О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 27 января 2004 года N 39. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 февраля 2004 года N 2714. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года N 622.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 29.12.2008 N 622 (порядок введения в действие см. п.4 ).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) приказываю:
1. Внести в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 530 "Об утверждении Правил ведения лицевых счетов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан N 2672) следующие изменения:
в Правилах ведения лицевых счетов, утвержденных указанным приказом:
1) пункт 121 исключить;
2) главу 18 изложить в следующей редакции:
"Глава 18. Возврат налога на добавленную стоимость
203. Действие настоящей главы распространяется на плательщиков налога на добавленную стоимость Республики Казахстан, имеющих подтвержденную актом налоговой проверки сумму налога на добавленную стоимость, подлежащего возврату из бюджета по оборотам, облагаемым по нулевой ставке, на грантополучателей или исполнителей, назначенных грантополучателем (далее - грантополучатель), имеющих подтвержденную актом налоговой проверки, проведенной в соответствии с подпунктом 4) и/или 6) пункта 2 статьи 534 Налогового кодекса, сумму налога на добавленную стоимость, уплаченного поставщикам по приобретенным за счет средств гранта товарам (работам, услугам), а также на дипломатических и приравненных к ним представительств, аккредитованных в Республике Казахстан (далее - представительства), имеющих подтвержденную актом налоговой проверки, проведенной в соответствии с подпунктом 4) и/или 6) пункта 2 статьи 534 Налогового кодекса, сумму налога на добавленную стоимость, уплаченного поставщикам товаров (работ, услуг), предназначенных для официального пользования иностранными дипломатическими и приравненными к ним представительствами, а также для личного пользования дипломатического и административно-технического персонала этих представительств, включая членов их семей, проживающих вместе с ними (далее - пользование представительствами).
204. Возврат налога на добавленную стоимость плательщикам налога на добавленную стоимость и грантополучателям производится в соответствии с пунктами 2 и 3 статьи 252 и пунктом 2 статьи 253 Налогового кодекса.
205. Возврат (зачет) суммы налога на добавленную стоимость, подтвержденного актом налоговой проверки, производится налоговым органом по месту нахождения налогоплательщика.

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 27 қаңтардағы N 39 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 25 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 2714. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 622 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы Министрінің 2008.12.29 N 622 Бұйрығымен.
--------------------- Бұйрықтан үзінді ---------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Келесі қосымша бойынша көрсетілген нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық ресми жариялғанының бірінші күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылғы 1 қаңтардаң шығатын қатынастарға жаратылады.
Министр                                         Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 622 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының күшін жоғалтқан кейбір нормативтік
құқықтық актілердің тізімі
1. ...
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2714 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 27 қаңтар N 39 бұйрығы.
3. ...
4. ...
5. ...
6. ...
7. ...
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне  (Салық кодексі) сәйкес бұйырамын:
1. "Дербес шоттарды жүргізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 530 бұйрығына  (Қазақстан Республикасының нормативті құқықтық актілер тізілімінде N 2672 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Дербес шоттарды жүргізу ережелерінде:
1) 121-тармақ алынып тасталсын;
2) 18-тарау мынадай редакцияда жазылсын:
"18-тарау. Қосылған құн салығын қайтару
203. Осы тараудың күші салық тексеруі актісімен расталған, нөлдік ставка бойынша салық салынатын айналымдар бойынша бюджеттен қайтарылуға жататын қосылған құн салығының сомасы бар қосылған құн салығын төлеушілерге, жеткізушілер грант қаражаттары есебінен сатып алған тауарлар (қызмет көрсетулер) бойынша төлеген, салық тексеруі актісімен расталған қосылған құн салығының сомасы бар грант алушыларға немесе грант алушы тағайындаған орындаушыларға (бұдан әрі - грант алушы), Салық кодексінің 534-бабы  2-тармағының 4) және/немесе 6) тармақшасына сәйкес жүргізілген, сондай-ақ шетелдік дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктердің ресми пайдалануларына, сондай-ақ олармен бірге тұратын отбасы мүшелерін қоса алғанда, осы өкілдіктердің дипломатиялық және әкімшілік-техникалық персоналының жеке пайдалануына арналған (бұдан әрі - өкілдіктердің пайдалануы) тауарлар (қызмет көрсетулер) бойынша жеткізушілер төлеген, салық тексеруі актісімен расталған Салық кодексінің 534-бабы  2-тармағының 4) және/немесе 6) тармақшасына сәйкес жүргізілген, қосылған құн салығы сомасы бар Қазақстан Республикасында тіркелген дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктерге (бұдан әрі - өкілдіктер) таралады.
204. Қосылған құн салығын төлеушілерге және грант алушыларға қосылған құн салығын қайтару Салық кодексінің 252-бабының  2 және 3 тармақтарына және 253-бабының  2-тармағына сәйкес жүргізіледі.
205. Салық тексеруі актісімен расталған қосылған құн салығының сомасын қайтаруды (есепке жатқызуды) салық төлеушінің орналасқан жеріндегі салық органы жүргізеді.

206. При отсутствии налоговой задолженности по месту нахождения налогоплательщика возврат (зачет) в счет погашения имеющейся налоговой задолженности по видам налогов производится:
по месту нахождения объектов и/или регистрации объектов налогообложения и объектов, связанных с налогообложением;
по месту осуществления деятельности налогоплательщика;
по месту нахождения структурных подразделений налогоплательщика, не являющихся самостоятельными плательщиками налогов, в счет погашения задолженности по которым осуществляется возврат (зачет).
207. Сумма налога на добавленную стоимость, подлежащая возврату из бюджета, не подлежит возврату (зачету) в счет погашения налоговой задолженности другого налогоплательщика.
208. Для возврата (зачета) налога на добавленную стоимость плательщиком налога на добавленную стоимость или грантополучателем после проведения налоговой проверки в налоговый орган представляется Заявление о возврате налога на добавленную стоимость, подтвержденного актом налоговой проверки, по форме 332.00, согласно Правилам составления заявления о возврате налога на добавленную стоимость, подтвержденного актом налоговой проверки, утвержденным приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 3 декабря 2003 года N 493, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан N 2628 (далее - Заявление по форме 332.00).
209. Возврат (зачет) налога на добавленную стоимость осуществляется налоговыми органами на основании Заявления по форме 332.00 или акта налоговой проверки представительств в пределах сумм налога на добавленную стоимость, подтвержденного актом налоговой проверки.
210. При представлении Заявления по форме 332.00 прилагается акт сверки расчетов по налогам и другим обязательным платежам в бюджет, обязательным пенсионным взносам (далее - акт сверки) согласно приложению N 10 к настоящим Правилам, составленный на дату подачи Заявления по форме 332.00.
211. В случае погашения налоговой задолженности по месту регистрационного учета налогоплательщика в других налоговых органах, налоговый орган по месту нахождения налогоплательщика делает запрос в налоговые органы, указанные в Заявлении по форме 332.00, для письменного подтверждения о наличии налоговой задолженности по другим видам налогов.
212. При проведении зачета налога на добавленную стоимость в счет уплаты налога на добавленную стоимость, подлежащего уплате при импорте товаров, к Заявлению по форме 332.00 прилагается подтверждение таможенного органа с указанием суммы налога на добавленную стоимость, подлежащего уплате при импорте товаров.

206. Салық төлеушінің орналасқан жері бойынша салық берешегі жоқ болған ретте салықтардың түрлері бойынша бар берешегін өтеу есебіне қайтару (есепке жатқызу) былайша жүргізіледі:
салық салынатын объектілердің және салық салумен байланысты объектілердің орналасқан жері және/немесе объектілердің тіркелген жері бойынша;
салық төлеуші қызметін жүзеге асыратын жер бойынша;
олар бойынша салық берешегін өтеу есебіне қайтару (есепке жатқызу) жүргізілетін салық төлеушінің салықтарды дербес төлеушілер болып табылмайтын құрылымдық бөлімшелерінің орналасқан жері бойынша.
207. Бюджеттен қайтарылуға жататын қосылған құн салығының сомасы басқа салық төлеушінің салық берешегін өтеу есебіне қайтаруға (есепке жатқызуға) жатпайды.
208. Қосылған құн салығын төлеуші немесе грант алушы қосылған құн салығын қайтару (есепке жатқызу) үшін салық тексеруі жүргізілгеннен кейін салық органына Қазақстан Республикасының нормативті құқықтық актілер тізілімінде болып тіркелген N 2628, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 3 желтоқсандағы N 493 бұйрығымен  бекітілген, Салық тексеруі актісімен расталған қосылған құн салығын қайтару туралы өтінішті жасау туралы Ережелерге сәйкес 332.00 нысан бойынша Салық тексеруі актісімен расталған қосылған құн салығын қайтару туралы өтінішті (бұдан әрі - 332.00 нысан бойынша Өтініш) береді.
209. Салық органы қосылған құн салығын қайтаруды (есепке жатқызуды) 332.00 нысан бойынша Өтініштің немесе салық тексеруі актісімен расталған қосылған құн салығы сомаларының шегінде салық тексеруі актісінің негізінде жүзеге асырады.
210. 332.00 нысан бойынша Өтініш берген ретте, 332.00 нысан бойынша Өтінішті беру күніне осы Ережелердің N 10 қосымшасына сәйкес жасалған салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, міндетті зейнетақы жарналары бойынша салыстырып тексеру актісі (бұдан әрі - салыстырып тексеру актісі) қоса беріледі.
211. Салық төлеушінің басқа салық органдарындағы тіркеу есебі бойынша қосылған құн салығын есепке жатқызуды жүргізген ретте салық төлеушінің орналасқан жеріндегі салық органы салықтардың басқа түрлері бойынша салық берешегінің бар екендігі туралы жазбаша растау үшін 332.00 нысан бойынша Өтініште көрсетілген салық органдарына сұрату жасайды.
212. Қосылған құн салығын есепке жатқызуды тауарлардың импорты кезінде төленуге тиісті қосылған құн салығын төлеу есебіне жүргізген кезде 332.00 нысан бойынша Өтінішке тауарлардың импорты кезінде төленуге тиісті қосылған құн салығының сомасы көрсетілген кеден органының растауы қоса беріледі.

213. Не позднее одного рабочего дня со дня получения Заявления по форме 332.00 или подписания акта налоговой проверки представительства, ответственным отделом налогового органа готовится распоряжение на возврат налога на добавленную стоимость (далее - распоряжение) в двух экземплярах:
по форме согласно приложению N 14 к настоящим Правилам - в случае возврата (зачета) налога на добавленную стоимость по оборотам, облагаемым по нулевой ставке;
по форме согласно приложению N 15 к настоящим Правилам - в случае возврата (зачета) налога на добавленную стоимость, уплаченного поставщикам по товарам (работам, услугам), приобретенным за счет средств гранта;
по форме согласно приложению N 16 к настоящим Правилам - в случае возврата налога на добавленную стоимость, уплаченного поставщикам по товарам (работам, услугам), приобретенным для пользования представительствами.
214. На основании каждого Заявления по форме 332.00 и на каждый акт налоговой проверки представительств составляется отдельное распоряжение.
215. Распоряжение утверждается руководителем налогового органа или лицом, его замещающим, в день его представления ответственным отделом и передается в отдел учета для осуществления фактического возврата (зачета) налога на добавленную стоимость.
215-1. На основании распоряжения не позднее одного рабочего дня после его получения отделом учета на каждый код бюджетной классификации доходов составляется заключение, согласно приложению N 18 (далее - заключение) к настоящим Правилам, в трех экземплярах и платежное поручение в двух экземплярах.
215-2. При возврате налога на добавленную стоимость по оборотам, облагаемым по нулевой ставке, сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего возврату из бюджета, не должна превышать положительное сальдо налога на добавленную стоимость по лицевому счету заявителя на дату составления заключения.
215-3. При составлении заключения на возврат налога на добавленную стоимость на банковский счет плательщикам налога на добавленную стоимость и грантополучателям налоговый орган по месту нахождения налогоплательщика направляет запрос в другие налоговые органы по месту регистрационного учета налогоплательщика для письменного подтверждения об отсутствии налоговой задолженности по налогам в государственный бюджет.
215-4. Заключение утверждается руководителем налогового органа или лицом, его замещающим, в день его представления отделом учета на утверждение.
215-5. Не позднее одного рабочего дня оформленные отделом учета заключения и платежные поручения направляются в территориальные органы казначейства с указанием в назначении платежа реквизитов распоряжения на проведение возврата (зачета) налога на добавленную стоимость.

213. Салық органының жауапты бөлімі 332.00 нысан бойынша Өтінішті алған күннен немесе өкілдіктердің салық тексерулері актісіне қол қойылған күннен бастап бір жұмыс күнінен кешіктірмей екі данада қосылған құн салығын қайтаруға өкімді:
нөлдік ставка бойынша салық салынатын айналымдар бойынша қосылған құн салығын қайтару (есепке жатқызу) кезінде - осы Ережелердің N 14 қосымшасына сәйкес нысан бойынша;
грант қаражаттары есебінен сатып алған тауарлар (қызмет көрсетулер) бойынша жеткізушілер төлеген қосылған құн салығын қайтару (есепке жатқызу) кезінде - осы Ережелердің N 15 қосымшасына сәйкес нысан бойынша;
өкілдіктердің пайдалануына арнап сатып алынған тауарлар (қызмет көрсетулер) бойынша жеткізушілер төлеген қосылған құн салығын қайтару (есепке жатқызу) кезінде - осы Ережелердің N 16 қосымшасына сәйкес нысан бойынша дайындайды.
214. 332.00 нысан бойынша әрбір Өтініштің және өкілдіктердің әрбір салық тексеруі актісіне жеке өкім жасалады.
215. Өкімді салық органының басшысы немесе оны алмастырушы тұлға оны жауапты бөлім берген күні бекітеді және қосылған құн салығын нақты қайтару (есепке жатқызу) үшін есеп бөліміне беріледі.
215-1. Өкімнің негізінде Өкімді алғаннан кейін бір жұмыс күнінен кешіктірмей есепке алу бөлімі кірістердің бюджет жіктемесінің әрбір кодына осы Ережелердің N 18 қосымшасына сәйкес үш данада қорытынды (бұдан әрі - қорытынды) және екі данада төлем тапсырмасын жасайды.
215-2. Нөлдік ставка бойынша салық салынатын айналымдар бойынша қосылған құн салығын қайтару кезінде бюджеттен қайтарылуға тиісті қосылған құн салығының сомасы қорытынды жасалған күнге өтініш берушінің дербес шоты бойынша қосылған құн салығының оң сальдосынан аспауы тиіс.
215-3. Қосылған құн салығын қосылған құн салығын төлеушілердің банк шотына және грант алушыларға қайтаруға қорытынды толтыру кезінде салық төлеушінің орналасқан жеріндегі салық органы салық төлеушінің тіркеу есебінің орны бойынша басқа салық органдарына салықтар бойынша мемлекеттік бюджетке салық берешегінің жоқ екендігі туралы сұрату жасайды.
215-4. Қорытындыны салық органының басшысы немесе оны алмастырушы тұлға оны есепке алу бөлімі берген күні бекітеді.
215-5. Есепке алу бөлімі ресімдеген қорытынды мен төлем тапсырмасы бір жұмыс күнінен кешіктірмей төлем мақсатын көрсете отырып өкімдер деректемелерін қосылған құн салығын қайтаруды (есепке жатқызуды) жүргізу үшін аумақтық қазынашылық органдарына жібереді.

215-6. После проведения возврата (зачета) налога на добавленную стоимость работник отдела учета налогового органа возвращает второй экземпляр распоряжения с отметкой об исполнении ответственному отделу. Первый экземпляр распоряжения остается в отделе учета.";
3) Приложения N 14, N 15 и N 16 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. (Пункт утратил силу - приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов РК от 8 декабря 2004 года N 625 (вводится в действие с 1 января 2005 года).
3. Управлению методологии Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Есмаганбетова Ж.С.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого Заместителя Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан Усенову Н.Д.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Приложение 1
к приказу Председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнений
в некоторые приказы Председателя
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
от 27 января 2004 года N 39
Приложение N 14
к Правилам ведения лицевых счетов,
утвержденных приказом Председателя
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
от 23 декабря 2003 года N 530
"Утверждаю"
Руководитель налогового органа
______________________________
Наименование налогового органа
Распоряжение
на возврат сумм налога на добавленную стоимость
по оборотам, облагаемым по нулевой ставке
N______ "____" ____________200__г.
РНН
Наименование плательщика НДС
Серия и номер свидетельства о постановке на учет по НДС
Сумма НДС, предъявленная к возврату по заявлению формы 302.00
Сумма НДС, подлежащая возврату в соответствии с актом
налоговой проверки
Сальдо НДС по выписке лицевого счета на дату
заполнения Распоряжения
Входящий номер Заявления по форме 332.00
___________________________________________________________________
N |Код  |На код |     В том числе подлежит зачету (возврату)*
п/|нало-|класси-|--------------------------------------------------
п |гово-|фикации|в счет погашения нало-|в счет  |в счет   |в виде
|го   |доходов|говой задолженности по|НДС,    |НДС, под-|перечис-
|орга-|бюджета|налогу на добавленную |подлежа-|лежащего |ления
|на   |(КБК)  |стоимость и другим ви-|щего уп-|уплате за|денег на
|     |       |дам налогов           |лате при|незаре-  |банков-
|     |       |----------------------|импорте |гистриро-|ский
|     |       |сумма| сумма |сумма   |товаров |ванного  |счет
|     |       |пени | штрафа|налога  |        |нерези-  |платель-
|     |       |     |       |        |        |дента    |щика НДС
-------------------------------------------------------------------
1 |  2  |   3   |  4  |   5   |    6   |    7   |    8    |   9
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
______________________________________________
Реквизиты банка для перечисления на банковский|
счет плательщика НДС              |
----------------------------------------------|
наименование|банковский     |индивидуальный   |
банка    |идентификацион-|идентификационный|
бенефициара |ный код (БИК)  |код (ИИК)        |
----------------------------------------------|
10     |       11      |        12       |
----------------------------------------------
Распоряжение сдал:
Начальник ответственного отдела _______________     ______________
(подпись)           (Ф.И.О.)
______________________________________      "____" ________200 __г.
(Ф.И.О., должность и подпись работника
ответственного отдела)
Распоряжение принял:
______________________________________      "____" ________200 __г.
(Ф.И.О., должность, подпись работника
отдела учета)
* Примечание. Сумма НДС, подлежащего возврату (зачету), указываются на каждый КБК построчно.
Приложение 2
к приказу Председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнений
в некоторые приказы Председателя
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
от 27 января 2004 года N 39
Приложение N 15
к Правилам ведения лицевых счетов,
утвержденных приказом Председателя
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
от 23 декабря 2003 года N 530
"Утверждаю"
Руководитель налогового органа
______________________________
Наименование налогового органа
Распоряжение
на возврат сумм налога на добавленную стоимость,
уплаченных по товарам (работам, услугам),
приобретаемых за счет средств гранта
N______ "____" ____________200__г.
РНН
Наименование грантополучателя

215-6. Қосылған құн салығын қайтаруды (есепке жатқызуды) жүргізгеннен кейін салық органының есепке алу бөлімінің қызметкері өкімнің екінші данасын орындалғаны туралы белгі соғып жауапты бөлімге қайтарады. Өкімнің бірінші данасы есепке алу бөлімінде қалады.";
3) Ережелердің N 14, N 15 және N 16 қосымшалары осы бұйрыққа қоса беріліп отырған 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. <*>
Ескерту: 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 625 бұйрығымен .
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Әдістеме басқармасы (Ж.С. Есмағамбетова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының орынбасары Н.Д.Үсеноваға жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық комитеті
Төрағасының бұйрығына
"Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық комитеті
Төрағасының кейбір бұйрықтарына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" 2004 жылғы
27 қаңтардағы N 39 бұйрығына
1-қосымша
______________________________     Қазақстан Республикасының
(салық органының атауы)           Қаржы министрлігі Салық комитеті
Төрағасының 2003 жылғы
23 желтоқсандағы N 530 бұйрығымен
бекітілген Дербес шоттарды жүргізу
ережелеріне N 14 қосымша
"Бекітемін"
Салық органының басшысы
Нөлдік ставка бойынша салынатын айналым бойынша
қосылған құн салығының сомасын қайтаруға
ӨКІМ
200__ж._____________ N _____
СТН
ҚҚС төлеушінің атауы
ҚҚС бойынша есепке қою туралы куәліктің нөмірі мен сериясы
302.00 нысан өтініші бойынша қайтаруға ұсынылған ҚҚС сомасы
Салық тексеруі актісіне сәйкес қайтарылуға жататын ҚҚС сомасы
Өкімді толтыру күніне дербес шоттың үзінді көшірмесі бойынша ҚҚС сальдосы
332.00 нысаны бойынша өтініштің кіріс нөмірі
__________________________________________________________________
р/с|Салық |Бюджет|      оның ішінде есепке жатқызуға
N |орга. |кіріс.|         (қайтарылуға) тиісті*
|нының |тері  |------------------------------------------------
| коды |жікте.|қосылған құн салығы жә.|тауарлар|тіркел. |ҚҚС
|      |месі. |не салықтардың басқа да|импорты |меген   |төлеу.
|      |нің   | түрлері бойынша салық |кезінде | рези.  |шінің
|      |кодына| берешегін өтеу есебіне|төленуге| дент   |банк
|      |      |-----------------------|жататын | емес   |шотына
|      |      |өсімпұл|айыппұл| салық |   ҚҚС  | үшін   |ауда.
|      |      |сомасы |сомасы | сомасы|есебіне |төленуге|рымдар
|      |      |       |       |       |        |жататын |түрінде
|      |      |       |       |       |        |   ҚҚС  |
|      |      |       |       |       |        |есебіне |
__________________________________________________________________
1    2       3      4       5       6        7       8       9
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
________________________________________
ҚҚС төлеушілердің банк шоттарына
аударуға арналған банк реквизиттері
----------------------------------------
бенефициар|   банктік    |    жеке
банктің  |сәйкестендіру |сәйкестендіру
атауы   |  коды (БСК)  |  коды (ЖСК)
________________________________________
10           11            12
________________________________________
________________________________________
Өкімді тапсырдым:
Жауапты бөлімнің бастығы ____________  ____________________
(қолы)           (аты-жөні)
__________________________________   "___" __________200 __ж.
(жауапты бөлім қызметкерінің
аты-жөні, лауазымы және қолы)
Өкімді қабылдадым:
__________________________________   "___" __________200 __ж.
(Есепке алу бөлімі қызметкерінің
аты-жөні, лауазымы және қолы)
* Ескерту . Қайтаруға (есепке жатқызылуға) тиісті ҚҚС сомасы әрбір БЖК үшін жол сайын көрсетіледі
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық комитеті
Төрағасының бұйрығына
"Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық комитеті
Төрағасының кейбір бұйрықтарына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" 2004 жылғы
27 қаңтардағы N 39 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық комитеті
______________________________      Төрағасының 2003 жылғы
(салық органының атауы)        23 желтоқсандағы N 530 бұйрығымен
бекітілген Дербес шоттарды жүргізу
ережелеріне N 15 қосымша
"Бекітемін"
Салық органының басшысы
Грант қаражаттары есебінен сатып алынатын тауарлар
(жұмыстар, қызмет көрсетулер) бойынша, қосылған
құн салығының сомасын қайтаруға
ӨКІМ
200__ж._____________ N _____
СТН
грант алушы атауы

Входящий номер Реестра по форме 337.00
(тенге)
______________________________________________________________
N  |Реквизиты банка для перечисления на банковский|Номер лице-|
п/п|           счет представительства             |вого счета |
|----------------------------------------------|или номер  |
|наименование|банковский     |индивидуальный   |дебетной   |
|   банка    |идентификацион-|идентификационный|карточки   |
|бенефициара |ный код (БИК)  |код (ИИК)        |сотрудника |
|            |               |                 |(работника)|
---|----------------------------------------------|-----------|
1 |      8     |       9       |       10        |     11    |
--------------------------------------------------------------
Распоряжение сдал:
Начальник ответственного отдела _______________     ______________
(подпись)           (Ф.И.О.)
______________________________________      "____" ________200 __г.
(Ф.И.О., должность и подпись работника
ответственного отдела)
Распоряжение принял:
______________________________________      "____" ________200 __г.
(Ф.И.О., должность, подпись работника
отдела учета)
Приложение 4
к приказу Председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
от 27 января 2004 года N 39
"О внесении изменений и дополнений
в некоторые приказы Председателя
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
Утверждены
приказом Председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
от 3 декабря 2003 года N 493
"Об утверждении Правил составления
налоговой отчетности"
Правила составления заявления о возврате налога
на добавленную стоимость, подтвержденного актом
налоговой проверки (форма 332.00)
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (далее - Налоговый кодекс) и определяют порядок составления Заявления о возврате налога на добавленную стоимость из бюджета, подтвержденного актом налоговой проверки по оборотам, облагаемым по нулевой ставке, а также уплаченного по товарам (работам, услугам), приобретаемым за счет средств гранта (далее - Заявление).

337.00 нысан бойынша тізілімнің кіріс нөмірі
(теңге)
__________________________________________________________________
р/с|Өкілдіктің төлеушілердің банк шотына аударуға|Дербес шоттың
N |         арналған банк реквизиттері          |нөмірі немесе
|---------------------------------------------|қызметкердің
| бенефициар |  банктік    |       жеке       |(жұмысшының)
|   банктің  |сәйкестендіру|   сәйкестендіру  |    дебет
|   атауы    |  коды (БСК) |    коды (ЖСК)    |карточкасының
|            |             |                  |    нөмірі
__________________________________________________________________
1        2             3               4               5
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Өкімді тапсырдым:
Жауапты бөлімнің бастығы ____________  ____________________
(қолы)           (аты-жөні)
__________________________________   "___" __________200 __ж.
(жауапты бөлім қызметкерінің
аты-жөні, лауазымы және қолы)
Өкімді қабылдадым:
__________________________________   "___" __________200 __ж.
(Есепке алу бөлімі қызметкерінің
аты-жөні, лауазымы және қолы)
* Ескерту:  Қайтаруға (есепке жатқызылуға) тиісті ҚҚС сомасы әрбір БЖК үшін жол сайын көрсетіледі
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық комитеті
Төрағасының бұйрығына
"Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық комитеті
Төрағасының кейбір бұйрықтарына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" 2004 жылғы
27 қаңтардағы N 39 бұйрығына
4-қосымша
"Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық комитеті
Төрағасының кейбір бұйрықтарына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық комитеті
Төрағасының 2004 жылғы
27 қаңтардағы N 39 бұйрығына
4-қосымша
"Салық есептілігін жасау
ережелерін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігі Салық комитеті
Төрағасының
2003 жылғы 3 желтоқсандағы
N 493 бұйрығымен бекітілген
Салық тексеруі актісімен расталған қосылған
құн салығын қайтару туралы өтінішті жасау
Ережелері (332.00-нысан)
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ережелер "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (бұдан әрі - Салық кодексі) сәйкес әзірленген және Нөлдік ставка бойынша салық салынатын айналымдар бойынша, сондай-ақ грант қаражаттары есебiнен сатып алынатын тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) бойынша төленген, салық тексеруі актісімен расталған қосылған құн салығын бюджеттен қайтару туралы өтінішті (бұдан әрі - Өтініш) жасау тәртібін айқындайды.

2. Заявление составляется на бумажном носителе и заполняется шариковой или перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными символами или с использованием печатающего устройства.
3. При заполнении Заявления не допускаются исправления, подчистки и помарки.
4. При отсутствии показателей соответствующие ячейки Заявления не заполняются.
5. Заявление подписывается и заверяется в соответствии со статьей 69 Налогового кодекса.
6. Заявление представляется в явочном порядке на бумажном носителе и составляется в двух экземплярах, один экземпляр возвращается налогоплательщику с отметкой налогового органа.
2. Составление Заявления о возврате налога
на добавленную стоимость, подтвержденного
актом налоговой проверки (форма 332.00)
7. В разделе "Общая информация" указываются следующие данные:
1) регистрационный номер налогоплательщика;
2) фамилия, имя, отчество или полное наименование плательщика налога на добавленную стоимость или грантополучателя в соответствии с учредительными документами;
3) данные свидетельства о постановке на учет по налогу на добавленную стоимость, включающие в себя серию, номер и дату постановки на учет. Данная строка не заполняется в случае, если грантополучатель, представивший Заявление по форме 332.00, не является плательщиком налога на добавленную стоимость;
4) причина возврата налога на добавленную стоимость - производится отметка в соответствующей ячейке;
5) банковские реквизиты, включающие в себя наименование банка-бенефициара, регистрационный номер банка-бенефициара, банковский идентификационный код (БИК) и индивидуальный идентификационный код (ИИК);
6) данные Заявления о возврате налога на добавленную стоимость из бюджета по оборотам, облагаемым по нулевой ставке, по форме 302.00 или Заявления о возврате налога на добавленную стоимость из бюджета, уплаченного по товарам (работам, услугам), приобретаемым за счет средств гранта, по форме 322.00, ранее принятого налоговым органом, включающие в себя входящий номер и дату принятия налоговым органом;
7) количество приложений формы 332.01;
8) количество приложений формы 332.02.
8. В разделе "Форма возврата" указывается в какой форме и размере должен быть произведен возврат суммы налога на добавленную стоимость:
1) в строке 332.00.001 указывается сумма налога на добавленную стоимость, которая подлежит зачету в счет погашения имеющейся задолженности по данному и другим видам налогов. В данную строку переносится итоговая величина граф E приложений к Заявлению форм 332.01 и 332.02;
2) в строке 332.00.002 указывается сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет уплаты налога на добавленную стоимость, подлежащего уплате при импорте товаров;

2. Өтініш қағаз тасығышта жасалады және қалам немесе қаламұшпен, қара немесе көк сиямен, баспа әріптермен немесе баспа құрылғысын пайдалана отырып толтырылады.
3. Өтінішті толтыру кезінде түзетуге, өшіруге, тазалауға жол берілмейді.
4. Көрсеткіштер болмаған кезде Өтініштің тиісті торкөздері толтырылмайды.
5. Өтінішке Салық кодексінің 69-бабына сәйкес қол қойылады және куәландырылады.
6. Өтінішті қағаз тасығышта келу тәртібінде беріледі және екі данада жасалады, бір данасы салық органының белгісімен салық төлеушіге қайтарылады.
2. Салық тексеруі актiсiмен расталған
қосылған құн салығын қайтару туралы
Өтiнiшті жасау (332.00-нысан)
7. "Жалпы ақпарат" бөлімінде мынадай деректер көрсетіледі:
1) салық төлеушінің тіркелу нөмірі;
2) құрылтай құжаттарына сәйкес қосылған құн салығын төлеушінің немесе грант алушының аты-жөні немесе толық атауы;
3) өзіне есепке қою сериясын, нөмірін және күнін қамтитын, қосылған құн салығы бойынша есепке қою туралы куәліктің деректері. Егер 332.00-нысан бойынша Өтiнiш тапсыратын грант алушы қосылған құн салығын төлеуші болып табылмаған жағдайда, бұл жол толтырылмайды;
4) қосылған құн салығын қайтару себебі - тиісті торкөзде белгі жүргізіледі;
5) өзіне банк-бенефициар атауы, салық төлеушінің тіркеу нөмірін, банктік сәйкестендіру коды (БСК) және жеке сәйкестендіру кодын (ЖСК) қамтитын банк деректемелері;
6) өзіне салық органының кіріс нөмірі мен қабылдау күнін қамтитын, салық органы бұрын қабылдаған Нөлдік ставка бойынша салық салынатын айналымдар бойынша қосылған құн салығын бюджеттен қайтару туралы 302.00-нысан бойынша өтініштің немесе Грант қаражаты есебінен сатып алынатын тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) бойынша төленген қосылған құн салығын бюджеттен қайтару туралы 332.00-нысан бойынша өтініштің деректері;
7) 332.01 нысан қосымшаларының саны;
8) 332.02 нысан қосымшаларының саны.
8. "Қайтару нысаны" бөлімінде қандай нысанда және мөлшерде қосылған құн салығының сомасын қайтару жүргізілуі керектігі көрсетіледі:
1) 332.00.001 жолында салықтың осы және басқа да түрлері бойынша бар салық берешегiн өтеу есебiне есепке жататын қосылған құн салығының сомасы көрсетіледі. Бұл жолға 332.01 және 332.02 нысандары Өтінішінің Е-бағанының жиынтық шамасы көшіріледі;
2) 332.00.002 жолында тауарлар импорты кезінде төленуге жататын қосылған құн салығын төлеу есебіне есепке жататын қосылған құн салығының сомасы көрсетіледі;

3) в строке 332.00.003 указывается сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет уплаты налога на добавленную стоимость за нерезидента Республики Казахстан согласно статье 221 Налогового кодекса;
4) в строке 332.00.004 указывается сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего возврату на банковский счет налогоплательщика;
5) в строке 332.00.005 указывается итоговая сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего возврату из бюджета, величина которой определяется как сумма строк с 332.00.01 по 332.00.04. Величина данной строки не должна превышать сумму налога на добавленную стоимость, подтвержденную актом налоговой проверки.
3. Составление формы 332.01 - Задолженность по налогу
на добавленную стоимость и другим видам налогов
9. Форма 332.01 предназначена для отражения сумм налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет погашения имеющейся у налогоплательщика налоговой задолженности по налогу на добавленную стоимость и другим видам налогов.
При этом первоначально зачет производится в счет налоговой задолженности по месту нахождения налогоплательщика.
В случае наличия налоговой задолженности у налогоплательщика по месту его регистрационного учета в других налоговых органах заполняется отдельное приложение по форме 332.01 для отражения сумм налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет погашения имеющейся у налогоплательщика налоговой задолженности в других налоговых органах. При заполнении данного приложения указывается код соответствующего налогового органа, куда производится зачет.
10. В разделе "Сведения о налогоплательщике" указывается:
1) регистрационный номер налогоплательщика;
2) код налогового органа, куда производится зачет.
11. Раздел "Задолженность по налогу на добавленную стоимость и другим видам налогов" включает в себя графу А "Код бюджетной классификации", графу В "Сумма зачета по пени", графу C "Сумма зачета по штрафам", графу D "Сумма зачета по данному виду налога" и графу E "Общая сумма зачета".
В графе А указывается код бюджетной классификации доходов, соответствующий виду налога (штрафа), по которому имеется задолженность.
В графе В указывается сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет погашения пени по виду налога, соответствующего коду бюджетной классификации доходов, указанному в графе A, по состоянию на дату составления Заявления.
В графе C указывается сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет погашения штрафов по соответствующему коду бюджетной классификации доходов, указанному в графе A, по состоянию на дату составления Заявления.
В графе D указывается сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет погашения недоимки по виду налога, соответствующего коду бюджетной классификации доходов, указанному в графе A, по состоянию на дату составления Заявления.
В графе E указывается общая сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет погашения налоговой задолженности по соответствующему виду налога, указанного в соответствующей строке, по состоянию на дату составления Заявления.

3) 332.00.003 жолында Салық кодексінің 221-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының резиденті емес үшін қосылған құн салығын төлеу есебіне есепке жататын қосылған құн салығының сомасы көрсетіледі;
4) 332.00.004 жолында салық төлеушінің банк шотына қайтаруға жататын қосылған құн салығының сомасы көрсетіледі;
5) 332.00.005 жолында бюджеттен қайтарылуға тиісті қосылған құн салығының жиынтық сомасы көрсетіледі, оның шамасы 332.00.01-ден 332.00.04-ке дейінгі жолдардың сомасы ретінде айқындалады. Бұл жолдың шамасы салық тексеру актiсiмен расталған қосылған құн салығының сомасынан артпауы тиіс.
3. Қосылған құн салығы және салықтардың басқа
түрлері бойынша берешек - 332.01-нысанын жасау
9. 332.01-нысан қосылған құн салығы және салықтардың басқа түрлері бойынша салық берешегі бар салық төлеушінің есебіне есепке жатқызуға тиіс қосылған құн салығы сомасын көрсетуге арналған.
Бұл ретте есепке жатқызу бастапқыда салық төлеушінің орналасқан жері бойынша салық берешегінің есебіне жүргізіледі.
10. "Салық төлеуші туралы мәліметтер" бөлімінде:
1) салық төлеушінің тіркелу нөмірі;
2) есепке жатқызу жүргізілетін салық органының коды көрсетіледі.
11. "Қосылған құн салығы және салықтардың басқа түрлері бойынша берешек" бөлімі өзіне "Бюджет жіктеуішінің коды" А бағанын, "Өсімпұлдар бойынша есепке алу сомасы" В бағанын, "Айыппұлдар бойынша есепке алу сомасы" С бағанын, "Салықтың осы түрі бойынша есепке жатқызу сомасы" D бағанын және "Есепке жатқызудың жалпы сомасы" Е бағанын қамтиды.
А бағанында ол бойынша берешек бар салықтың (айыппұлдың) түріне сәйкес келетін кірістердің бюджет жіктемесінің коды көрсетіледі.
В бағанында Өтінішті жасау күніндегі жағдай бойынша А бағанында көрсетілген бюджет жіктеуішінің тиісті кодына сәйкес келетін салықтың түрі бойынша бересіні өтеу есебіне есепке жатқызылуға тиісті қосылған құн салығының сомасы көрсетіледі.
С бағанында Өтінішті жасау күніндегі жағдай бойынша А бағанында көрсетілген бюджет жіктеуішінің тиісті кодына сәйкес келетін салықтың түрі бойынша бересіні өтеу есебіне есепке жатқызылуға тиісті қосылған құн салығының сомасы көрсетіледі.
D бағанында Өтiнiшті жасау күніндегі жағдай бойынша А бағанында көрсетілген кірістердің бюджет жіктеуішінің тиісті коды бойынша салықтың түрі бойынша бересіні өтеу есебіне есепке жатқызылуға тиісті қосылған құн салығының сомасы көрсетіледі.
Е бағанында Өтiнiшті жасау күніндегі жағдай бойынша тиісті жолда көрсетілген салықтың тиісті түрі бойынша салық берешегін өтеу есебіне есепке жатқызылуға тиісті қосылған құн салығының жалпы сомасы көрсетіледі.

Итоговая величина графы E переносится в строку 332.00.001 Заявления.
4. Составление формы 332.02 - Задолженность
структурных подразделений по видам налогов
12. Форма 332.02 предназначена для отражения сумм налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет погашения имеющейся у налогоплательщика налоговой задолженности по видам налогов за структурные подразделения, не являющиеся самостоятельными плательщиками таких налогов.
13. Форма 332.02 составляется на каждое структурное подразделение, куда будет производится зачет суммы налога на добавленную стоимость, подлежащего возврату из бюджета, в счет погашения налоговой задолженности структурных подразделений по видам налогов.
14. В разделе "Сведения о налогоплательщике" указывается:
1) регистрационный номер налогоплательщика;
2) регистрационный номер структурного подразделения налогоплательщика;
3) код налогового органа, куда производится зачет.
15. Раздел "Задолженность по налогу на добавленную стоимость и другим видам налогов" включает в себя графу А "Код бюджетной классификации", графу В "Сумма зачета по пени", графу C "Сумма зачета по штрафам", графу D "Сумма зачета по данному виду налога" и графу E "Общая сумма зачета".
В графе А указывается код бюджетной классификации доходов, соответствующий виду налога (штрафа), по которому имеется задолженность.
В графе В указывается сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет погашения пени по виду налога, соответствующего коду бюджетной классификации доходов, указанному в графе A, по состоянию на дату составления Заявления.
В графе C указывается сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет погашения штрафов по соответствующему коду бюджетной классификации доходов, указанному в графе A, по состоянию на дату составления Заявления.
В графе D указывается сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет погашения недоимки по виду налога, соответствующего коду бюджетной классификации доходов, указанному в графе A, по состоянию на дату составления Заявления.
В графе E указывается общая сумма налога на добавленную стоимость, подлежащего зачету в счет погашения налоговой задолженности по соответствующему виду налога, указанного в соответствующей строке, по состоянию на дату составления Заявления.
Итоговая величина графы E переносится в строку 332.00.001 Заявления.
_______________________________
Примечание РЦПИ: Графические формы 332.00, 332.01 и 332.02 в Базе данных не приводятся, при необходимости их можно получить на электронном носителе в РЦПИ.

Е бағанының жиынтық шамасы Өтініштің 332.00.001 жолына көшіріледі.
4. Салықтардың түрлері бойынша құрылымдық
бөлімшелердің берешегі - 332.02 нысанын жасау
12. 332.02 нысаны мұндай салықтарды дербес төлеуші болып табылмайтын құрылымдық бөлімшелер үшін салықтардың түрлері бойынша салық төлеушіде бар салық берешегін өтеу есебіне есепке жатқызылуға тиіс қосылған құн салығының сомасын көрсетуге арналған.
13. 332.02 нысаны әрбір құрылымдық бөлімше үшін жасалады, онда салықтардың түрлері бойынша құрылымдық бөлімшелердің салық берешегін өтеу есебіне бюджеттен қайтарылуға жататын қосылған құн салығын есепке жатқызу жүргізіледі.
14. "Салық төлеуші туралы мәліметтер" бөлімінде:
1) салық төлеушінің тіркелу нөмірі;
2) салық төлеушінің құрылымдық бөлімшесінің тіркелу нөмірі;
3) есепке жатқызу жүргізілетін салық органының коды көрсетіледі.
15. "Қосылған құн салығы және салықтардың басқа түрлері бойынша берешек" бөлімі өзіне "Бюджет жіктемесінің коды" А бағанын, "Өсімпұлдар бойынша есепке жатқызу сомасы" В бағанын, "Айыппұлдар бойынша есепке жатқызу сомасы" С бағанын, "Салықтың осы түрі бойынша есепке жатқызу сомасы" D бағанын және "Есепке жатқызудың жалпы сомасы" Е бағанын қамтиды.
А бағанында ол бойынша берешек бар салықтың (айыппұлдың) түріне сәйкес келетін кірістердің бюджет жіктемесінің коды көрсетіледі.
В бағанында Өтінішті жасау күніндегі жағдай бойынша А бағанында көрсетілген бюджет жіктеуішінің тиісті кодына сәйкес келетін салықтың түрі бойынша бересіні өтеу есебіне есепке жатқызылуға тиісті қосылған құн салығының сомасы көрсетіледі.
С бағанында Өтінішті жасау күніндегі жағдай бойынша А бағанында көрсетілген бюджет жіктеуішінің тиісті кодына сәйкес келетін айыппұлдарды өтеу есебіне есепке жатқызылуға тиісті қосылған құн салығының сомасы көрсетіледі.
D бағанында Өтiнiшті жасау күніндегі жағдай бойынша А бағанында көрсетілген кірістердің бюджет жіктеуішінің тиісті коды бойынша салықтың түрі бойынша бересіні өтеу есебіне есепке жатқызылуға тиісті қосылған құн салығының сомасы көрсетіледі.
Е бағанында Өтiнiшті жасау күніндегі жағдай бойынша тиісті жолда көрсетілген салықтың тиісті түрі бойынша салық берешегін өтеу есебіне есепке жатқызылуға тиісті қосылған құн салығының жалпы сомасы көрсетіледі.
Е бағанының жиынтық шамасы Өтініштің 332.00.001 жолына көшіріледі.
_______________________________________________
РҚАО-ның ескертуі: 332.00, 332.01, 332.02 графикалық нысандары Деректер базасында көрсетілмеген, қажет болған жағдайда оларды РҚАО-дан электронды жеткізілімде алуыңызға болады.