О контрольных талонах к специальным разрешениям
Приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 73-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 октября 2002 года N 2006. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 571
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 26.07.2013 № 571.
В целях предупреждения возникновения случаев несоответствия сумм сборов за проезд тяжеловесных и крупногабаритных автотранспортных средств, указанных в специальных разрешениях и их корешках, приказываю:
1. Считать неотъемлемой частью специальных разрешений на движение по дорогам Республики Казахстан тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств, соответствующие по номерам контрольные талоны к специальным разрешениям.
2. Утвердить прилагаемый Порядок заполнения и выдачи бланков  контрольных талонов к специальным разрешениям на движение по дорогам Республики Казахстан тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств.
3. Считать утратившим силу приказ Комитета транспортного контроля от 26 июля 2001 года N 56-п "О контрольных талонах к специальным разрешениям".
4. Управлению контроля на автомобильном транспорте и автодорогах (Омаров К.Н.) в установленном законодательством порядке представить настоящий приказ для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на  заместителя Председателя Комитета транспортного контроля Бектепова М.Х.
6. Настоящий приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, подлежит ознакомлению и рассылке.
Председатель
Утвержден приказом Председателя
Комитета транспортного контроля
от 11 сентября 2002 г. N 73-п
Порядок заполнения и выдачи бланков
контрольных талонов специальным разрешениям
на движение по дорогам Республики Казахстан
тяжеловесных и крупногабаритных
транспортных средств
Контрольные талоны к спецразрешению и корешку спецразрешений являются неотъемлемой и обязательной частью соответствующих по номеру спецразрешений и корешков спецразрешений.
Контрольные талоны заполняются одинаковым цветом чернил, либо распечатываются на компьютере и выдаются должностными лицами территориальных управлений транспортного контроля, компетентными выдавать спецразрешения на проезд крупногабаритных и тяжеловесных транспортных средств по территории Республики Казахстан.
В графах Сумма сбора за проезд крупногабаритных и тяжеловесных транспортных средств по территории Республики Казахстан указывается сумма, аналогичная сумме сбора соответствующего по номеру спецразрешения.
В графе Специальное разрешение получил указываются фамилия, имя, отчество и проставляется подпись перевозчика, получающего соответствующее спецразрешение.
По цифровой сетке вырезается указанная сумма сбора за проезд крупногабаритных и тяжеловесных транспортных средств по территории Республики Казахстан, при этом ошибки в вырезанных суммах не допускаются.
Верхняя часть контрольного талона к спецразрешению с вырезанной суммой сбора выдается перевозчику вместе со спецразрешением, а нижняя с остаточными показателями суммы сбора сдается в бухгалтерию управления вместе с корешком спецразрешений.
Пример заполнения и отрезания сумм сбора за проезд крупногабаритных и тяжеловесных транспортных средств по территории Республики Казахстан контрольных талонов к спецразрешению и корешку спецразрешений прилагается.
КОНТРОЛЬНЫЙ ТАЛОН
К СПЕЦИАЛЬНОМУ РАЗРЕШЕНИЮ             на движение по дорогам
N_________                            Республики Казахстан
крупногабаритных и
тяжеловесных транспортных
средств
Сумма сбора за проезд крупногабаритных и тяжеловесных транспортных
средств по территории Республики Казахстан
двадцать шесть тысяч шестьсот семьдесят тенге
(прописью)
__________________________________________________________________
Примечание:   Данный контрольный талон является обязательным
приложением к соответствующему специальному
разрешению на движение по дорогам Республики
Казахстан крупногабаритных и тяжеловесных
транспортных средств
л и н и я  о т р е з а         _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ тенге
|  10000    1000    100   10  |
|   20000    2000    200   20  |

Арнайы рұқсаттарға бақылау талондары туралы
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Көліктік бақылау комитетінің төрағасының 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 73-п бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 11 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2006. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 26 шілдедегі № 571 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 26.07.2013 № 571 бұйрығымен.
Арнайы рұқсаттар мен олардың түбiршектерiнде көрсетiлген iрi көлемдi және ауыр салмақты автокөлiк құралдарының жүрiп өтуi үшiн алынатын алым сомаларының сәйкес келмеуiнiң орын алған жағдайларының алдын алу мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Арнайы рұқсаттарға нөмiрлерi бойынша сәйкес келетiн бақылау талондары Қазақстан Республикасының жолдары бойынша iрi көлемдi және ауыр салмақты автокөлiк құралдарының жүрiп өтуiне арнайы рұқсаттардың ажырамас бөлiгi болып саналсын.
2. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының жолдары бойынша iрi көлемдi және ауыр салмақты автокөлiк құралдарының жүрiп өтуiне арнайы рұқсаттарға бақылау талондарының бланкiлерiн толтыру және беру тәртiбi бекiтiлсiн.
3. "Арнайы рұқсаттарға бақылау талондары туралы" Көлiктiк бақылау комитетiнiң 2001 жылғы 26 шiлдедегi N№56-п бұйрығының күшi жойылды деп есептелсiн.
4. Автомобиль көлiгiнде және автожолдарда бақылау басқармасы (Қ.Н.Омаров) осы бұйрықты заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге ұсынсын.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Көлiктiк бақылау комитетi төрағасының орынбасары М.Х.Бектеповке жүктелсiн.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен кезден бастап қолданысқа енедi, таныстыру мен таратуға жатады.
Комитет төрағасы
Көліктік бақылау комитеті төрағасының
2002 жылғы 11 қыркүйектегі
N 73-п бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының жолдары бойынша
ірі көлемді және ауыр салмақты автокөлік
құралдарының жол жүруіне арнайы рұқсаттарға
бақылау талондарының бланкілерін толтыру
және беру тәртібі
Арнайы рұқсатқа және арнайы рұқсаттың түбіршегіне бақылау талоны, нөмірі бойынша сәйкес келетін арнайы рұқсаттың және арнайы рұқсаттың түбіршегінің ажырамас және міндетті бөлігі болып табылады.
Бақылау талондары біркелкі сиямен толтырылады, не компьютерде басылады және Қазақстан Республикасының жолдары бойынша ірі көлемді және ауыр салмақты автокөлік құралдарының жол жүруіне арнайы рұқсат беруге құзыреті бар аумақтық көліктік бақылау басқармаларының лауазымды тұлғалары береді.
Қазақстан Республикасының жолдары бойынша ірі көлемді және ауыр салмақты автокөлік құралдарының жол жүруі үшін алымдар сомасы графасында нөмірі бойынша сәйкес келетін арнайы рұқсаттың алымдар сомасына іспеттес сома көрсетіледі.
Арнайы рұқсатты алдым графасында арнайы рұқсатты алған тасымалдаушының фамилиясы, аты, тегі көрсетіледі және оның қолы қойылады.
Цифрлы кесте бойынша Қазақстан Республикасының жолдары бойынша ірі көлемді және ауыр салмақты автокөлік құралдарының жол жүруі үшін алымдардың аталған сомасы қиылып алынады, бұл ретте, қиылған сомаларда қателерді жіберуге болмайды.
Арнайы рұқсатқа бақылау талонының жоғарғы бөлігі, алымдардың қиылған сомасымен қоса, тасымалдаушыға арнайы рұқсатпен бірге беріледі, ал алымдар сомасының қалдық көрсеткіштері бар төменгі бөлігі арнайы рұқсаттың түбіршегімен бірге, басқарманың бухгалтериясына тапсырылады.
Арнайы рұқсатқа және арнайы рұқсаттың түбіршегіне бақылау талонының Қазақстан Республикасының жолдары бойынша ірі көлемді және ауыр салмақты автокөлік құралдарының жол жүруі үшін алымдар сомасын толтыру және қиюдың мысалы қоса беріледі.
Қазақстан Республикасының жолдары бойынша         N________
ірі көлемді және ауыр салмақты                    АРНАЙЫ РҰҚСАТҚА
көлік құралдарының қозғалуына                     БАҚЫЛАУ ТАЛОНЫ
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ірі көлемді және ауыр салмақты көлік құралдарының жол жүруі үшін алынатын алым сомасы
жиырма алты мың алты жүз жетпіс теңге.
--------------------------------------                                       (жазбаша)
_________________________________________________________________
Ескерту: Осы бақылау талоны тиісті Қазақстан Республикасының жолдары бойынша ірі көлемді және ауыр салмақты көлік құралдарының қозғалуына арнайы рұқсаттың міндетті қосымшасы болып табылады
Теңге
__________________________________________________________________
10000    1000     100     10
20000    2000     200     20

| 3000    300§  30  |
Верхняя часть выдается перевозчику вместе| 4000    400   40  |
со спецразрешениями          | 5000    500   50  |
| 6000    600   60  |
| 70  |
-----------------------------------------------------------------
______________________                                   ________
1000000    100000  |                                 |    1
2000000    200000  |________                         |    2
3000000    300000    30000  |Нижняя часть выдается   |    3
4000000    400000    40000  |вместе с корешком       |    4
5000000    500000    50000  |спецразрешения          |    5
6000000    600000    60000  |________________        |    6
7000000    700000    70000     7000    700   |_______|    7
8000000    800000    80000     8000    800      80        8
9000000    900000    90000     9000    900      90        9
--------------------------------------------------------------------
КОНТРОЛЬНЫЙ ТАЛОН
К КОРЕШКУ СПЕЦИАЛЬНОГО РАЗРЕШЕНИЯ     на движение по дорогам
N_________                            Республики Казахстан
крупногабаритных и
тяжеловесных транспортных
средств
Сумма сбора за проезд крупногабаритных и тяжеловесных транспортных
средств по территории Республики Казахстан
двадцать шесть тысяч шестьсот семьдесят тенге
(прописью)
__________________________________________________________________
Специальное разрешение получил:__________________________________
(Ф.И.О. перевозчика, подпись, дата)
Примечание:   Данный контрольный талон является обязательным
приложением к соответствующему корешку специального
разрешения на движение по дорогам Республики
Казахстан крупногабаритных и тяжеловесных
транспортных средств
__________________________________________________________________

________ 3000     300     30
Жоғарғы жағы тасымалдаушыға     4000     400     40
арнайы рұқсатпен бірге          5000     500     50
беріледі                6000     600     60
_______________  70
___
_________________________________________________________________
1000000     100000               Төменгі жағы арнайы      1
2000000     200000              рұқсаттың түбіртегімен    2
3000000     300000     30000      бірге тапсырылады       3
4000000     400000     40000                              4
5000000     500000     50000                              5
6000000     600000     60000 ________________             6
7000000     700000     70000    7000    700   _________   7
8000000     800000     80000    8000    800     80        8
9000000     900000     90000    9000    900     90        9
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының жолдары бойынша         N________
ірі көлемді және ауыр салмақты                    АРНАЙЫ РҰҚСАТТЫҢ
көлік құралдарының қозғалуына                     ТҮБІРТЕГІНЕ
БАҚЫЛАУ ТАЛОНЫ
Қазақстан Республикасының аумағы бойынша ірі көлемді және ауыр салмақты көлік құралдарының жол жүруі үшін алынатын алым сомасы
жиырма алты мың алты жүз жетпіс теңге.
--------------------------------------
(жазбаша)
_________________________________________________________________
Арнайы рұқсатты алдым:___________________________________________
(күні, тасымалдаушының тегі, аты-жөні)
Ескерту: Осы бақылау талоны тиісті Қазақстан Республикасының жолдары бойынша ірі көлемді және ауыр салмақты көлік құралдарының қозғалуына арнайы рұқсаттың түбіртегіне міндетті қосымша болып табылады