О внесении дополнений в Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 26 июня 2003 года N 326 "Об утверждении Инструкции по декларированию отдельных категорий товаров в определенных таможенных органах Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2401
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 октября 2003 года N 474. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 октября 2003 года N 2540. Утратил силу - приказом Председателя Комитета таможенного контроля МФ РК от 05.05.2005г. N 167 (порядок введения в действие см. в V053647 (п.7)
В целях совершенствования таможенного оформления отдельных категорий товаров, перемещаемых участниками внешнеэкономической деятельности, отнесенных к категории минимального риска, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 26 июня 2003 года N 326 "Об утверждении Инструкции по декларированию отдельных категорий товаров в определенных таможенных органах Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2401 от 11 июля 2003 года, опубликованный в Официальной газете "Ресми Газет" N 36 от 6 сентября 2003 года, издательство "Бико", следующие дополнения:
приложение 1 к Инструкции по декларированию отдельных категорий товаров в определенных таможенных органах Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом, дополнить строками 29-56 следующего содержания:
_____________________________________________________________________
29    Краска типографская, чернила для                3215
письма и рисования и прочие чернила
концентрированные или
неконцентрированные, твердые или
нетвердые
30    Тонер для копировально-множительной             3707 90 300
техники
31    Мешки бумажные для пылесосов                    4819 40
32    Печатные каталоги и листовки                    4901
33    Рекламные плакаты                               4911
34    Тканевые фильтры для пылесосов                  5911 90
35    Угольные фильтры для вытяжек                    6815 10 900
36    Вентиляторы                                     8414 51
37    Вытяжки                                         8414 60
38    Водонагреватели                                 8419 11
39    Очистители воздуха                              8421 39 300
40    Весы                                            8423 10
41    Сушильные барабаны                              8451 21
42    Гладильное оборудование                         8451 30 300,

Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 2401 болып тiркелген "Қазақстан Республикасының белгiлi бiр кеден органдарында тауарлардың жекелеген санаттарын декларациялау жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 26 маусымдағы N 326 бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі 2003 жылғы 20 қазандағы N 474 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 24 қазанда тіркелді. Тіркеу N 2540. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің 2005 жылқы 5 мамырдағы N 167 бұйрығымен. (Қолданысқа енгізілу тәртібін 7 тармақтан қараңыз V053647)
Ең төменгi тәуекел санатына жатқызылған сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар өткiзетiн тауарлардың жекелеген санаттарын кедендiк ресiмдеудi жетiлдiру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 11 шiлдеде N 2401 болып тiркелген "Бико" баспасы "Ресми газетiнiң" 2003 жылғы 6 қыркүйектегi N 36 санында жарияланған "Қазақстан Республикасының белгiлi бiр кеден органдарында тауарлардың жекелеген санаттарын декларациялау жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының 2003 жылғы 26 маусымдағы N 326  бұйрығына  мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының белгiлi бiр кеден органдарында тауарлардың жекелеген санаттарын декларациялау жөнiндегi нұсқаулыққа 1-қосымша мынадай мазмұндағы 29-56-жолдармен толықтырылсын:
__________________________________________________________________
29  Баспахана бояуы, жазуға және сурет салуға        3215
арналған сия және шоғырландырылған немесе
шоғырландырылмаған, қатты немесе қатты емес
өзге де сия
30  Көшiру-көбейту техникаларына арналған тонер      3707 90 300
31  Шаңсорғыштарға арналған қағаз қапшықтар          4819 40
32  Баспа каталогтары мен үнпарақтары                4901
33  Жарнамалық плакаттар                             4911
34  Шаңсорғыштарға арналған мата сүзгiлер            5911 90
35  Соруға арналған көмiрлі сүзгілер                 6815 10 900
36  Желдеткiштер                                     8414 51
37  Сорғыштар                                        8414 60
38  Су жылытқыштар                                   8419 11
39  Ауа тазартқыштар                                 8421 39 300
40  Таразылар                                        8423 10
41  Кептiргiш барабандар                             8451 21
42  Yтiктеу жабдықтары                               8451 30 300

8473 30
43    Плазменные панели                               8471 60 900
44    Аксессуары для копировально-множительной        8472 90
техники
45    Части и принадлежности вычислительных машин     8473 30
46    Преобразователи статические                     8504 40
47    Аккумуляторы электрические                      8507 20
48    Аксессуары для телефонных аппаратов             8517 90
49    Части аппаратуры видеозаписывающей              8522 90
50    Мобильные телефоны                              8525 20 910
51    Части аппаратуры приемной для                   8529 90
телевизионной связи
52    Устройства для защиты электрических сетей       8536 30 900
53    Трубки электронно-лучевые цветного              8540 11
изображения чернилами
54    Кабели для видеоаппаратуры                      8544 20
55    Аппараты массажные                              9019 10 100
56    Ленты из полимерных материалов пропитанные      9612 10 100
_______________________________________________________________________
2. Управлению правового обеспечения (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Департаменту организации таможенного контроля (Малгаждаров А.Б.) обеспечить реализацию настоящего приказа.
4. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Мулькина С.Д.
6. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель

8473 30
43  Плазмалық панелдер                               8471 60 900
44  Көшiру-көбейту техникаларына арналған            8472 90
аксессуарлар
45  Есептеу машиналарының бөлшектерi мен керек-      8473 30
жарақтары
46  Статикалық өзгерткiштер                          8504 40
47  Электр аккумуляторлары                           8507 20
48  Телефон аппараттарына арналған аксессуарлар      8517 90
49  Бейнежазба аппараттарының бөлшектерi             8522 90
50  Ұялы телефондар                                  8525 20 910
51  Телевизиялық байланысқа арналған қабылдау        8529 90
аппаратының бөлшектерi
52  Электр желiлерiн қорғауға арналған қондырғы      8536 30 900
53  Түрлi-түстi электронды-сәулелiк бейнелeу         8540 11
түтiкшелерi
54  Бейне аппараттарға арналған кабельдер            8544 20
55  Сылау аппараттары                                9019 10 100
56  Сiңiрiлген полимер материалдарынан жасалған      9612 10 100
таспалар
__________________________________________________________________
2. Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы. Аңсаровә) осы бұйрықтың мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Кедендiк бақылауды ұйымдастыру департаментi (А.Б.Малғаждаров) осы бұйрықтың iске асырылуын қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң баспасөз қызметi осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсiн.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының орынбасары C.Ж.Мулкинге жүктелсiн.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға