О внесении изменений в решение XXVIII сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29 сентября 2003 года "О заимствовании средств путем выпуска муниципальных облигаций на финансирование местного инвестиционного проекта города Алматы на 2003 год "Строительство жилья для широких слоев населения в городе Алматы"
Решение IV сессии Алматинского городского Маслихата III созыва N 20 от 24 декабря 2003 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 6 января 2004 года за N 577. Утратило силу в связи с истечением срока действия - решением Маслихата города Алматы от 29 июля 2009 года № 240
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - решением Маслихата города Алматы от 29.07.2009 № 240.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и представлением акима города Алматы Маслихат города Алматы III-го созыва РЕШИЛ:
Внести в таблицу N 1. Перечень государственных пакетов акций предприятий приложения N 2 к решению XXVIII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29 сентября 2003 года "О заимствовании средств путем выпуска муниципальных облигаций на финансирование местного инвестиционного проекта города Алматы на 2003 год "Строительство жилья для широких слоев населения в городе Алматы" следующие изменения:
пункт 5 исключить;
в строке "Итого" цифры "6931209,5" и "887335,0" заменить на цифры "6800274,5" и "823176,8" соответственно.
Председатель
IV-й сессии Маслихата
города Алматы III-го созыва               А. Попелюшко
Секретарь
Маслихата города Алматы
III-го созыва                             Т. Мукашев

2003 жылғы 29 қыркүйектегі ІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ХХVІІІ-сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғындардың кең топтарына арналған тұрғын-үй құрылысына" Алматы қаласының 2003 жылға арналған жергілікті инвестициялық жобаны қаржыландыруға муниципалдық облигацияны шығару жолмен қаражатты игеру" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
ІІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ІV сессиясының 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 20 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2004 жылғы 06 қаңтарда N 577 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХ сессиясының 2009 жылғы 29 шілдедегі шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХ сессиясының 2009.07.29 шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заңының 6-бабына және Алматы қаласы Әкімінің ұсынысына сәйкес ІІІ-сайланған Алматы қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
2003 жылғы 29 қыркүйектегі ІІ-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ХХVІІІ-сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғындардың кең топтарына арналған тұрғын-үй құрылысына" Алматы қаласының 2003 жылға арналған жергілікті инвестициялық жобаны қаржыландыруға муниципалдық облигацияны шығару жолмен қаражатты игеру" шешімінің N№ 2 қосымшасындағы 1. Кәсіпорындардың мемлекеттік акциялар пакетінің тізбесі кестесіне өзгерістер енгізілсін:
"Жиынтығы" жолындағы "6931209,5" және "887335,0" сандары тиісінше "6800274,5" және "823176,8" сандарына ауыстырылсын.
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
ІV-сессиясының төрағасы
ІІІ-сайланған Алматы
қаласының Мәслихатының
хатшысы