Об утверждении перечня работников с разъездным характером деятельности государственной системы здравоохранения, имеющих право на бесплатный проезд в общественном транспорте
Постановление Акимата Северо-Казахстанской области от 17 июня 2003 года N 132. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 3 июля 2003 года за N 962. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2007 года N 323
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27.12.2007 N 323
В соответствии со статьей 69 Закона Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан" и на основании приказа Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 31 октября 1997 года N 544 "Об утверждении перечня работников с разъездным характером деятельности государственной системы здравоохранения, имеющих право на бесплатный проезд в  общественном транспорте" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работников с разъездным характером деятельности государственной системы здравоохранения, имеющих право на бесплатный проезд в общественном транспорте согласно приложению.
2. Руководителям государственных организаций здравоохранения обеспечить целевое использование средств, выделенных из бюджета на бесплатный проезд работников с разъездным характером деятельности в общественном транспорте.
3. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении перечня работников с разъездным характером деятельности государственной системы здравоохранения, имеющих право на бесплатный проезд в общественном транспорте" от 25 апреля 2003 года N 98 отменить.
Аким области
Приложение
к постановлению акимата области
от 17 июня 2003г. N 132
"Об утверждении перечня работников
с разъездным характером деятельности
государственной системы здравоохранения,
имеющих право на бесплатный проезд
в общественном транспорте"
Перечень работников с разъездным характером деятельности государственной системы здравоохранения, имеющих право на бесплатный проезд в общественном транспорте
Врачи участковые: терапевты, педиатры, психиатры, фтизиатры, онкологи, акушер-гинекологи, наркологи;
врачи общей практики, семейные врачи;
участковые медицинские сестры терапевтических, педиатрических участков;
участковые медицинские сестры противотуберкулезных, онкологических, психиатрических, наркологических учреждений, диспансеров, отделений, объединений;
медицинские сестры врачей общей практики и семейных врачей;
участковые акушерки женских консультаций;
санитарные врачи по: коммунальной гигиене, гигиене питания, гигиене детей и подростков, по общей гигиене, радиационной гигиене, по гигиене труда и их помощники;
врачи эпидемиологи, врачи паразитологи, врачи-дезинфекционисты, зоологи, энтмологи и их помощники;
дезинструкторы, дезинфекторы, инженеры и технологи оперативных подразделений .

Қоғамдық жалпы көлікте тегін жүруге құқығы бар, денсаулық сақтау мемлекеттік жүйесінің іс-әрекетін жолға шығып жасайтын қызметкерлерінің тізімін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2003 жылғы 17 маусымдағы N 132 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 3 шілдеде N 962 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 323 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007.12.27 N 323 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 мамырдағы "Қазақстан Республикасында халықтың денсаулығын сақтау туралы" Заңының 69 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң 1997 жылғы 31 қазандағы "Қоғамдық көлiкте тегiн жүруге құқығы бар, мемлекеттiк денсаулық сақтау жүйесiнiң iс-әрекетiн жолға шығып жасайтын қызметкерлер тiзiмiн бекiту туралы" N№544 бұйрығы негiзiнде облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоғамдық көлiкте тегiн жүруге құқығы бар, мемлекеттiк денсаулық сақтау жүйесiнiң iс-әрекетiн жолға шығып жасайтын қызметкерлер тiзiмi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Денсаулық сақтау мемлекеттiк ұйымдарының басшылары қоғамдық көлiкте iс-әрекетiн жолға шығып жасайтын қызметкерлердiң тегiн жүруi үшiн бюджеттен бөлiнген қаражаттардың мақсатты пайдалануын қамтамасыз етсiн.
3. "Қоғамдық көлiкте тегiн жүруге құқығы бар, мемлекеттiк денсаулық сақтау жүйесiнiң iс-әрекетiн жолға шығып жасайтын қызметкерлер тiзiмiн бекiту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 25 сәуiрдегi N№98 қаулысының күшi жойылсын.
Облыс әкiмi
Облыс әкімдігінің
"Қоғамдық жалпы көлікте
тегін жүруге құқығы бар,
денсаулық сақтау мемлекеттік
жүйесінің іс-әрекетін жолға
шығып жасайтын қызметкерлер
тізімін бекіту туралы"
2003 жылғы 17 маусымдағы
N 132 қаулысына қосымша
Қоғамдық жалпы көлікте тегін жүруге құқығы бар, денсаулық сақтау мемлекеттік жүйесінің іс-әрекетін жолға шығып жасайтын қызметкерлер тізімі
Учаскелік дәрігерлер: терапевтер, педиатрлар, психиатрлар, фтизиатрлар, онкологтар, акушер-гинекологтар, наркологтар;
жалпы тәжірибедегі дәрігерлер, отбасылық дәрігерлер;
терапевтік және педиатриялық учаскелердің мейірбикелері;
туберкулезге қарсы күрес, психиатриялық, онкологиялық, наркологиялық мекемелердің, диспансерлердің, бөлімшелердің, бірлестіктердің учаскелік мейірбикелері;
жалпы тәжірибедегі және отбасылық дәрігерлердің мейірбикелері;
әйелдер консультациясының учаскелік акушерлері;
мыналар бойынша санитарлық дәрігерлер: коммуналды гигиена, тамақтану гигиенасы, балалар мен жасөспірімдер гигиенасы, жалпы гигиена, радиациялық гигиена, еңбек гигиенасы және олардың көмекшілері бойынша;
эпидемиолог дәрігерлер, паразитолог дәрігерлер, дезинфекционист дәрігерлер, зоологтар, энтмологтар және олардың көмекшілері;
жедел бөлімшелердің дезнұсқаушылары, дезинфекторлары, инженерлері және технологтары.