О признании утратившими силу некоторых решений областного маслихата
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 5 июля 2002 года N 19/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 29 июля 2002 года за N 698. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 сентября 2011 года N 38/16
Сноска. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26.09.2011 N 38/16
В соответствии с Постановлением Правительства РК от 12 декабря
1998 года
P981278_
о Правилах государственной регистрации нормативных
правовых актов признать утратившими силу следующие решения областного
маслихата:
1. Об областном бюджете на 2000 год N 2/3 от 25 декабря
1999 года
v99s137_
.
2. О внесении уточнений областного бюджета на 2000 год N 5/1
от 23 августа 2000 года
v00s159_
.
3. Об областном бюджете на 2001 год N 8/2 от 25 декабря
2000 года
v00s227_
.
Председатель                      Секретарь
внеочередной XIX сессии          областного маслихата
областного маслихата
(Специалист: Искакова Д.К.)

Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімі 2002 жылғы 5 шілдедегі N 19/2. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 29 шілдеде N 698 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі N 38/16 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011.09.26 N 38/16 Шешімімен
ҚР Үкіметінің 1998 жылғы 12 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тәртіптері туралы   P981278_   қаулысына сәйкес облыстық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1. 2000 жылғы облыстық бюджет туралы 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 2/3.
2. 2000 жылғы облыстық бюджетке нақтылау енгізу туралы 2000 жылғы 23 тамыздағы N 5/1.
3. 2001 жылғы облыстық бюджет туралы 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 8/2.
Облыстық мәслихаттың              Облыстық мәслихаттың
ХІХ сессиясының                       хатшысы
төрағасы