О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 488 "О мерах по улучшению вакцинации населения против инфекционных заболеваний"
Постановление акимата Атырауской области от 26 августа 2003 года N 179. Зарегистрировано Управлением юстиции Атырауской области от 15 сентября 2003 года за № 1619. Утратил силу - Постановлением акимата Атырауской области от 15 марта 2012 года № 65
Сноска. Утратил силу - Постановлением акимата Атырауской области от 15.03.2012 № 65
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 488 "О мерах по улучшению вакцинации населения против инфекционных заболеваний" акимат области постановляет:
1. Утвердить перечень контингента, подлежащего ежегодным плановым профилактическим прививкам против вирусного гепатита "А" (приложение N 1).
2. Утвердить перечень контингента, подлежащего ежегодным плановым профилактическим прививкам против гриппа (приложение N 2).
3. Атыраускому областному финансовому управлению ежегодно предусматривать в бюджете области и выделять Атыраускому областному управлению государственного санитарно-эпидемиологического надзора средства для закупки вакцин необходимых для иммунизации населения против вирусного гепатита "А" и гриппа.
Атыраускому областному управлению здравоохранения обеспечить:
1) вакцинацию населения в плановом порядке и по эпидемиологическим показаниям в соответствии с порядком и сроками проведения профилактических прививок;
2) функционирование выездных прививочных бригад в целях вакцинации населения, проживающего в населенных пунктах, где отсутствуют медицинские учреждения.
5. Атыраускому областному управлению государственного санитарно-эпидемиологического надзора обеспечить заявку на государственную закупку, хранение, транспортировку вакцин в
соответствии с санитарными требованиями.
6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Мурсалиеву Т.К. - заместителя акима области.
Аким области                          А.Мусин
Приложение N 1
к постановлению акимата области
от 26 августа 2003 года N 179
Перечень
контингента, подлежащего ежегодным плановым профилактическимпрививкам против вирусного гепатита "А"
Прививаемый контингент
Численность подлежащих вакцинации
Дети 2-х лет

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 23 мамырдағы №488 "Халықты жұқпалы ауруларға қарсы вакцинациялауды жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" қаулысын жүзеге асыру
Атырау облыстық әкімиятының 2003 жылғы 26 тамыздағы 179 қаулысы. Атырау облыстық әділет басқармасында 2003 жылғы 15 қыркүйекте 1619 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 65 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2012.03.15 № 65 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 23 мамырдағы № 488 "Халықты жұқпалы ауруларға қарсы вакцинациялауды жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" қаулысын жүзеге асыру мақсатында облыстық әкiмият қаулы етеді:
1. "А" вирусты гепатитке қарсы жыл сайын жоспарлы алдын ала егiлуге жататын адамдар құрамының тiзбесi бекiтiлсiн (1-қосымша).
2. Тұмауға қарсы жыл сайын жоспарлы алдын ала егiлуге жататын адамдар құрамының тiзбесi бекiтiлсiн (2-қосымша).
3. Атырау облыстық қаржы басқармасы жыл сайын облыс бюджетiнде тұрғындардың "А" вирусты гепатитке және тұмауға қарсы егуге қажеттi вакциналарды сатып алуға қаржы қарастырып, Атырау облыстық мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасына бөлсiн.
4. Атырау облыстық денсаулық сақтау басқармасы:
1) алдын ала егулер жүргiзу тәртiбi мен мерзiмдерiне сәйкес тұрғындарды жоспарлы түрде және эпидемиологиялық көрсеткiштерге орай вакцинациялауды;
2) медициналық мекемелерi жоқ елдi мекендерде тұратын тұрғындарды вакцинациялау мақсатында жылжымалы егу бригадаларының жұмыс iстеуiн қамтамасыз етсiн.
5. Атырау облыстық мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы мемлекеттiк сатып алу сұранымды, санитарлық талаптарға сәйкес вакциналарды сақтауды, тасымалдауды қамтамасыз етсiн.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Т.І. Мұрсәлиеваға жүктелсiн.
Облыс әкiмi
Облыс әкiмиятының
2003 жылғы 26 тамыздағы
№ 179 қаулысына 1-қосымша
"А" вирусты гепатитке қарсы жылма-жыл жоспарлы алдын-ала
егiлуге тиiстi адамдар құрамының тiзбесi
Егiлетiн адамдар тобы
Егiлуге тиiстi адамдар саны
2 жастағы балалар