О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2113
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 июня 2003 года N 236. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2003 года N 2398. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 03.06.2005г. N 211
Извлечение из приказа Министра финансов РК от 03.06.2005г. N 211
"В целях реализации распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан, согласно прилагаемому перечню...
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
Приложение
к приказу Министра
финансов РК
от 03.06.2005г. N 211
Перечень некоторых
приказов Министра финансов
Республики Казахстан, утративших силу
...
13. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 июня 2003 года N 236 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров"...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 620 "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2113, внесены изменения приказом Министра финансов Республики Казахстан от 1 марта 2003 года N 86 - зарегистрирован за N 2212) следующие дополнения:
в Перечне расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров, утвержденном данным приказом, графу "Примечание" дополнить следующими словами:
по спецификам 138, 139, 142, 146 и 149:
"и Торгового представительства Республики Казахстан в Российской Федерации по бюджетной программе "Обеспечение деятельности торговых представительств за рубежом", администратором которой является Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.".

Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2113 тіркелген "Шарттар жасасуды талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 620 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2003 жылғы 18 маусымдағы N 236 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 10 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2398. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2005 жылғы 3 маусымдағы N 211 Бұйрығымен
--------------Бұйрықтан үзінді--------------
"Заңға тәуелдi актiлердi жетiлдiру бойынша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө өкiмiн iске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлген тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарының күшi жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Заң қызметi департаментi (Д.В. Вагапов) қоса берiлген тiзбеде көрсетiлген бұйрықтардың күшi жойылды деп тану туралы Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне белгiленген тәртiппен бiр апталық мерзiмде хабарласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнің
2005 жылғы 3 маусымдағы
N 211 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң күшiн
жойған кейбiр бұйрықтарының тiзбесi
13. "Шарттарды жасасуды талап ететiн шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 620 бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 18 маусымдағы N 236 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 10 шiлдеде N 2398 тiркелген)...
--------------------------------------------
Бұйырамын:
1. "Шарттар жасасуды талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 620  бұйрығына  (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 2113 тіркелген, Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2003 жылғы 1 наурыздағы N 86 бұйрығымен өзгерістер енгізілді - N 2212 тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шарттар жасасуды талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тізбесінде, "Ескерту" бағаны мынадай сөздермен толықтырылсын:
138, 139, 142, 146, 149-ерекшеліктер бойынша:
"және әкімшісі Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі болып табылатын "Шет елдегі сауда өкілдіктерінің қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Сауда өкілдігінің".

2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр