О внесении дополнений в Приказ Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 12 октября 1998 года № 343 "Об утверждении Правил государственной регистрации транспортных средств и прицепов к ним в Республике Казахстан", зарегистрированном в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 февраля 1999 года № 690
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 октября 2002 года № 632. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2002 года № 2038. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 90
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 26.02.2010 № 90 (порядок введения в действие см. п. 7).
С целью приведения пунктов 34 и 64 Правил государственной регистрации транспортных средств и прицепов к ним в Республике Казахстан в соответствие с требованиями законодательства Республики Казахстан приказываю:
1. Внести в Приказ Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 12 октября 1998 года N 343 "Об утверждении Правил государственной регистрации транспортных средств и прицепов к ним в Республике Казахстан" (зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан 23 февраля 1999 года N 690, внесены изменения и дополнения Приказом Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 9 ноября 1999 года N 561, Приказом Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 20 ноября 2000 года N 614, Приказом Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 249, Приказом Министерства внутренних дел от 28 октября 2001 года N 762) следующие дополнения:
в Правила государственной регистрации транспортных средств и прицепов к ним в Республике Казахстан, утвержденные указанным приказом:
в примечании подпункта 12 пункта 34 после слов "органов по госимуществу" дополнить словами "либо разрешений государственных органов, осуществляющих по отношению к юридическим лицам функции субъекта права государственной собственности";
пункт 64 после абзаца четвертого дополнить абзацем следующего содержания:
"иным органам в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.".
2. Начальникам ГУВД, УВД областей, городов Астаны и Алматы довести содержание дополнений Правил до сведения учреждений, организаций и населения путем разъяснительной работы с использованием средств массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-Министра внутренних дел генерал-майора полиции Отто И.И. и Департамент дорожной полиции (Умурзаков Б.Н.) Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Министр

Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 23 ақпандағы N 690 тiркелген, "Қазақстан Республикасындағы көлiк құралдарын және олардың тiркемелерiн тiркеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 1998 жылғы 12 қазандағы N 343 бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы
Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 1 қазандағы N 632 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 12 қарашада тіркелді. Тіркеу N 2038. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 90 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2010.02.26 № 90 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасындағы көлiк құралдарын және олардың тiркемелерiн мемлекеттiк тiркеу ережесiнiң 34 және 64-тармақтарын Қазақстан Республикасы заңнамаларының талаптарына сәйкес келтiру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасындағы көлiк құралдарын және олардың тiркемелерiн тiркеу ережесiн бекiту туралы" (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 23 ақпандағы N 690 тiркелген, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 1999 жылғы 9 қарашадағы N 561 бұйрығымен, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 2000 жылғы 20 қарашадағы N 614 бұйрығымен , Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 2001 жылғы 25 наурыздағы N 249 бұйрығымен , Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 2001 жылғы 28 қазандағы N 762 бұйрығымен өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлген) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 1998 жылғы 12 қазандағы N 343 бұйрығына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасындағы көлiк құралдарын және олардың тiркемелерiн тiркеу ережесiне:
34-тармақтағы 12-тармақшаның ескертпесiнде "мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi органдардың" деген сөздерден кейiн "не заңды тұлғалар бойынша, мемлекеттiк меншiктiк құқықты субъектiк функцияларын жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың рұқсаты" деген сөздермен толықтырылсын;
64-тармақ төртiншi абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өзге де органдарға.".
2. Облыстардағы, Астана және Алматы қалалары IIББ-нiң, IIБ-нiң бастықтары ереже толықтыруларының мазмұнын бұқаралық ақпарат құралдарын пайдалана отырып түсiндiрме жұмысын жүргiзу арқылы мекемелердiң, ұйымдардың және халықтың назарына жеткiзсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Iшкi iстер Вице-Министрi полиция генерал-майоры И.И.Оттоға және Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Жол полициясы департаментiне (Б.Н.Өмiрзақов) жүктелсiн.
Министр
генерал-полковник