О внесении дополнения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 17 января 2003 года № 1 "О минимальных размерах уставного капитала организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под № 2186
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 16 февраля 2004 года № 42. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2004 года № 2749. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 122
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 29.12.2009 № 122 (порядок введения в действие см. п. 3).
В целях совершенствования нормативной правовой базы, регулирующей деятельность организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций постановляет:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 1 "О минимальных размерах уставного капитала организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2186, опубликовано 7-20 апреля 2003 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана", с изменениями, внесенными постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года N 141, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2315, постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 214, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2432, следующее дополнение:
в пункте 4 после слов "кредитные товарищества," дополнить словом "ломбарды,".
2. Управлению лицензирования (Жумабаева З.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести его до сведения ломбардов и Национального Банка Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiнде N 2186 тiркелген "Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың жарғылық капиталының ең аз мөлшері туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 1 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы рыногы және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасы Төрағасының 2004 жылғы 16 ақпандағы N 42 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 18 наурызда тіркелді. Тіркеу N 2749. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 122 Қаулысымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009.12.29 № 122 қаулысымен.
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың қызметiн реттейтiн нормативтiк құқықтық базаны жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркелу тiзiлiмiнде N 2315 тiркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуiрдегi  N 141 қаулысымен, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркелу тiзiлiмiнде N 2432 тiркелген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2003 жылғы 4 шiлдедегi  N 214 қаулысымен енгiзiлген өзгерiстерi бар "Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың жарғылық капиталының ең аз мөлшерi туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 1 қаулысына (Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркелу тiзiлiмiнде  N 2186 тiркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң "Қазақстан Ұлттық Банкiнiң Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 2003 жылғы 7-20 сәуiрде жарияланған) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
4-тармақта "кредиттiк серiктестiктер," деген сөздерден кейiн "ломбардтар," деген сөзбен толықтырылсын.
2. Лицензиялау басқармасы (Жұмабаева З.С.):
1) Заң департаментiмен (Байсынов М.Б.) бiрлесiп, осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде оны ломбардтарға және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне жiберсiн.

3. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить публикацию настоящего постановления в официальных средствах массовой информации Республики Казахстан и в печатных изданиях Национального Банка Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций Досмукаметова К.М.
Председатель

3. Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгiнiң қызметiн қамтамасыз ету департаментi Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Қазақстан Республикасының ресми бұқаралық ақпарат құралдарында және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң баспасөз басылымдарында жариялау шараларын қолға алсын.
4. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгi Төрағасының орынбасары Қ.М. Досмұқаметовке жүктелсiн.
Төраға