О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 года "Об областном бюджете на 2003 год"
Решение Северо-Казахстанского маслихата от 14 ноября 2003 года N 2/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 2 декабря 2003 года за N 1069. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1 апреля 1999 года N 357-1 с учетом последних изменений и дополнений от 7 декабря 2001 года N 261, "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года внести в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 годa "Об областном бюджете на 2003 год" с учетом его уточнения решением областного маслихата N 23/1 от 13 февраля 2003 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 года "Об областном бюджете на 2003 год", N 26/3 от 13 июня 2003 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 года "Об областном бюджете на 2003 год", N 27/2 от 8 августа 2003 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 года "Об областном бюджете на 2003 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а):
цифру "12 148 894" заменить цифрой "12 121 094";
цифру "6 759 325" заменить цифрой "6 743 368";
раздел б):
цифру "12 326 169" заменить цифрой "12 298 369";
цифру "11 303 169" заменить цифрой "11 317 212".
2. В пункте 8:
цифру "84 435" заменить цифрой "80 180";
цифру "69 435" заменить цифрой "70 942";
3. В пункте 9:
цифру "5 691 669" заменить цифрой "5 701 654";
цифру "509 743" заменить цифрой "508 599";
цифру "353 469" заменить цифрой "353 037";
цифру "361 198" заменить цифрой "359 444";
цифру "488 660" заменить цифрой "485 717";
цифру "410 001" заменить цифрой "419 211";
цифру "422 643" заменить цифрой "421 647";
цифру "444 116" заменить цифрой "441 781";
цифру "421 932" заменить цифрой "436 691";
цифру "258 253" заменить цифрой "264 761";
цифру "608 311" заменить цифрой "605 842";
цифру "250 478" заменить цифрой "248 845";

"2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 14 қарашадағы N 2/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 2 желтоқсанда N 1069 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" 1999 жылғы 1 сәуiрдегi N 357-1 Заңына 2001 жылғы 7 желтоқсандағы N 261 соңғы енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды ескере отырып, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 13 ақпандағы облыстық мәслихаттың N 23/1, "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 13 маусымдағы облыстық мәслихаттың N 26/3, "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" 2003 жылғы 8 тамыздағы облыстық мәслихаттың N 27/2 шешімімен нақтыланғанын ескере отырып, "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешiмiне келесі өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
а) тарауы:
"12 148 894" саны "12 121 094" санына ауыстырылсын;
"6 759 325" саны "6 743 368" санына ауыстырылсын;
б) тарауы:
"12 326 169" саны "12 298 369" санына ауыстырылсын;
"11 303 169" саны "11 317 212" санына ауыстырылсын.
2. 8 тармақта:
"84 435" саны "80 180" санына ауыстырылсын;
"69 435" саны "70 942" санына ауыстырылсын.
3. 9 тармағында:
"5 691 669" саны "5 701 654" санына ауыстырылсын;
"509 743" саны "508 599" санына ауыстырылсын;
"353 469" саны "353 037" санына ауыстырылсын;
"361 198" саны "359 444" санына ауыстырылсын;
"488 660" саны "485 717" санына ауыстырылсын;
"410 001" саны "419 211" санына ауыстырылсын;
"422 643" саны "421 647" санына ауыстырылсын;
"444 116" саны "441 781" санына ауыстырылсын;
"421 932" саны "436 691" санына ауыстырылсын;
"258 253" саны "264 761" санына ауыстырылсын;
"608 311" саны "605 842" санына ауыстырылсын;
"250 478" саны "248 845" санына ауыстырылсын;