О внесении изменений в постановление акимата области от 24 сентября 2003 года N 223 "Об утверждении Правил выплаты разовой единовременной помощи оралманам, переселившимся в Мангистаускую область вне "квоты иммиграции оралманов" (зарегистрировано в областном управлении юстиции 21 октября 2003 года N 1537)
Постановление Мангистауского областного акимата от 25 декабря 2003 года N 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 февраля 2004 года за N 1606
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и в целях более полного охвата оралманов, переселившихся в Мангистаускую область вне "квоты иммиграции оралманов", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление  акимата области от 24 сентября 2003 года N 223 "Об утверждении Правил выплаты разовой единовременной помощи оралманам, переселившимся в Мангистаускую область вне "квоты иммиграции оралманов" (зарегистрировано в областном управлении юстиции 21 октября 2003 года N 1537) следующие изменения:
в Правилах выплаты разовой единовременной социальной помощи оралманам, переселившимся в Мангистаускую область вне "квоты иммиграции оралманов", утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3 слова "с 1 января 2003 года" заменить словами "с 1 апреля 2002 года";
в пункте 9 слова "на 2003 год" заменить словами "на соответствующий год".
Аким области

Облыс әкiмиятының "Оралмандардың көшіп келу квотасынан" тыс Маңғыстау облысына қоныс аударған оралмандарға бір жолы бір рет әлеуметтік көмек төлеу Ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 24 қыркүйектегi N 223 қаулысына (облыстық Әділет басқармасында 2003 жылғы 21 қазанда N 1537 тіркелген) өзгірістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкiмиятының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 304 қаулысы. Маңғыстау облыстық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 4 ақпанда N 1606 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 148-11 Заңына  сәйкес және "оралмандардың көшіп келу квотасынан" тыс Маңғыстау облысына қоныс аударған оралмандарды толығырақ қамту мақсатында, облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Облыс әкiмиятының "Оралмандардың көшіп келу квотасынан" тыс Маңғыстау облысына қоныс аударған оралмандарға бір жолы бір рет әлеуметтік көмек төлеу Ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 24 қыркүйектегi N 223 қаулысына  (облыстық Әділет басқармасында 2003 жылғы 21 қазанда N 1537 тіркелген) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген "Оралмандардың көшіп келу квотасынан" тыс Маңғыстау облысына қоныс аударған оралмандарға бір жолы бір рет әлеуметтік көмек төлеу Ережесіндегі:
3 тармақтағы "2003 жылы 1 қаңтардан бастап" деген сөздер "2002 жылғы 1 сәуірден бастап" деген сөздермен ауыстырылсын;
9 тармақтағы "2003 жылға" деген сөздер "тиісті жылға арналған" деген сөздермен ауыстырылып, "оралмандарға" деген сөздерден кейін жазылсын.
Облыс әкімі