О внесении дополнения в Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 13 февраля 2002 года N 31-п "Об утверждении Правил определения совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение адресной социальной помощи" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2002 года за N 1782)
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 47-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 марта 2004 года N 2731. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июля 2009 года N 237-п
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.07.2009 N 237-п.
В целях детализации порядка исчисления совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение адресной социальной помощи, приказываю:
1. Внести в  Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 13 февраля 2002 года N 31-п "Об утверждении Правил определения совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение адресной социальной помощи" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1782 и опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, N 18, ст. 592), внесены изменения и дополнения приказами от 11 апреля 2002 года  N 78-п (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1821 и опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, N 21, ст. 619), от 23 октября 2002 года  N 246-п (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2061 и опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 год, N 3, ст. 776), следующее дополнение:
в Правилах определения совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение адресной социальной помощи, утвержденных указанным Приказом:
пункт 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"При исчислении совокупного дохода не учитываются доходы в виде единовременного государственного пособия в связи с рождением ребенка, единовременного пособия на погребение.".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Согласован:
Председатель
Агентства Республики
Казахстан по статистике
10.03.2004 г.

"Атаулы әлеуметтiк көмек алуға үмiткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң 2002 жылғы 13 ақпандағы N 31-ө бұйрығына (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 2002 жылғы 28 ақпанда N 1782 тiркелген) толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң 2004 жылғы 1 наурыздағы N 47-п бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 2004 жылғы 9 наурызда тiркелді. Тіркеу N 2731. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2009 жылғы 28 шілдедегі N 237-ө Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2009.07.28 N 237-ө бұйрығымен.
Атаулы әлеуметтiк көмек алуға үмiткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудiң тәртiбiн нақтылау мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң "Атаулы әлеуметтiк көмек алуға үмiткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудiң ережесiн бекiту туралы" 2002 жылғы 13 ақпандағы N 31-ө (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 1782 тiркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерi Бюллетенiнде жарияланған, 2002 жыл, N 18, 592-құжат), 2002 жылғы 11 сәуiрдегi N 78-ө (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 1821 тiркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерi Бюллетенiнде жарияланған, 2002 жыл, N 21, 619-құжат), 2002 жылғы 23 қазандағы N 246-ө (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде N 2061 тiркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерi Бюллетенiнде жарияланған, 2003 жыл, N 3, 776-құжат) бұйрықтармен өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлген бұйрығына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген Бұйрықпен бекiтiлген Атаулы әлеуметтiк көмек алуға үмiткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудiң ережесiнде:
10-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Отбасының жиынтық табысын есептеу кезiнде бала тууына байланысты берiлетiн бiржолғы мемлекеттiк жәрдемақы, жерлеуге берiлетiн бiржолғы жәрдемақы түрiндегi табыстар есепке алынбайды." деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Статистика жөніндегі
агенттігінің Төрағасы