О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Астаны от 12 августа 2002 года N 3-1-1510п "Об упорядочении учета потребления и оплаты электро-, тепло-, водоснабжения и других коммунальных услуг" (зарегистрировано Управлением юстиции города Астаны 19 августа 2002 года N 220, опубликовано в газетах "Астана Акшамы" от 05.09.2002 года N 117 (1122) и "Вечерняя Астана" от 27.08.2002 года N 100 (1162))
Постановление акимата города Астаны от 15 октября 2003 года N 3-1-2059п. Зарегистрировано Управлением юстиции города Астаны 5 ноября 2003 года N 298. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 6 февраля 2012 года № 06-178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 06.02.2012 № 06-178.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях исполнения постановления Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2003 года N 297 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 400", дальнейшего упорядочения учета потребления и оплаты населением коммунальных услуг - акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 12 августа 2002 года N 3-1-1510п "Об упорядочении учета потребления и оплаты электро-, тепло-, водоснабжения и других коммунальных услуг" (зарегистрировано Управлением юстиции города Астаны 19 августа 2002 года N 220, опубликовано в газетах "Астана Акшамы" от 05.09.2002 года N 117 (1122) и "Вечерняя Астана" от 27.08.2002 года N 100 (1162)) следующие изменение и дополнение:
в пункте 1:
первый абзац после слов: "ГКП "Астана Су Арнасы") дополнить словом "рекомендовать:";
шестой абзац изложить в следующей редакции:
"по тепловой энергии исходя из норм потребления на отопление жилого фонда города Астаны согласно Приложению к настоящему постановлению, откорректированных на фактическую температуру наружного воздуха за расчетный месяц, по воде исходя из норм, принятых согласно строительным нормам и правилам (далее - СНиП) 2.0.4.01- 85 (внутренний водопровод и канализация зданий), 2.04.02- 84 (водоснабжение, наружные сети и сооружения) и тарифам, утвержденным в установленном законодательством Республики Казахстан порядке;".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Астаны Есилова С.С.
Аким города Астаны                            Т. Досмуханбетов
Визы:  Есилов С.С.
Шакиров А.А.
Ертаев Ж.Б.
Мухамбетказы М.Б.
Кабельдин Е.А.
СОГЛАСОВАНО:
Директор Департамента Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
по городу Астане                              А. Матишев
Директор Центрального филиала
ЗАО "Казахэнергоэкспертиза"                   А. Мациевский
Председатель Правления
ОАО "Астанаэнергосервис"                      У. Барыктабасов
Генеральный директор
ГКП "Астана су арнасы"                        Ж. Нуркенов
Директор ГКП "Турмыс"                         Л. Серикбаев
Директор ТОО "Нысана"                         А. Корх
Председатель Совета Ассоциации
кооперативов собственников
помещений (квартир) города Астаны
"Байтерек"                                    Н. Семикопенко
Приложение к постановлению
акимата города Астаны
N 3-1-2059п от 15 октября 2003 г.
Нормы расхода тепловой энергии и отопление жилого фонда г. Астана
Показатели
Ед. изм.
Месяцы
Средняя за отопительный период Тн.в.=-8,1 0 С
Январь Тн.в.=-16,8 0 С
Февраль Тн.в.=-16,5 0 С
Март Тн.в.=-10,1 0 С
Апрель Тн.в.=+3 0 С
Октябрь Тн.в.=+2,6 0 С
Ноябрь Тн.в.=-7,0 0 С
Декабрь Тн.в.=-14,0 0 С
Норма для жилых и вспомогательных помещений жилого фонда
Гкал/м 2
0,0464
0,0429
0,0378
0,0205
0,0217
0,0329
0,0428
0,0350

Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 12 тамыздағы N 3-1-1510қ "Тұтыну есебiн және электрмен, жылумен, сумен жабдықтау және басқа да коммуналдық қызметтер төлемдерiн реттеу туралы" қаулысына өзгерiс және толықтыру енгiзу туралы (Астана қаласының Әдiлет басқармасында 2002 жылдың 19 тамызында N 220 болып тiркелдi, 05.09.2002 жылғы N 117 (1122) "Астана ақшамы" және 27.08.2002 жылғы N 100 (1162) "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған)
Астана қаласы әкімінің 2003 жылғы 15 қазандағы N 3-1-2059қ қаулысы. Астана қалалық Әділет басқармасында 2003 жылғы 5 қарашада N 298 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы N 06-178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 06.02.2012 N 06-178 қаулысымен (қаулының мемлекеттік тілдегі мәтіні РҚАО-ға  түспеген).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 наурыздағы N 297 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 9 сәуiрдегi N 400  қаулысына өзгерiс енгiзу туралы қаулысын орындау, тұрғындардың коммуналдық қызметтердi тұтыну және төлеу есебiн одан әрi реттеу мақсатында Астана қаласының әкiмдiгi қаулы етеді:
1. Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 12 тамыздағы N 3-1- 1510қ "Тұтыну есебiн және электрмен, жылумен, сумен жабдықтау және басқа да коммуналдық қызметтер төлемдерiн реттеу туралы" қаулысына (Астана қаласының Әдiлет басқармасында 2002 жылдың 19 тамызында
N 220 болып тiркелдi, 05.09.2002 жылғы N 117 (1122) "Астана ақшамы" және 27.08.2002 жылғы N 100 (1162) "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған) мынадай өзгерiс және толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтағы:
бiрiншi азат жол "Астана Су Арнасы" МКК" сөздерiнен кейiн "ұсынылсын:" сөзiмен толықтырылсын;
алтыншы азат жол мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"есептеу айындағы сыртқы ауаның нақты температурасына түзетiлген осы қаулының Қосымшасына сәйкес Астана қаласының тұрғын қорын жылытуға арналған тұтыну нормасынан жылу энергиясы бойынша, 2.04.01-85 (ғимараттың iшкi су құбыры және кәрiз), 2.04.02-84 құрылыс нормалары мен ережелеріне (бұдан әрі - ҚНмЕ) сәйкес қабылданған нормалардан су бойынша".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары С.С Есіловке жүктелсін.
Астана қаласының әкімі
Визалар:
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу, бәсекелестiктi
қорғау жөніндегi агенттігі Астана қаласы
бойынша департаментінің директоры
"Казахэнергоэкспертиза" ЖАҚ
Орталық филиалының директоры
"Астанаэнергосервис" ААҚ
басқармасының төрағасы
"Астана Су Арнасы" МКК
Бас директоры
"Тұрмыс" МКК директоры
"Нысана" ЖШС директоры
"Бәйтерек" Астана қаласы ғимараттар
(пәтерлері) кооперативтері иелері
Қауымдастығы кеңесінің төрағасы
ПИК аудандық
қауымдастығының төрағасы
Астана қаласы әкімінің
2003 жылғы 15 қазандағы
N 3-1-2059қ қаулысына
қосымша
Астана қаласы тұрғын үй қорын жылытуға арналған жылу энергиясы шығынының
НОРМАСЫ
---------------------------------------------------------
Көрсет.   Өлшем                  Айлар
кіштер    бірлігі  ---------------------------------------------------------
Қаңтар    Ақпан    Наурыз   Сәуір
Тн.в.=    Тн.в.=   Тн.в.=   Тн.в.
-16,8 о С   -16,5 о С  -10,1 о С   +3 о С
---------------------------------------------------------
Тұрған үй  1 кал/м 2    0,0464     0,0429   0,0378   0,0205
қорының
тұрғын және
көмекші
орын-жай.
ларына
арналған
норма
---------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------
Қазан    Қараша   Желтоқсан   Жылыту
= Тн.в.  = Тн.в.  =  Тн.в.=   маусымына
+2,6 о С   -7,0 о С    -14,0 о С     орташа
Тн.в.= -8,1 о С
-------------------------------------------
0,0217   0,0329    0,0428     0,0350 -------------------------------------------

Нормы расхода тепловой энергии на отопление в разрезе по месяцам рассчитаны с корректировкой на температуру наружного воздуха по МСН 2.04-01-98 "Строительная климатология".
Нормы расхода тепловой энергии на отопление за апрель и октябрь корректируются на фактические часы работы систем отопления.
Заведующий отделом энергетического
комплекса и коммунального хозяйства
аппарата акима города Астаны                          Е. Кабельдин

Жылытуға арналған жылу энергиясы шығындарының нормасы МСН2.04-01-98 "Құрылыс климатологиясы бойынша" сыртқы ауа температурасын түзетумен бірге айлар бойынша есептелген.
Сәуір және қазан айларында жылытуға арналған жылу энергиясының нормасы жылыту жүйесі жұмысының нақты сағатына түзетіледі.
Астана қаласы Әкімі аппараты энергетикалық
кешен және коммуналдық шаруашылық бөлімінің
меңгерушісі