О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра государственных доходов Республики Казахстан
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 441. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2003 года N 2568. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года N 618
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 29.12.2008 N 618 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) приказываю:
1. Внести в некоторые приказы Министра государственных доходов Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1469 "Об утверждении Правил выдачи разовых талонов" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2001 года за N 1685, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, январь, N 4) с изменениями, внесенными приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года N 417 "О внесении дополнения в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1469 "Об утверждении Правил выдачи разовых талонов" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2002 года за N 1832, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, июнь, N 21), приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года N 182 "Некоторые вопросы организации выдачи разовых талонов и применения специального налогового режима для крестьянских (фермерских) хозяйств (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 мая 2003 года за N 2280, опубликованный в "Официальной газете" от 27 сентября 2003 года, N 39 (144)):
в Правилах выдачи разовых талонов, утвержденных указанным приказом:
пункты 2 и 3 исключить;
в пункте 4 после слова "день" дополнить словами "по форме согласно Приложению 1-1 к настоящим Правилам", после слова "месяца" дополнить словами "по форме согласно Приложению 1 к настоящим Правилам";
2) признать утратившим силу приложение 13 Инструкции об упрощенном режиме налогообложения для физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью, утвержденной приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 21 мая 1999 года N 535 (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июня 1999 года за N 794) с изменениями, внесенными приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года N 384 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 21 мая 1999 года N 535" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2000 года за N 1156), приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 10 августа 2001 года N 1147 "О внесении дополнений в приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 21 мая 1999 года N 535" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2001 года за N 1642).
2. Управлению непроизводственных платежей Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Тлеумуратов Ю.Д.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 6 қарашадағы N 441 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 22 қарашада тіркелді. Тіркеу N 2568. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 618 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.29 N 618 Бұйрығымен.
--------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін (Салық кодексі)" қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. ...
3. Кейбір бұйрықтар осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес жойылған деп танылсын.
4. ...
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 618 бұйрығына
9–қосымша
Күші жойылған деп танылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. ...
2. ...
3. ...
4. ...
5. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 6 қарашадағы N 441 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2568 болып тіркелген, "Ресми газет" газетінде, 2003 жыл 27 желтоқсан N 52 (157), Нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2003 жыл N 43-48, 890 бет).
6. ...
7. ...
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Біржолғы талондар беру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 417 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2002 жылдың 22 сәуірінде N 1832 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, маусым, N 21) бұйрығымен, "Біржолғы талондарды беруді ұйымдастырудың және шаруа (фермер) қожалықтары үшін арнаулы салық режимін қолданудың кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылдың 17 мамырында N 2280 болып тіркелген, "Ресми газетте" 2003 жылғы 27 қыркүйекте жарияланған, N 39 (144)) бұйрығымен енгізілген өзгерістермен "Біржолғы талондар беру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылдың 30 қарашасында N 1685 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, қаңтар, N 4) бұйрығына :
аталған бұйрықпен бекітілген, Біржолғы талондар беру Ережелерінде:
2 және 3 тармақтар алынып тасталсын;
4-тармақта "күн" деген сөзден кейін "осы Ережелердің
1-1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша", "ай" деген сөзден кейін "осы Ережелердің 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 1999 жылғы 21 мамырдағы N 535 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2000 жылғы 25 сәуірдегі N 384 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылдың 14 маусымында N 1156 болып тіркелген) бұйрығымен, "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 1999 жылғы 21 мамырдағы N 535 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 10 тамыздағы N 1147 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылдың 13 қыркүйегінде N 1642 болып тіркелген) бұйрығымен енгізілген өзгерістерімен қоса Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 1999 жылғы 21 мамырдағы N 535 бұйрығымен бекітілген Кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалар үшін салық салудың жеңілдетілген режимі туралы нұсқаулықтың 13-қосымшасының күші жойылған деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Өндірістік емес төлемдер басқармасы (Ю.Ж.Тілеумұратов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.

3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2004 года.
Председатель
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан

3. Осы бұйрық 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Төрағасы