О внесении дополнений N 78 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 августа 2002 года N 384. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2002 года N 1978. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
31. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 августа 2002 года N 384 "О внесении дополнений N 78 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации" ...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 782 P020782_ "Об утверждении Правил проведения независимой экспертизы соответствия таможенной стоимости товаров, импортируемых в Республику Казахстан, их качеству и количеству" приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги":
подкласс 1 "Налог на добавленную стоимость" дополнить спецификами 06 и 07 следующего содержания:
"06 Налог на добавленную стоимость, доначисленный в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости товаров, импортируемых на территорию Республики Казахстан, кроме налога на добавленную стоимость на товары, происходящие и импортируемые с территории Российской Федерации
07 Налог на добавленную стоимость, доначисленный в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости товаров, происходящих и импортируемых с территории Российской Федерации";

"Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 78 толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2002 жылғы 21 тамыздағы N 384 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 16 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 1978. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 21 тамыздағы N 384 (тіркелген N 1978) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 78 толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
"Қазақстан Республикасына импортталатын тауарлардың кедендiк құнының олардың сапасы мен санына тәуелсiз сараптама жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 16 шiлдедегi N 782  P020782_  қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
бюджеттiк кiрiстердiң сыныптамасында:
1 "Салық түсiмдерi" санатында:
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын iшкi салықтар" сыныбында:
1 "Қосылған құнға салынатын салық" iшкi сыныбы мынадай мазмұндағы 06 және 07-ерекшелiктермен толықтырылсын:
"06 Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын және импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн салығынан басқа, Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын тауарлардың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген қосылған құн салығы
07 Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын және импортталатын тауарлардың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген қосылған құн салығы";

подкласс 2 "Акцизы" дополнить спецификами 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 следующего содержания:
"70 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости всех видов спирта, импортируемых на территорию Республики Казахстан
71 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости водки, импортируемой на территорию Республики Казахстан
72 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости ликеро-водочных изделий, крепленых соков и крепленых напитков с объемной долей этилового спирта от 12 до 30 процентов и выше, импортируемых на территорию Республики Казахстан
73 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости вин, импортируемых на территорию Республики Казахстан
74 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости коньяков, импортируемых на территорию Республики Казахстан
75 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости шампанских вин, импортируемых на территорию Республики Казахстан
76 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости пива, импортируемого на территорию Республики Казахстан
77 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости слабоалкогольных крепленых напитков, крепленых соков с объемной долей этилового спирта от 1,5 до 12 процентов, импортируемых на территорию Республики Казахстан
78 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости икры осетровых и лососевых рыб, импортируемой на территорию Республики Казахстан
79 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости табачных изделий, импортируемых на территорию Республики Казахстан
80 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости прочих изделий, содержащих табак, импортируемых на территорию Республики Казахстан
81 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости легковых автомобилей (кроме автомобилей с ручным управлением, специально предназначенных для инвалидов), импортируемых на территорию Республики Казахстан
82 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости ювелирных изделий из золота, платины или серебра, импортируемых на территорию Республики Казахстан
83 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости виноматериалов, импортируемых на территорию Республики Казахстан
84 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости дизельного топлива, импортируемого на территорию Республики Казахстан
85 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости бензина (за исключением авиационного), импортируемого на территорию Республики Казахстан
86 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости огнестрельного и газового оружия (кроме приобретаемого для нужд органов государственной власти), импортируемого на территорию Республики Казахстан
87 Акцизы, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости сырой нефти, включая газовый конденсат, импортируемой на территорию Республики Казахстан";
в классе 06 "Налоги на международную торговлю и внешние операции":

2 "Акциздер" iшкi сыныбы мынадай мазмұндағы 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 85, 86, 87-ерекшелiктермен толықтырылсын:
"70 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын спирттiң барлық түрлерiнiң кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
71 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын арақтың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
72 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын ликер-арақ бұйымдарының, күшейтiлген шырындардың және этил спиртiнiң көлемдi үлесi 12-ден 30 пайызға дейiн және одан жоғары күшейтiлген сусындардың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
73 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын шараптардың кедендік құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
74 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын коньяктардың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
75 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын шампан шараптарының кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
76 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын сыраның кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
77 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын этил спиртiнiң көлемдi үлесi 1,5-тен 12 пайызға дейiн алкоголi аз күшейтiлген сусындардың, күшейтiлген шырындардың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
78 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын бекiре және албырт балықтар уылдырығының кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
79 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын темекi бұйымдарының кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
80 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын құрамында темекi бар басқа да бұйымдардың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
81 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын жеңiл автомобильдердiң (мүгедектерге арнайы арналған қолмен басқарылатын автомобильдерден басқа) кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
82 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын алтыннан, платинадан немесе күмiстен жасалған зергерлiк бұйымдардың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
83 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын шарап материалдарының кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
84 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын дизель отынының кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
85 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын бензиннiң (авиациялықты қоспағанда) кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
86 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын отпен және газбен атылатын қарудың (мемлекеттiк үкiмет органдарының мұқтажы үшiн алынатындарынан басқа) кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
87 Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын газ конденсатын қоса алғанда, шикi мұнайдың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер";
06 "Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын басқа да салықтар" сыныбында:

подкласс 1 "Таможенные платежи" дополнить спецификой 03 следующего содержания:
"03 Таможенные пошлины, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости ввозимых товаров";
подкласс 2 "Прочие налоги на международную торговлю и операции" дополнить спецификами 03 и 04 следующего содержания:
"03 Поступления от осуществления таможенного контроля и таможенных процедур, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости ввозимых товаров
04 Пошлины, взимаемые в качестве защитных мер отечественных товаропроизводителей, доначисленные в результате проведения независимой экспертизы таможенной стоимости ввозимых товаров".
2. Департаменту юридической службы (Н. Калиева) и Департаменту
государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра финансов
________________________________________________________________
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Склярова И.В.)

1 "Кеден төлемдерi" iшкi сыныбы мынадай мазмұндағы 03-ерекшелiкпен толықтырылсын:
"03 Әкелiнетiн тауарлардың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген кедендiк төлемдер";
2 "Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын басқа да салықтар" iшкi сыныбы мынадай мазмұндағы 03 және 04-ерекшелiктермен толықтырылсын:
"03 Әкелiнетiн тауарлардың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген кедендiк бақылауды және кедендiк рәсімдерді жүзеге асырудан түсетін түсімдер
04 Әкелiнетiн тауарлардың кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген отандық тауар өндiрушiлердi қорғау шаралары ретiнде салынатын баждар".
2. Заң қызметi департаментi (Н.Қалиева) және Мемлекеттiк бюджет департаментi (Б.Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қаржы министрінің
міндетін атқарушы