Об утверждении формы заключения об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Республики Казахстан для свободного обращения
Приказ и.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 233. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 2003 года N 2327. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года N 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 N 474.
В соответствии со статьями 157 168 и 177 Таможенного кодекса Республики Казахстан приказываю:
1. Утвердить прилагаемую форму заключения об условиях переработки товаров на таможенной территории Республики Казахстан, переработки товаров для свободного обращения, переработки товаров вне таможенной территории Республики Казахстан. см.K100296
2. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Председателя
Согласовано                            Согласовано
И.о. Министра энергетики               И.о. Министра
и минеральных ресурсов                 индустрии и торговли
Республики Казахстан                   Республики Казахстан
Утверждено
приказом Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
от 23 мая 2003 года N 233
Заключение
об условиях переработки товаров на/вне таможенной
территории Республики Казахстан,
переработки товаров для свободного обращения
1. Наименование организации-заявителя, его адрес
2. Наименование товара
3. Код товара по ТН ВЭД, его количество и стоимость
4. Дата и номер договора (контракта) на переработку
5. Срок производственного процесса переработки товаров
6. Наименование продуктов переработки
7. Код продуктов переработки по ТН ВЭД, его количество и стоимость
8. Нормы выхода продуктов переработки
9. Характер переработки
10. Способы идентификации
11. Наименование организации-переработчика, его адрес
12. Срок обратного ввоза/вывоза продуктов переработки (день, месяц, год)
13. Стоимость услуг переработки
14. Особые отметки
(указывается:
- возможность использования остатков и отходов, образовавшихся в результате переработки при применяемой технологии на предприятиях;
- наименование и код товара по ТН ВЭД, его количество и стоимость при вывозе казахстанских товаров, использованных в переработке, и к которым применяются меры нетарифного регулирования и взимаются таможенные пошлины);
- другие сведения
Регистрационный № ______
Уполномоченный государственный орган           М.П.

Тауарларды еркін айналым үшін Қазақстан Республикасының кедендік аумағында/тысқары жерлерде қайта өңдеу шарттары туралы қорытындының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 3 мамырдағы N 233 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 27 мамырда тәркелді. Тіркеу N 2327. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің 157 168 және 177-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Тауарларды Қазақстан Республикасының кеден аумағында қайта өңдеудің, тауарларды еркін айналым үшін қайта өңдеудің, Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тысқары жерлерде қайта өңдеудің шарттары туралы қорытындының  нысаны бекітілсін.Қараңыз.K100296
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы.Аңсарова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төрағаның міндетін атқарушы
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық
ресурстар министрінің міндетін атқарушы
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда
министрінің міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының 2003 жылғы
23 мамырдағы N 233 бұйрығымен
бекітілген
Тауарларды Қазақстан Республикасының кеден аумағында/тысқары
жерлерде қайта өңдеудің, тауарларды еркін айналым үшін қайта
өңдеудің шарттары туралы
ҚОРЫТЫНДЫ
1. Өтініш беруші ұйымның атауы, оның мекен-жайы;
2. Тауардың атауы;
3. Тауардың СЭҚ ТН бойынша коды, оның мөлшері және құны;
4. Қайта өңдеуге арналған шарттың (келісім-шарттың) күні мен нөмірі;
5. Тауарларды қайта өңдеу өндірістік процесінің мерзімі;
6. Қайта өңдеу өнімдерінің атауы;
7. Қайта өңдеу өнімдерінің СЭҚ ТН бойынша коды, оның мөлшері мен құны;
8. Қайта өңдеу өнімдерінің шығу нормасы;
9. Қайта өңдеудің сипаты;
10. Бірдейлендіру тәсілдері;
11. Қайта өңдеуші ұйымның атауы, оның мекен-жайы;
12. Қайта өңдеу өнімдерін кері әкелу/әкету мерзімі (күні, айы, жылы);
13. Қайта өңдеу қызметінің құны;
14. Ерекше белгілер
(мыналар:
- кәсіпорындарда технологияларды пайдалану кезінде қайта өңдеудің нәтижесінде пайда болған  қалдықтарды және шығындыларды пайдалану мүмкіндігі;
- тауардың атауы және СЭҚ ТН бойынша коды, және тарифтік реттеу шаралары қолданылатын және кеден баждары алынатын, қайта өңдеуге пайдаланылған қазақстандық тауарларды әкету кезіндегі құны көрсетіледі);
- өзге де мәліметтер.
Тіркеу N№______________________
Уәкілетті мемлекеттік орган                М.О.