О внесении изменения в решение областного маслихата от 14 мая 2002 года N 19/195 "О Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг"
Решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2003 г. N 2/28. Зарегистрировано Управлением юстиции Мангистауской области 22 декабря 2003 года N 1562
В соответствии с пунктом 3 "Временного положения о порядке предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья и оплату коммунальных услуг", утвержденных постановлением  Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 года N 437, областной маслихат решил:
1. Внести в решение  областного маслихата от 14 мая 2002 года N 19/195 "О Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг" следующее изменение:
в пункте 6 части 1 слова "устанавливаются акимами городов и районов по согласованию с территориальными комитетами по ценовой и антимонопольной политике" заменить словами "устанавливаются акимом области".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня опубликования.
Председательствующий,
секретарь областного  маслихата

"Аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтерді тұтыну ақысын төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету көлемі мен тәртібін бекіту туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 14 мамырдағы N 19/195 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 2/28 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 1562 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 12 сәуірдегі N 437 қаулысымен  бекітілген "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерге ағы төлеуге тұрғын үй жәрдемақысын берудің тәртібі туралы Уақытша Ереженің"  3-бабына сәйкес облыстық мәслихат шешім етті:
1. "Аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтерді тұтыну ағысын төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету көлемі мен тәртібін бекіту туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 14 мамырдағы N 19/195 шешіміне  мына өзгерістер енгізілсін:
6 тармақтың 1 бөліміндегі "баға және монополияға қарсы саясат жөніндегі аумақтық комитеттермен келісе отырып қалалар мен аудандардың әкімдері белгілейді" деген сөздер "облыс әкімі белгілейді" сөздермен алмастырылсын.
2. Осы шешім жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Төрағалық етуші,
облыстық мәслихаттың хатшысы