О внесении изменения и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 146 "Об утверждении Инструкции по применению сотрудниками исправительных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан специальных средств", зарегистрированный за № 1718
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 мая 2004 года N 153. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2004 года N 2877. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 мая 2011 года № 194
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 24.05.2011 № 194.
В целях совершенствования уголовно-исполнительного законодательства,  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 146 (зарегистрирован в государственном реестре нормативно-правовых актов Республики Казахстан за № 1718, опубликован в бюллетене нормативно-правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, № 7-8, статья 543) следующее изменение и дополнение:
в Инструкции о порядке применения сотрудниками исправительных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан специальных средств, утвержденной указанным приказом:
в подпункте 5) пункта 10 слова "и сообщает областному прокурору по надзору за соблюдением законности в ИУ" исключить;
пункт 10 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) о каждом факте применения специальных средств начальник ИУ сообщает прокурору по надзору за соблюдением законности в ИУ.".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
СОГЛАСОВАНО
Первый заместитель
Генерального прокурора
Республики Казахстан
27 мая 2004 года

N 1718 болып тіркелген "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі ҚАЖ комитетінің түзеу мекемелері қызметкерлерінің арнайы құралдарды қолдану тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 146 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 27 мамырдағы N 153 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 29 мамырда тіркелді. Тіркеу N 2877. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушы 2011 жылғы 24 мамырдағы № 194 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің міндетін атқарушы 2011.05.24 № 194 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз) бұйрығымен.
Қылмыстық-атқару заңнамасын жетілдіру мақсатында, бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 146 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тізілімінде N 1718 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, N 7-8, 543-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің түзеу мекемелері қызметкерлерінің арнайы құралдарды қолдану тәртібі туралы нұсқаулықта:
10-тармақтың 5) тармақшасындағы "және тергеу мекемесінде бақылау мен заң сақтауды жүргізетін облыстық прокурорға хабарлайды" деген сөздер алынып тасталсын;
10-тармақ мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) арнайы құралдар қолданудың әрбір фактісі туралы ТМ-нің бастығы ТМ-де заңдылықтың сақталуын қадағалау жөніндегі прокурорға хабарлайды.".
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Бас прокурорының
бірінші орынбасары
__________________
(өз қолы)
2004 жылғы 27 мамыр