О внесении изменений в решение X-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 25 мая 2001 года "Об утверждении положений "О долговых обязательствах города Алматы" и "О залоговом фонде города Алматы"
Решение внеочередной III сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 3 декабря 2003 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 22 декабря 2003 года за N 571. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 30.10.2009 N 253
Сноска. Утратило силу решением XXII-й сессии маслихата города Алматы IV созыва от 30.10.2009 N 253.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и представлением акима города Алматы Маслихат города Алматы III-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение X-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 25 мая 2001 года "Об утверждении положений "О долговых обязательствах города Алматы" и "О залоговом фонде города Алматы":
1) В приложение N 1:
в преамбуле исключить слова: "Законом Республики Казахстан N 97-1 от 28.04.97 года "О вексельном обращении в Республике Казахстан,";
в абзаце 5 пункта 1 исключить слово: "вексель";
в абзацах 3 и 6 пункта 5 исключить слова: "векселей и".
2) В приложение N 2:
в пункте 1 исключить слова: "(долговых обязательств векселей, облигаций городских облигационных займов)";
в абзаце 2 пункта 2 исключить слова: "от эмитента ценной бумаги, авалиста или акцептанта";
в абзаце 15 пункта 2 слово: "аваль" заменить словом: "гарантию";
в абзаце 3 пункта 8 исключить слово: ", векселя".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету Маслихата города Алматы III-го созыва (Шелипанов А. И.) и первого заместителя акима города Алматы Букенова К. А.
Секретарь
Маслихата города
Алматы III-го созыва                    Т. Мукашев

II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2001 жылғы 25 мамырдағы "Алматы қаласының қарыз мiндеттемелерi туралы" Ереженi бекiту туралы" және "Алматы қаласының кепiлдiк қоры туралы" Х-сессиясының шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
ІIІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының III сессиясының 2003 жылғы 03 желтоқсандағы шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2003 жылғы 22 желтоқсанда N 571 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және Алматы қаласы Әкiмiнiң ұсынысы бойынша III-сайланған Алматы қаласының Мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2001 жылғы 25 мамырдағы "Алматы қаласының қарыз мiндеттемелерi туралы" Ереженi бекiту туралы" және "Алматы қаласының кепiлдiк қоры туралы" Х-сессиясының шешiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) N 1 қосымшада:
- мәтiннiң басындағы "Қазақстан Республикасының 28.04.1997 жылғы "Қазақстан Республикасындағы вексельдiк айналым туралы" N 97-1 Заңына" деген сөздер алынып тасталсын;
1 тармақтың 5 жаңа жолындағы "вексель" сөзi алынып тасталсын;
5 тармақтың 3, 6 жаңа жолындағы "вексельдер және" деген сөздер алынып тасталсын;
2) N 2 қосымшада:
1 тармақтағы "(вексельдердiң қарыздық мiндеттемелерi, қалалық шеттен алынатын облигациялық қарыздардың облигациясы") деген сөз алынып тасталсын;
2 тармақтың 2-шi жаңа жолындағы "бағалы қағаздың эмитентiнен, авалистен немесе акцептанттан" деген сөздер алынып тасталсын;
2 тармақтың 15-шi жаңа жолындағы "аваль" сөзi "кепiлдiк" сөзiмен ауыстырылсын;
8 тармақтың 3-шi жаңа жолындағы "вексельдер" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы шешiмге бақылау жасау III-сайланған Алматы қаласы Мәслихатының экономика және бюджет жөнiндегi тұрақты комиссиясына (А.И.Шелипанов) және Алматы қаласы Әкiмiнiң бiрiншi орынбасары Қ.А.Бүкеновке жүктелсiн.
III-сайланған Алматы қаласы
Mәслихатының хатшысы