О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 487 "Об утверждении Правил отбора и приема на факультет подготовки руководящих кадров органов внутренних дел и специалистов воспитательных аппаратов (факультет N 1) Академии Министерства внутренних дел Республики Казахстан", зарегистрированный за N 1934
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 ноября 2003 года N 650. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2003 года N 2567. Утратил силу - приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года N 221 (V042864)
В связи с изменением специальности подготовки кадров на факультете подготовки руководящих кадров органов внутренних дел и специалистов воспитательных аппаратов (факультет N 1) Академии Министерства внутренних дел Республики Казахстан приказываю:
1. Внести в приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 487 "Об утверждении Правил отбора и приема на факультет подготовки руководящих кадров органов внутренних дел и специалистов воспитательных аппаратов (факультет N 1) Академии Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1934, опубликованный в октябре 2002 г. в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан N 39) следующие изменения:
в Правилах отбора и приема на факультет подготовки руководящих кадров органов внутренних дел и специалистов воспитательных аппаратов (факультет N 1) Академии Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в пункте 2 слова "070400 - "Государственное и местное управление" заменить словами "521650 - "Юриспруденция";
в пункте 3 слова "магистр в сфере управления органов внутренних дел" заменить словами "магистр юриспруденции".
2. Департаменту воспитательной и кадровой работы (Умурзаков Б.Н.) представить
в установленном порядке настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в силу со дня государственной регистрации.
4. Контроль за исполнением данного приказа возложить на первого вице-Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Отто И.И.
Министр

Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 1934 тiркелген "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Академиясының iшкi iстер органдарының басшы кадрларын және тәрбие аппараттарының мамандарын даярлау факультетiне (N 1 факультет) iрiктеу мен қабылдау ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 2002 жылғы 11 шiлдедегi N 487 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 19 қарашадағы N 650 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 20 қарашада тіркелді. Тіркеу N 2567. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004.04.13. N 221 (V042864) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Академиясының iшкi iстер органдарының басшы кадрларын және тәрбие аппараттарының мамандарын даярлау факультетiне (N 1 факультет) кадрларды даярлау мамандығының өзгеруiне байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Академиясының iшкi iстер органдарының басшы кадрларын және тәрбие аппараттарының мамандарын даярлау факультетiне (N 1 факультет) iрiктеу мен қабылдау ережелерiн бекiту туралы" (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 1934 болып тiркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлер бюллетенiнде 2002 жылғы қазан айында N 39 жарияланған) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 2002 жылғы 11 шiлдедегi N 487  бұйрығына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Академиясының iшкi iстер органдарының басшы кадрларын және тәрбие аппараттарының мамандарын даярлау факультетiне (N 1 факультет) iрiктеу мен қабылдау ережелерiнде:
2-тармақтағы "070400 - "Мемлекеттiк және жергiлiктi басқару" деген сөздер "521650 - "Заңтану" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "iшкi iстер органдарында басқару - магистр" деген сөздер "заңтану магистрi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Тәрбие және кадр жұмысы департаментi (Б.Н.Өмiрзақов) осы бұйрықты белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге ұсынсын.
3. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Iшкi iстер бiрiншi вице-министрi полиция генерал-майоры И.Оттоға жүктелсiн.
Министр