О внесении изменения и дополнений N 7 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 21 января 2003 года N 10. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 февраля 2003 года N 2170. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
38. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 21 января 2003 года N 10 "О внесении изменения и дополнений N 7 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в  приказ  Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012 ( N 5  от 1 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2013,  N 10  от 17 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2018,  N 27  от 25 ноября 2002 года - зарегистрированный за N 2094,  N 37  от 6 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2101,  N 43  от 14 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2086,  N 52  от 6 января 2002 года - зарегистрированный за N 2119) следующие изменение и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:

2002 жылғы 16 қазанда N 2012 мемлекеттік тіркеуден өткен "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 бұйрығына N 7 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 21 қаңтардағы N 10 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 13 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2170. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
38. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 21 қаңтардағы N 10 (тіркелген N 2170) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2012" бұйрығына N 7 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. N 2012 мемлекеттік тіркеуден өткен "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3  бұйрығына  (2002 жылғы 1 қазанда N 5 -  N 2013  мемлекеттік тіркеуден өткен, 2002 жылғы 17 қазанда N 10 -  N 2018  мемлекеттік тіркеуден өткен, 2002 жылғы 25 қараша N 27 - N 2094 мемлекеттік тіркеуден өткен, 2002 жылғы 6 желтоқсандағы N 37 -  N 2101  мемлекеттік тіркеуден өткен, 2002 жылғы 14 желтоқсандағы N 43 -  N 2086  мемлекеттік тіркеуден өткен, 2003 жылғы 6 қаңтардағы N 52 -  N 2119  мемлекеттік тіркеуден өткен) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:

1) в классификации доходов бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги":
в подклассе 2 "Акцизы":
по спецификам 30 "Бензин (за исключением авиационного), произведенный на территории Республики Казахстан, кроме реализуемого со специально оборудованных стационарных пунктов конечному потребителю", 31 "Бензин (за исключением авиационного), реализуемый со специально оборудованных стационарных пунктов конечному потребителю", 32 "Дизельное топливо, произведенное на территории Республики Казахстан, кроме реализуемого со специально оборудованных стационарных пунктов конечному потребителю", 33 "Дизельное топливо, реализуемое со специально оборудованных стационарных пунктов конечному потребителю", 34 "Бензин (кроме авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами оптом (для целей дальнейшей перепродажи)" и 35 "Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами оптом (для целей дальнейшей перепродажи)" в графе "Дата окончания действия" дополнить цифрами "01.01.03";
дополнить спецификами 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 и 97 следующего содержания:
"90 Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом
91 Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом
92 Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями в розницу, использование на собственные производственные нужды
93 Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями в розницу, использование на собственные производственные нужды
94 Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами оптом
95 Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами оптом
96 Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, использование на собственные производственные нужды
97 Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, использование на собственные производственные нужды";
в категории 4 "Полученные официальные трансферты":
в классе 01 "Трансферты из нижестоящих органов государственного управления":
в подклассе 2 "Трансферты из областных бюджетов, бюджетов городов Астана и Алматы":
по специфике 09 "Бюджетные изъятия из областного бюджета Западно-Казахстанской области" в графе "Дата окончания действия" цифры "01.01.02" исключить;
по спецификам 10 "Бюджетные изъятия из областного бюджета Карагандинской области" и 18 "Бюджетные изъятия из бюджета города Астаны" в графе "Дата окончания действия" дополнить цифрами "01.01.03";

1) бюджет кірістерінің сыныптамасында:
"Салықтық түсімдер" 1 санатында:
"Тауарларға, жұмыстар мен қызметтерге салынатын ішкі салықтар" 05 сыныбында:
"Акциздер" 2 кіші қосымша сыныбында:
"Арнайы жабдықталған стационарлық бекеттерден түпкілікті тұтынушыға өткізілетінді қоспағанда, Қазақстан Республикасы аумағында өндірілетін бензин (авиация бензинінен басқа)" 30, "Арнайы жабдықталған стационарлық бекеттерден түпкілікті тұтынушыға өткізілетін бензин (авиация бензинінен басқа) 31, "Арнайы жабдықталған стационарлық бекеттерден түпкілікті тұтынушыға өткізілетінді қоспағанда, Қазақстан Республикасы аумағында өндірілетін дизель отыны" 32, "Арнайы жабдықталған стационарлық бекеттерден түпкілікті тұтынушыға өткізілетін дизель отыны" 33, "Заңды және жеке тұлғаларға көтерме сауда бағасымен өткізілетін (одан әрі қайта сату мақсатында бензин (авиация бензинінен басқа) 34 және "Заңды және жеке тұлғаларға көтерме сауда бағасымен өткізілетін (одан әрі қайта сату мақсатында) дизель отыны" 35 ерекшеліктері бойынша "Әрекеттің аяқталу күні" бағаны "01.01.03." сандарымен толықтырылсын.
мынадай мазмұндағы 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 және 97 ерекшеліктермен толықтырылсын:
"90 Өндірушілер көтерме сауда бағасымен өткізетін өзі өндірген бензин (авиация бензинін қоспағанда)
91 Өндірушілер көтерме сауда бағасымен өткізілетін өзі өндірген дизель отыны
92 Өндірушілерге бөлшек сауда бағасымен өткізілетін өз өндірісінің бензині (авиация бензинін қоспағанда), өзінің өндірістік қажеттеріне пайдалану
93 Өндірушілерге бөлшек сауда бағасымен өткізілетін өз өндірісінің дизель отыны, өзінің өндірістік қажеттеріне пайдалану
94 Заңды және жеке тұлғаларға көтерме сауда бағасымен өткізілетін бензин (авиация бензинін қоспағанда)
95 Заңды және жеке тұлғаларға көтерме сауда бағасымен өткізілетін дизель отыны
96 Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек сауда бағасымен өткізілетін бензин (авиация бензинін қоспағанда), өзінің өндірістік қажеттеріне пайдалану
97 Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек сауда бағасымен өткізілетін дизель отыны, өзінің өндірістік қажеттеріне пайдалану";
4 "Алынған ресми трансферттер" санатында:
01 "Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан алынатын трансферттер" сыныбында:
2 сыныбындағы "Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен алынатын трансферттер" қосымша сыныбындағы:
"Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетінен бюджеттік алулар" 09 ерекшелігі бойынша "Қызметін аяқтау күні" бағанындағы "01.01.02." сандары алынып тасталсын;
"Қарағанды облысының облыстық бюджетiнен бюджеттік алулар" 10 және "Астана қаласының бюджетінен бюджеттік алымдар" 18 ерекшеліктері бойынша "Әрекеттің аяқталу күні" бағаны "01.01.03." сандарымен толықтырылсын.

2) в классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 13 "Прочие" в подфункции 9 "Прочие" по администратору программ 272 "Исполнительный орган экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, государственных закупок, финансируемый  из местного бюджета" дополнить программой 037 следующего содержания:
"037 Организация и проведение процедур государственных закупок".
2. Департаменту бюджетной политики и планирования (Б.Т. Султанов) совместно с Департаментом правовой и организационной работы (Е.Е. Исаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2003 года.
Министр

2) бюджет шығындарының сыныптамасында:
"Басқалары" 13 функциональдық тобындағы "Басқалары" 9 кіші функциясы "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын шағын және орташа бизнесті, мемлекеттік сатып алуды көтермелейтін экономиканың атқарушы органы" 272 бағдарламаның әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 037 бағдарламасымен толықтырылсын:
"037 Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу рәсімдері".
2. Бюджеттік саясат және жоспарлау департаменті (Б.Т.Сұлтанов) Құқықтық және ұйымдық жұмыс департаментімен бірге (Е.Е.Исаев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде ол мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Министр