О внесении изменений и дополнений в решение XXIII-й внеочередной сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 28 декабря 2002 года "Об утверждении ставок земельного налога по городу Алматы" (зарегистрировано в управлении юстиции г. Алматы 29 декабря 2002 года N 503)
Решение IV сессии Алматинского городского маслихата III созыва N 22 от 24 декабря 2003 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 31 декабря 2003 года за N 575. Утратило силу решением XIX-й сессии маслихата города Алматы III созыва от 18 ноября 2005 года N 193 (V05R683)
В соответствии с пунктом 1 статьи 333, пунктом 1 статьи 338  Кодекса  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и представлением акима города Алматы маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в приложения NN 1, 2  решения  XXIII-й внеочередной сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 28 декабря 2002 года "Об утверждении ставок земельного налога по городу Алматы":
1) в приложении N 1 цифру "30%" заменить на цифру "40%",
цифру "37,64" заменить на цифру "40,53";
2) в приложении N 2 цифру "3" заменить на цифру "5,00".
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2004 года.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету (Шелипанов А.И.), председателя Налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.Е.
Председатель
IV-й сессии Маслихата
города Алматы III-го созыва                 А. Попелюшко
Секретарь
Маслихата города Алматы
III-го созыва                               Т. Мукашев
Приложение N 1
к решению IV-й сессии
Маслихата города Алматы
III-го созыва
от 24 декабря 2003 года
Корректировка базовых налоговых ставок на основании
проект (схем) зонирования земель г.Алматы на 2004 год
Минимальная ставка
Базовая ставка
Максимальная ставка
Дифференцированнаяставка земельного налога в тенге, утвержденная в 2003 году плюс 40% минус 10%
26,06
28,95
40,53
Председатель
IV-й сессии Маслихата
города Алматы III-го созыва                 А. Попелюшко
Секретарь
Маслихата города Алматы
III-го созыва                               Т. Мукашев
Приложение N 2
к решению IV-й сессии
Маслихата города Алматы
III-го созыва
от 24 декабря 2003 года
Налоговые ставки на придомовые
земельные участки
На земельные участки свыше 1000 квадратных метров
Ставки налога на земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров
5,00 тенге за один квадратный метр
Председатель
IV-й сессии Маслихата
города Алматы III-го созыва                 А. Попелюшко
Секретарь
Маслихата города Алматы
III-го созыва                               Т. Мукашев

II-сайланған Алматы қаласы Мәслихатының кезектен тыс XХIII-сессиясында 2002 жылғы 28 желтоқсанда бекiтiлген "Aлматы қаласы бойынша жер салығының төлемдерiнiң мөлшерлемелерiн бекiту туралы" шешiмiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы (Алматы қаласы әділет басқармасында 2002 жылғы 29 желтоқасанда тіркелген N 503)
ІІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ІV сессиясының 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 22 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2003 жылғы 31 желтоқсанда N 575 тіркелді. Күші жойылды - IІІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XІХ сессиясының 2005 жылғы 18 қарашадағы N 193 шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы"  Кодексiнiң  333 бабының 1-шi тармағы, 338 бабының 1-шi тармағы мен Алматы қаласы Әкiмiнiң ұсынысына сәйкес III-сайланған Алматы қаласы Мәслихаты  ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. Алматы қаласы Мәслихатының II-сайланған кезектен тыс XХIII-сессиясында 2001 жылғы 28 желтоқсандағы "Алматы қаласы бойынша жер салығының төлемдерiнiң мөлшерлемелерiн бекiту туралы"  шешiмiнiң  N 1, N 2 қосымшаларына келесі өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) N 1 қосымшада "30%" саны "40%" санына, "34,64" саны "40,53" санына өзгертiлсiн;
2) N 2 қосымшада "3" саны "5,00" санына өзгертiлсiн.
2. Бұл шешiм 2004 жылғы қаңтардың 1-нен бастап күшiне енеді.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика және бюджет жөнiндегi тұрақты комиссиясы (А.И.Шелипанов) және Алматы қаласы бойынша салық комитетiнiң төрағасы Қ.Е.Баедiловке жүктелсiн.
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
ІV-сессиясының төрағасы
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
хатшысы
III-сайланған Алматы
қаласы Мәслихатының
2003 жылғы 24 желтоқсандағы
IV-сессиясы N 22 шешiмiне
N 1 қосымша
Алматы қаласының жерлерiнiң аудандастыру (сұлбалары) жобасының негiзiнде базалық салық
мөлшерлемелерiнiң түзетiлiмi
Ең төменг i  мөлшерлемес i
Базалық мөлшерлеме
Ең жоғарғы мөлшерлеме
2004 жылы 40% қосылып  10% шегерiлiп теңгемен бекiтiлген жер салығының сараланған мөлшерлемесi
26 ,06
28,95
40,53
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
ІV-сессиясының төрағасы
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
хатшысы
III-сайланған Алматы
қаласы Мәслихатының
2003 жылғы 24 желтоқсандағы
IV-сессиясы N 22 шешiмiне
N 2 қосымша
Үй төңірегіндегі жер төлемдерінің
базалық салық мөлшерлемелері
100 шаршы метрден  асатын   жер
тел i мдер i  бойынша
1000 шаршы метрден  асатын  жер тел i мдер i  салығының мөлшерлемес i
бiр шаршы метр үшiн 5,00 теңге
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
ІV-сессиясының төрағасы
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
хатшысы