О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 3 июня 2002 года N 210 "Об утверждении минимальных размеров страховых резервов страховой (перестраховочной) организации", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1909
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 13 ноября 2002 года N 450. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2002 года N 2095. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года N 321
Извлечение из постановления Правления Агентства РК
по регулированию и надзору финансового рынка
и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года N 321
"В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность страховых (перестраховочных) организаций, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) постановляет:
1. Признать утратившими силу нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 декабря 2004 года...
Председатель
Приложение к
постановлению Правления Агентства РК
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 27 ноября 2004 года N 321
Перечень нормативных правовых актов
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
...
2. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 13 ноября 2002 года N 450 "О внесении дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 3 июня 2002 года N 210 "Об утверждении минимальных размеров страховых резервов страховой (перестраховочной) организации", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1909"...".
-------------------------------------------------------------------
В целях совершенствования нормативной правовой базы, регулирующей деятельность страховых (перестраховочных) организаций, Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 3 июня 2002 года N 210 "Об утверждении минимальных размеров страховых резервов страховой (перестраховочной) организации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1909, опубликованное 15-28 июля 2002 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана") следующие дополнения:

Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 1909 тiркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Сақтандыру "қайта сақтандыру" ұйымының сақтандыру резервтерiнiң ең аз мөлшерiн бекiту туралы" 2002 жылғы 3 маусымдағы N 210 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы 2002 жылғы 13 қарашадағы N 450. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 20 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2095. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгi Басқармасының 2004 жылғы 27 қарашадағы N 321 қаулысымен.
------------------Қаулыдан үзінді---------------------
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгiнің (бұда әрі - Агенттік) Басқармасы қаулы етеді:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
Күшi жойылды деп танылған
Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық
актiлерiнiң тiзбесi
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 1909 тiркелген Сақтандыру "қайта сақтандыру" ұйымының сақтандыру резервтерiнiң ең аз мөлшерiн бекiту туралы" 2002 жылғы 3 маусымдағы N 210 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 13 қарашадағы N 450 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2095 тiркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң "Қазақстан Ұлттық Банкiнiң Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" N 26 (248) басылымдарында 2002 жылғы 16-31 желтоқсанда жарияланған)...
Төраға
_______________________________
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының қызметiн реттейтiн нормативтiк құқықтық базаны жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Сақтандыру "қайта сақтандыру" ұйымының сақтандыру резервтерiнiң ең аз мөлшерiн бекiту туралы" 2002 жылғы 3 маусымдағы N 210  қаулысына  (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1909 тiркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң "Қазақстан Ұлттық Банкiнiң Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 2002 жылғы 15-28 шiлдеде жарияланған) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:

в подпунктах 1) и 2) пункта 1 после слов "от суммы страховых премий" дополнить словами "по действующим договорам страхования (перестрахования)".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту финансового надзора (Бахмутова Е.Л.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипова С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республик Казахстан, актуариев и страховых (перестраховочных) организаций.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Сайденова А.Г.
Председатель
Национального Банка

1-тармақтың 1) және 2) тармақшаларындағы "сақтандыру сыйлықақысы сомасының" деген сөздерден кейiн "қолданылып жүрген сақтандыру (қайта сақтандыру) шарттары бойынша" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
3. Қаржылық қадағалау департаментi(Бахмутова Е.Л.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне, аумақтық филиалдарына, актуарийлерге және сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарына жiберсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Ә.Ғ.Сәйденовке жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы