О внесении изменений в Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 67 "Об утверждении Инструкции по формированию и утверждению комитета кредиторов в процедурах банкротства, реабилитационной процедуре и во внесудебной процедуре ликвидации", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1943
Приказ Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 15. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 14 марта 2003 года N 2205. Утратил силу - приказом Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
Извлечение
из приказа Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан от 20 марта 2006 года N 12
"ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан...
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель
________________________________________________________
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан приказываю:
1. Внести в  Приказ  Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 67 "Об утверждении Инструкции по формированию и утверждению комитета кредиторов в процедурах банкротства, реабилитационной процедуре и во внесудебной процедуре ликвидации", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1943 (далее - Приказ) следующие изменения:
в Инструкции по формированию и утверждению комитета кредиторов в процедурах банкротства, реабилитационной процедуре и во внесудебной процедуре ликвидации, утвержденной Приказом:
в пункте 21 слова "выносит решение" заменить словами "издает приказ";
в приложениях 3 и 5:
слова "решение", "решения" заменить словами "Приказ", "Приказа";
в абзацах первых слова "23 ноября 2001 года N 1508 "Вопросы Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов" заменить словами "28 ноября 2002 года N 1268 "Отдельные вопросы Министерства финансов".
2. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на заместителя Председателя Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан Макажанова Н. К.

Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде N 1943 тіркелген Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының 2002 жылғы 11 шілдедегі N 67 "Соттан тыс тарату рәсімінде және оңалту рәсімінде, банкроттық рәсімдегі, комитет кредиторларын бекіту және құру Нұсқаулығын бекіту туралы" Бұйрығына өзгертулер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитеті төрағасының 2003 жылғы 25 ақпандағы N 15 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 14 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2205. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi төрағасының 2006 жылғы 20 наурыздағы N 12 бұйрығымен (2006 жылғы 8 желтоқсанда N 213-ші "Заң газеті" газетінде жарияланды).
----------------Бұйрықтан үзінді---------------------
Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс Комитетi Төрағасының кейбiр бұйрықтарының күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған кейінгі он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз
борышкерлермен жұмыс Комитетi
төрағасының 2006 жылғы
20 наурыздағы N 12 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс
Комитетi Төрағасының күшi жойылған кейбiр
бұйрықтарының тiзiмi
...
5. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетi Төрағасының 2002 жылғы 11 шiлдедегi N 67 "Соттан тыс тарату рәсiмiнде және оңалту рәсiмiнде, банкроттық рәсiмдегi, комитет кредиторларын бекiту және құру Нұсқаулығын бекiту туралы" бұйрығына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетi Төрағасының 2003 жылғы 25 ақпандағы N 15 бұйрығы, Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2205 тiркелген...
-----------------------------------
Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде N 1943 тіркелген Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті Төрағасының 2002 жылғы 11 шілдедегі N 67 "Соттан тыс тарату рәсімінде және оңалту рәсімінде банкроттық рәсімдегі, комитет кредиторларын бекіту және құру Нұсқаулығын бекіту туралы"  Бұйрығына  (Одан әрі - Бұйрық) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Бұйрықпен бекітілген Соттан тыс тарату рәсімінде және оңалту рәсімінде банкроттық рәсімдегі, комитет кредиторларын бекіту және құру Нұсқаулығының (одан әрі - Нұсқаулық);
21 тармағындағы "шешімді шығару" сөзі "бұйрықты шығару" сөзіне ауыстырылсын;
3 және 5 қосымшасындағы:
"шешім", "шешімге" сөздері "бұйрық", "бұйрыққа" сөздеріне ауыстырылсын;
бірінші абзацындағы "2001 жылғы 23 қарашадағы N 1508 "Мемлекеттік кіріс министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитетінің сұрақтары" сөздері "2002 жылғы 28 қарашадағы  N 1268  "Қаржы Министрлігінің жекелеген сұрақтары" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі Комитеті төрағасының орынбасары Н.Қ.Мақажановқа жүктелсін.

3. Настоящий Приказ вводится в действие с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель

3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен бастап күшіне енеді.
Төраға