О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года N 587 "Об утверждении Правил проведения государственного технического осмотра автомототранспортных средств и прицепов к ним", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 990.
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 декабря 2003 года N 722. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2003 года N 2651. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 июня 2006 года N 263
Сноска. Приказ Министра внутренних дел РК от 13 декабря 2003 года N 722 утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 8 июня 2006 года N  263 .
В целях совершенствования организации государственного технического осмотра автомототранспортных средств и прицепов к ним приказываю:
1. В  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года N 587 "Об утверждении Правил проведения государственного технического осмотра  автомототранспортных средств и прицепов к ним" (далее - Приказ) (регистрационный номер 990) внести следующие изменения и дополнения:
в Приказе:
в подпункте 6) пункта 2 слова "Внести в местные исполнительные органы предложения" заменить словами "Создать рабочую группу из числа подготовленных сотрудников дорожной полиции";
в Правилах проведения государственного технического осмотра
автомототранспортных средств и прицепов к ним, утвержденных указанным Приказом:
подпункт 3) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"3) наличие диагностического оборудования и контрольно-измерительных приборов, их исправность, время и периодичность проведения их метрологической аттестации и последней проверки в соответствии с требованиями государственного стандарта Республики Казахстан СТ РК 1086-2003 "Техническое диагностирование автомототранспортных средств и прицепов к ним. Общие технические требования к технологии работ";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Диагностирование технического состояния транспортных средств перед государственным техническим осмотром осуществляется в соответствии с требованиями государственного стандарта Республики Казахстан СТ РК 1086-2003 "Техническое диагностирование автомототранспортных средств и прицепов к ним. Общие технические требования к технологии работ";
пункт 41 исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр

"Автокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi техникалық байқауды жүргiзудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 1999 жылғы 22 қарашадағы N 587 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылы 3 желтоқсанда 990 нөмiрмен тiркелген)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 722 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 30 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 2651. Бұйрықтың күші жойылды - Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 8 маусымдағы N 263 бұйрығымен.
Ескерту:   Бұйрықтың күші жойылды - Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 8 маусымдағы   N 263   бұйрығымен .
____________________________________
Автомотокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi мемлекеттiк техникалық байқауды жүргiзудi ұйымдастыруды жетiлдiру мақсатында  бұйырамын :
1. "Автомотокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi мемлекеттiк техникалық байқауды жүргiзудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 1999 жылғы 22 қарашадағы N 587  бұйрығына  (бұдан әрi мәтiн бойынша - Бұйрық) (тiркелген нөмiрi 990) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Бұйрықта:
2-тармақтың 6-шы тармақшасындағы "Жергiлiктi атқарушы органдарға" деген сөздер "жоғары дайындығы бар жол полициясы қызметкерлерiнiң iшiнен" деген сөздермен, "ұсыныс енгiзiлсiн" деген сөздер "жұмыс тобы құрылсын" деген сөздермен ауыстырылсын;
Көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген, автомотокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi мемлекеттiк техникалық байқаудан жүргiзудiң Тәртiбiнде:
9-тармақтың 3 тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) диагностикалық жабдықтар мен бақылау-өлшем аспаптары, олардың жарамдылығы, метрологиялық аттестациядан өту уақыты мен кезеңдерi, соңғы тексерiлген уақыты Қазақстан Республикасының мемлекеттiк стандарты (ҚР СТ 1086-2003) "Автомотокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi техникалық диагностикалау. Жұмыс жүргiзу технологиясына жалпы техникалық талаптар." талаптарына сәйкес болуы керек";
мынадай мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Транспорт құралдарының техникалық жағдайын мемлекеттiк техникалық байқаудың алдында диагностикалау Қазақстан Республикасының мемлекеттiк стандарты (ҚР СТ 1086-2003) "Автомотокөлiк құралдары мен оларға тiркемелердi техникалық диагностикалау. Жұмыс жүргiзу технологиясына жалпы техникалық талаптар." талаптарына сәйкес жүзеге асырылады";
41 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мiндеттi мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастан қолдануға енгiзiледi.
Министр