О признании утратившим силу решения акима города Петропавловска от 6 ноября 2000 года N 1399 "О совете опеки и попечительства над ограниченно дееспособными престарелыми и инвалидами"
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 24 июля 2003 года N 256. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 15 августа 2003 года за N 996.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года с 148, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Петропавловска от 6 ноября 2000 года N 1399 "О совете опеки и попечительства над ограниченно дееспособными престарелыми и инвалидами" (государственная регистрация N 177 от 27 ноября 2000 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на начальника управления труда, занятости и социальной защиты населения Кушталову Н.Н.
Аким города
Согласовано:
Начальник управления труда,
занятости и социальной
защиты населения

Петропавл қаласы әкімінің 2000 жылғы 6 қарашадағы "Іс-әрекетке қабілеттері шектеулі қарттар мен мүгедектерге қамқорлық және қорғаншылық көрсету Кеңесі туралы" N 1399 шешімінің күші жойылған деп танылу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2003 жылғы 24 шілдедегі N 256 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 15 тамызда N 996 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148 Заңының 37-бабы 8-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Петропавл қаласы әкімінің 2000 жылғы 6 қарашадағы "Іс-әрекетке қабілеттері шектеулі қарттар мен мүгедектерге қамқорлық және қорғаншылық көрсету Кеңесі туралы" (мемлекеттік тіркеу N 177 2000 жылғы 27 қараша) N 1399 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау басқармасының бастығы Н.Н. Кушталоваға жүктелсін.
Қала әкімі
Келісілді:
Еңбек, жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік қорғау
басқармасының бастығы