О внесении дополнения N 4 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 6 декабря 2002 года N 37. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2002 года N 2101. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
35. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 6 декабря 2002 года N 37 "О внесении дополнения N 4 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" "...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года N 1247 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 и от 26 января 2002 года N 122" приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" программу 036 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения" дополнить подпрограммой 061 следующего содержания:
"061 Реконструкция автомобильной дороги Самара-Шымкент на участке Шымкент-Туркестан".

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 бұйрығына N 4 толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 6 желтоқсандағы N 37 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 26 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2101. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
35. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 6 желтоқсандағы N 37 (тіркелген N 2101) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 4 толықтыру енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы  N 1715  және 2002 жылғы 26 қаңтардағы  N 122  қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қарашадағы  N 1247  қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3  бұйрығына  мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджеттік шығыстардың функционалдық сыныптамасында:
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында 1 "Автомобиль көлiгi" кіші функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" бағдарлама әкімшісі бойынша 036 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу және оны қайта жаңарту" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 061-кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"061 Шымкент-Түркістан участкесінде Самара-Шымкент автомобиль жолын қайта жаңарту".

2. Департаменту бюджетной политики и планирования (Б.Т. Султанов) совместно с Департаментом правовой и организационной работы (Е.Е. Исаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 25 ноября 2002 года.
Министр

2. Бюджеттік саясаты және жоспарлау департаменті (Б.Т.Сұлтанов) Құқықтық және ұйымдық жұмыс департаментімен (Е.Е.Исаев) бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2002 жылғы 25 қарашадан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр