Об отмене пункта 25 Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра, утвержденной приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года № 17-п, зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 марта 2001 года за № 1432
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 5 мая 2003 года № 92-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 мая 2003 года № 2284. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 311-п
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 29.12.2006 № 311-п.
В целях приведения Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра, утвержденной приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 17-п (далее - Инструкция) (зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 марта 2001 года N 1432) в соответствие с действующим законодательством, приказываю:
1. Отменить пункт 25 Инструкции.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2001 жылғы 25 наурыздағы N 17-ө бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылы 26 наурызда N 1432 тіркелген Орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар мен мемлекеттік арнайы жәрдемақыларды тағайындауды және төлеуді ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтың 25-бабының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2003 жылғы 5 мамырдағы N 92-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 19 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2284. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 311-ө бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 311-ө бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2001 жылғы 25 наурыздағы N 17-ө бұйрығымен бекітілген Орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар мен мемлекеттік арнайы жәрдемақыларды тағайындауды және төлеуді ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықты (бұдан әрi - Нұсқаулық) (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылы 26 наурызда N 1432 тіркелген) қолданылып жүрген заңдарға сәйкес келтіру мақсатында бұйырамын:
1. Нұсқаулықтың 25-тармағының күші жойылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр