О проведении месячника по санитарной очистке, благоустройству и озеленению территорий городов и сельских населенных пунктов области
Постановление Акимата Актюбинской области от 28 марта 2003 года № 66. Зарегистрировано Управлением юстиции Актюбинской области за № 2071 от 9 апреля 2003 года. Утратило силу - в связи с истечением срока действия, согласно письма Министерства Юстиции № 4-2-21 от 9 декабря 2004 года.
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия, согласно письма Министерства Юстиции № 4-2-21 от 09.12.2004.
В целях улучшения санитарного состояния, благоустройства и озеленения территории населенных пунктов области, в соответствии со ст. 9 Закона Республики Казахстан "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения" от 4 декабря 2002 года № 361-II, ст. 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148 II акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акимам г. Актобе, районов области:
1) организовать и провести с 15 апреля по 15 мая 2003 года месячники по санитарной очистке, благоустройству и озеленению территорий населенных пунктов области;
2) организовать работу по ликвидации неорганизованных мусорных свалок вокруг населенных пунктов, твердо-бытовых отходов, мусора, нечистот и вывозке в установленные места;
3) принять меры по озеленению городов и населенных пунктов области.
2. Рекомендовать ГУ "Областное территориальное управление по лесу и биоресурсам" (Аязбаев М.) обеспечить необходимым количеством саженцев деревьев и кустарников для озеленения городов, сельских населенных пунктов области.
3. ГУ "Областное финансовое управление" (Аманбаев Ж.) обеспечить выделение финансовых средств, предусмотренных на благоустройство и озеленение населенных пунктов.
4. ГУ "Областная санэпидстанция" (Альжанова К.) обеспечить контроль за ходом проведения месячника по благоустройству, санитарной очистке и озеленению городов и населенных пунктов области.
5. Акимам г.Актобе и районов области, ГУ "Областная санэпидстанция" (Альжанова К.), ГУ "Областное территориальное управление охраны окружающей среды" (Иманбеков А.) о результатах проведения работ информировать аппарат Акима области к 20 мая 2003 года.
6. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя Акима области С.Гилимова.
Аким области Е.Имантаев

Облыс қалаларының, ауылдық елді мекендерінің аумақтарын санитарлық тазалау, көріктендіру және жасыл желектендіру айлығын өткізу туралы
Ақтөбе облысы әкімиятының 2003 жылғы 28 наурыздағы № 66 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 9 сәуірде № 2071 тіркелді. Қаулының қолданылу мерзімінің өтіп кеткендігіне байланысты күші жойылды - Әділет Министрлігінің 2004 жылғы 9 желтоқсандағы № 4-2-21 хатымен.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Әділет Министрлігінің 09.12.2004 № 4-2-21 хатына сәйкес.
"Халықтың санитарлық - эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы № 361-ІІ Заңының 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңының 27 бабына сәйкес елді мекендердің аумақтарын санитарлық тазалау, көріктендіру және жасыл желектендіру мақсатында облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстың Ақтөбе қаласы мен аудандарының әкімдері:
1) 2003 жылғы 15 сәуір 15 мамыр аралығында облыс елді мекендерінің аумақтарын санитарлық тазалау, көріктендіру және жасыл желектендірудің айлығын ұйымдастырсын және өткізсін;
2) елді мекендердің айналасындағы ретсіз төгілген қоқыс орындарын, қатты-тұрмыстық қалдықтарды, қоқыстарды жою және белгіленген жерге шығару жөніндегі жұмыстарды ұйымдастырсын;
3) облыстың қалалары мен елді мекендерін жасыл желектендіру жөнінде шаралар қабылдансын.
2. "Облыстың орман және биоресурстар жөніндегі аймақтық басқармасы" ММ-не (М. Аязбаев), облыстың қалалры мен елді мекендерін жасыл желектендіру үшін тиісті санда ағаштармен және бұта тектес өскіндермен қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. "Облыстық қаржы басқармасы" ММ (Ж. Аманбаев) елді мекендерді көріктендіруге, жасыл желектендіруге көзделген қажетті ақшалай қаражатты бөлуді қамтамасыз етсін.
4. "Облыстық санэпидемстанция" ММ (Қ. Әлжанова) облыс қалалары мен елді мекендеріндегі санитарлық тазалау, көріктендіру және жасыл желектендіру айлығын өткізу барысына бақылауды қамтамасыз етсін.
5. Облыстың Ақтөбе қаласы мен аудандарының әкімдері, "Облыстық санэпидемстанция" ММ (Қ. Әлжанова), "Облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" ММ (А. Иманбеков) жүргізілген жұмыстардың қорытындылары туралы облыс Әкімінің аппаратына 2003 жылғы 20 мамырға дейін ақпарат берсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс Әкімінің орынбасары С. Ғилымовқа жүктелсін.
Облыс әкімі Е. Имантаев