О сроках утверждения тарифов (цен, ставок сборов) на услуги (товары, работы) субъектов естественной монополии
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 13 января 2003 года N 04-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 января 2003 года N 2132. Утратил силу - приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 1 февраля 2006 года N 23-ОД
Извлечение
из приказа Председателя Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий и
защите конкуренции от 1 февраля 2006 года N 23-ОД
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 14 января 2006 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О естественных монополиях" и подпунктом 1) пункта 18 Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, утвержденного  постановлением  Правительства Республики Казахстан от  28 октября 2004 года N 1109, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 13 января 2003 года N 04-ОД "О сроках утверждения тарифов (цен, ставок сборов) на услуги (товары, работы) субъектов естественной монополии" (зарегистрирован в Реесте государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2132, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., N 13, ст. 826.)....
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель
___________________________________________________________________
В соответствии с пунктом 2  статьи 16  и пунктом 3  статьи 18  Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях" подпунктами 1) и 4) пункта 11 Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции, утвержденного  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 1713, приказываю:
1. Установить сроки утверждения тарифов (цен, ставок сборов) на услуги (товары, работы) субъектов естественной монополии:
1) 1 апреля года;
2) 1 октября года.
2. Департаменту административной работы (Шабдарбаев А.Т.) довести настоящий приказ до сведения субъектов естественной монополии, структурных подразделений центрального аппарата и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции.

Табиғи монополия субъектiлерiнiң қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерiн (бағаларын, алымдар ставкаларын) бекiтудiң мерзiмдерi туралы
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 13 қаңтардағы N 04-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 21 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 2132. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі Төрағасының 2006 жылғы 1 ақпандағы N 23-НҚ бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі Төрағасының 2006 жылғы 1 ақпандағы N 23-НҚ бұйрығымен.
----------------Бұйрықтан үзінді------------------
"Табиғи монополиялар туралы" Қыақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 14 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1109 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттігі туралы ереженiң 18-тармағының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Табиғи монополия субъектілерiнiң қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерiн (бағаларын, алымдар ставкаларын) бекiтудiң мерзiмдерi туралы" Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 13 қаңтардағы N 04-НҚ бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркелiмiнде N 2132 нөмiрмен тiркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтiк құқықтық актілерi бюллетенiнде 2003 жылғы N 13, 826-құжат жарияланған) күшi жойылды деп танылсын...
4. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Төраға
----------------------------------
Қазақстан Республикасының "Табиғи монополиялар туралы" Заңы  16-бабының  2-тармағына және  18-бабының  3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылдың 15 қарашасындағы N 1713  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi туралы ережесiнiң 11 тармағының 1) және 4) тармақшаларына сәйкес,  БҰЙЫРАМЫН :
1. Табиғи монополия субъектiлерiнiң қызметтерiне (тауарлар мен жұмыстарына) арналған тарифтердi (бағалар, алымдар ставкалары) бекiту мерзiмдерi белгiленсiн:
1) жылдың 1 сәуiрi;
2) жылдың 1 қазаны.
2. Әкiмшiлiк жұмысы департаментi (Шабдарбаев А.Т.) табиғи монополия субъектiлерiне, Қазақстан Республикасының табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң орталық аппаратының құрылымдық бөлiмшелерi мен оның аумақтық органдарына осы бұйрықты назарына жеткiзсiн.

3. Департаменту законодательства и регулирования жилищно-коммунальных отношений (Джолдыбаева Г.Т.) обеспечить регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением приказа возложить на первого заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Сагинтаева Б.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня регистрации.
Председатель

3. Осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркелуiн Заңнама және тұрғын үй-коммуналдық қатынастарды реттеу департаментi (Жолдыбаева Ғ.Т.) қамтамасыз етсiн.
4. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының бiрiншi орынбасары Б.A. Сағынтаевқа жүктелсiн.
5. Осы бұйрық тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
Төраға