымы
бойынша бұйрықтар тізбесі
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 13 тамыздағы N 377 (тіркелген N 1971) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 17 қарашадағы N 487 "Қазақстан Республикасы бюджеті шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымын бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер пен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы.
------------------------------
" Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы " Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 маусымдағы, " Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы " Заңдарына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575  Жарлығына  сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2000 жылғы 17 қарашадағы N 487  бұйрығына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымында:
150 "Басқа да ағымдағы шығындар" сыныпшасында:
159 "Өзге де ағымдағы шығыстар" ерекшелiгi бойынша:
"Шығындар тiзбесi" бағанындағы төртiншi абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мiндеттi зейнетақы жарналарын уақтылы төлемегенi үшiн өсiмақы";
420 "Негiзгi капиталды құру" сыныпшасындағы:
"Анықтама" бағанындағы бiрiншi сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы сыныпшада қайта жаңарту мен күрделi жөндеуден басқа, құрылыс қызметiне (құрылыс) байланысты барлық шығындар көрсетiлген.";
421 "Үйлер мен ғимараттарды салу" ерекшелiгiнде:
"Анықтама" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қайта жаңарту мен күрделi жөндеуден басқа, үйлер мен ғимараттарды салу шығындары, әскери мақсаттағы үйлер мен ғимараттарды салуға арналған шығындары 35-ерекшелiк бойынша сыныпталады.";
422 "Жолдар салу" ерекшелiгiнде:
"Анықтама" бағанындағы "Жолдар" деген сөздiң алдынан "Күрделi жөндеуден басқа," деген сөздермен толықтырылсын;
430 "Күрделi жөндеу" сыныпшасында:
"Анықтама" бағанында:
бiрiншi және екiншi сөйлемдегi тиiсiнше есептелуiне қарай "күрделi жөндеуге", "күрделi жөндеумен", "күрделi жөндеу" деген сөздерден кейiн "және қайта жаңартуға", "және қайта жаңартумен", "және қайта жаңарту" деген сөздермен толықтырылсын;
431 "Үйлердi, ғимараттарды күрделi жөндеу" ерекшелiгi бойынша:
"Анықтама" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Yйлердi, ғимараттарды, сумен жабдықтау жүйелерi мен желiлердi, кәрiздi, электрмен қамтамасыз ету күрделi жөндеуге және қалпына келтiруге байланысты шығындар.";
432 "Жолдарды күрделi жөндеу" ерекшелiгi бойынша:
"Анықтама" бағанында:
бiрiншi сөйлемдегi "қайта құруға" деген сөздер және екiншi сөйлем алынып тасталсын:;
460 "Ел iшiндегi күрделi трансферттер" сыныпшасында:
"Анықтама" бағанындағы екiншi сөйлемдегi "активтер" деген сөзден кейiн ", құрылыс қызметiн" деген сөздермен толықтырылсын;
461 "Заңды тұлғаларға берiлетiн күрделi трансферттер" ерекшелiгi бойынша:
"Анықтама" бағанында:
бiрiншi сөйлемдегi "құрылыстары" деген сөз "құрылыс қызметiн" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Департаменту юридической службы (Н. Калиева) и Департаменту государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2002 года, за исключением операций, осуществляемых в счетный период на 2001 год.
И.О. Министра финансов

2. Заң қызметi департаментi (Н.А.Қалиева) және Мемлекеттiк бюджет департаментi (Б.Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2001 жылға арналған есептiк кезеңде жүзеге асырылатын операцияларды қоспағанда, 2002 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қаржы министрінің
міндетін атқарушы