О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 года "Об областном бюджете на 2003 год".
Решение Северо-Казахстанского маслихата от 13 февраля 2003 года N 23/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 19 февраля 2003 года за N 837. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года с учетом последних изменений и дополнений от 7 декабря 2001 года N 261 "О бюджетной системе", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" внести в решение областного маслихата N 22/3 от 24 декабря 2002 годa "Об областном бюджете на 2003 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
раздел а):
цифру "10 338 835" заменить цифрой "11 474 267";
цифру "6 205 549" заменить цифрой "6 324 498";
цифру "83 000" заменить цифрой "1 099 483".
раздел б):
цифру "10 338 835" заменить цифрой "11 651 542";
цифру "10 255 835" заменить цифрой "10 618 542"
добавить абзацем следующего содержания: кредитование - 950 000 тыс.тенге.
2. В пункте 8:
цифру "97 310" заменить цифрой "84 597";
цифру "92 310" заменить цифрой "69 597";
цифру "5 000" заменить цифрой "15 000".
3.В пункте 9:
цифру "5 473 731" заменить цифрой "5 539 131";
цифру "488 623" заменить цифрой "489 039";
цифру "358 759" заменить цифрой "351 156";
цифру "325 711" заменить цифрой "331 853";
цифру "428 858" заменить цифрой "437 257";
цифру "408 840" заменить цифрой "413 090";
цифру "255 273" заменить цифрой "256 357";
цифру "585 338" заменить цифрой "596 091";
цифру "228 904" заменить цифрой "244 477";
цифру "316 397" заменить цифрой "317 591";
цифру "445 496" заменить цифрой "470 688";
4. Дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
Выделить за счет свободных остатков бюджетных средств областного бюджета, сложившихся на начало года на расходы областного бюджета по бюджетным программам, согласно приложению 7.
5. Дополнить пунктом 9-2 следующего содержания:
"Предусмотреть в областном бюджете на 2003 год:
поступление кредита из республиканского бюджета в сумме 950 000 тыс.тенге;
местную бюджетную программу развития "Кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей на проведение весенне-полевых и уборочных работ в 2003 году" в сумме 950 000 тыс.тенге;
возврат сельскохозяйственными товаропроизводителями полученных кредитов в сумме 950 000 тыс.тенге;
погашение до 1 декабря 2003 года долга местного исполнительного органа перед республиканским бюджетом в сумме 950 000 тыс.тенге.
Установить, что бюджетные программы, связанные с погашением указанного кредита, в течение 2003 финансового года секвестрированию не подлежат".

"2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 13 ақпандағы N 23/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 19 ақпанда N 837 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" 1999 жылғы 1 сәуiрдегi, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес 2001 жылғы 7 желтоқсандағы N 261 соңғы енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды ескере отырып, "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 22/3 шешiмiне келесі өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
а) тарауы:
"10 338 835" саны "11 474 267" санына ауыстырылсын;
"6 205 549" саны "6 324 498" санына ауыстырылсын;
"83 000" саны "1 099 483" санына ауыстырылсын;
б) тарауы:
"10 338 835" саны "11 651 542" санына ауыстырылсын;
"10 255 835" саны "10 618 542" санына ауыстырылсын
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
несиелендіру - 950 000 мың теңге.
2. 8 тармақта:
"97 310" саны "84 597" санына ауыстырылсын;
"92 310" саны "69 597" санына ауыстырылсын;
"5 000" саны "15 000" санына ауыстырылсын;
3. 9 тармақта:
"5 473 731" саны "5 539 131" санына ауыстырылсын;
"488 623" саны "489 039" санына ауыстырылсын;
"358 759" саны "351 156" санына ауыстырылсын;
"325 711" саны "331 853" санына ауыстырылсын;
"428 858" саны "437 257" санына ауыстырылсын;
"408 840" саны "413 090" санына ауыстырылсын;
"255 273" саны "256 357" санына ауыстырылсын;
"585 338" саны "596 091" санына ауыстырылсын;
"228 904" саны "244 477" санына ауыстырылсын;
"316 397" саны "317 591" санына ауыстырылсын;
"445 496" саны "470 688" санына ауыстырылсын.
4. Келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
облыстық бюджеттің бюджеттік қаржысының жыл басына қалыптасқан бос қалдықтары есебінен бюджеттік бағдарламалар бойынша облыстық бюджет шығыстары 7 қосымшаға сәйкес бөлінсін.
5. Келесi мазмұндағы 9-2 тармағымен толықтырылсын:
"2003 жылға арналған облыстық бюджетте:
республикалық бюджеттен берiлетiн несие түсiмi 950000 мың теңге сомада;
"2003 жылғы көктемгi-егiс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге ауыл шаруашылық тауарларын өндiрушiлерді несиелендіру" жергiлiктi бюджеттiк даму бағдарламасына 950 000 мың теңге сомада;
ауыл шаруашылық тауарларын өндiрушiлер алған несиелердi өтеу 950000 мың теңге сомада;
2003 жылдың 1 желтоқсанына дейiн республикалық бюджет алдындағы жергiлiктi атқарушы органның берешегiн өтеу 950000 мың теңге сомада көзделсiн.
Нұсқалған несиенi өтеуге қатысты бюджеттiк бағдарламалар 2003 қаржылық жыл ағымында секвестрлеуге жатпайды деп белгiленсiн".