О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год".
Решение Северо-Казахстанского областного Маслихата от 15 мая 2002 года N 18/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 19 июня 2002 года за N 675. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года c учетом последних изменений и дополнений от 7 декабря 2001 года N 261 "О бюджетной системе", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" внести в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год" с учетом его уточнения решениями областного маслихата N 15/1 от 1 февраля 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 16/1 от 21 марта 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 16/2-а от 27 марта 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год", N 17/4 от 19 апреля 2002 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 14/3 от 22 декабря 2001 года "Об областном бюджете на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а):
цифру "9469127" заменить цифрой "9528432";
цифру "3234252" заменить цифрой "3293557";
раздел б):
цифру "9839322" заменить цифрой "9878327";
цифру "8939322" заменить цифрой "8978327".
2. В пункте 10:
цифру "4776500" заменить цифрой "4799205";
цифру "394027" заменить цифрой "397855";
цифру "265026" заменить цифрой "273250";
цифру "284334" заменить цифрой "285765";
цифру "344219" заменить цифрой "347929";
цифру "350659" заменить цифрой "352043";
цифру "388072" заменить цифрой "390133";
цифру "388558" заменить цифрой "392502";
цифру "204406" заменить цифрой "208726";
цифру "523115" заменить цифрой "529486";
цифру "195858" заменить цифрой "198123";

"2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімі. 2002 жылғы 15 мамырдағы N 18/1. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 19 маусымда N 675 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына 2001 жылғы 7 желтоқсандағы N 261 соңғы енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды ескере отырып, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 1 ақпандағы облыстық мәслихаттың N 15/1, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 21 наурыздағы облыстық мәслихаттың N 16/1, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 27 наурыздағы облыстық мәслихаттың N 16/2-а, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2001 жылғы 22 желтоқсандағы облыстық мәслихаттың N 14/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 19 сәуірдегі облыстық мәслихаттың N 17/4  шешiмдерiмен ондағы нақтыландыруды ескере отырып, "2002 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2001 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/3 шешiмiне төмендегi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
а) тарауы:
"9469127" саны "9528432" санына ауыстырылсын;
"3234252" саны "3293557" санына ауыстырылсын;
б) тарауы:
"9839322" саны "9878327" санына ауыстырылсын;
"8939322" саны "8978327" санына ауыстырылсын.
2. 10 тармақта:
"4776500" саны "4799205" санына ауыстырылсын;
"394027" саны "397855" санына ауыстырылсын;
"265026" саны "273250" санына ауыстырылсын;
"284334" саны "285765" санына ауыстырылсын;
"344219" саны "347929" санына ауыстырылсын;
"350659" саны "352043" санына ауыстырылсын;
"388072" саны "390133" санына ауыстырылсын;
"388558" саны "392502" санына ауыстырылсын;
"204406" саны "208726" санына ауыстырылсын;
"523115" саны "529486" санына ауыстырылсын;
"195858" саны "198123" санына ауыстырылсын;

цифру "286783" заменить цифрой "294087";
цифру "413294" заменить цифрой "419175";
цифру "272278" заменить цифрой "274298";
цифру "465871" заменить цифрой "435833".
3. В пункте 10-1:
раздел а):
исключить слова "г. Петропавловску на поэтапное приобретение дорожно-строительной техники - 50000 тыс.тенге" и дополнить словами "на выплату заработной платы работникам бюджетной сферы г.Петропавловска - 19000 тыс.тенге";
дополнить абзацем следующего содержания:

"286783" саны "294087" санына ауыстырылсын;
"413294" саны "419175" санына ауыстырылсын;
"272278" саны "274298" санына ауыстырылсын;
"465871" саны "435833" санына ауыстырылсын.
3. 10-1 тармақта:
а) тарауы:
"Петропавл қаласына жол-құрылыс техникаларын кезеңдiк сатып алуға - 50000 мың теңге" сөздерi алынып тасталсын және "Петропавл қаласының бюджет саласындағы қызметкерлерiне жалақы төлеуге - 19000 мың теңге" сөздерi қосылсын;
Келесi мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: