О внесении изменений в решение Акима Костанайской области от 21 июля 2001 года N 98 "О реализации постановлений Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2000 года N 830 "О подготовке, проведении и обработке материалов первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан" и от 27 сентября 2000 года N 1464 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
Решение Акима Костанайской области от 22 февраля 2002 года N 21. Зарегистрировано управлением юстиции Костанайской области 18 марта 2002 года за N 1300. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23 июня 2011 года № 08-10/1744
Сноска. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23.06.2011 № 08-10/1744.
В соответствии с постановлением правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2001 года  N 1666 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года  N 952
РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение акима Костанайской области от 21 июля 2001 года N 98 "О реализации постановлений Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2000 года N 830 "О подготовке, проведении и обработке материалов первой национальной сельскохозяйственной
переписи в Республике Казахстан" и от 27 сентября 2000 года  N 1464 "О внесении изменений в некоторые решения правительства Республики Казахстан":
в первом подпункте пункта 1 цифру "2002" заменить цифрой "2004";
во втором подпункте пункта 1 цифру "2002" заменить цифрой "2004";
в пункте 3 цифру "2002" заменить цифрой "2004".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Кулмаганбетова С.А.
Аким области
________________________
(Специалист Л.В. Ещенко)

Қостанай облысы Әкімінің 2001 жылғы 21 шілдедегі N 98 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 маусымдағы N 830 "Қазақстан Республикасында бірінші ұлттық ауыл шаруашылығы санағын әзірлеу, жүргізу және материалдарын өңдеу туралы" және 2000 жылғы 27 қыркүйектегі N 1464 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" қаулыларын жүзеге асыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімінің шешімі 2002 жылғы 22 ақпандағы N 21. Қостанай облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 18 наурызда N 1300 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 08-10/1744 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011.06.23 № 08-10/1744 хатымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 желтоқсандағы N 1666  V011666_ "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 шілдедегі N 952  P990952_ қаулысының күші жойылды деп тану туралы" қаулысына сәйкес
ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Әкімінің 2001 жылғы 21 шілдедегі N 98 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 маусымдағы  N 830 "Қазақстан Республикасында бірінші ұлттық ауыл шаруашылығы санағын әзірлеу, жүргізу және материалдарын өңдеу туралы" және 2000 жылғы 27 қыркүйектегі  N 1464 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" қаулыларын жүзеге асыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың бірінші тармақшасындағы "2002" саны "2004" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың екінші тармақшасындағы "2002" саны "2004" санымен ауыстырылсын;
3 тармақтың бірінші тармақшасындағы "2002" саны "2004" санымен ауыстырылсын;
4 тармақтың бірінші тармақшасындағы "2002" саны "2004" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары С.Ә. Құлмағанбетовке жүктелсін.
Облыс әкімі